Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.948
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ah to mi nekak ubija funkciju addona.. Exodus samo stisneš i odma ide, nema čekanja nema ništa. Samo sam sad htio ovaj isprobat jer je exodus i ostali njemu slični katastrofa sa full hd linkovima... A zna me nekad lupit da tražim neke scene filmova pa mi onda čekanje da se skine nema smisla. Vjerujem da će za sve nove serije bit super quasar

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Koje addone preporučate za gledanje filmova/serija? Odkud ih je najbolje instakirati? Prije do je tvaddons bio aktivan sam koristio exodus, salts, specto. 

 Ja samo Covenant koristim.

 

Imaš na ovoj ili prošloj str. Quasar. Isto nije loš, na bazi torrenta.

Koji addon nije na bazi torrenta? Coveand?  

Moram paziti da mi ne skida i ne djeli sadržaj dalje jer sam u njemačkoj a to se tu kažnjava.

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Instaliraj si neki vpn i nema zime 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
bik kaže...
Switch kaže...
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Koje addone preporučate za gledanje filmova/serija? Odkud ih je najbolje instakirati? Prije do je tvaddons bio aktivan sam koristio exodus, salts, specto. 

 Ja samo Covenant koristim.

 

Imaš na ovoj ili prošloj str. Quasar. Isto nije loš, na bazi torrenta.

Koji addon nije na bazi torrenta? Coveand?  

Moram paziti da mi ne skida i ne djeli sadržaj dalje jer sam u njemačkoj a to se tu kažnjava.

 Covenant da.

BF Nick: Xtreme_Switch
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ak vas je toliko strah koji ste vani i nezelite koristit vpn

Nejbolja kombimacija neki video addon + real debrid i mirni ste 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

Ak vas je toliko strah koji ste vani i nezelite koristit vpn

Nejbolja kombimacija neki video addon + real debrid i mirni ste 

 Baza je i cloud torrent na tim servisima tj. uplodaš torrent i skineš s njihovog hosta(za ove u DE).

Mislim da cu probat premiumize.me kad mi istekne RD. Je duplo skuplji, ali navodno ima bolje hostove + usenet(couch potato i sickberad ne rade bas s torrentom) i vpn.

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ja sam to radio na taj nacin da sam imao seeedbox 1tb za 12 eura. na seedbox sa torrenta skinem film i onda sam kodi spojio sa seedboxom i s njega vukao film! 

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Nesto Quasar ne radi bas kako treba ovih nekoliko dana, non stop izbacuje ZOOGLE TIME AUT, izgleda da taj torrent ne radi kako treba i koci sve ostalo????

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Vi koji ste u Njemačkoj. Od nedavno je i stream (Covenant) ilegalan. Presudio Europski sud. Prije presude je stream bio u sivim vodama. Baš me zanima da li će početi sijevati kazne kao i za torente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
levca5 kaže...

Nesto Quasar ne radi bas kako treba ovih nekoliko dana, non stop izbacuje ZOOGLE TIME AUT, izgleda da taj torrent ne radi kako treba i koci sve ostalo????

Ako ti ne radi, možeš ga isključiti (kao i bilo koji ostali torrent provider) u postavkama Quasar Burst-a:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 21:34 (kipo).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
Vi koji ste u Njemačkoj. Od nedavno je i stream (Covenant) ilegalan. Presudio Europski sud. Prije presude je stream bio u sivim vodama. Baš me zanima da li će početi sijevati kazne kao i za torente

 To je istina ali jos nije jasno kako ce se moci kaznjavati posto moraju doci do ip adrese korisnika a provideri je nece dati kod torrenta je to lako samo se ukljuce na popularne torrente i filtriraju njemacke dok kod streama im provider mora dati.  Uglavnom jos se ne kaznjava al VPN za sigurnost nije losa ideja.  I kao kazna za film je 15e a za seriju jos manje a moraju skupit najmanje 150e da dobije abmahnung posto ispod nesmiju al to je tek u fazi planiranja

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

sta je onda najbolje vani koristiti vpn ili seedbox pa preko ftpa prebacis na svoj komp sve sto skines?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ako ces samo skidati torrente onda seedbox tako sam ja na pocetku sad koristim samo kodi za gledanje bez vpn a za sad al cu ga uzet. Programe i igre imam vec nekoliko godina sve original jel nemam uz obitelj niti vremena stalno igrat pa kupim recimo za ps4 igre za 20ak e ili na steamu za pc kad su akcije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ima li ikakav add-on za gledati uzivo HRT, arenaSport ili ostale nase kanale? Uglavnom bi ga koristio za utakmice.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Prije nekih mjesec dana kupio sam uredaj M8S PRO+ na kojem je instaliran OS Android 7 te KODI 17 Krypton, uz to imam placenu listu od 349 programa. Jucer mi se dogodilo 10-tak puta (najmanje) (i prije mi se dogadalo 3-5 puta dnevno) da kada gledam neki program vrati mi se slika na pocetnu stranicu kodija, nakon toga kliknem televizija-programi i ukljucim bilo koji program i sve je OK do ponovnog izbacivanja (to se zna dogodit nakon 20-tak minuta gledanja pa sve do par sati tako da nikada niste sigurni kada ce vas izbaciti iz nekog programa). Brzina interneta mi je 40/6 Mbits, verzija PVR IPTV clijenta je posljednja tj. 2.4.11 . Da li netko zna kako se poteskoca moze rjesit tj. da mi se vise nedogada da mi prekida gledanje nekog programa.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 15:23 (Dalmatinac100).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

mislim da je to do tog servera koji si platio za glewdanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav.

Koji su trenutno najbolji add onsi za gledanje nogometa preko Acestreama ? Bio mi je dobar NJM Soccer ali njega više nema.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

A nema baš novih addona što se tiče p2p streama....ja koristim sportsdevil i ovaj novi bennu addona iz ovog repa di je covenant......šteta za njm soccer pogotovo ace bloodzeed...

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dennocro kaže...

mislim da je to do tog servera koji si platio za glewdanje.

Nazalost nije, ubacio sam novu listu na drugom serveru i stvar je ista. Primjetio sam kada ukljucim program preko dodatka "Croatia On Demand" nema prekida i sve je OK , a kada gledam preko placene liste programi se prekidaju , sinoc NOVA TV svakih 5 minuta, moguce da je do PVR IPTV clijenta , instalirana je zadnja verzija 2.4.11 , da li se moze instalirati neka druga ?

 

[img]https://s11.postimg.org/67i1u0uv7/IPTV.jpg[/img]

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.8.2017 14:57 (Dalmatinac100).
13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Sto je sa quasarom, sve mi izbacuje niti jedan provajder nije nadjen ili izvor??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jeti kaže...

Sto je sa quasarom, sve mi izbacuje niti jedan provajder nije nadjen ili izvor??

Uključi "Custom provider timeout" i povećaj ga na 30 sekundi:

 

13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

 

Uradio sam i to, ali bio mi je onemogucen quasar burst iz ne znam kojeg razloga sada uredno radi :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

nemam facebook acc, kako do mosquito build-a? 

(koliko sam shvatio samo lajkanjem na fejsbuku se dobije link za DL?)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jel postoji LiveTv Srbija link, nešto poput Bikerday liste (http://....)treba mi za LG Smart Iptv app?
Znači samo sport i ništa drugo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ljudi jer  vam radi quasar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

stigo novi osijek build 

 

instalo ga na 17.4 radi za sada bez greske

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2017 20:31 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni radi normalno

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Na laptopu mi uredno radi Sport365 iz ZemTV addona, a na androidboxu kada uđem u Sport365 uopće mi ne prikazuje niti jednu utakmicu.. Jel zna netko u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Na ovom Covenant vrlo često su mi ovi HD linkovi sa turskim titlovima, zna nekad i sa kineskim. Jel i Vi imate istih problema?

 

PS: Što je interesantno kod Kodia što na svakom uređaju radi drugačije a kamoli kod različitih korisnika

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice