Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje izdvojena tema

poruka: 238
|
čitano: 93.489
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozz,

Ja imam problem sa ekranom zadnjih par dana, cistio sam sa ccleanerom i yourunistallerom komp i cini mi se otada da se ovo desava, medutim uvijek prije sam isto cistio i nikad nista nebi bilo, ugl cistim internet i cache i te gluposti, nista vazno sto se samog kompa tice...anyways....kad upalim komp, on radi i sve to ali ekran je crn, znaci on dode do home screena podigne windowse al je crn ekran, i onda ga resetiram i onda tek upali ekran normalno....i poslije radi normalno sve dok ga ne ugasim. Zasto iz prvog puta nece normalno ekran da upali nego moram resetirat svaki put? Jedan mi je u drugoj temi preporucio da reinstaliram drivere od graficke a ja nemam pojma kako to napravit.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Evo ti tutorial

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

pozdrav, kako nemam opticki citac, zamolio bih nekoga da mi podijeli instalacijski cd za mis ms samurai, ili link... hvala

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
qwxy kaže...

pozdrav, kako nemam opticki citac, zamolio bih nekoga da mi podijeli instalacijski cd za mis ms samurai, ili link... hvala

 http://hr.ms-start.com/ms-pro-misevi/ms-samurai-pro-gaming-mis-crveni-2

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
8 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Ima li netko drivere za sony vaio pcg 71c11m , spasio bi me, jer sam se susjedu ponudio da mu reinstaliran windows 7 , i evo ga sad na netu nigdje pronaci drivere, bar za internet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Fly598 kaže...

Ima li netko drivere za sony vaio pcg 71c11m , spasio bi me, jer sam se susjedu ponudio da mu reinstaliran windows 7 , i evo ga sad na netu nigdje pronaci drivere, bar za internet.

 Da li je to pravi naziv modela laptopa? Izgleda da Sony identične laptope različito naziva za EU i Američko tržište, pa se uvjeri da li je to tačan model laptopa na stickeru sa donje strane.

 

Na Sony stranicama uopće nema takvog modela.

 

Zatraži e-mailom od Sonyja driverer za taj laptop.

 

Zar nema Win7 u sebi MS defaultne drivere za network pa bi teoretski mogao na net...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 11:00 (boxer).
8 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Da u pravu si, pcg-71c11m i vpcel1e1e su dva ista modela laptopa tako da sam za vpcel1e1e uspio naći drivere, i evo radi sve u redu. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozdrav!

 

Imam komponente koje pišu u moj PC, ali evo da iskopiram:

 

MBO: Asrock 980DE3/U3S3
CPU: AMD Phenom II X6 1055T
GPU: Sapphire Radeon HD7850 1GB DDR5
PSU: Corsair VX450W
Cooler: Arctic Alpine 64 Pro Rev. 2
SSD: Kingston UV400 120GB
HDD: WD Caviar Blue 500GB
RAM: G.SKILL Ripjaws X series, 1X8 GB

 

Zanima me sljedeće - htio bih si instalirati za matičnu ploču najnovije drivere. Imam windows 10 x64 i za tu matičnu ploču na njihovim stranicama očito nema drugih drivera osim realtek-a.

Da li će normalno raditi za stariji sustav, odnosno ako  instaliram ove za windows 8.1 x64 ili tu postoje neka druga rješenja? LINK na stranicu proizvoda.

 

Bio bih zahvalan ako mi možete reći da li je za ovu grafičku ovaj driver dobar - LINK taj prvi Crimson ReLive Edition 17.11.4 Optional

 

HVALA!

 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Molim lijepo? 

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
acmilan2 kaže...
...

 

Zanima me sljedeće - htio bih si instalirati za matičnu ploču najnovije drivere. Imam windows 10 x64 i za tu matičnu ploču na njihovim stranicama očito nema drugih drivera osim realtek-a.

Da li će normalno raditi za stariji sustav, odnosno ako  instaliram ove za windows 8.1 x64 ili tu postoje neka druga rješenja? LINK na stranicu proizvoda.

 

Bio bih zahvalan ako mi možete reći da li je za ovu grafičku ovaj driver dobar - LINK taj prvi Crimson ReLive Edition 17.11.4 Optional

 

HVALA!

 

 Ali koji driveri ti fale/trebaju? Generalno driveri za 8.1, čak i za 7 ti pašu, samo ponekad treba driver signing isključit. Ali otom potom.

Koji driveri ti fale kad instaliraš W10?

Što se tiče grafike...ponekad mi se znalo dogodit da mi sa ovim prvim, označenim kao optional nešto ni radilo kako spada. Tako da je ovaj dolnji, 17.11.1 siguran izbor, ali uvijek možeš probat sa 17.11.4 i ako bude sve ok zadržiš, ako ne makneš.

11 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Zelim reinstalirati jer mi se dogadja prilikom koristenja chromea, tj. facebooka odjednom sve zacrni i onda opet pojavljuje. Probao sam odstekati i zastekati natrag kablove (imam TV spojen preko HDMI-a kao monitor) i do sad mi se to nikad nije dogadjalo.

Pa ce mozda reinstalacijom biti bolje. U redu, hvala na savjetu!

Kovačić
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
acmilan2 kaže...

Zelim reinstalirati jer mi se dogadja prilikom koristenja chromea, tj. facebooka odjednom sve zacrni i onda opet pojavljuje. Probao sam odstekati i zastekati natrag kablove (imam TV spojen preko HDMI-a kao monitor) i do sad mi se to nikad nije dogadjalo.

Pa ce mozda reinstalacijom biti bolje. U redu, hvala na savjetu!

 To ti je problem do Chromea. Događa se mnogima, nekima je nestalo kod update-a Chromea, nekima nije, događa se već neko vrijeme.

Što se tiče drivera za Win 10 prvo instaliraj Win 10 pa vidi da li će ti išta faliti, jer lako moguće da neće. Win 10 ima masu drivera u sebi, i na Win update-u.

Generalno ti je uvijek pametno skinut drivere s stranice proizvođača, za tvoj OS, znači onaj jedan driver skini, i instaliraj Win10, instaliraj taj jedan driver, spoji se na net, nek Win odradi update, i tek tad ako ti nešto fali javi se ovdje pa ćemo vidjet što treba stavit.

15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Pozdrav, trebali bi mi driveri za ovu net karticu ako nije frka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Point-X kaže...

Pozdrav, trebali bi mi driveri za ovu net karticu ako nije frka.

 U kojem je to uređaju? Točan model?

 

EDIT: dok ne daš model uređaja u kojem se nalazi dotični Atheros probaj s ovim driverima

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 19:35 (miki1981).
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Uređaj je Compaq CQ58.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

 Thx kolega ali niti jedan link tamo ne radi.

15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Prvo razjasni koji model imaš, jer postoji nekoliko verzija Compaq CQ58-????

 

Tako imamo više šanse da pronađemo drivere.

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Našao. Compaq CQ58-252SM. Win 7 x86.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2017 22:47 (Point-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Point-X kaže...

Našao. Compaq CQ58-252SM. Win 7 x86.

 

 Ima li naljepnicu na poleđini sa serijskim brojem? Upiši ser. broj na ovoj stranici --  https://support.hp.com/us-en/products

 

Ili pokušaj pomoću ovih uputstava

 

https://support.hp.com/us-en/document/c00004461

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
boxer kaže...
Point-X kaže...

Našao. Compaq CQ58-252SM. Win 7 x86.

 

 Ima li naljepnicu na poleđini sa serijskim brojem? Upiši ser. broj na ovoj stranici --  https://support.hp.com/us-en/products

 

Ili pokušaj pomoću ovih uputstava

 

https://support.hp.com/us-en/document/c00004461

 Dobio ga polu rasturenoga tako da...

15 godina
neaktivan
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

Ništa od drivera, ne mogu ništa naći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
Point-X kaže...

Ništa od drivera, ne mogu ništa naći.

 Ako sa laptopom možeš na net, probaj instalirati Driver Booster, nek on automatski pronađe drivere.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
boxer kaže...
Point-X kaže...

Ništa od drivera, ne mogu ništa naći.

 Ako sa laptopom možeš na net, probaj instalirati Driver Booster, nek on automatski pronađe drivere.

 Ne mogu, to i je problem.

7 godina
odjavljen
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

imao sam isti problem ali sa hp compaq presario cq58-d51sm

 

preko serijskog broja ti ništa neće naći jer je laptop napravljen da radi sa win8 a ne win7

 

samo skini hp support assistant i instaliraj, on će ti naći sve potrebne drivere, moj sad radi bez greške i sve instalirano i updejtano

 

 

http://www8.hp.com/us/en/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html

 

EDIT

 

sad skužio da sa laptopom uopće ne možeš na internet, imaš kakav drugi laptop ili pc u kući, ili kod prijatelja?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 15:09 (phanteks).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o
phanteks kaže...

imao sam isti problem ali sa hp compaq presario cq58-d51sm

 

preko serijskog broja ti ništa neće naći jer je laptop napravljen da radi sa win8 a ne win7

 

samo skini hp support assistant i instaliraj, on će ti naći sve potrebne drivere, moj sad radi bez greške i sve instalirano i updejtano

 

 

http://www8.hp.com/us/en/campaigns/hpsupportassistant/hpsupport.html

 

EDIT

 

sad skužio da sa laptopom uopće ne možeš na internet, imaš kakav drugi laptop ili pc u kući, ili kod prijatelja?

 Instalirao HP support ali ne znam što dalje sa njim?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih o

Ajde probaj OVAJ driver

7 godina
odjavljen
offline
Trebate drivere za vaš hardver? Zatražite ih ovdje

pa što nisi vidio opciju "ažuriraj"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice