Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.452.003
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dtdtdt kaže...

 ja isto gledam taj aoc monitor, lijep dizajn, ultra tanak, vjerujem da daje lijepu sliku, za tu akcijsku cijenu je odličan.  da alza ima opciju biranja kurirske službe npr dhl ili da gls osim malih paketa dostavlja i veće pakete vjerojatno bih i kupio.

Drugim rijecima, zbog male mogucnosti da ga ne dobijes ti si odlucio da ga sigurno ne dobijes. Makes sense...

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...
dtdtdt kaže...

 ja isto gledam taj aoc monitor, lijep dizajn, ultra tanak, vjerujem da daje lijepu sliku, za tu akcijsku cijenu je odličan.  da alza ima opciju biranja kurirske službe npr dhl ili da gls osim malih paketa dostavlja i veće pakete vjerojatno bih i kupio.

Drugim rijecima, zbog male mogucnosti da ga ne dobijes ti si odlucio da ga sigurno ne dobijes. Makes sense...

 neću naručiti onako iz principa, samo zbog toga što su svijesni problema a za sad taj problem nisu riješili. kolega je malo iznad napisao da ih je on morao kontaktirati i tek onda su oni "potaknuli" dostavnu službu da dostavi paket.  zar bi trebao naručiti i pripremiti se na takav scenarij? ako želim da mi paket bude dostavljen morat ću se izboriti za to? kad sam naručivao kućište za pc kod njih je, model koji sam htio, bio najjeftiniji pa sam poslao upit da li mogu dodatno uplatiti za dostavu da mi bude poslano drugom dostavnom službom(spomenuo sam dhl za primjer) ali su odgovorili nešto tipa: nažalost, trenutno nismo u mogućnosti realizirati vaš zahtjev. tad sam kućište naručio u drugom shopu gdje je bilo malo skuplje i platio sam malo više od onoga što oni traže za standard delivery i nije mi bilo žao. firma u kojoj radim na dnevnoj bazi šalje i prima pakete i sa dpd,gls,dhl i hp nikad nismo imali problema a sa overseasom jesmo. nije mi jasno zašto u alzi još nisu to riješili.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dtdtdt kaže...

 neću naručiti onako iz principa...

Potpuno opravdano...

Meni je zadnja njihova isporuka kasnila više od 3 tjedna.

1. Dobijem sms za planiranu dostavu za sutra dan. Preko web stranica nakon 30 pokušaja ne uspijem promjeniti vrijeme ili lokaciju za preuzimanje. Pošaljem im mail za prijavu problema i istim zahtjevom.

2. Sutra dan jave kako planirana dostava nije bila moguća iz razloga što nisu mogli pronaći zvono!!! Nema nikakve šanse da bi kojim slučajem overseas dostavljač kontaktirao u tom trenutku kupca, iako je broj telefona jasno naveden na dostavnici koju sami printaju.

3. Nakon skoro 2 tjedna dobijem odgovor na mail kako će pokušati riješiti problem i preusmjeriti paket nakon što dobiju odobrenje od pošiljatelja!?

4. Nakon skoro 3 tjedna me zove pošiljatelj zato što su im overseasi vratili paket (bez ikakvog dogovorenog upita za preusmjerenje pošiljke i sl.)

5. Tek kada je pošiljatelj poslao ponovno na novu adresu, pošiljka je došla nakon 2-3 dana

To mi nije jedini problematični slučaj s njihovom dostavom

 

Sa svim ostalim službama koje si naveo, isti problem za preusmjeravanje ili dostavljanje paketa u određeno vrijeme je bilo riješeno u roku od 1 ili 2 dana uz to da bi dostavljač nazvao malo prije nego bi došao do moje lokacije.

 

Isto sam se zainatio kako neću više niti s ijedne stranice koja dostavlja samo overseasom ništa naručiti, makar proizvod bio duplo jeftiniji nego kod konkurencije.

 

Sorry ako sam daleko zaglibio u !

14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kad ste tako principjelni oko pizdarija kako je tek s bitnim stvarima... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovisi što netko smatra 3.14159-zdarijom, a što bitnim?!

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ima negdje kakva mini linija mp3/bluetooth na dobroj akciji?

ništa preglasno, ali opet da je jače od mobitela/bluetooth jeftinih zvučnika. Bilo bi dobro da ima i mogućnost AUX spajanja (PC-a).

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Darko1983 kaže...

ima negdje kakva mini linija mp3/bluetooth na dobroj akciji?

ništa preglasno, ali opet da je jače od mobitela/bluetooth jeftinih zvučnika. Bilo bi dobro da ima i mogućnost AUX spajanja (PC-a).

 Nisam vidio nikakve akcije. Možeš pogledati ovo:

https://www.nabava.net/mini-linije

 

Ali najjeftinije obično nemaju Bluetooth.

 

Možda nešto ovakvo? Ne znam dal ima drugih boja :D

https://www.nabava.net/mini-linije/oneconcept-v-12bt-cijena-bluetooth-stereo-sustav-fm-usb-sd-aux-35989031

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 18:20 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kakva su iskustva sa Moduldevet.hr? Dobro, loše? Jel uzimao netko od tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imaju ti neke veze sa Msan-om. Naručio kućište i napajanje od tamo, samo ih nemoj ništa pitati. Još čekam odgovor od 1 mjeseca. :)

Mada vidim da im je webshop malo bolji, pregledniji, nego kad sam ja naručivao. Možda su i zaposlili nekoga tko odgovara na pitanja.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
El Munjoko kaže...

Imaju ti neke veze sa Msan-om. Naručio kućište i napajanje od tamo, samo ih nemoj ništa pitati. Još čekam odgovor od 1 mjeseca. :)

Mada vidim da im je webshop malo bolji, pregledniji, nego kad sam ja naručivao. Možda su i zaposlili nekoga tko odgovara na pitanja.

A baš bi trebao pitati, jer uvijek kad ja naručujem nešto iz nekog web-shopa, uredno piše da imaju na stanju, i onda kad naručim dobijem mail da ipak nemaju. A kakvi su što se tiče ostalog, dostave, reklamacije itd..? A opet mislim da ću ih zaobići ako ne mogu ni na mail odgovoriti, kako onda s njima komunicirati ako bude neki problem...

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

anarky1988 

 

Kupovao sam od Conrada stvari za firmu, sve je uvijek prolazilo ok.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
It'sMe932 kaže...

anarky1988 

 

Kupovao sam od Conrada stvari za firmu, sve je uvijek prolazilo ok.

 također i ja ventilatore za kučište, bez problema

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Conrad daje samo 12 mjeseci garancije na sve?

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je li ovo dobar deal?

https://eu.evga.com/products/featured-bundles.aspx

 

EVGA GeForce GTX 1070 SC2 + EVGA SuperNOVA 750 G3

 

€500 (bilo €620)

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.8.2018 16:08 (Boolean).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boolean kaže...

Je li ovo dobar deal?

https://eu.evga.com/products/featured-bundles.aspx

 

EVGA GeForce GTX 1070 SC2 + EVGA SuperNOVA 750 G3

 

€500 (bilo €620)

 ponuda je ok jer je novo(ista ta kartica je kostala cca 430$ u pocetku), pogotovo ako ti treba i napajanje u kompletu, kod nas je to 1000kn vise, smo to ti je skoro 4000kn za dvije stvari, na njusci imas tonu polovnih s 2+g garancije 1070 i 1070ti modela ako ti to nije strano.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jolckan kaže...

Conrad daje samo 12 mjeseci garancije na sve?

 bump

 

Zna netko? Planiram uzeti u njih onu grafičku, piše im na stranici da daju samo 12 mjeseci jamstva. Može li se direktno preko Asusa ostvariti sve 3 godine garancije?

That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Od Asus supporta nemoj puno očekivati, valda najgori support imaju. Prošle godine ih kontaktirao za jednu ploču, pa to je komunukacija bila katastrofa, nešto kao overseas kod nas. 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/overseas-express-danima-pravi-budalu-od-zene-nisu-u-stanju-dostaviti-paket/2019508.aspx

 
0 0 hvala 2
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Danas ujutro sam poslao mail Conradu i pitao koliko traje garancija na graficku karticu, javila mi se zenska i rekla da vrijedi 12 mjeseci. Prije par dana sam nacuo da je EU donijela zakon da na sve proizvode mora ici minimalno 24 mjeseca garancije, kada sam poslao mail i pitao da li je to istina, vise ne odgovaraju na mail

Moj PC  
4 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

toxic 

 

I mene zanima kolko ce potrajati, javim ovdje kad krepa. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 

Jel ima netko iskustva stim SSD-om? Kupio bih laptop sa 1tb i jos jednim slotom pa bi me vjerojatno takva kombinacija izašla jeftinije.

Hvala lp

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

imam 2 kingston a400 120gm ssda

Jedan je star oko godinu dana a drugi sam nedavno kupio, oba rade savrseno, samo sto ne dobijes sata kabl s njim

Za 200 kuna to je pljacka

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jolckan kaže...
Jolckan kaže...

Conrad daje samo 12 mjeseci garancije na sve?

 bump

 

Zna netko? Planiram uzeti u njih onu grafičku, piše im na stranici da daju samo 12 mjeseci jamstva. Može li se direktno preko Asusa ostvariti sve 3 godine garancije?

 Stiglo el.pismo iz Conrada da mi ne mogu isporučiti moju naručenu grafu :((( bljaaaaaaaaaaaak

toliko

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Asta kaže...
Jolckan kaže...
Jolckan kaže...

Conrad daje samo 12 mjeseci garancije na sve?

 bump

 

Zna netko? Planiram uzeti u njih onu grafičku, piše im na stranici da daju samo 12 mjeseci jamstva. Može li se direktno preko Asusa ostvariti sve 3 godine garancije?

 Stiglo el.pismo iz Conrada da mi ne mogu isporučiti moju naručenu grafu :((( bljaaaaaaaaaaaak

toliko

 I meni, a ja odmah naručio u subotu ujutro, mislim da je dan prije počela akcija, a danas je grafička opet dostupna i može se naručit preko web shopa. Stvarno interesantno

12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
war3_tft kaže...
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

 +1

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...
war3_tft kaže...
lav1000 kaže...

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-strix-1080ti-oglas-26258285

 

strix OC za 3500...bome fino...ajmo se dogovoriti 2-3 čovjeka pa žicati par komada po 3000/kom, ja bi uzeo jednu za SLI pa kud puklo 

 Evo ja sam za, ajmo se skupit barem jos dvojica da vidimo da li bi spustio ista.

 +1

+1

Šaljem upit

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

rado bih se pridružio, ali mi ne stane u kućište (28cm max) :(

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TexW kaže...

rado bih se pridružio, ali mi ne stane u kućište (28cm max) :(

 pila i turpija sve riješe 

12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
TexW kaže...

rado bih se pridružio, ali mi ne stane u kućište (28cm max) :(

 Cek taj AIO kaj imas je 240mm? Ako je tako stavis ga gore i rijesio si problem.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da AIO mi je naprijed, A gornji otvor mi je zatvoren, budući da se mačka navukla na povremeno spavanje na kućištu. Tako da mi jedino preostaje naprijed montirati AIO, a i tako mi bolje izgleda, i ne smeta prilikom čačkanja po unutrašnjosti.  Kad ja hoću malo kućište uzimati.

Vrijeme je za čišćenje prašine :) Vrijeme je za čišćenje prašine :)
Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 13:31 (TexW).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice