Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplata u?

poruka: 5
|
čitano: 3.314
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplata u?

EDIT: Skratio mi je naslov; Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplata u tekucem mjesecu?

 

Pozdrav, kako naslov kaže zanima me kako provjeriti tj može li se uopće još to. Znači zanima me kako saznati ukupan iznos kuna koje sam uplatio, znači zbroj svih bonova koje sam uplatio na račun u tekućem mj. 

 

Prije sam to mogao odnosno znao sam kod za utipkati ali sam zaboravio, a ne nađem nigdje na netu. Zna li netko, ili su i to ukinuli?

 

LP 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 23:09 (Ivan_cno).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplat

Možeš provjeriti na Moj t-com.

samo googlaj

13 godina
offline
Re: Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplat
hamstercic kaže...

Možeš provjeriti na Moj t-com.

samo googlaj

 

Znam, ali sam tražio sam preko USSD koda. Nvm, thanks for tryn. (mojtmobile portal je postao prekompliciran otkako su sve izmijenili.) LP

11 godina
offline
Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplata u?

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi nadoplate racuna preko bona. Posto sam dugo vec na pretplati i sada sam se vratio na bonove pa sam skroz zaboravio neke stvari. Dakle valjanost kartice mi istice 24.10.2014 i evo što me sada zanima. Kada kupim i ukucam bon (od 50kn recimo koji produžuje valjanost na 2 mjeseca) dali će se kartica produžiti na 2 mjeseca od datuma kada sam nadopunio račun ili od datuma kada je trebala isteći? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tmobile; kako provjeriti ukupan iznos nadoplat
ibme74 kaže...

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi nadoplate racuna preko bona. Posto sam dugo vec na pretplati i sada sam se vratio na bonove pa sam skroz zaboravio neke stvari. Dakle valjanost kartice mi istice 24.10.2014 i evo što me sada zanima. Kada kupim i ukucam bon (od 50kn recimo koji produžuje valjanost na 2 mjeseca) dali će se kartica produžiti na 2 mjeseca od datuma kada sam nadopunio račun ili od datuma kada je trebala isteći? Hvala.

Produzuje ti se od datuma kada si bon ukucao.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice