Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.718.318
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Covenant je prošlost. Incursion je sadašnjost. Redovni updejti. Ako imate RD, linkova kao kiše. Sve šljaka. Ako imaš RD onda skineš Release hub. Tamo imaš sporta dosta. Ili Quasar pa istorentiraš što želiš
Moj PC  
2 0 hvala 2
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kako sam se preselio u inozemstvo i samim time izgubio pravo korištenja torrenta na kodiju (quasar) morao sam uzeti real debrid i stvarno je prva liga....1080 linkova dosta i što je najbitnije streaming je nije download...preporuka svima

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
big smoke kaže...

Što se tiče mog problema sa zelenom slikom

 Jesi li probao pod display options na boxu staviti da su boje RGB, mislim da je po defaultu YUV.

Ovaj problem se znao javljati na starijim modelima sony i philips tv-a.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 15:26 (Crojumper).
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ej ekipo..moze pomoc!?

ovak,kupio sa android box neki alfa... nesto sa 2gb rama itd android sustav 7.1,itd i gledam filmove i nakon desetak min pocne film štekati i onda ubrza pa izgubim prevod,itd!?

e sad,koji add on mi preporucate za filmove i serije (brzina neta mi je 120mps i povezan je kablom).

btw za samsung tv nista ne postoji (neki program gdje da liste ubacim za iptv!?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
lange kaže...

ej ekipo..moze pomoc!?

ovak,kupio sa android box neki alfa... nesto sa 2gb rama itd android sustav 7.1,itd i gledam filmove i nakon desetak min pocne film štekati i onda ubrza pa izgubim prevod,itd!?

e sad,koji add on mi preporucate za filmove i serije (brzina neta mi je 120mps i povezan je kablom).

btw za samsung tv nista ne postoji (neki program gdje da liste ubacim za iptv!?)

 ovo više zvuci problem sa tim tvojim android boxom nego sa addonom....meni napr na mom tvu pocne štekat ak je 4k, jednostavno proc u tvu ga nemre provariti.... Tak da sve zavisi kakve specke imas.... Da je do streama stekalo bi ti stalno bez ubrzanja i gubljenja titlova

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Novi sam sa android boxom, nisam se bavio tim do sada.

došao mecool, složio sam kodija, instalirao incursion, covenant, exodus.. 
zanima me koje su Vaše preporuke što instalirati od dodataka sve? da bi to radilo najbolje.. filmovi rade, dodao sam titlove.com za prijevode.. samo me zanima dali postoji način da dok recimo pokrenem neki film on automatski učita željeni prijevod, jer ovako recimo svaki put dok film krene moram uključiti prijevod, pa zatim ručno naći i dodati prijevod kroz kod,i sa stranice titlovi.com.

 

Kako stoje stvari sa besplatnim gledanjem Tv programa postoji šta?
ili ako se mora plaćati koje su preporuke?

 

tnx

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Meni je must have autosubs addon za automatsko pokretanje pretrazivanja titlova kad se pokrene film. Ustedi vrijeme barem.
Imas ga u kodi repositoriju pod subtitles.
Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...
Meni je must have autosubs addon za automatsko pokretanje pretrazivanja titlova kad se pokrene film. Ustedi vrijeme barem.
Imas ga u kodi repositoriju pod subtitles.

 Cak ne vidim razlog za tim addonom, jer svaki addon kao convenant i slicni forkovi, imaju u postavkama addona mogucnost da se automatski skine titl kad se pokrene film/serija itd...

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam postavio u convenantu da mi skine automatski takodjer preferirani jezik sam stavio HR i nista mi ne skine dok krene bilo koji film/serija, vec moram rucno ukljuciti subtitles i potraziti na zadanoj stranici -> titlovi.com

De gustibus non est disputandum.
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

u postavkama kodia pod media player/language imaš opciju da namistiš koji će ti subtitle addon automatski skidati za serije, a  koji za filmove

nije potriban nikakav dodatan addon i slično

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.2.2018 22:27 (xDISORDERx).
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Dalthor kaže...
Meni je must have autosubs addon za automatsko pokretanje pretrazivanja titlova kad se pokrene film. Ustedi vrijeme barem.
Imas ga u kodi repositoriju pod subtitles.

 Cak ne vidim razlog za tim addonom, jer svaki addon kao convenant i slicni forkovi, imaju u postavkama addona mogucnost da se automatski skine titl kad se pokrene film/serija itd...

 ma mene zivcira kad mi automatiski krivi titl skine (tipa neki za cam verziju), pa radije potrosim tu sekundu vise da sam odaberem.

Odustao sam napokon i od pokusavanja osposobljavanja Kodija na andorid boxu sa 4.4 androidom jer nema smisla vise cak ni sa RD-om.

sad stremam kodi s kompa na steam link koji je povezan na TV i cak mi se cini da je bolja slika nego direktno preko android boxa kad je bilo (vjerojatno umišljam heh), pa eto ako netko ima isti problem a ima žicom povezano sve, steam link je vjerojatno najjeftinija opcija (5$ je kad je na akciji).

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...

 ma mene zivcira kad mi automatiski krivi titl skine (tipa neki za cam verziju), pa radije potrosim tu sekundu vise da sam odaberem.

Odustao sam napokon i od pokusavanja osposobljavanja Kodija na andorid boxu sa 4.4 androidom jer nema smisla vise cak ni sa RD-om.

sad stremam kodi s kompa na steam link koji je povezan na TV i cak mi se cini da je bolja slika nego direktno preko android boxa kad je bilo (vjerojatno umišljam heh), pa eto ako netko ima isti problem a ima žicom povezano sve, steam link je vjerojatno najjeftinija opcija (5$ je kad je na akciji).

 Malo idemo u off-topic ali čisto da pitam. Kolika brzina interneta treba da Steam Link radi kako spada? Nebi igrao igre preko toga jer imam PS4, mislim samo za streamanje filmova sa kompa na TV. Recimo Full HD film, jeli radi bez štekanja?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
antimadridista kaže...
Dalthor kaže...

 ma mene zivcira kad mi automatiski krivi titl skine (tipa neki za cam verziju), pa radije potrosim tu sekundu vise da sam odaberem.

Odustao sam napokon i od pokusavanja osposobljavanja Kodija na andorid boxu sa 4.4 androidom jer nema smisla vise cak ni sa RD-om.

sad stremam kodi s kompa na steam link koji je povezan na TV i cak mi se cini da je bolja slika nego direktno preko android boxa kad je bilo (vjerojatno umišljam heh), pa eto ako netko ima isti problem a ima žicom povezano sve, steam link je vjerojatno najjeftinija opcija (5$ je kad je na akciji).

 Malo idemo u off-topic ali čisto da pitam. Kolika brzina interneta treba da Steam Link radi kako spada? Nebi igrao igre preko toga jer imam PS4, mislim samo za streamanje filmova sa kompa na TV. Recimo Full HD film, jeli radi bez štekanja?

 a navecer kad gledam imam oko 15 Mbit-a, radi bez stekanja.

najbitnije je da i komp i steam link budu na zici ili bar na kvalitetnom Powerline adapoteru ko meni, wifi mi bas nije radio.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Interesuje me posto vec duze vreme koristim RD, da li je neko mozda naisao na neki materijal u 4K, ako jeste, bio bih zahvalan da to podelimo ovde, hvala

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

u ova dva mjeseca kolko ja imam RD još nisam naišao na nijedan 4 k

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Covenant je prošlost. Incursion je sadašnjost. Redovni updejti. Ako imate RD, linkova kao kiše. 

Dobar je da,ima par dobrih opcija a najdraza mi je Show only Debrid links :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
lange kaže...

ej ekipo..moze pomoc!?

 

btw za samsung tv nista ne postoji (neki program gdje da liste ubacim za iptv!?)

 Za Samsung smart imas na appstoru app SmartIPTV samo je nakon tjedan dana free potrebno platiti mislim 5€ i u njega se mogu ubacivati liste

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrcak24 kaže...
lange kaže...

ej ekipo..moze pomoc!?

 

btw za samsung tv nista ne postoji (neki program gdje da liste ubacim za iptv!?)

 Za Samsung smart imas na appstoru app SmartIPTV samo je nakon tjedan dana free potrebno platiti mislim 5€ i u njega se mogu ubacivati liste

 http://siptv.eu/about/

 

Ako ti se svidja slobodno mozes uplatit,ja jesam,davno i sve je ok

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Zdravo svima.
Da li je neko pokušao instalirati Borg dodatak na KODI?

http://www.kodikwiz.com/borg-installation-guide/
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Moze ugrubo pojasnjenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam se nakon dugo vremena odlučio uzeti RD i povezati ga sa Incursionom i mogu reći da sam oduševljen. Bluray format, 5.1 zvuk, nema buffa i onih kineskih/korejskih titlova koje većina novih filmova ima...u svakom slučaju se isplati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Kako napraviti i povezati alluc acconut sa incurisiom?

Netko je jednom pisao o tome...

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
roby27 kaže...

Kako napraviti i povezati alluc acconut sa incurisiom?

Netko je jednom pisao o tome...

 alluc je sje*an jer ti daje samo 200 rezultata....to znaci otvoris jedan film i cijeli dan ti vise ne radi all uc.... Ja ga iskreno više ni ne koristim jer samo smeta

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

možeš ograničiti od minimum 10 rezultata pa naviše za pretragu, inače je po defultu 100 šta nema smisla za free usere

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
xDISORDERx kaže...

možeš ograničiti od minimum 10 rezultata pa naviše za pretragu, inače je po defultu 100 šta nema smisla za free usere

 je i tih 10 rezultata mi baci sd kvalitetu koju ko da gledam sa tostera...Probao sam sve al se više ne isplati od kad su free usere shebali

battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dxdandy kaže...

 steta sto su te izigrali pa smo sada svi izgubili.

 Jel može pojašnjenje za ovo..?

13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Zna li netko na kojem addonu mogu naci kobru 11 iliti alarm za kobru.. Trebam Njemacki sprechat..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jedno pitanje

RD se može koristiti samo da se plati, ili

I koliko se isplati ako se plaća

I kako da ga poveže sa incursion ili exodus ili nekim trećim

Šta ste stavili za subtitles, koje ,ja imam podnapisi net., koji ne rade, opensubtitles i titlovi.com koji ne rade

Nisam baš vičan u ovome

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.2.2018 17:47 (doktordoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice