Razmjena i poklanjanje Hardwarea zaključana tema

poruka: 3.242
|
čitano: 612.543
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
12 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Dava kaže...
TomoR kaže...

Polako se tema pretvara u "Dajte mi Hardware-a"...

 

Sorry za OFF-Topic

Treba nam neko novo pravilo tipa da svako zicanje hardware je za crveni karton, pa da vidimo kolko dugo ce to ici.

dajte mi hd6990 moze i zamjena za krumpir pitu :D istina, triba nesto poduzeti

Chuck Noris je otkljucao AMD Phenom II x2 u AMD Phenom II x6
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

pa tema je RAZMJENA I POKLANJANJE, znači u samom naslovu je pravilo, ako se nema što ponuditi ili nema bodova na listi darivatelja, nema se što tražiti/žicati!

u suprotnom predlažem ako nije problem sa moderatorima da se nepoštivaoci prijave te da dobiju opomenu (za početak), imaju Oglase pa tamo nek žicaju ili nek se napravi tema Žicanje Hardvera

 

ajd da ne bude previše iskakanja iz teme, još uvijek imam CRT monitor LG 15 inčni, sa zeznutim osvjetljenjem koje se može podesiti preko NVidia centra ili ne znam kak se to zove u ATI-evom, ugl. poklanjam ga ako netko treba za starije računalo ili možda zna popraviti, uvijet je samo jedan, da sam plaća poštarinu li može preuzeti u Osijeku i bližoj okolici (zapadnoj)

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks/96070.aspx?page=115&jumpto=2006738&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 16:29 (xhopeon).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima ko 1x 2gb ddr2 800mhz za zamjenu. PM

xf: recod8600
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.9.2011 17:13 (r3c0d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam pentium 4 3.06 GHz sa stock coolerom, mjenjam ga za nekih hdd, moze i externi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ima li netko 92mm fan, najmanje 2000rpm,? javite se na pm pa se dogovorimo oko razmjene i poklanjanja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam viška bonbon SIM kartica i bonbon Internet SIMica ako netko treba

http://davidsblogtech.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
xhopeon kaže...

pa tema je RAZMJENA I POKLANJANJE, znači u samom naslovu je pravilo, ako se nema što ponuditi ili nema bodova na listi darivatelja, nema se što tražiti/žicati!

u suprotnom predlažem ako nije problem sa moderatorima da se nepoštivaoci prijave te da dobiju opomenu (za početak), imaju Oglase pa tamo nek žicaju ili nek se napravi tema Žicanje Hardvera

 

 
napisala sam sve na   http://www.bug.hr/forum/topic/ostale-hardverske-teme/razmjena-poklanjanje-hardwarea/78170.aspx?jumpto=2282018&sort=asc&view=flat&page=54

puno je manje tih situacije nego je bilo, valjda će se i ovi ostali opametiti...nisam nikog prijavila do sada, ali imam mjeru, neću upozoravati u nedogled

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

je manje, al treba u startu odmah upozoriti da se ne proširi, nakon nekoliko stranica se zagubi i dođu novi pa opet isto krene...

 

evo ovako, nisam 100% siguran u zamjenu no ako netko ima 2x2 GB DDR3 @1600 MHz i grafičku koja je bolja od ove moje integrirane (ovako nešto) (po mogućnosti nVidijinu zbog lakšeg podešavanja drivera u linuxu) htio bih mjenjati za ova moja dva keksa od 4 GB corsair Vengeance, još uvijek imam garanciju koja od 4. mjeseca teče (na ADM.hr piše Memorije Corsair : 60 mjeseci)

nije uvijet ali je prednost ako je iz okolice Osijeka

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/world-of-tanks/96070.aspx?page=115&jumpto=2006738&sort=asc&view=flat
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2011 17:08 (xhopeon).
16 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Hacker002 kaže...

Ima li tko za poklonit bilo kakvu zvucnu karticu koja radi na XP-u? Kolegi je otisla njegova, a nema bas para da kupuje novu

jos uvijek trazim ovo gore + trazim onaj vrag, nabavio sam SSD pa mi treba ono "kuciste" da ga mogu ubacit u PC u onaj dio za 3.5" diskove

12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam : IDE disk od 80 GB, ispravan bez bad sectora, Prestigio PHS-4 slušalice, slušalice od S.E. i još brdo toga moram pogledat.....

 

Ponude na PM... 

 

Treba mi : Aftermarket cooler za 775 socket,  kučište za PC, u dobrom stanju, crno , ... Nadopunim listu kasnije !

Jack Daniels is the way to go !
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Hacker002 kaže...
Hacker002 kaže...

Ima li tko za poklonit bilo kakvu zvucnu karticu koja radi na XP-u? Kolegi je otisla njegova, a nema bas para da kupuje novu

jos uvijek trazim ovo gore + trazim onaj vrag, nabavio sam SSD pa mi treba ono "kuciste" da ga mogu ubacit u PC u onaj dio za 3.5" diskove

  ima ti ja zvucnu, imas kaj u zamjenu?

13 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
r3c0d kaže...

Ima ko 1x 2gb ddr2 800mhz za zamjenu. PM

Još tražim... zamjen nudim 8600gt, wireless dlink mreznu, usb bluetooth

xf: recod8600
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2011 19:58 (r3c0d).
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trebam

Stari proc

dakle nešto tipa 1.7ghz 

MBO za njega

ram

i napajanje...

Dajem dosta stvari..Stvarno mi je jako jako hitno..Ako ko ima primam i na poklon..:)

Javite se u PP

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim 2-3 120mm ventilatora (glavno da radi i da ima kabel da nije potrgano).

U zamjenu imam 

230w napajanje (Asus)

550w - pro Msi

2x 80mm ventilatore

Maticnu Maticna AM2 Asus A8M2N-LA (nezz jel radi,treba probat)

Ati hd 2400 pro 512mb ddr2

 

Prijednost za pocetak ima primoprodaja Ivanec - Varaždin i okolica ako moze doc u blizini Donje Voće.

Zamjene moze i za hdd sata,potenciometar...odnosno sto ponudite. {#}

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Potraznja:

 

WLAN kartica da ide na USB ili PCI posto bi isla na kantu, a ne prijenosnik....uvjet je da radi kako treba na Linuxu.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trebam MicroSD WiFi za Nokia 5230,pa ako netko ima mogli bi se nekako dogovoriti.

http://www.bug.hr/forum/topic/racunala/procjena-konfepogledajte/112473.aspx?page=0&jumpto=2192724&sort=asc&view=flat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

mjenjam ovo kučište i IDE pržu za razno

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ako netko ima 140mm filter za prašinu, dao bi mu svoj 120mm. Ili lovu, po dogovoru...

Volim seks i rado ga se sjećam...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trebam..MBO,CPU,Ram,GPU,PSU...

Dakle nešto tipa s478,s754..Bitno da je dosta za surfanje..Gpu može biti i 32mb.,Ram 512mb..PSU bilo koji...

 

Tip sa foruma me je zeznuo oko takvih komponenti..Ljepo smo se dogovorili ja svoje izvršio no on je navodno prodao...Eto ako mi ko može pomoči oko gore navedenih komponenti..Jer stvarno mi je hitno!!!...

Mogu  u zamjenu dati..Terratec Aureon 7.1space,par 80mm ventova,15m lan kabla..Mrežnu karticu.

Svakako može biti i socket A..

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 10:51 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Potražujem mrežnu 10/100(1000) karticu (XP kompatibilnu), ISA zvučnu Creative npr. AWE32 ili 64 i neki ATA hard disk reda 20,30 ili 40gb.

 

U zamjenu nudim PCI grafičku ATi Rage II+ 4mb, ako treba nekome za flešanje grafa i slično, te ću imati onda još za ponuditi i TEAC 524E 24x CDROM, P233MMX sa pločom TX čipset, 64mb EDO-DRAM-a, FDD i tako dalje.

 

Uglavnom javite se na PP, mijenjati ćemo metuzaleme {#} sredine 90-tih. Slažem jednu P II kantu 350 Deschutes kako li se već zvao, Klamath, tko će ga znati, 192mb PC100 RAM-a, BX440 ploča, zvučna, ATi Rage Pro Turbo AGP grafa, Voodoo2 monsterica itd.

 

Fali mi hard dakle, mrežna i neka mrvu bolja zvučna od Yamahe koja je sad unutra.

 

**EDIT : Također potražujem SO-DIMM DDR1 512mb keks, voljan sam ga otplatiti ili mijenjati za što vam već treba.

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2011 8:12 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
CM weitE! kaže...

Imam pentium 4 3.06 GHz sa stock coolerom, mjenjam ga za nekih hdd, moze i externi.

HT je, jos uvijek aktivno

12 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Trazim isti ovakav 1366 hladnjak

http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-stock-cooler-core-i7-970/104581.aspx

 

u zamjenu mogu ponuditi 2x 120mm cooler master blue led, mikrofone za ps2 (wii),wireless slusalice za pc... itd po dogovoru

razlog sta ocu taj cooler moj je prozujao ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Gamer6669 kaže...

Ima netko Nokia zvučnike?
Po mogućnosti MD-8
Tražim također i neki dualac Celeron ili Pentium D 775 socket...!

Za razmjenu imam:
Sharkoon HS-40 Headset
5 BonBon SIM kartica
2gb MicroSD
256mb M2 Memorijsku karticu
1gb USB STICK
256mb MS USB STICK
512mb neki urban republic stick
Neki VIKING Interworks 256mb USB STICK
SpeedLink Strike II PC Gamepad
120mm Cooler Master vent
10 dbi wireless antenu
3m RP-SMA kabela
Sony Network Walkman mp3 1gb
Intel Stock Cooler 775 socket bez nožica plastičnih
256mb ddr
2x 128mb ddr
Floppy kabel
Molex kabel
Ponude u PP!

  Još uvijek aktivno! Znači tražim zvučnike za Nokiu ili Pentium D ili neki dual Celeron socket 775....
  Preferiram ZG!

Game experience may change during online play.
12 godina
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
CM weitE! kaže...
CM weitE! kaže...

Imam pentium 4 3.06 GHz sa stock coolerom, mjenjam ga za nekih hdd, moze i externi.

HT je, jos uvijek aktivno

jos uvijek, mogu neki plavi/crveni LED ventovi, 1x1gb ddr2 ram....

13 godina
neaktivan
offline
Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Ubijam se trazeci x2 socket 939 pa ako neko ima il zna nekog mozemo se dogovorit....posto nemam dijelova nekih nudim novce.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
traktorista kaže...

Ubijam se trazeci x2 socket 939 pa ako neko ima il zna nekog mozemo se dogovorit....posto nemam dijelova nekih nudim novce.

Evo čito da znaš da ih još ima, imam ja jednog ali nažalost mi treba: Prodaje se jedan na njuškalu za 500 kn hehe.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Jakovp kaže...
traktorista kaže...

Ubijam se trazeci x2 socket 939 pa ako neko ima il zna nekog mozemo se dogovorit....posto nemam dijelova nekih nudim novce.

Evo čito da znaš da ih još ima, imam ja jednog ali nažalost mi treba: Prodaje se jedan na njuškalu za 500 kn hehe.

da vidio sam tog od 500 kn sto mi je malo previse(iako su rijetki toliko nije vrijedan) za te pare uzmem am2 proc i maticnu tak da gledam neke povoljnije

14 godina
odjavljen
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
traktorista kaže...
Jakovp kaže...
traktorista kaže...

Ubijam se trazeci x2 socket 939 pa ako neko ima il zna nekog mozemo se dogovorit....posto nemam dijelova nekih nudim novce.

Evo čito da znaš da ih još ima, imam ja jednog ali nažalost mi treba: Prodaje se jedan na njuškalu za 500 kn hehe.

da vidio sam tog od 500 kn sto mi je malo previse(iako su rijetki toliko nije vrijedan) za te pare uzmem am2 proc i maticnu tak da gledam neke povoljnije

A znam, taj na njuškalu je smiješan.

 

Uglavnom strpi se, ako nemaš ništa imam ti ja jednog semprona.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea
Dava kaže...

Evo, nakon AVRova odustajem i od PICova, poklanjam svoj JDM programmer. Dolazi s serijskim kablom. 

 

Napomena: NE POSTOJE driveri za Win7 niti Vistu, morat će te koristiti xp ili nešto još starije za programiranje.

 

Slika: http://i54.tinypic.com/2r5qdc9.jpg

Dava, red je da i javno jos jednom zahvalim za programator(e) koje si poslao, sve uredno radi, i nadam se da ce ti i PIC iz prve proradit na ploci!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razmjena i poklanjanje Hardwarea

Imam Sharkoon HS-40 Headset!
Ponudite nešto pa ću vidjet dal odgovara!

Game experience may change during online play.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Iskustva kod razmjene i poklanjanja hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice