Cloud Nadzor Vozila u ponudi HT-a

poruka: 3
|
čitano: 4.829
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Cloud Nadzor Vozila u ponudi HT-a

Hello. Kako imam privatnu tvrtku za uvoz/izvoz, tako imam i nekolicinu vozila. Zanima me ima li itko iskustva sa spomenutom uslugom i isplati li se ona? Nisam vidio nikog osim HT-a da je nudi, a po onome kaj sam pročitao, dobro bi mi došla. Dosta je ljudi reklo da je zadovoljno, ali rado bih čuo još mišljenja i iskustava prije same kupovine. =D

Tnx i pozdrav. =)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cloud Nadzor Vozila u ponudi HT-a
Klepetan kaže...

Hello. Kako imam privatnu tvrtku za uvoz/izvoz, tako imam i nekolicinu vozila. Zanima me ima li itko iskustva sa spomenutom uslugom i isplati li se ona? Nisam vidio nikog osim HT-a da je nudi, a po onome kaj sam pročitao, dobro bi mi došla. Dosta je ljudi reklo da je zadovoljno, ali rado bih čuo još mišljenja i iskustava prije same kupovine. =D

Tnx i pozdrav. =)

Ima ti i VIPnet. Koliko znam, oba rade OK.

15 godina
offline
Re: Cloud Nadzor Vozila u ponudi HT-a
Klepetan kaže...

Hello. Kako imam privatnu tvrtku za uvoz/izvoz, tako imam i nekolicinu vozila. Zanima me ima li itko iskustva sa spomenutom uslugom i isplati li se ona? Nisam vidio nikog osim HT-a da je nudi, a po onome kaj sam pročitao, dobro bi mi došla. Dosta je ljudi reklo da je zadovoljno, ali rado bih čuo još mišljenja i iskustava prije same kupovine. =D

Tnx i pozdrav. =)

 Imaš hrpetinu firmi koje nudi praćenje vozila.

Od Webeye, Mobilisis, Raptor, KBZ ELectronic.....

Mi osobno koristimo Webeye, i zadovoljni smo.

Sve ti je to na isti ''kalup'' samo je pitanje koliko love si spreman odvojit.

Od svih zatražiš ponudu i vidiš tko je najpovoljnije i taj uzmeš. Jer najviše ti cijena može bit razlika, ostalo je sve tu ''negdje'' bez nekih razlika.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice