GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

poruka: 9
|
čitano: 2.727
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Postoji li program koji snima gameplay, ali si time da snima samo kada ja želim snimiti npr. zadnjih 30 sekundi?

 

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Ne.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Skines Fraps i ukljucis pomocu odredene tipke da snima recimo tih zadnjih 30 sekunda.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Skini program Fraps ,u njemu osim što ti broji FPS-ove i frame rate u igrama ,možeš snimati i filmove pritiskom na F9 tipku ,isto tako možeš i snimati screen shot-ove http://www.fraps.com/

14 godina
neaktivan
offline
Re: GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec
Mentalist kaže...

Ne.

 

zoharbizo kaže...

Skines Fraps i ukljucis pomocu odredene tipke da snima recimo tih zadnjih 30 sekunda.

sminigo kaže...

Skini program Fraps ,u njemu osim što ti broji FPS-ove i frame rate u igrama ,možeš snimati i filmove pritiskom na F9 tipku ,isto tako možeš i snimati screen shot-ove http://www.fraps.com/

Hvala.To su ove postavke;

  

 

ZOTAC: It's Time to Play.
13 godina
offline
GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Da,stisnes F9 ingame i Fraps snima.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

to ti ne treba ,pod ovo Loop buffer lenght ostavi 0 seconds dakle pokreneš Fraps i ostaviš ga da radi ,uđeš u igru i kada želiš počet sa snimanjem stisneš F9 ,a kada želiš prekinit sa snimanjem samo opet stisneš F9 i to je to ,posli češ taj movie nači u folderu C:\Fraps\Movies

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2012 23:32 (sminigo).
14 godina
protjeran
offline
GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec

Koliko sam ja shvatio čovjek hoće da s kad klikne F9 da snimi proteklih 30 sekundi.

 

Znači Fraps radi u pozadini, on igra. Napravi kill, klikne F9 i kill je snimljen.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GamePlay snimanje - zadnjih 30 sec
Mentalist kaže...

Koliko sam ja shvatio čovjek hoće da s kad klikne F9 da snimi proteklih 30 sekundi.

 

Znači Fraps radi u pozadini, on igra. Napravi kill, klikne F9 i kill je snimljen.

Covjek zeli snimiti odredenih 30 sekunda.Stisne F9 kada zeli poceti snimanje i opet F9 kada zeli prestati.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice