Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

poruka: 8
|
čitano: 2.448
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

Pozdrav,

pošto nema tržnice pokrećem ovu temu ovdje.

Tražim P43, P45 LGA 775 matičnu s 4 DDR2 slota.


Ako imate Vi ili znate koga da ima molim Vas da mi javite.

Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

BUMP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

Na njuskalu je starije stvari bolje provjeriti, a to postaje malo problematicnije ukoliko se mora putovati i na sam put potrositi vise no sto vrijedi.

Ovdje (bug) je malo teze da bi neko nekoga prevario, ako ima malo dulji staz na forumu. Jedino sto ne znam zasto bas mora biti p43/45, ali sretno sa pronalaskom solo ploce. Nisu se bas puno kupovale pokraj p35 chipseta, jer nisu nudile nista bitno bolje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

 Za početak hvala na trudu. Oglas je za frenda koji je zabrijal na p43/p45, i ne paše mu ovo pa ono, nforce je prestar chipstet,  bla bla. Vjeruj mi da sam tražio i nema niš kaj njemu odgovara. Evo kasnije mi je rekao da ipak možei P35 chipset dok je vidjel da nema niš, njih ima nešto pa valjda nekaj i uzme.

14 godina
offline
Re: Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu
Mrgud Veliki kaže...

Na njuskalu je starije stvari bolje provjeriti, a to postaje malo problematicnije ukoliko se mora putovati i na sam put potrositi vise no sto vrijedi.

Ovdje (bug) je malo teze da bi neko nekoga prevario, ako ima malo dulji staz na forumu. Jedino sto ne znam zasto bas mora biti p43/45, ali sretno sa pronalaskom solo ploce. Nisu se bas puno kupovale pokraj p35 chipseta, jer nisu nudile nista bitno bolje.

 Jbg nemaš ti frenda ko ja. Malo je stvar u povjerenju, a malo je i to kaj je zabrijal da mora biti 43 ili 45 i točka da može klokati q6600. Ugl kak sam gore odg, bude valjda neka P35, ili bude skupil pare za ryzena i bok.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu
SolidSnakeCRO kaže...

 Jbg nemaš ti frenda ko ja. Malo je stvar u povjerenju, a malo je i to kaj je zabrijal da mora biti 43 ili 45 i točka da može klokati q6600. Ugl kak sam gore odg, bude valjda neka P35, ili bude skupil pare za ryzena i bok.

 Pa imao sam ja p35 dfi blood iron. Istina imao i procesor i memoriju za isto. Dao to starcima za surfanje, jer im krepalo njihovo. Kloka se bez problema na toj ploci, tako da....

13 godina
offline
Tražim P43/P45, LGA 775 matičnu

P35 DS3(2xddr3 i 4xddr2 ide na čaplo) s 2x4g ddr3 na xeonu i klokalo se to ko nespašeno

https://www.facebook.com/groups/BalkanTuF/ http://crnalistaposlodavacarh.simplesite.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice