Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.721.102
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Gogo222 kaže...
Exodus je super, ali SALTS mi je bez veze, ništa ne otvara. Odličan je i Specto...fork/ novi Genesis

 Exodus je novi Genesis! A Salts radi savršeno. Provjeri jel ti updatean na zadnju verziju.

BF Nick: Xtreme_Switch
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kaj nema auto update ?
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Gogo222 kaže...
Kaj nema auto update ?

 Pa ima, zato i kažem da je nemoguće da ne radi. Većinom filmove gledam preko Slatsa i radi sve super.

BF Nick: Xtreme_Switch
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
Gogo222 kaže...
Kaj nema auto update ?

 Pa ima, zato i kažem da je nemoguće da ne radi. Većinom filmove gledam preko Slatsa i radi sve super.

 Eto bas sinoc hocu gledat novog Kapetana ameriku i u exodusu je sd,nema hd,u saltsu ima,takodje Zoolander 2.Provjeri takodjer dali ti je salts tknoris beta i napravi auto configure salts,to je to,nema da ne radi :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.5.2016 23:45 (Blade Runner31).
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Sad je izgleda ok ali tek poslije beta repo-a i auto config-a
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Gogo222 kaže...
Sad je izgleda ok ali tek poslije beta repo-a i auto config-a

 Da to je najbitnije da bi radilo kako treba.Ja sam davno iz prve stavio beta i odmah auto config i radio mi je odlcno pa sam se cudio zasto se ljudi zale kad je odlican addon ali eto,ima normalni i beta a neki su imali normalni saltas

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
13 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kako se instalira salts? Isto kao exodus? Preko program installera?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
lovacmaki kaže...
Kako se instalira salts? Isto kao exodus? Preko program installera?

 Teško googlati?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-salts-stream-all-the-sources-for-xbmc-kodi/

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
orke kaže...
lovacmaki kaže...
Kako se instalira salts? Isto kao exodus? Preko program installera?

 Teško googlati?

 

https://seo-michael.co.uk/how-to-install-salts-stream-all-the-sources-for-xbmc-kodi/

 Kako vam radi novi Croatia on Demand 2?

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2016 19:19 (Ikarus01).
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ne znam gdje bih pitao pa cu probati ovdje;

imam Android mobitel (LG Spirit) kojem je razbijen ekran, inace sve funkcionira normalno. Postoji li mogucnost da njega koristim kao media centar sa instaliranim KODIjem?

mobitel podrzava OTG sto mi je bitno da mogu koristiti vanjski disk...

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
sendjo kaže...

ne znam gdje bih pitao pa cu probati ovdje;

imam Android mobitel (LG Spirit) kojem je razbijen ekran, inace sve funkcionira normalno. Postoji li mogucnost da njega koristim kao media centar sa instaliranim KODIjem?

mobitel podrzava OTG sto mi je bitno da mogu koristiti vanjski disk...

 

 

 Ovisi koji ti je android gore, odnosno ako se kodi da instalirati onda da.

Jos se postavlja pitanje kako ces mob povezati sa tv-om?

Ako preko usb-a spajas na tv istovremeno ne mozes imati i stik kao vanjski medij.

Bilo je u jednom bugu kako iskoristiti mob za media centar.

Pomalo, šegavo i vajka!
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

moze pomoc

 

na kompu npr imam folder sa filmovima, i imam sony tv android, instaliran je kodi. htio bih sherati taj folder i u kodi da mi odma pokaze filmove pod movie.

 

Namjestio sam na kompu da je sheran folder, al u kodi ne mogu pronaci folder sa filmovima ni kad ukucam putanju, jel ima neki tutorial bas za to ili ako neko zna objasniti na brzinu? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Video>add videos>browse>Win network(smb)...tu bi ga triba nać

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozz..imam 2 pitanja

 

1. napravio sam library za addon SPECTO ( onako da mi se na početnoj stranici pojave nove epizode serija i budu prikazani filmovi koje sam stavio u library ), ali prije nekih tjedan dana ta funkcija je jednostacvno prestala raditi pa me zanima da li netko zna kako to riješiti?

 

2. da li se može a addon EXODUS integrirati u taj library? kada uđem u taj addon i nađem neki film ili seriju, ne mogu naći opciju add to library?

 

edit: prvi problem riješen - problem je bio u skinu koji sam instalirao, sada sam zamijenio skin i ikone su se pojavile ponovno :)

 

ostaje samo problem pod broj 2 :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.5.2016 20:42 (hrc987).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Na android televizore se moze instalirati KODI? Pretpostavljam da ne ide preko Google Play Store-a, nego ima nekakva shema?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SinCr0 kaže...
Na android televizore se moze instalirati KODI? Pretpostavljam da ne ide preko Google Play Store-a, nego ima nekakva shema?

 zašto nebi išlo preko PlayStore

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Neki dan instalirao frendu na PHILIPS ANDROID skino kodi sa playstore i stavio mu OSIJEK BUILD i to sve za kojih 15min gotova instalacija..... radi sve savršeno samo se on malo buni na kvalitetu slike jer ni hd filmovi baš ne izgledaju nešto na velikom ekranu al to je druga priča
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nemam android tv ali sta se nebi moglo onako na usb,neki file explorer pa install?Tako se onda moze instalirat verzija koju zelis

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nisam baš pratio Android televizore, pa sam mislio da nemaju puni funkcionalni Play Store... super pa je tako jednostavno instalirati KODI. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
SinCr0 kaže...

Nisam baš pratio Android televizore, pa sam mislio da nemaju puni funkcionalni Play Store... super pa je tako jednostavno instalirati KODI. :)

 ja imam philips tv sa androidom i nema puni funkcionalni, puno toga nedostaje al ono najbitnije ima... kodi/xbmc 

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Pozdrav ekipa. Kako mogu u Castaway addonu pokrenuti .mkv torrente?
Npr odem na Sports On Demand te kliknem Hockey I tamo imam Hockey torents (ful replays) I kad tamo kliknem nešto s .mkv ne pokreće se ništa. dali trebam nešto poštelati?
Imam Raspberry pi 2 s openelec
Niti jedan torent s .mkv ne mogu pokrenuti.
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Čini mi se da rpi2 za sad ne podržaje p2p.

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav.
Zna netko gdje bi mogao gledati reprize NBA playoff utakmica?

U ProSport addonu ima NBA archive folder, no on mi je prazan otkada je poceo play off.

Ima samo izravan stream, a to mi je jednostavno prekasno (ipak se radi ujutro).

I u svim drugim addonovima je slična stvar.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ne rade hrt 1,2,3,4 na croatia on demand, ni na bikerdays listi, zna netko zašto ne rade?

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ja gledam utakmice NBA na Castaway (Sports on demand). Već ujutro bude utakmica
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

I ja se vec duze vrijeme neckam da li uzeti neki tv box ali nikako da stignem da se raspitam kako treba pa da pokusam ovdje postaviti par pitanja posto sam pokusao u slicnoj temi ali bez uspjeha 

 

Posto zivim i BiH gdje je ponuda kablovskih operatera grozna, barem za moj ukus, mene taj box zanima iskljucivo radi tv kanala tipa Sport kluba, HBO i stranih dokumentarnih pa kakva su vasa iskustva sa gledanjem tv-a preko ovih boxova. Drugo kakva je kvaliteta ponudjenih kanala, je li kvalitet slike SD ili ima i HD kanala? Onda kada se nastimaju te neke liste koliko su pouzdane ili ih moras namjestati svakih par dana?

 

Malo sam gledao na netu i ova dva mi djeluju onako ok:

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_334005.html

http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_332290.html

 

Koliko vidim i nije neka razlika izmedju jeftinijeg i skupljeg osim veceg podatkovnog prostora koji mi i nije nesh bitan jer ne planiram instalirati milion aplikacija na njega.

Kakav je onda minix neo x8 napram ova dva gore, je li bolji ili losiji jer koliko vidim ovi gore dodju sa Lolipopom dok minix dolazi sa kit kat-om?

Imate li vi neku preporuku nekog solidnog ??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Legolas kaže...
Ja gledam utakmice NBA na Castaway (Sports on demand). Već ujutro bude utakmica

 Znaš li možda ili bilo tko kako na bilo kojem addon-u pretraživati utakmice po datumu, ili barem malo organiziranije. Imam Castaway,Nba on demand i Nba Full games. Htio bih recimo doći do travnja kad je bila All Star. Zadnje vrijeme ima do četiri utakmice u danu i dugo traje uz scroll i Next page da se uopće pređe 2 tjedna, a kamoli mjesec.

Hvala :)

 

EDIT: Sad sam instalirao Nba on demand koji je lambda prepustio sergiju i lijepo je organizirano. Natkov za live utakmice, a onda ovo, za ono što sam propustio prije par tjedana.

 

Ako netko može potvrditi postoji li Search opcija u Natkovom Nba Full Games, jer vidio sam na Youtubeu, da je netko imao tu opciju, a video nije nešto star.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 20:08 (Ikarus01).
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ni kod mene ne dadi ni jedan htv program sa bikersday liste...pomagajte...
BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

HRT je zaštitio strimove,i moras se registrirati na hrti.hr, ubaciti korisnicke podake u Croatia On Demand(configure)

7 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam prije mjesec dana nabavio MXQ Pro 905S 4K. Preko ebay izasao cca 60,00 KM. Nisam platio ni carinski pregled jer je prodavac stavio vrijednost posiljke 3 USD :). Uglavnom prezadovoljan sam...samo sam morao na wifi routeru promjeniti security sa WPA/WPA2 na WPA da bi wifi radio. Jedina potencijalna mana je 8gb prostora..uglavnom je to problem kod pokretanja filmova vece kvalitete (Popcorn) kada mora na uredjaju biti dovoljno prostora za temp file. Ako mozes naci  uredjaj sa 16gb memorije i 2Gb RAMA onda imas extra uredjaj.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice