T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.301
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Platiš na sljedečem računu od telefona/interneta/tv

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Plaća uređaj koji je kupio na računu, ali ne plaća poštarinu. 

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
T-Com pokloni za produženje ugovora

meni je krepao wd320 usb hard disk koje je t-com dao kao poklon za produzenje ugovora ima jos mjesec dana garancije i to je jedina informacija koju sam dobio od t-coma ,kome da ga dam na servis ?ima li tko kakvog iskustva?

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Stigao je acatel. Za te pare je odličan!

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kewin kaže...

Stigao je acatel. Za te pare je odličan!

Kada ti je stigao,kada si produžio?

Neznam se potpisat..xDD
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

stigao prije 10 minuta... produzio jos prije Badnjaka.

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kewin kaže...

stigao prije 10 minuta... produzio jos prije Badnjaka.

A HEBEM TI...
Ja uzeo 26.11

Neznam se potpisat..xDD
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo, ugovor potpisao 23.11.2012. Tablet još nije stigao.  SRAMOTA za T-com!{#}

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Samo se strpite. Jako puno korisnika je naručilo tablete... strpljenje je vrlina. 

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo, meni stigao Huawei danas nakon 2 i pol tjedna od zahtjeva. Upravo pisem ovu poruku na njemu. Vec isprobavam njegove mogucnosti par sati i super sam zadovoljan onime sto pruza. Koristio sam gps, koristio mobitel, gledao film, slušao muziku, gledao max tv to go...

Touch je ugodan a i brzina me zadovoljava. Malo se još teže snalazim ali i to ću savladati ovih 

dana.

Sutra idem na skidanje novih aplikacija i par igara.

Preporuka.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav,

pitanje za one koji su dobili Alcatela: jeste li probali instalirati Angry Birds i Talking Tom? Ja sam nedavno podesavao jedan Alcatel iz T-Coma, i Angry Birds ne rade, nakon pokretanja se ekran zacrni na par mikrosekundi i aplikacija se ugasi. Talking Tom (i svi ostali "takling") imaju zvuk u random slučajevima.

Općenito mislim da je tablet tak-tak, dosta cvrste izrade ali na jednom mjestu se ekran preljeva ako se i samo lagano na tom mjestu dotakne sa straznje strane. Prikaz na ekranu je isto tako-tako, za nekog kome je to prvi tablet pa nezna za bolje je mozda i ok, ali mislim da je Huawei puno bolji izbor.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam skinuo zasad bad pigies i fruit ninja... sad sam naletio na neki vecu igru (250 mb) drift nekakvi...

one zahtjevnije igre rade ali ima malo štekanja (povremenog) no sve u svemu ok 

Suha krpa na dnu mora.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 14:55 (Kewin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav ljudi, jedna zamolba. Znači uzeo sam mob mini 2 prilikom aktivacije paketa i poslao mail za otključavanje ali nikako od tcoma odgovora, pa bih zamolio nekoga ako je otključavao mob da šibne code na pm.

 

fala {#}

 

stiglo :rofl:

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 15:27 (Bong).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

danas me zvali uzeo max3l i huawei , nadam se da ce brzo stici , kao nesto do danas  , najkasnije sutra ce raditi tu akciju

HTC one X - Stock
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kewin kaže...

Ja sam skinuo zasad bad pigies i fruit ninja... sad sam naletio na neki vecu igru (250 mb) drift nekakvi...

one zahtjevnije igre rade ali ima malo štekanja (povremenog) no sve u svemu ok 

 

Fruit Njinja sam i ja stavio i ide.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Bong kaže...

Pozdrav ljudi, jedna zamolba. Znači uzeo sam mob mini 2 prilikom aktivacije paketa i poslao mail za otključavanje ali nikako od tcoma odgovora, pa bih zamolio nekoga ako je otključavao mob da šibne code na pm.

 

fala {#}

 

stiglo :rofl:

kaj si napisao u mail.....meni ce valda doc za par dana kak su rekli

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

danas sam produžio fixni tel i adsl na 2 godine

dobije se bežični tel.i lg mobitel za 99 kn

a na kor.stranicama vio sam slijedeći ugovor Voice oprema (privatni) uz MCD24 ,

 zanima me što je to voice oprema,

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
valisaurea kaže...

danas sam produžio fixni tel i adsl na 2 godine

dobije se bežični tel.i lg mobitel za 99 kn

a na kor.stranicama vio sam slijedeći ugovor Voice oprema (privatni) uz MCD24 ,

 zanima me što je to voice oprema,

nisi trebao telefon produljit, dobije se neko smece sinus c33 a prije su dijelili panasonice (prije god dana)

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
g3arv8 kaže...

danas me zvali uzeo max3l i huawei , nadam se da ce brzo stici , kao nesto do danas  , najkasnije sutra ce raditi tu akciju

da se nadovezem . uglavnom rekli su mi jucer da ce me nazvati ponovno da obave kontrolni poziv. Cekam jucer cekam danas i nista, nazovem ja 0800 9000 , i kazem da sam jucer realizirao ugovor ( novi ) za maxtv i tablet , ali nisam dobio kontrolni poziv. Kaze on ja tu nista nevidim , i provjerio je akcija sa tabletima vrijedila je do 5.1 . Ja ga pitam sta da sad radim ( nemogu nikako doznati tko me je zvao ) kaze da pricekam , sutra prekosutra mozda se pojavi ugovor ( sumnjam da hoce ) Jos me taj jucer nagovarao kao zadnji je dan sa akcijom tableta, ja reko hajde da uzmem, i danas se ovo ispostavi. Kaze da je moguce da me je netko od tcom partnera nazvao , kao da nije nitko od kolega. Neznam stvarno sta reci na ovo , i nema tableta vise nego Lg optimus L3

HTC one X - Stock
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo ja juče bio u t-com centru da mi objasne zašto još tablet nije stigao (ugovor potpisan 23.11.12.) Oni kažu pa vi ste dobili tablet 4.12. tako ovdje piše i pokazuje mi na monitor. Ja kažem, pa valjda ja znam dali sam dobio ili ne. Tog datuma mi je stigao ruter! Nakon toga mi operaterka kaže, kod vas se nešto iskompliciralo, pa vi nemate uključen paket več svaku uslugu posebno. Izgleda da je došlo do nekakve greške. Moramo vam uključiti paket, moramo provjeriti gdje je zapelo. I to je sve, kaže da če me nazvati kroz par dana.

Moram napomenuti da sam zvao službu za korisnike bezbroj puta i svi kažu strpite se, a nitko nije ni pogledao korisnički status iako sam ih molio da to učine. Primjetio sam da nešto nije u redu jer nemam prikaz broja, u opciji 60 nije uključen a u paketu duo L, je.

 

Toliko o ažurnosti i odnosu prema kupcu od T-coma.

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

A meni su rekli da sam ja ukljucio 22.12,a ja ukjucio 26.11.
Ako mi se ukljucilo po njihovom 22.12 zasto sam ja platio maxtv za 11 mj.
Kod njih sam samo jer kod mene imaju samo oni dobar signal iako mislim da sada i iskon ima dobar signal.
Ali se nemislim prebacivat tako da cu jos ostati kod tekoma

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Fazan kaže...

Evo ja juče bio u t-com centru da mi objasne zašto još tablet nije stigao (ugovor potpisan 23.11.12.) Oni kažu pa vi ste dobili tablet 4.12. tako ovdje piše i pokazuje mi na monitor. Ja kažem, pa valjda ja znam dali sam dobio ili ne. Tog datuma mi je stigao ruter! Nakon toga mi operaterka kaže, kod vas se nešto iskompliciralo, pa vi nemate uključen paket več svaku uslugu posebno. Izgleda da je došlo do nekakve greške. Moramo vam uključiti paket, moramo provjeriti gdje je zapelo. I to je sve, kaže da če me nazvati kroz par dana.

Moram napomenuti da sam zvao službu za korisnike bezbroj puta i svi kažu strpite se, a nitko nije ni pogledao korisnički status iako sam ih molio da to učine. Primjetio sam da nešto nije u redu jer nemam prikaz broja, u opciji 60 nije uključen a u paketu duo L, je.

 

Toliko o ažurnosti i odnosu prema kupcu od T-coma.

 

zasto im ne zaprijetis, daj im ultimatum, reci da imaju tjedan dana da ti isporuce to ili prelazis na vip, pa ces vidjet kako ce se to brzo rijesiti.

Tako su i nama nesto s racunima zaj*bali i umjesto 160 kn trebali platiti duplo vise(pojma nemam zasto) i stari ih zvao jedno par puta i oni nista, kazu kao ne mozemo nista uciniti morate to platit, a on im lijepo rekao,ovaj racun necu platit,ugovor mi istice za par tjedana,  ako mi ga posaljete sljedeci mjesec da ga platim prelazim na vip- vidis za par dana zovu ovi iz t-coma i ispricavaju se, kao dogodila se neka greska u sistemu i oprostili nam to :D

 

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Dali je jos dostupan samsung Galax Mini 2 za dsl produzenje ugovora?

http://www.erepublik.com/en/referrer/teXew
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne, sad je u ponudi LG L3, koji je nažalost dosta lošiji.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Gledam sad je u ponudi Sony Xperia go uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca za 8 kunića (Max 3 M paket).

Vec sam ih 5 puta odbijao, tableti mi nisu nesto bili no ova Xperiica nije ni losa.

99designs.com/people/insyy/folio
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
INsyy kaže...

Gledam sad je u ponudi Sony Xperia go uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca za 8 kunića (Max 3 M paket).

Vec sam ih 5 puta odbijao, tableti mi nisu nesto bili no ova Xperiica nije ni losa.

ne, mislim da ti je to uz Extra total+ L tarifu, to ti je dole pod brojem 2 kad gledaš na ovom linku:

https://www.hrvatskitelekom.hr/promotivna-ponuda-tablet

 

na početku ti je na stranici označena kvačica na tu tarifu pa je malo zbunjujuće, i ja sam mislio da se mobitel dobije uz Max3 dok nisam skužio.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 0:48 (antimadridista).
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja ih danas zovem i dat cu im ultimatum.
ako uskoro nedođe ja prijelazim na vip.

Imaju onaj trio paket

Neznam se potpisat..xDD
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Tako ću i ja. Stvarno su bezobrazni. Da su odmah rekli da će tablet stići u 2014toj ne bih se žalio, ali je bezobrazno kad kažu da će stići do Božića, i onda kažu par dana kanije da su poslali već, da bi u petak rekli da će doći do kraja Veljače.
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Tomek.Klc kaže...
Tako ću i ja. Stvarno su bezobrazni. Da su odmah rekli da će tablet stići u 2014toj ne bih se žalio, ali je bezobrazno kad kažu da će stići do Božića, i onda kažu par dana kanije da su poslali već, da bi u petak rekli da će doći do kraja Veljače.

To su i meni rekli.
Jedan kaže za par dana, drugi kaže za tjedan,a treći za mjesec itd.

Ja cu stvarno prijeci ako mi neposalju.

Neznam se potpisat..xDD
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
IMVK kaže...
Tomek.Klc kaže...
Tako ću i ja. Stvarno su bezobrazni. Da su odmah rekli da će tablet stići u 2014toj ne bih se žalio, ali je bezobrazno kad kažu da će stići do Božića, i onda kažu par dana kanije da su poslali već, da bi u petak rekli da će doći do kraja Veljače.

To su i meni rekli.
Jedan kaže za par dana, drugi kaže za tjedan,a treći za mjesec itd.

Ja cu stvarno prijeci ako mi neposalju.

ja sam dobio za 20 dana,mada su mi i rekli da ce biti tri tijedna,ali vidim i na njihovoj fejs stranici da dosta ljudi ceka jos od jedanestog mijeseca

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice