Torrent zaključana tema

poruka: 16
|
čitano: 8.163
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Torrent

Torrent ovo, torrent ono.

Zanima me šta je to torrent te njegove prednosti tj mane.

Intel Core2Duo 3gHz, NVIDIA 8600GT 512MB GDDR4, 2GB RAM, 250GB HARD DISK 2GB DDR2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent
maniak kaže...

Torrent ovo, torrent ono.

Zanima me šta je to torrent te njegove prednosti tj mane.

 Prvo cu te pitat koliko imas god, onda koliko dugo radis na kompu, onda koliko dugo imas net a onda cu ti rec da torrenti sluze za skidanje programa igara filmova u principu je to ilegalno, skidas sa razno raznih stranica ne smijem govorit imena i onda stavljas u program koji se zove utorrent ili imas bitcomet azureus i tako dalje. Googlaj sve ces tamo nac XD
Kevin Mitnick RULZZZZ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent

urnebesno (???) jednostavno:

 

http://hr.wikipedia.org/wiki/BitTorrent

http://en.wikipedia.org/wiki/.torrent

 

a zamisli, trebalo mi je 5 sekundi da ovo iskopam preko googla a 45 sec da napisem ovaj post.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
15 godina
neaktivan
offline
Torrent

Nemoj koristiti nikakve Torrent-e. Bolje nek ti prijatelj koji ima flet i neki Torrent download-a igre i filmove i glazbu koje želiš nego da si ti download-aš svakojake viruse.Mršti se

Ozbiljno...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent
buky kaže...
maniak kaže...

Torrent ovo, torrent ono.

Zanima me šta je to torrent te njegove prednosti tj mane.

 Prvo cu te pitat koliko imas god, onda koliko dugo radis na kompu, onda koliko dugo imas net a onda cu ti rec da torrenti sluze za skidanje programa igara filmova u principu je to ilegalno, skidas sa razno raznih stranica ne smijem govorit imena i onda stavljas u program koji se zove utorrent ili imas bitcomet azureus i tako dalje. Googlaj sve ces tamo nac XD
 
Nije u vezi teme ali BUKY mi je strava, tu je tek tri tjedna a ima 217 poruka (trenutno).

Ustaješ li ti ikako od računala??? Izlanuo se
There is no place like 127.0.0.1
16 godina
neaktivan
offline
Torrent

Ja isprva nisam kužio ma kolko god mi buraz objašnjavao, shvaćam te. Ja ću da ti laičkim jezikom to objasnim. Trebaš vidjet da skužiš...

 

Znači torrent je fajl koji skineš s neta, sadrži neke informacije bla bla bla... Uglavnom velik je nekoliko KB. Skineš taj fajl sa neke torrent stranice, preporučam ThePirateBay. E sad trebaš imati i program preko kojeg ćeš skidati film, igru, album... Preporučam microTorrent. Otvoriš taj fajl i on će ti automatski s njim otvoriti i program za skidanje.

 

Postoje "seederi" i "leecheri", laičkim jezikom "seederi" su klijenti koji već imaju skinut program, film, igru, ali ju djele s ostalima. Znači od njih skidaš igru. "leecheri" su klijenti koji nemaju cijeli skinut program nego u ovom trenu skidaju. Tako da dok ti skidaš nešto, onda si i ti leecher! Idealna situacija je da, za ono što skidaš, imaš više seedera od leechera zato što leecheri "kradu" brzinu i ako ima više leechera od seedera program će ti se sporije skidati. Za one koji imaju flat internet očekuje se da seedaju za dobrobit drugih. Znači UVIJEK pokušavaj imati što više seedera.

 

I uvijek čitaj komentare koji se pišu uz navedeni program jer, pogotovo za igre, se zna dogodit da ne rade. Igre nikad ne skidaj od lika zvanog "ToeD" jer uvijek ubaci virus i igra nikad ne šljaka, a dobri su ti "RELOADED", "DOPEMAN", "skullptura/gizmolio". Filmovi su ti najbolji od aXXo-a iako filmovi uvijek rade, tu nema komplikacija.

 

To je to, nadam se da si shvatio!

 

EDIT: Zaboravih reći da su torrenti legalni jer nisu zastićeni copyrightom, sadržaj torrenta je nelegalan i tako "hakeri" prcaju vlasti Smijeh

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 21:59 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent
PhysX kaže...
buky kaže...
maniak kaže...

 
Nije u vezi teme ali BUKY mi je strava, tu je tek tri tjedna a ima 217 poruka (trenutno).

Ustaješ li ti ikako od računala??? Izlanuo se
 Off topic
Buky je OK, neki opako-bezazleni motherfucker. Nemoj ga ljutiti.
Buky, mi smo on-line frendovi. Samo naprijed.
I am a Bad Motherfucker You fuck with me, you fuckin' with the best!
15 godina
neaktivan
offline
Torrent

sta pa onako na ovaj forum pisem kada mi je dosadno XD a to je u principu stalno, a decka sam moro pitat jer jedan covjek koji se bavi kompovima i u ovo doba nezna sta je torrent neka ............... neznam sta XD

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrent

e da i vidim pito si dali ustajem od racunala pa mozes vidit ne provedem bas tolko ali negdje malo vise od pola provedem od navedenog iznosa sati, zajebano mi je to sta moram u skolu XD

virjeme na netu virjeme na netu
Kevin Mitnick RULZZZZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2008 22:47 (buky).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent
Crazy kaže...
 Mislim da Sos ima pravo. Svaki put kada sam downloadao igre s torrenta, dobio sam svakakve viruse(GRRRRRRViče). Pa sam morao kupovati novi Pc, što je trajalo jako dugo. Nije pametno koristiti torrent.
 

w00t? jel ti to zapravo?
reci da se salis molim te oko ovog 'novog kompjutera koji nema viruse'
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Torrent

Sada kazes da si uzeo novi komp i on je vec imao na sebi viruse ili ????

E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2008 10:33 (Bruno).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent
Crazy kaže...
 Nisam rekao da novi Pc koji sam dobio nema virusa. Samo kažem da nije pametno koristiti torrente, jer možeš dobiti viruse.
 
cekaj, sad govoris da novi PC koji si dobio ima VIRUSE? Kako to ako nisi skidao s torrenta.

broj dva, viruse mozes pokupit i surfajuci, odlazak na internet je kao i odlazak na utakmicu, mozes izgorit u bakljadi a moze sve bit ok.
Stavis antivirusni program i poprilicno si osiguran.
Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent

znaci, virusi su ti UNISTILI racunalo?

 

Kako?

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Torrent

Virus je softwerski, dok BSoD nastaje najcesce greskom hardweraja.

 

U svakom slucaju, i da se to desilo s virusom format C:\ bi trebao rjesiti stvar, ali cijela ova tvoja situacija mi je 'bajkovita'.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Torrent
pixelatem kaže...

Virus je softwerski, dok BSoD nastaje najcesce greskom hardweraja.

 

U svakom slucaju, i da se to desilo s virusom format C:\ bi trebao rjesiti stvar, ali cijela ova tvoja situacija mi je 'bajkovita'.

 Totalno ste otišli u off-topic, pa da ne bi bilo serije kartona i opomena za sve redom - zaključavam potrošenu temu!
16 godina
neaktivan
offline
Torrent

Postoje virusi koji sprže hard, da nije nešto u tom stilu?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice