T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.813.513
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hexfire kaže...

Evo stigao mi ovaj Vivax od T-coma i s njim sim kartica. Pretpostavljam da ju treba aktivirati pa me zanima moram li baš zvati službu za korisnike i "čekati u redu" ili se može to bezbolnije riješiti?

Mozes preko maila.

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Carpe Diem
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.7.2014 10:06 (mileni007).
10 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

koliko dugo treba da stigne "poklon" od t-coma?
ja sam produzio halo prikljucak i trebao bi mi doci bezicni telefon.

e sada cekam od 15.7..

 

Amber Heard <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
vec duze vrijeme nemamo bezicnih telefona(ostali bez zaliha) pa moguce da ste i vi zahvaceni s tim, nazalost morat ce te pricekati novu zalihu, cim bude moguce bit ce vam isporuceno
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel ovo sigurno paše za "8 Vivax tablet? Da ne naručujem bezveze.

 

:)

9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
djigibao kaže...

Javljam da sam danas dobio onaj Vivax tablet (ugovor napravljen 16.5.).

Zasad jako dobro radi (do sad sam imao 7" Samsung P3110 i ovaj Vivax je puno bolji ali malo tezi - 400g), a ako stignem (uhvatim vremena i volje) mozda i snimim jedan kratki video.

Koga intersira nesto ovako na prvu neka pita ili mozete procitat par recenica (ima i slika) ovdje - KLIK ili negdje drugdje pomocu Google-a {#}.

Pozdrav. Vi koji imate tablet Vivax 8'' i SIM karticu, imate li mogućnost dolaznih i odlaznih poziva?

Molim malo više informacija ako je netko probao ili zna.

Tablet definitivno ima aplikaciju za zvanje, aplikaciju Tko me zove i slično, ali pozivi su na kartici blokirani od strane T-coma. Zašto i kako?

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Lis kaže...

Pozdrav. Vi koji imate tablet Vivax 8'' i SIM karticu, imate li mogućnost dolaznih i odlaznih poziva?

Molim malo više informacija ako je netko probao ili zna.

Tablet definitivno ima aplikaciju za zvanje, aplikaciju Tko me zove i slično, ali pozivi su na kartici blokirani od strane T-coma. Zašto i kako?

I na mom je to blokirano. Pretpostavljam da je ova kartica koja dolazi od T-coma namijenjena samo mobilnom internetu. Lijen sam isprobavati sa drugom karticom jer mi ne treba uopće mogućnost zvanja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

To nije voice kartica nego Data, dakle nema poziva već samo internet i eventualno SMS.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Lis kaže...
djigibao kaže...

Javljam da sam danas dobio onaj Vivax tablet (ugovor napravljen 16.5.).

Zasad jako dobro radi (do sad sam imao 7" Samsung P3110 i ovaj Vivax je puno bolji ali malo tezi - 400g), a ako stignem (uhvatim vremena i volje) mozda i snimim jedan kratki video.

Koga intersira nesto ovako na prvu neka pita ili mozete procitat par recenica (ima i slika) ovdje - KLIK ili negdje drugdje pomocu Google-a {#}.

Pozdrav. Vi koji imate tablet Vivax 8'' i SIM karticu, imate li mogućnost dolaznih i odlaznih poziva?

Molim malo više informacija ako je netko probao ili zna.

Tablet definitivno ima aplikaciju za zvanje, aplikaciju Tko me zove i slično, ali pozivi su na kartici blokirani od strane T-coma. Zašto i kako?

 

Sorry, nisam uzeo SIM karticu, tablet koristim samo preko Wi-Fi-a.

Mislim da bi se moglo koristiti kao "normalni" mob kada bi se stavila kartica za to.

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Meni stari danas potpiso ugovor za MAX3 paket neki Quadro 8", pa me zanima dal neko zna o kojem je tocno modelu rijec. Navodno 4 jezgre CPU

 

S tim da sumnjam na to da je krivo napisano qadro umjesto vivax.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.8.2014 20:45 (Bubabug).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hexfire kaže...
Lis kaže...

Pozdrav. Vi koji imate tablet Vivax 8'' i SIM karticu, imate li mogućnost dolaznih i odlaznih poziva?

Molim malo više informacija ako je netko probao ili zna.

Tablet definitivno ima aplikaciju za zvanje, aplikaciju Tko me zove i slično, ali pozivi su na kartici blokirani od strane T-coma. Zašto i kako?

I na mom je to blokirano. Pretpostavljam da je ova kartica koja dolazi od T-coma namijenjena samo mobilnom internetu. Lijen sam isprobavati sa drugom karticom jer mi ne treba uopće mogućnost zvanja.

 

Regenmeister kaže...

To nije voice kartica nego Data, dakle nema poziva već samo internet i eventualno SMS.

 

djigibao kaže...
Lis kaže...
djigibao kaže...

 

Sorry, nisam uzeo SIM karticu, tablet koristim samo preko Wi-Fi-a.

Mislim da bi se moglo koristiti kao "normalni" mob kada bi se stavila kartica za to.

Hvala vam svima na odgovorima. Da, to je kartica samo za internet, ali u međuvremenu sam vidjela da se može obavljati standardno internetsko pozivanje (i primanje poziva) na tablet putem nje odnosno s tim brojem koji je na kartici kao ID brojem. Recimo putem Vibera. Dakle to bi valjda bilo kao i sa svakom drugom karticom odnosno uređajem na koji se instalira neki od tih programa. SMS ima i u sklopu same kartice (odnosno tog mini internet paketa koji košta 25+10+5 kn mjesečno), može se slati i primati, pretpostavljam besplatno odnosno da se ne obračunava povrh tih 40 kn. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 19:24 (Lis).
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Poruke ti se plaćaju mislim 39 lipa

Bit će!
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Ipak? Hvala. Nisam nigdje tražila podatak pa sam samo pretpostavila da su to oni neki internetski besplatni sms-ovi. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Ma ovo je bezveze - nekadašnji "div" telekomunikacije "poklanja" jeftinjakis tablete koje nitko ne kupuje. 

 

I to za "samo" 200kn, ALI pod uvjetom da potpišete ugovor na dvije godine, "samo" 30kn mjesečno za 512 MB prometa... ha ha ha

 

Koja navlakuša za budale!

 

A druga šala je još bolja: za "samo" 100kn dobijete "fantastičan" LG L40 mobitel (512 Mb ram, 3.5" ekran), kojeg ni na njuškalu za 200 kuna nitko ne želi kupiti. 

 

Ili T-com propada ili misli da su njihovi korisnici kreteni??

 

Pogledajte malo šta dijeli T-com okolo po Europi, a šta nama... e jesmo naivne budale...

 

Jasno - Tcom ovdje otpušta ljude i zgrće pare, i drži se na površini samo zahvaljujući državnom monopolu.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.8.2014 0:05 (Danyel).
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...

Ma ovo je bezveze - nekadašnji "div" telekomunikacije "poklanja" jeftinjakis tablete koje nitko ne kupuje. 

 

I to za "samo" 200kn, ALI pod uvjetom da potpišete ugovor na dvije godine, "samo" 30kn mjesečno za 512 MB prometa... ha ha ha

 

Koja navlakuša za budale!

 

 

Ne znam što nude u Europi (što?), ali mislim da je većina ljudi svjesna da se tu ne radi o poklonu, iako se radi o svojevrsnoj navlakuši s cijenama paketa i cijenama uređaja (netko bi se sigurno mogao "navući" na nižu početnu cijenu uređaja uz skuplji paket koji mu/joj možda i ne treba u cijelosti). Samo produženje ugovora ispada tek kao formalnost za ogroman dio Hrvatske gdje korisnici nemaju mogućnost izbora odnosno odabira boljeg drugog operatera (sa svim uslugama, internet, telefon, tv). A konkretno ovaj tablet nije loš izbor za nekog kome trebaju određene stvari (netko tko želi neke prednosti Androida, Office aplikacija nije loša kao ni ona za e-book, iako ekran kao ni baterija koja traje cca dva sata rada nisu za to itd.).

11 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo ,pogledao Njušku i min. cijena za LG je 349 kn-pa ako imaš za 200 plačam poštarinu{#}.

Dosad sam sve "poklone " uspješno neotvorene prodao(Samsung TV i tablet) a kod drugih operatera ne vidim poklone ili?

Inače mislim da nas svi deru s cijenama i "super" brzinom interneta.

 

10 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Dobro je da išta daju, jer ionako moraš imati uslugu..

Da, mnogi ne shvaćaju da pola hrvatske jednostavno je osuđeno na t-com..

Svojevremeno sam "dobio" vanjski disk od t-com-a, i još radi, vrlo dobro..Tada se ništa dodatno nije plaćalo za "poklon"..

 
8 1 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Istekao mi je ugovor htio bih produziti i spojiti usluge u max2s paket 215kn mjesecno... sta nude trenutacno? vidio sam da se spominje mobitel lg g40 i nekakav tablet

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Frenkyca kaže...

Istekao mi je ugovor htio bih produziti i spojiti usluge u max2s paket 215kn mjesecno... sta nude trenutacno? vidio sam da se spominje mobitel lg g40 i nekakav tablet

Baci oko na Iskon Duo Funky uslugu ako ti ne treba maxtv odnosno to ti je takozvani "predodabir operatora" (ofc odnosi se samo ako ti je dostupna iskljucivo t-com infrastruktura).... gledaj si ukupni trosak/ustedu (kroz 12-24mj).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 7:17 (lovac82).
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
lovac82 kaže...
Frenkyca kaže...

Istekao mi je ugovor htio bih produziti i spojiti usluge u max2s paket 215kn mjesecno... sta nude trenutacno? vidio sam da se spominje mobitel lg g40 i nekakav tablet

Baci oko na Iskon Duo Funky uslugu ako ti ne treba maxtv odnosno to ti je takozvani "predodabir operatora" (ofc odnosi se samo ako ti je dostupna iskljucivo t-com infrastruktura).... gledaj si ukupni trosak/ustedu (kroz 12-24mj).

Dostupan mi je iskon ali samo bijela zona paket 220kn mj sto mi isto dode kao i kod t-coma brzina ista

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Hyperion-Shrike kaže...

Evo ,pogledao Njušku i min. cijena za LG je 349 kn-pa ako imaš za 200 plačam poštarinu{#}.

Dosad sam sve "poklone " uspješno neotvorene prodao(Samsung TV i tablet) a kod drugih operatera ne vidim poklone ili?

Inače mislim da nas svi deru s cijenama i "super" brzinom interneta.

 

Kod drugih operatera nema poklona, već si za te novce koje uštediš sam kupiš poklon koji ti se sviđa. {#}

 

Usporedba amis i t-com 3 u1 paketa: 

 

Amis Midi+:

  • više od 70 tv kanala
  • MediaCentar i amisTV aplikacije: YouTube, RadioBox, Facebook, Novosti, Vremenska prognoza
  • do 10 Mbps/768 kbps (min. 5 Mbps)
  • neograničen internet promet
  • 120 besplatnih minuta unutar fiksne nacionalne mreže

Ugovor 24 mj - cijena: 12 mjeseci redovne cijene (289 kn) + 12 mjeseci cijene s popustom (216,75) = 6069 kn za 2 godine

 

T-com max3s:

  • 60 minuta telefoniranja u HT fiksnoj mreži
  • Pozivi nakon potrošenih minuta i prema ostalim mrežama obračunavaju se premacjeniku za Halo Super 60 tarifu
  • Prikaz broja pozivatelja (CLIP)
  • Flat internet promet - Umjesto 1 GB prometa u MAX3 S paketu, novi korisnici surfaju BEZ OGRANIČENJA uz opciju za 40 kn/mj. koja je uključena u cijenu paketa.
  • Osnovna brzina do 4 Mbit/s novim korisnicima je POVEĆANA NA 10 Mbit/s uz opciju za 10 kn/mj. koja je uključena u cijenu paketa.
  • MAXtv osnovni programski paket
  • Više od 90 TV programa
  • Ekskluzivni prijenosi sportskih utakmica

Ugovor 24 mj - cijena: 24 mjeseca (299*24=7176kn) + 99kn mobitel = 7275kn 

 

Razlika: 1206kn {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.9.2014 13:33 (skyline91).
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Uzmi u obzir činjenicu da amis nije ni u Zagrebu svugdje dostupan, kamoli u ostatku Hrvatske. Te poklone od tcoma ionako ne bih kupovao da sam na pretplati kod nekog operatera, kad bi ionako razlika otišla na nešto drugo (ako sam dobro izračunao, to je 50 kn mjesečno). Živim kod Virovitice, roditelji su mi malo stariji  (oboje preko 55 godina) i tablet/mobitel kojeg dobijem na "poklon" od tcoma im je sasvim uredu, za njihove potrebe. Ne znam što očekujete, da možda tcom počne dijeliti ipadove, ovako je na djelu ona stara izreka "koliko para, toliko muzike". 

Why so serious?
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Cesc kaže...

Uzmi u obzir činjenicu da amis nije ni u Zagrebu svugdje dostupan, kamoli u ostatku Hrvatske. Te poklone od tcoma ionako ne bih kupovao da sam na pretplati kod nekog operatera, kad bi ionako razlika otišla na nešto drugo (ako sam dobro izračunao, to je 50 kn mjesečno). Živim kod Virovitice, roditelji su mi malo stariji  (oboje preko 55 godina) i tablet/mobitel kojeg dobijem na "poklon" od tcoma im je sasvim uredu, za njihove potrebe. Ne znam što očekujete, da možda tcom počne dijeliti ipadove, ovako je na djelu ona stara izreka "koliko para, toliko muzike". 

Znam da amis nije svugdje dostupan, ali t-com je definitivno najskuplji. I jako puno se reklamiraju kao da nešto dijele, a to su uglavnom jeftine gluposti. Imam logitechove zvučnike koje su dijelili prije 4-5 godina i super su, ali sada dijele gluposti zbog kojih se ne isplati biti vezan 24 mjeseca. Jest da je bolje išta nego ništa, ali ako netko ima priliku trebao bi se prebaciti sa t-coma da napokon shvate da trebaju smanjiti cijene i ulagati novce u infrastrukturu, a ne u reklame. Oni bi trebali biti daleko ispred konkurencije s obzirom na budžet kojim raspolažu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
skyline91 kaže...
Cesc kaže...

 

Znam da amis nije svugdje dostupan, ali t-com je definitivno najskuplji. I jako puno se reklamiraju kao da nešto dijele, a to su uglavnom jeftine gluposti. Imam logitechove zvučnike koje su dijelili prije 4-5 godina i super su, ali sada dijele gluposti zbog kojih se ne isplati biti vezan 24 mjeseca. Jest da je bolje išta nego ništa, ali ako netko ima priliku trebao bi se prebaciti sa t-coma da napokon shvate da trebaju smanjiti cijene i ulagati novce u infrastrukturu, a ne u reklame. Oni bi trebali biti daleko ispred konkurencije s obzirom na budžet kojim raspolažu.

Očekujem vrlo skoro krah T-coma u našoj zemlji, pogotovo ako izgube monopol. Ako ovako nastave, s ovoliko visokim cijenama neće moći opstati na tržištu. Sve je više nezadovoljnih korisnika. Nažalost, većina koja MOŽE mijenjati operatera i preći na nešto jeftinije, to ne čini isključivo zato jer su troma, letargična prasad naviknuta na harač (Hrt pretplata, ZAMP, itd.). Ali, valjda će i takvima doći iz du.. ta u glavu na koga i na što bacaju novce.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 18:50 (Danyel).
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...
skyline91 kaže...
Cesc kaže...

 

Znam da amis nije svugdje dostupan, ali t-com je definitivno najskuplji. I jako puno se reklamiraju kao da nešto dijele, a to su uglavnom jeftine gluposti. Imam logitechove zvučnike koje su dijelili prije 4-5 godina i super su, ali sada dijele gluposti zbog kojih se ne isplati biti vezan 24 mjeseca. Jest da je bolje išta nego ništa, ali ako netko ima priliku trebao bi se prebaciti sa t-coma da napokon shvate da trebaju smanjiti cijene i ulagati novce u infrastrukturu, a ne u reklame. Oni bi trebali biti daleko ispred konkurencije s obzirom na budžet kojim raspolažu.

Očekujem vrlo skoro krah T-coma u našoj zemlji, pogotovo ako izgube monopol. Ako ovako nastave, s ovoliko visokim cijenama neće moći opstati na tržištu. Sve je više nezadovoljnih korisnika. Nažalost, većina koja MOŽE mijenjati operatera i preći na nešto jeftinije, to ne čini isključivo zato jer su troma, letargična prasad naviknuta na harač (Hrt pretplata, ZAMP, itd.). Ali, valjda će i takvima doći iz du.. ta u glavu na koga i na što bacaju novce.

A čuj, meni to zvuči kao ona priča da će linux pregaziti microsoft i windowse. Tcom ima monopol i trenutno, sve karte u svojim rukama. Pola konkurenata je na rubu profitabilnosti, a pola na jedan ili drugi način u vlasništvu tcoma. Jedino da dođe neka velika tvrtka koja može opravdati veća ulaganja u manje tržište poput našeg. Po meni bnet je odličan izbor, sjajan omjer cijene i usluge (koristim njihove usluge u stanu u Osijeku), ali najveći problem je što nije dostupan svuda, ne možeš sa mrežom u 20ak gradova konkurirati mrežom preko cijele države. I da ne odem baš skroz u off topic, oni ne dijele poklone. :D

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.9.2014 12:02 (Cesc).
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

T-Com neće sigurno propast, to su gluposti, a druga stvar je što im HAKOM ne da spustit cijene, zamisli scenarij da T-Com spusti cijenu nekog paketa sa 300kn na recimo 250kn, ono malo tržišta kaj imaju konkurenti T-Com bi im uzeo natrag.

Neznam dal ste vidli, al za produljenje ugovora (i novi) nude Huwaei tablet sad. https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/webshop1/podaci?paket=max3-S-novi&trajanje=24

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sheldon kaže...

T-Com neće sigurno propast, to su gluposti, a druga stvar je što im HAKOM ne da spustit cijene, zamisli scenarij da T-Com spusti cijenu nekog paketa sa 300kn na recimo 250kn, ono malo tržišta kaj imaju konkurenti T-Com bi im uzeo natrag.

Neznam dal ste vidli, al za produljenje ugovora (i novi) nude Huwaei tablet sad. https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/webshop1/podaci?paket=max3-S-novi&trajanje=24

 

Ha ha ha, krasan "poklon", potpiši minimum na 2 god. za tablet, 30kn mjesečno ili ga kupi za 600kn... Nema šta, odlično. 

 

HAKOM im ne da spustiti cijene? Nda, ti očito radiš za Tcom...

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ne radim za T-Com nego znam čovjeka koja tamo radi i jednom prilikom smo razgovarali o cijenama i rekao mi je da oni imaju prostora spustit cijene, ali da ima HAKOM ne da zbog održavanja ravnopravnosti na tržištu ili tako nešto.

Zato kažem da oni spuste cijene uništili bi do kraja konkurenciju i opet bi imali potpuni monopol. Ovako se bar nešto polako pokreće, recimo AMIS gradi optiku po Zagrebu, vjerojatno i drugim gradovima.

 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Danyel kaže...
Sheldon kaže...

T-Com neće sigurno propast, to su gluposti, a druga stvar je što im HAKOM ne da spustit cijene, zamisli scenarij da T-Com spusti cijenu nekog paketa sa 300kn na recimo 250kn, ono malo tržišta kaj imaju konkurenti T-Com bi im uzeo natrag.

Neznam dal ste vidli, al za produljenje ugovora (i novi) nude Huwaei tablet sad. https://www.hrvatskitelekom.hr/paketi/webshop1/podaci?paket=max3-S-novi&trajanje=24

 

Ha ha ha, krasan "poklon", potpiši minimum na 2 god. za tablet, 30kn mjesečno ili ga kupi za 600kn... Nema šta, odlično. 

 

HAKOM im ne da spustiti cijene? Nda, ti očito radiš za Tcom...

Operater da prijedlog cijene, a HAKOM je taj koji tu cijenu odobrava, isto tako može ju odbiti kako se nebi narušilo stanje na trzištu, kao što je kolega sheldon rekao.

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nece T-com propast zbog svojih cijena vec zbog sve manjeg ulaganja u infrastrukturu,ne brige za korisnike i na kraju nebrige za vlastite radnike(sistem ako ti se nesvida raditi daj otkaz mi cemo naci 10 drugih umjesto tebe)

Da su ljudi sve vise nezadovoljni T-comom istina je,a jos veca istina je da su sami radnici sve nezadovoljniji(pocevsi od studenata u szk pa sve do tehnicara na terenima).

 

Oni ce ovako firmu gurati dok ide i dokle god im drzava dopusta da se tako bahato ponasaju prema svima(da drzava je kriva isto kao sto je drzava kriva za konzum,sokol maric i sve ostale privatne firme koje tlace zaposlenike da rade ko ludi za minimalac)

Sto se tice HAKOM-a o tome bi se dalo pisati.

 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice