Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.718.536
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
Blade Runner31 kaže...
DwightSchrute kaže...
yaya23_08 kaže...

moze li mi netko rec mogu li 2 uredjaja bit spojena na jedan RD acc

 Može ih bit i više, al istovremeno mislim samo mogu dva "radit" sa istog IP, inače ban.

 Di si to procitao?Mislim da ih moze radit koliko hoces.

 

Sa real debrid stranice,ovo Parallel downloads possible(2) , ja sam to shvatio kao dva istovremena "streama" sa jedne IP adrese.

 

 Hmm gdje to pise,mozes mi link dat ili screenshot kad budes imao vremena?A vidis gore iznad pise mozes koristiti uredjaja koliko hoces.To sam nasao po support pa kad ides pod multiple accounts

 

Yaya sta ne radi,Covanant i Exodus?

 Velim da jedino oni rade sad na kraju, ima li jos nesto sto se moze dodat, spala knjiga na dva slova

6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel netko kupio ovaj VPN??

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ne radi mi imdb watchlista na ni jednom addonu, a koristim convenant, exodus i od danas ovaj neptun rising.. do ima nekoliko dana je sve dobro bilo, al eto iz nekoga razloga više ne radi, proba sam reinstalacijom kodija al ni to ne pomaže

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Problem sa trakt.tv; "nestaju" mi filmovi/serije iz watchliste.

Sinoć uredno u watchlisti večeras je nema.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
xDISORDERx kaže...

ne radi mi imdb watchlista na ni jednom addonu, a koristim convenant, exodus i od danas ovaj neptun rising.. do ima nekoliko dana je sve dobro bilo, al eto iz nekoga razloga više ne radi, proba sam reinstalacijom kodija al ni to ne pomaže

 Ne radi ni kod mene od jučer.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ekipa jel postoji addon za hbo go
i nogom u guzicu je korak naprijed
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ljudi radi li vam RD, otvara li linkove..

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Ljudi radi li vam RD, otvara li linkove..

 Da, reautorizacija često otkloni svaki problem sa RD.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
yaya23_08 kaže...

Ljudi radi li vam RD, otvara li linkove..

 Ima izgleda neki bug ili nzn, svakih par dana se moras reautorizirat... meni par puta uopce nije pokazivalo linkove dok nisam reautoriziro

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
yaya23_08 kaže...

Ljudi radi li vam RD, otvara li linkove..

 Ima izgleda neki bug ili nzn, svakih par dana se moras reautorizirat... meni par puta uopce nije pokazivalo linkove dok nisam reautoriziro

 Ma taj Kodi svakome pa cak i u kuci na 2 uredjaja rdi drugacije,ja pak insam reautorizirao vec jako dugo.

 

I tocno vidim da su mi neke stvari drugacije na kompu i na Android boxu u kuhinji

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

I have found a useful post on the web. In case Exodus is not working at your end, you can have a look at it. Use the link given below. The truth is many people consider Kori or XBMC as illegal.

https://www.koditipstricks.com/kodi-exodus-not-working-fix.html

13 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Moze pomoc, koje add ove dodat za pogledat filmove, naime kupio sam novi tv skinuo kodi u trgovini i gledao par tutoriala i koji god da pratim sve dobro upisem i nece mi prikaze nikakve filmove ni nista. Lijep pozdrav 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozz ima li neki dobar addon za kodi da mogu gledat ex yu kanale?

Poslano sa Samsung Galaxy J5 2016
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

zna li netko kako osposobiti titlovi.com titlove u kodiju?

zadnjihj tjedan dana imaju onu neku zaštitu, i čak i kada skinem installation file sa njihove stranice i instaliram  isto mi ne rade.

moguće da je razlog što nemam 17.X nego 16.1 verziju kodija, pa kao netko zna da je to razlog neka potvrdi barem.

Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Titlovi.com više ne rade preko starog addona. Prvo se moraš registrirati na titlovi.com stranici.
Zatim moraš obrisati stari titlovi.com addon. Nakon brisanja pobriši i folder u USERDATA folderu. Bar mislim da se tako folder zove.
Nakon toga resetiraj uređaj.
I konačno iz službenog kodijevog repozitorija pod SUBTITLES nađi titlovi.com official. Tako se zove addon i njega instaliraj. Pazi da ne instaliraš starog. Novi ima u imenu OFFICIAL. Nakon toga u addon upiši user i pass i sve će raditi.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Dalthor kaže...

zna li netko kako osposobiti titlovi.com titlove u kodiju?

zadnjihj tjedan dana imaju onu neku zaštitu, i čak i kada skinem installation file sa njihove stranice i instaliram  isto mi ne rade.

moguće da je razlog što nemam 17.X nego 16.1 verziju kodija, pa kao netko zna da je to razlog neka potvrdi barem.

 Izvoli,tu ih skini i ostatak ti pise,ugl isto sto je i Izzy rekao samo ja nisam user data folder brisao  https://titlovi.com/clanci/1014/titlovicom-oficijelni-kodi-plugin/

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 19:55 (Blade Runner31).
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Pozz, jel zna tko preko kojeg adona se moze gledati HNTV? Imam Osijek build ali ne nalazim taj program... Tnx
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Mjesecima raspravljate o RD, stranicama već..

Najbolje bi bilo kad bi se otvorio poseban topic za rd, i plaćanje i koliko košta, reklamiranje istog i tako dalje..

 

Za sport naj addon trenutno je Sport devil..Naravno uz instaliran Acestreem i plexus..

Netko je pitao..

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
xXTheLuka1998xX kaže...

Pozz ima li neki dobar addon za kodi da mogu gledat ex yu kanale?

 Livetv Serbia addon..

6 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

podnapisi.net addon također ne radi duze vremena? ima li za to rjesenja ili je s njima gotovo?

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.1.2018 8:37 (punkrockos).
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Meni se u zadnje vrijeme desava da imam osim RD linkova samo par obicnih linkova?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Postoji li mogučnost da se instalira Croatia On Demand addon? Ne nalazi ga ni u jednom repository.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

POstoji, ali CoD se ne obnavlja već mjesecima, a i u njemu praktički ništa više ne radi.

Što će ti CoD?

 

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pređite na Quasar ili Elementum (kao njegov razvijajući fork) i uz njih instalirajte prateći Burst i problem riješen

6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Koji VPN? Koristim IPVanish koji je najbolji vpn za Kodi.

https://www.reviewsdir.com
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

Pređite na Quasar ili Elementum (kao njegov razvijajući fork) i uz njih instalirajte prateći Burst i problem riješen

 

Quasar mi "sjecka" filmove (x96 mini s 2 gb rama). Pokreti nisu fluidni.

Nije stvar u brzini downloada jer vidim da ga skine 10ak minuta unaprijed. Pokušao sam se igrati s hardware acceleration-om ali nije pomoglo. 

Kako kod tebe radi?

live long and prosper
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
hAZE2005 kaže...
dankec kaže...

Pređite na Quasar ili Elementum (kao njegov razvijajući fork) i uz njih instalirajte prateći Burst i problem riješen

 

Quasar mi "sjecka" filmove (x96 mini s 2 gb rama). Pokreti nisu fluidni.

Nije stvar u brzini downloada jer vidim da ga skine 10ak minuta unaprijed. Pokušao sam se igrati s hardware acceleration-om ali nije pomoglo. 

Kako kod tebe radi?

Ja imam Odroid C2   2GB RAM-a i sve šljaka bez trzanja. Na njemu je Libreelec sa 17.4 verzijom kodija. Gledao sam i filmove od 12GB, ali uglavnom stream-am do 5GB. 

Ali za razliku od RPI2 kojeg sam prije koristio, u par navrata mi se Quasar jednostavno smrzne i film stane, a titlovi idu dalje :)

Ugasim, upalim i onda sve radi. To mi se dogodilo 2 ili 3 puta do sada.

 

Koju verziju Kodija koristiš?

Da li je to iz Android playstore-a ili imaš Libreelec?

6 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dankec kaže...

POstoji, ali CoD se ne obnavlja već mjesecima, a i u njemu praktički ništa više ne radi.

Što će ti CoD?

 

 Možeš li podijeliti s nama kako?

Unaprijed hvala.

 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice