T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.650
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

samo produzite ugovore a mobitel ce te dobit ko zna kad evo vec i jucer zvao neka se zena javi po glasu malo starija i pitam ja nju kaze joj ona nezna op trebali ste vec dobit taj mobiolni uredaj strpite se jos malo e pa sad sta rec ja sam produzio 7.1 !!!{#}

Ja naručo 8.1 i ni meni nije stigao mobitel,šta je najgore nepiše mi ni da sam produžio ugovor,kad odem na moj telekom portal.{#}

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Meni na moj telekom portalu pise da mi je ugovor istekao u 11 mj 2009,a bio sam ga produzio jos dvaput poslije
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pirat kaže...
GAMERANGER kaže...

samo produzite ugovore a mobitel ce te dobit ko zna kad evo vec i jucer zvao neka se zena javi po glasu malo starija i pitam ja nju kaze joj ona nezna op trebali ste vec dobit taj mobiolni uredaj strpite se jos malo e pa sad sta rec ja sam produzio 7.1 !!!{#}

Ja naručo 8.1 i ni meni nije stigao mobitel,šta je najgore nepiše mi ni da sam produžio ugovor,kad odem na moj telekom portal.{#}

ja produzio 5.1. ...znaci zadnji dan,uzeo mini 2 i receno je cca tjedan dana...jucer zvao sluzbu i rekli da je zaprimljeno i da je poslan mob....ziher :)

stavili pozurnicu naravno i mole me da cekam....vidjet cu do kad.samo me zanima dal mogu ugovor otkazati  jer se ne oni ne drze ugovora.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Samo budite strpljivi. Vi čekate mobitele tjedan dana, meni tablet još ne stiže već 7. tjedan. ;)
7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

kako se cini nece ni nama mobiteli prije{#}!!

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
jady kaže...
pirat kaže...
GAMERANGER kaže...

samo produzite ugovore a mobitel ce te dobit ko zna kad evo vec i jucer zvao neka se zena javi po glasu malo starija i pitam ja nju kaze joj ona nezna op trebali ste vec dobit taj mobiolni uredaj strpite se jos malo e pa sad sta rec ja sam produzio 7.1 !!!{#}

Ja naručo 8.1 i ni meni nije stigao mobitel,šta je najgore nepiše mi ni da sam produžio ugovor,kad odem na moj telekom portal.{#}

ja produzio 5.1. ...znaci zadnji dan,uzeo mini 2 i receno je cca tjedan dana...jucer zvao sluzbu i rekli da je zaprimljeno i da je poslan mob....ziher :)

stavili pozurnicu naravno i mole me da cekam....vidjet cu do kad.samo me zanima dal mogu ugovor otkazati  jer se ne oni ne drze ugovora.

A moj tablet da je poslan iz bangladeša, i da ga je golub donosio prije bi stigao.
Ali naravno nije.

GAMERANGER kaže...

kako se cini nece ni nama mobiteli prije{#}!!

Pa najvjerojatnije, ja cekam 1 ili 2 tjedna vise od kolege tako da---

Neznam se potpisat..xDD
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

tableta više nema, a za mobitel se čeka dosta ja sam uzimao galax mini prošle godine stigao je nakon 2 mjeseca

 sad sam uzeo ovaj L3 pa ćemo vidit kad će on stići

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Salle kaže...

tableta više nema

 

Pa kad će onda opet doći? Kad nam istekne ugovor od 2 godine? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Salle kaže...

tableta više nema, a za mobitel se čeka dosta ja sam uzimao galax mini prošle godine stigao je nakon 2 mjeseca

 sad sam uzeo ovaj L3 pa ćemo vidit kad će on stići

 

Misliš više ih nedaju, a mi sto smo ih uzeli moramo ih dobiti.

Bit ce granatiranja na zgradu HT-a

Neznam se potpisat..xDD
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

a onima kojima su obećali trebali bi dobiti, ma nemožeš im ništa, to ti je isto ko šot ja još dan danas čekam preseljenje  zakonski rok je 60 dana  sad je dva puta prošlo po 60 dana i govore mi da samo čekam valjda bude nešto

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Kakvo preseljenje? Na novu adresu? Za ti je 30 dana rako. Ja selio 2 puta unutar 2 tjedna rijeseno. A kod drugog operatera seljenje je 15 dana zakonski rok.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

a vidiš selio sam  iz Zagreba za Novsku , rekli su mi  60 dana i to je prošlo i onda su rekli da čekam dok se neriješi a na toj adresi sam već imao  sve to  i ispokčao jer će mi ovo preselit pa da nemam oba, nadam se da će sutra modem doći pa će mi pustiti liniju 

BossX1000
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

pa valjda se ima pravo otkazati ugovor ak se ne poštivaju rokovi....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

60 dana je rok za preseljenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
30 dana je rok ja selio 2 puta.. Nesto ti muljaju.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Danas dođem iz škole i kaže majka da je zvala u T-Com u vezi tableta, kad će doć i to.

Sve divno i krasno kad kaže njoj bajo, (rekla je da naglasim da se bajo zvao Zvjezdan kada sam ih zvao nazad), da tablet neće doći na našu kućnu adresu jer uopće nismo unešeni u sustav te da smo si sami krivi,zatim ako želimo produžiti, u ponudi imaju samo LG Optimus L3, koji je totalni šrot od telefona,odmah da sam ga odbio i poklopio slušalicu.

Surfam po Bugu i vidim Vipovu promociju za tv, mjesečno 151kn prvih 12mj, zatim 350, reko super, ode ja u Vip. Nazovem njih i sve super, skoro realizirao, kad mi žena kaže da tv više nije dostupan te da je promocija trajala do 31.12.2012, tj. ako želim tv uz potpis ugovora moram potisati paket više, tj. prvih 12mj 350, a drugih 450-460.

Odmah me je na zemlju spustila. Gledao sam i po stranicama drugih providera ali nitko nema ništa primamljivo. Jedino što mi je palo na pamet, ako se to i može, jest nastaviti koristiti T-Com po sadašnjoj skupljoj cijeni bez potpisanog ugovora, te da me predbilježe kada bude neka bolja, hvalevrijedna akcija.

Što vi preporučate da napravim?

 

I'm not crazy, my mother had me tested!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Zovi 0917794 pa trazi filipa. Akcija ti je do 31.01. 12. Mj ugovor tv s prosirenim paketom 270 kn ;)
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Jos nesto posalji mi mail u pp pa cu ti poslat cijenik od vipq sto sam dobio. Ta akcija je od 20.08. Do 31.1.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
PC - stručnjak kaže...
Zovi 0917794 pa trazi filipa. Akcija ti je do 31.01. 12. Mj ugovor tv s prosirenim paketom 270 kn ;)

Valjda misliš do 2013. ? Ubiti, bajo trenutno priča s nekim drugim pa će nazvati kada bude slobodan. Kako ti račun iznosi samo 270 kn? Daj pojasni malo cjenik i to.

I'm not crazy, my mother had me tested!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
To ti je za ugovor na 12 mjeseci. De mail pa cu ti to poslat prema cemu sam se ja odlucio
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Salle kaže...

a vidiš selio sam  iz Zagreba za Novsku , rekli su mi  60 dana i to je prošlo i onda su rekli da čekam dok se neriješi a na toj adresi sam već imao  sve to  i ispokčao jer će mi ovo preselit pa da nemam oba, nadam se da će sutra modem doći pa će mi pustiti liniju 

hahahha i ja iz novske de mi reci ime na pp :)

Zan klo van dam
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 20:19 (mad9dog).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
mad9dog kaže...
Salle kaže...

a vidiš selio sam  iz Zagreba za Novsku , rekli su mi  60 dana i to je prošlo i onda su rekli da čekam dok se neriješi a na toj adresi sam već imao  sve to  i ispokčao jer će mi ovo preselit pa da nemam oba, nadam se da će sutra modem doći pa će mi pustiti liniju 

hahahha i ja iz novske de mi reci ime na pp :)

Pa piše mu ime na profilu, haha.

Udji na njegov profil i piše ti ime. ;)

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

danas dobio mail od t-com da mobitel stize u roku 30 dana od zahtjeva......bas me zanim dal se drze toga jer su kod mene inace uvijek na vrijeme sve dostavili....router,laptop,navi....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

evo danas zvao kazu hp zaprimila paket sjtimo se prije par dana isto rekli mos mislit ispada da hp treba tjedan dana da isporuce robu heehee i da kao kolegi rekli mi mjesec dana rok pa vidit cemo 7.1 produzio do 7.2 mora doci a ovo da je hp zaprimila je cista laz!!ali kao sto sam i napisao jedna starija gospoda se javila kad sam zvao isto cini se ispravna i rekla kao strpoite se imamo malih problema sa isporukama nemaju trenutno toliko u skladistu kao ima nekih sr.... sa ditributerima ako dode u roku mjesec dana bit ce i dobro{#}!

15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

A gle hp ima mozda neki mizerni ugovor s tcom po kojem im se ne isplati mozda dostavljat bilo kad već kad im se da

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 21:18 (IvanN).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

kaki god ugovor imali ne mogu toliko drzat robu kod sebe ma nije to hp preuzeo nema sanse vec bi doslo sigurno!!

13 godina
online
T-Com pokloni za produženje ugovora

        Evo nadam se da nitko to već prije nije pitao,

 

zanima me koliko dugo treba čekati da stigne (u mom slučaju) tablet. Rekli su mi da će stići u roku mjesec dana, a zahtjev sam podnijeo oko Nove Godine. Znam ima još tjedan dana ali me zanima jel zakinu za tjedan/dva.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
IMVK kaže...

A meni su rekli da sam ja ukljucio 22.12,a ja ukjucio 26.11.
Ako mi se ukljucilo po njihovom 22.12 zasto sam ja platio maxtv za 11 mj.
Kod njih sam samo jer kod mene imaju samo oni dobar signal iako mislim da sada i iskon ima dobar signal.
Ali se nemislim prebacivat tako da cu jos ostati kod tekoma

Isto i kod mene!!!

Trebao sam dobiti Galaxy mini 2, kasnije zove zenska i kaze da sam

produzio mjesec dana kasnije....koji ku**c

Moj frend takodjer imao isti problem.

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

ma nemaju one te mobitele trenutno ni tablete sad samo muljaju dok ne nadu neko sto jeftinije alternativno rjesenje 

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

evo danas zvao kazu hp zaprimila paket sjtimo se prije par dana isto rekli mos mislit ispada da hp treba tjedan dana da isporuce robu heehee i da kao kolegi rekli mi mjesec dana rok pa vidit cemo 7.1 produzio do 7.2 mora doci a ovo da je hp zaprimila je cista laz!!ali kao sto sam i napisao jedna starija gospoda se javila kad sam zvao isto cini se ispravna i rekla kao strpoite se imamo malih problema sa isporukama nemaju trenutno toliko u skladistu kao ima nekih sr.... sa ditributerima ako dode u roku mjesec dana bit ce i dobro{#}!

Meni su reki 7345 puta.

Krunoo7 kaže...

        Evo nadam se da nitko to već prije nije pitao,

 

zanima me koliko dugo treba čekati da stigne (u mom slučaju) tablet. Rekli su mi da će stići u roku mjesec dana, a zahtjev sam podnijeo oko Nove Godine. Znam ima još tjedan dana ali me zanima jel zakinu za tjedan/dva.

Samo se nadaj da stigne u roku ja cekam skoro 2 mjeseca

Neznam se potpisat..xDD
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice