Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.486
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
subi91 kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
nex987 kaže...

ima li tko preporuku android boxa, nešto s svojim daljenskim.. npr MXVI

Kakvog smisla ima taj box pored RPi-ja?

 Također ako nema novca može i orange Pi PC, jeftiniji je.

Na njega stavi android i eto ga ;)

 vidim na netu da dosta ljudi ima problema sa  orange pi pc-em. ja imam rpi2 i tamo sve radi out of the box

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ok znači trebao bi mi Rpi2 wifi dongle i neki keyboard s touchpadom, što predlažete eBay ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pi na Galago marketu, wifi u linksu/hgspotu/najbliži i najjeftiniji jer je svejedno a umjesto tipkovnice sa touchpadom, postoji YATSE.

 

Treba ti i SD kartica (4+ GB) i adapter (micro USB 5v, min. 2 A, 50ak kn u Plodinama)

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 13:29 (Sum_of_all_fears).
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

no ima li link za natkov repo, ovaj od prije par stranica ne radi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

napravio sam library za kodi al nije mi nasao sve filmove zasto???

isto tako je i sa serijama....neke sam preimenovo i naso je al neke nece da ih imenijem neznam kako....

jel ima veze sta sam stavio sve na hr u opcijama za media info onom scraper-u?

 

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

vjerovatno jer on traži informacije o filmovima na hrvatskom...a toga baš i nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

vjerovatno jer on traži informacije o filmovima na hrvatskom...a toga baš i nema

 pa neznam..mislio sam da je to al sta nije naso na hr na eng je...i info i titl i sve...zato nekontam...probacu sve obrisat pa opet....

 

 

edit...nista...i sa en isto...

 

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 23:49 (jocommb).
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

neznam ja baš ništa nisam mijenjao u tim postavkama scrapera, bitno da su filmovi i serije u različitim folderima i da su filmovi tipa:

Filmovi 

-Air (2015) [1080p]

  -Air.2015.1080p.BluRay.x264.YIFY.mp4

 

Serije

 -Arrow

  -Season 1

  -Arrow S01E01 Pilot.mp4

  -Arrow S01E02 Honor Thy Father.mp4

...ili

 

 -Season 4

  -arrow.401.hdtv-lol[ettv].mp4

  -arrow.402.hdtv-lol[ettv].mp4

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

neznam ja baš ništa nisam mijenjao u tim postavkama scrapera, bitno da su filmovi i serije u različitim folderima i da su filmovi tipa:

Filmovi 

 

 a neznam kazem svasta sam probo i gledo na kodi wiki.... kolko sam skonto stare verzije su imale manual add to library opciju....

ali ima fora i sa 15.2... ode se na video > files > folder u kojem se nalazi film ili serija meni je "Filmovi" > desni klik na film (na kompu desni na minixu je "Menu")> Movie information ( i sad otvori pop up window sa infom filma i ako scrapper nemoze nac info o filmu ponudi da sam uneses ime, ja sam trazio za film "Unsere mütter unsere väter" ili eng "Generation war" i umjesto njemackog naslova sam unio Generation war i ponudio mi je filmove istih i slicnih naziva odabro sam jedan i onda mi je tek unio u library)... probao sam mjenjat i ime filma prije u generation war ali nije mi nasao ni pod tim imenom... i kad je dodao u library je bio pod tim imenom koji sam obabro bezveze ali sam ga ja opet preimenovao na njemacki i sam sam morao dodat poster, fan art za film....

e sad mislio sam da nije dodao jer nema u data base info od fima i probao sam vise scrappera ali na tmdb ima info uredno...al opet moze bit da ga nije prepoznao...neznam...

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2015 13:27 (jocommb).
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jocommb kaže...
nex987 kaže...

vjerovatno jer on traži informacije o filmovima na hrvatskom...a toga baš i nema

 pa neznam..mislio sam da je to al sta nije naso na hr na eng je...i info i titl i sve...zato nekontam...probacu sve obrisat pa opet....

 

 

edit...nista...i sa en isto...

 

 ja sam se malo namucio ali sam sve uspio podesiti, kad udjem u tv show sve su mi serije po folderima i njihov cover, kad udjem su epizode serije. tako i sa filmovima, i jos opis od Imdb za svaku seriju i ocjena za svaku epizodu/film.

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jel tko ima problema sa instalacijom opensubtitles addona? Meni neće instalirati (stavljao sam novi firmware na minix, pa sam morao kodi ispočetka instalirati), javlja neku grešku da se neće updejtati...
Gledam na wiki i piše da su ga izbacili iz repoa, jer da je imao reklame???
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dennocro kaže...
jocommb kaže...
nex987 kaže...

vjerovatno jer on traži informacije o filmovima na hrvatskom...a toga baš i nema

 pa neznam..mislio sam da je to al sta nije naso na hr na eng je...i info i titl i sve...zato nekontam...probacu sve obrisat pa opet....

 

 

edit...nista...i sa en isto...

 

 ja sam se malo namucio ali sam sve uspio podesiti, kad udjem u tv show sve su mi serije po folderima i njihov cover, kad udjem su epizode serije. tako i sa filmovima, i jos opis od Imdb za svaku seriju i ocjena za svaku epizodu/film.

 ja nekontam sta je to sa serijama imam npr homeland i samo mi pokaze folder u library a nista unutra a serije imenovane ko i one koje pokazuje normalno...nekontam koji k...

i imam heroje sve 4 sezone ni njih neprikazuje a foldere sam po sezonama nazvo, a cito sam na kodi wiki da ima problem neki ako sezona ima vise od 20 epizoda da nemoze normalno prepoznat od e20 jer vlda misli da je sezona druga...ak sam dobro skonto to sve

 

VenAtoR#2231
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

na disku imam folder Serije, u tom folderu svaku seriju pod pravim imenom npr Supernatural i u Supernatural folderu imam opet folder S10 S11 i kad odem pod tv show i nadjem supernatural unutra mi je lijepo sve, tako i za filmove, sad di je zapelo kod tebe stvarno ne bih znao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

KODI traži imena serija po http://thetvdb.com/ ako je nešto imalo drugačije neće je naći. Npr meni nije htjelo pronaći "One Punch Man" jer je na stranici "One-Punch Man", znači falila je crtica

ako te baš nešto toliko zaje... obriši cijeli kodi i ponovno instaliraj

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

KODI traži imena serija po http://thetvdb.com/ ako je nešto imalo drugačije neće je naći. Npr meni nije htjelo pronaći "One Punch Man" jer je na stranici "One-Punch Man", znači falila je crtica

ako te baš nešto toliko zaje... obriši cijeli kodi i ponovno instaliraj

a uspio sam....mass rename sam koristio i probavo svakako i na kraju je primilo....

VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.11.2015 20:50 (jocommb).
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav,

 

imao sam Kodi na windows 7 i nakon što sam instalirao win10 i ponovno Kodi izbacuje mi sljedeću grešku:

"ERROR: Unable to create application. Exiting."

 

Može li mi netko pomoći, u čemu bi mogao biti problem? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Neznam kam da ovaj biser stavim  čovjek trži full i light verziju Kodija 

 

KODI TV by dignjaci
https://web.facebook.com/koditvbydignjaci?ref=hl

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dubravko1967 kaže...

Neznam kam da ovaj biser stavim  čovjek trži full i light verziju Kodija 

 

KODI TV by dignjaci
https://web.facebook.com/koditvbydignjaci?ref=hl

 o majko mila i balkanu, svi bi pare za ništa

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Prodaje besplatnu bikerdays listu...

15 godina
odjavljen
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ali pazi ti š*pka, kaže da podešavanje traje 2-3 sata.

 

Trebalo bi ga "obraditi" kao i onog Hitna PC služba, da više nikom tko prati forume ne padne na pamet zvati tog "majstora"....

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Sum_of_all_fears kaže...

Ali pazi ti š*pka, kaže da podešavanje traje 2-3 sata.

 

Trebalo bi ga "obraditi" kao i onog Hitna PC služba, da više nikom tko prati forume ne padne na pamet zvati tog "majstora"....

 Zašto šupak? Čovjek je legenda! Idioti su oni koji to puše!

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
odjavljen
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

1. Ima milijarda tutova kako se Kodi podešava. Besplatnih.

2. Lažno oglašavanje. Kakva 2-3 sata?

3. Za svoje usluge sigurno ne izdaje račun.

 

Za 2 i 3 (prevara + utaja poreza, rad na crno) ga se može bez problema tužiti. Takvi samo ruše reputaciju onima koji rade u ITu bilo šta, isto ko oni mali 'o tetke što rješavaju probleme sa format C: i 50kn.

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

dobro već vidim lika nekih 12-13 god, malo se upraksirao i pokušava zaraditi,

uvijek se sjetim sebe i instalacije printera kod susjeda, nakon pretraživanja svih opcija na win milenium instaliranja drivera itd, napokon sam malo gurnuo kabel od napajanja i printer radi, čovjek se zahvaljuje i eto 200 kn, u ono vrijeme kad je 200 kn bilo nešto

sad žaliti ove koji to plate ili....

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav svima!

 

Jel Natko živ? 

 

Koji je sada link za playlistu i epg?  Ništa mi se ne događa kada podesim sve kako je navedeno. Jel uopće potrebno ići preko liste kad ima Natko addon sada?

 

Hvala unaprijed na odgovoru!

 

 

Skužio sam ipak, ali epg ne radi baš nešto, a lista je malena.... Ima li nade za više kanala itd?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.11.2015 2:02 (SHIRI).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Znanje se naplačuje, tko je kriv teletabisima kad se nece malo potruditi sve ima na netu, forumima i you tubu.

 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
Sum_of_all_fears kaže...

Ali pazi ti š*pka, kaže da podešavanje traje 2-3 sata.

 

Trebalo bi ga "obraditi" kao i onog Hitna PC služba, da više nikom tko prati forume ne padne na pamet zvati tog "majstora"....

 Zašto šupak? Čovjek je legenda! Idioti su oni koji to puše!

 Prvo kad sam procitao bio sam ljut,mislim ljut...ono... nemos vjerovat i kad mi se sleglo kontam si svaka mu cast di se toga sjetio i uzet ce koju kunu pazi sta ti kazem a ne ko ja svima,ma lako je to,to svi znaju,ma ful cu se ja zezat s tim kad za sve na netu pise,sredi komp djabe ovom ili onom jer eto meni je to lako itd pa eto di sam s tim razmisljanjem.Neka ga ako moze

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
majac kaže...

Pozdrav svima. Novi sam na forumu.

Zanima me kako mogu namjestiti u TV opcijama u kodiju (NE VIDEO OPCIJAMA NEGO BAS TV OPCIJAMA) listu kanala iz već postojećih VIDEO add-ons-a.

Npr neki programi mi odlicno funkcioniraju na CROATIA on DEMAND, neki drugi programi mi odlično funkcioniraju na MACEDONIA on DEMAND, na ZEUSU imam odlično updatano funkcioniranje sportskih kanala.

Kako iz svake liste probrati najbolje programe i napraviti listu jednostavnu za brzu promjenu iz jednog programa u drugi (bez da izlazim iz jednog addonsa u drugi)?

Ako itko zna nek javi.

Hvala

 Pozdrav,

da li netko može pojasniti kako ovo napraviti jer isto zanima i mene, a vidim da nitko nije odgovorio kolegi. Ako netko zna i želi pomoći bio bih zahvalan.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Legolas kaže...
majac kaže...

Pozdrav svima. Novi sam na forumu.

Zanima me kako mogu namjestiti u TV opcijama u kodiju (NE VIDEO OPCIJAMA NEGO BAS TV OPCIJAMA) listu kanala iz već postojećih VIDEO add-ons-a.

Npr neki programi mi odlicno funkcioniraju na CROATIA on DEMAND, neki drugi programi mi odlično funkcioniraju na MACEDONIA on DEMAND, na ZEUSU imam odlično updatano funkcioniranje sportskih kanala.

Kako iz svake liste probrati najbolje programe i napraviti listu jednostavnu za brzu promjenu iz jednog programa u drugi (bez da izlazim iz jednog addonsa u drugi)?

Ako itko zna nek javi.

Hvala

 Pozdrav,

da li netko može pojasniti kako ovo napraviti jer isto zanima i mene, a vidim da nitko nije odgovorio kolegi. Ako netko zna i želi pomoći bio bih zahvalan.

Ne znam točno, možda da zatražiš od autora m3u liste, pa da si "skrojiš" :),

ali opet to nije dinamična (url lista) ili najjednostavnije svaki kanal posebno u favorite...

15 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Legolas kaže...
majac kaže...

Pozdrav svima. Novi sam na forumu.

Zanima me kako mogu namjestiti u TV opcijama u kodiju (NE VIDEO OPCIJAMA NEGO BAS TV OPCIJAMA) listu kanala iz već postojećih VIDEO add-ons-a.

Npr neki programi mi odlicno funkcioniraju na CROATIA on DEMAND, neki drugi programi mi odlično funkcioniraju na MACEDONIA on DEMAND, na ZEUSU imam odlično updatano funkcioniranje sportskih kanala.

Kako iz svake liste probrati najbolje programe i napraviti listu jednostavnu za brzu promjenu iz jednog programa u drugi (bez da izlazim iz jednog addonsa u drugi)?

Ako itko zna nek javi.

Hvala

 Pozdrav,

da li netko može pojasniti kako ovo napraviti jer isto zanima i mene, a vidim da nitko nije odgovorio kolegi. Ako netko zna i želi pomoći bio bih zahvalan.

 Na bilo kojemu kanalu napravi desni klik i dodaj u omiljene. Na početnoj stranici KODIja odi dole na zvijezdicu i vidit ćeš listu kanala. Mogu biti s Youtube, CroatiaOnDemand, Macedonia, s Shoutcasta (Glazba)...

 

Također, ne može se dodati kanal iz Navi-Xa u omiljene KODIja.

 

LP

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
jel ko rijesio problem sporog ucitavanja programa na 15.2 isengardu?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice