Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.718.021
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

I jel ima rješenje za Titlovi.com, sestra mi živce popila

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Bolje sestra nego zena ko meni :-).
Probavao sam neke druge u nedostatku titlovi.com pa mi je bsplayer titlovi ponudio tu i tamo neki koji nema na open subtitles pa probaj to.
Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Miha LA kaže...

Zanima me imali tko problema sa titlovima preko titlovi.com. Jednostavno u zadnjih par dana ne radi, pretražuje titl i ostavi samo poruku nema titlova, isto piše i za one koje znam da ima i radili su.

 Ni meni ne rade od prije par dana...bit će da se nešto strgalo...al zato rade alternative - podnapisi i opensubtitles - bar dok titlovi.com ne prorade opet 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

nisam zna da taj bs player addon za titlove uopće radi, zapravo ja sam ga davno prije ima instaliranog ali nikad nije radia kako triba, uvik je pisalo da nema titlova.. evo sad instalira i radi

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel Bs radi za stream, znam da prije nije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Sta se desava sa kodiem steka mi skroz,ne mogu minutu serije pogledat na exodusu...jel do mene ili?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Vidim da mi covenant ubacio kod sreachanja izvora da se vide rezolucije koje trazi ...nice!

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

Vidim da mi covenant ubacio kod sreachanja izvora da se vide rezolucije koje trazi ...nice!

 To je ok ali meni je sve zblesirano na RD linkovima,neki novi nazivi linkova su pa sad nije vise lijepo HD prvi pa tako dalje.Je na novim filmovima ali starije malo serije sad moras pogadjat,koliko putam kliknem na SD pa je HD ili obrnuto,sve nesto cudno zblesirano

 

Toma pa sta Exodus jos radi?Mislio sam da nema vise podrsku

Covenant si skini,isti djava samo s drugim imenom

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 23:20 (Blade Runner31).
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
toma20 kaže...
Sta se desava sa kodiem steka mi skroz,ne mogu minutu serije pogledat na exodusu...jel do mene ili?

 exodus je mrtav, koristi convenant ili qusar ili nešto treće

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Hvala budem,nisam pratio situaciju sa exodusom :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kako mrtav. Ja upravo odgledao epizodu Forged in Fire.

Stručnjak za odmaganje...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

pa eto kako kome, bit je u tome da više neće dobivat podršku, autori su odustali od projekta ima koji misec i da je izaša novi addon convenant koji je na istu bazu i ima podršku, pa ne vidim razloga da se exodus više koristi

8 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Pozdrav, a kakva je situacija s HD linkovima, ja vec mjesec dana koristim convent i nema sanse da gledam u HD-u, eventualno mi nadje dva tri linka al njih ne otvori, o 1080 necu ni pricati, koristim Kodi 16.1 jer mi je na boxu android 4.4, pokusao sam instalirati kodi 17 al mi javlja greskicu kod instalacije, kakva je situacija kod vas, molim pomoć. Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrcak24 kaže...
Pozdrav, a kakva je situacija s HD linkovima, ja vec mjesec dana koristim convent i nema sanse da gledam u HD-u, eventualno mi nadje dva tri linka al njih ne otvori, o 1080 necu ni pricati, koristim Kodi 16.1 jer mi je na boxu android 4.4, pokusao sam instalirati kodi 17 al mi javlja greskicu kod instalacije, kakva je situacija kod vas, molim pomoć. Hvala

Kod covenanta i ja rijetko otvorim HD link. Probaj Bennu ili Gurzil.

Stručnjak za odmaganje...
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Situacija je odlična ako koristiš Real Debrid. I to premium. 9eura u tri mjeseca je fakat ništa a dobiješ sve.

Možeš biti i free user ali to nije to.

 

Ja sam si uzeo premium i nema toga što ne mogu gledat..hrpa HD linkova (naravno, ako postoje), a usput taj isti Real Debrid možeš koristiti za skidanje raznog sadržaja s desktop računala jer podržava hrpu hostera.

 

Evo tutorijal kako uparit Kodi s Real Debridom..

 

Real Debrid

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 10:28 (Johntra).
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Što je interesantan ovaj Kodi s svojim addonsima, apsolutno na svakom uređaju radi različito. Različiti linkovi, različiti problemi, titlovi... uglavnom nema ga da na dva uređaja isto radi.

Ja imama problem pri pokretanju, uvijek se crasha prilikom prvog pokretanja u danu i onda sve normala poslije.

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrcak24 kaže...
Pozdrav, a kakva je situacija s HD linkovima, ja vec mjesec dana koristim convent i nema sanse da gledam u HD-u, eventualno mi nadje dva tri linka al njih ne otvori, o 1080 necu ni pricati, koristim Kodi 16.1 jer mi je na boxu android 4.4, pokusao sam instalirati kodi 17 al mi javlja greskicu kod instalacije, kakva je situacija kod vas, molim pomoć. Hvala

 Kodi 17.x ne ide na Android 4.4., odnosno ide na 5.x pa na više.

Međutim netko se sjetio i omogućio i to. Pođi na donji link i skini verziju Kodija za Android 4.4.2 pod 'Method 2', instaliraj i to je to.

Doduše, imaš sučelje kao Kodi 16 ali nije bitno.

 

https://www.entertainmentbox.com/install-kodi-17-krypton-android-4-4-solved/

 

 

 

 

 

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
mario.L_hr kaže...

 Ja upravo odgledao epizodu Forged in Fire.

 

YAAAAAAAAAAAAAAAS! Nisam jedini :D

 

Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Što je interesantan ovaj Kodi s svojim addonsima, apsolutno na svakom uređaju radi različito. Različiti linkovi, različiti problemi, titlovi... uglavnom nema ga da na dva uređaja isto radi.

Ja imama problem pri pokretanju, uvijek se crasha prilikom prvog pokretanja u danu i onda sve normala poslije.

 

 

Svaki Kodi install koji sam instaliravao, izgledao je i radio apsolutno jednako bilo u pitanju Winsi, Android ili Linux OSevi. Tako da ne razumijem sto si htio reci osim "prvo paljenje crash, i onda normala"; ali samo zato jer mi se zna desiti izmedju verzije i verzije builda. Kakvi razliciti problemi, linkovi i titlovi?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 14:24 (Jovanka).
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jovanka kaže...

 

YAAAAAAAAAAAAAAAS! Nisam jedini :D

Meni žena jamra zašto kupujem sve te silne čekiće i kojeg će mi vraga nakovanj u stanu.  Kupnja garaže i veselje....

Stručnjak za odmaganje...
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Opa!!! Svaka cast! Ti si miljama od mene, ja nemam kamo, cak i da nadjem vremena. Ovako samo volim gledati kako iz niceg nastaje nesto <3

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

nije mi jasno probam instalirati covenant izbacuje mi gresku probam sa quasarom tu mi pak nece otvoriti nista ni film niti seriju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hrcak24 kaže...

 

mario.L_hr kaže...

 

Johntra kaže...

 

napravite alluc račun.. nakon registracije, u postavkama profila ćete nać API key koji zaljepite u postavke convenanta i imaće te masu hd linkova, nije potrebna nikakva pretplata, osim šta se često treba uparit preko browsera na openload, a to je sekund posla

 

 

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
nex987 kaže...

Jel Bs radi za stream, znam da prije nije 

 ipak i dalje ne radi na stremovima.. ja sam proba na 100% skinutom filmu preko qusara pa je radilo, al ako ideš gledat film odma dok nije u potpunosti skinut, neće radit

16 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Kodi v18 "Leia" nightly

 

tko probao ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav ljudi. Nisam dugo s kodijem gledao filmove, a preselio u njemačku. Jel taj covenant na torrent protokolu? Pitam jer ne smije se ovdje ništa preko torrenta. Znam da quasar je a za ovaj ne znam. Hvala.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

covenant je legit 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav!

Novi sam kaj se "kodi" svijeta tiče... Jučer sam pokušao složiti te neke "addone" ili kak se zove... radi mi posejdon, i titlove sam uspio osposobiti, ali, koji god addon za ppv kanale pokušam instalirati, uvijek mi sfale opcije koje "neki" navode da bi se trebale pojaviti prilikom dodavanja iz repozitorija... Help? Advice?

http://c2club.co.uk/showthread.php?306-My-baby...-**progress-update**/page3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Preporucam ti da odes na fb stranicu kodi osijek i instaliras taj addon di ti je sve namjesteno i bas je za pocetnike out of box 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Sinoć mi je na Philipsu 6501 ažuriralo Kodi na 17.5, i sad se pri pokretanju Kodi-a automatski crasha. Ima tko još ovakav problem? ako ništa drugo morati ću ga deinstalirati pa probati ponovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Taman krenuo pisat post... ista stvar se meni desila.. ne znam sta da radim
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice