Softverske licence- kvar PC-a

poruka: 3
|
čitano: 1.395
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Softverske licence- kvar PC-a

Kako riješti problem reaktivacije licenci (Windows 10 , Office, Visio ) ?

Npr crkne disk ili matična , a čini mi se da su licence vezane za serijski broj hardvera.

Može se nazvati korisničku podršku sa brojem licence pa objasniti, dignuti image diska na drugom hardveru... ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Softverske licence- kvar PC-a
klokan057 kaže...

Kako riješti problem reaktivacije licenci (Windows 10 , Office, Visio ) ?

Npr crkne disk ili matična , a čini mi se da su licence vezane za serijski broj hardvera.

Može se nazvati korisničku podršku sa brojem licence pa objasniti, dignuti image diska na drugom hardveru... ?

 0800 300 300

zovi i pitaj (prezamršena je MS politika licenciranja da bi ti itko to točno znao)

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 15:03 (Darky).
16 godina
online
Re: Softverske licence- kvar PC-a
klokan057 kaže...

Kako riješti problem reaktivacije licenci (Windows 10 , Office, Visio ) ?

Npr crkne disk ili matična , a čini mi se da su licence vezane za serijski broj hardvera.

Može se nazvati korisničku podršku sa brojem licence pa objasniti, dignuti image diska na drugom hardveru... ?

Za Microsoftove proizvode imaš više programčića za pročitati key ... ako mijenjaš disk a ostaje ploča, onda obično ništa ni ne pita već automatski aktivira, valjda ima spremljen key na njihovim serverima - neka dopuni netko tko zna.

Za Office 2010 ne radi probleme ni ako preseliš sa druge makine pa ostane koji dan na obje dok obaviš migraciju. Za 2013 treba napravit odjavu, a za novije ne znam, nisam koristio.

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice