Formatiranje SSD-a

poruka: 4
|
čitano: 1.417
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Formatiranje SSD-a

Problem je slijedeci. Nbavio sam drugi ssd da bi na njemu naprvio hackintosh. Medjutim sa prvog ssd-a na kojem imam windowse je valjda povukao neke podatke. Samo od sebe su se na novom ssd-u napravile dvije particije, new volume i system reserved. Skinuo sam neki kingstonov soft i probao preko njega formatirat ali mi javlja da u sys menageru dam dopustenje. 

 

Probao sam negdje nac u device menageru opciju erase ili format ali sta god probao napravit mi javlja da se particija koristi i da ju nemogu formatirat. Nije mi jasno na koju foru su mi win sa glavnog ssd-a na sporednom (praznom) napravili dvije particije i na koju foru mogu formatirat taj novi ssd?

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Formatiranje SSD-a
Ak vec planiras instalirat mac os x onda se nemoj patit s tim kod instalacije mac os-a ces ga particionirat kak ti pase jer svejed o se mora formatirat u drugi format nego sto je NTFS na windowsima
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Formatiranje SSD-a
https://www.partitionwizard.com/free-partition-manager.html

Inace s tim programcicem mozes sa partucijama sta hoces, o e kone koristi kao windiws ce te trazit reboot i onda ce to odradit bez windowsa i sve dalje kak hoces
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
offline
Formatiranje SSD-a

Ma glavni problem je u tome sta mi nece ni pokrenut instalaciju sa usb-a posto taj ssd nije prazan. Svaki put kad pokusam pokrene mi windows repair. Budem probao danas ujutro s tim programom.

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice