Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.277
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

What you put for subtitles, which, I have subtitles, which do not work, opensubtitles and subtitles.com that do not work Thevideo.me/pair

 

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ne koristim često Kodi tu i tamo pogledam neki noviji film...vidim da exodus dosta šteka a sad mi nece ni Phoenix Reborn English otvoriti izbacuje grešku 404

da li je neko imao slican problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Here is a complete guide for all the working addons, find all 216 working addons and guide to install them on kodi. Best Koid addon guide

15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Koji addon je ok za iptv
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Svi vi koji bi htjeli kvalitetnu sliku i vrhunske programe te ostalo sadržaj i to sve naravno potpuno besplatno posjetite web stranicu No1 IPTV -Najbolja Televizija na: www.no1-iptv.xyz i instalirajte naš build(wizard)/addon i jednostavno uživajte. Za sve detalje tu smo za vas i na FaceBook stranici/grupi. - Mala napomena: naš build trenutno radi samo na uređajima pokrenutim Windows OS-im (radi se na tome da ga osposobimo i za android uređaje te će isto biti uskoro moguće). Addon radi na svim vrstama uređaja bilo kojeg operativnog sustava. Srdačan pozdrav :-)

Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Vaš addon će biti toliko dobar koliko ćete često obnavljati linkove.

Kada ta djelatnost "popusti", popustit će i addon.

 

12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Što se događa s Real Debrid linkovima? Više ni oni nisu kao što su nekad bili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
FileFicho kaže...

Što se događa s Real Debrid linkovima? Više ni oni nisu kao što su nekad bili...

 trenutno kolko mi se cini je najjaci addon gaia. Koristi cca 6 modula, te preko real debrida vuce i streamove sa torrenta... ima cca 360 sourcova, te bude cca 200 do 300 linkova po filmu/seriji... Najjaci addon za sad

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ovisi koji addon koristiš.
Incursion se više neće updejtati jer je tip zadužen za njega počeo razvijati novi addon od nule. Bit će sličan ovome ali brži i bolji kako tvrdi autor. Moći će se i torrenti sa real debrida streamat.
Razlog novog razvoja je taj da je većina addonova napisana u Python 2 jeziku, a kodi će preći na Python 3 jer je ovaj izašao prije 10g, a suppoet za Python 2 završava 2020 i većina addonova će se morati doraditi. Python3 nije kompatibilan sa Python2. Ovako će tip postaviti zdrave temelje za budući razvoj i moguće daljnje forkove tog addona.
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...

 trenutno kolko mi se cini je najjaci addon gaia. Koristi cca 6 modula, te preko real debrida vuce i streamove sa torrenta... ima cca 360 sourcova, te bude cca 200 do 300 linkova po filmu/seriji... Najjaci addon za sad

 Hvala na ovom! Jak je addon!

15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja našao addon placenta. Deseci 1080p linkova. Nego zanima me ovo sto kazete da preko rd i sa torrenta skida linkove. Posto sam ja trenutno u njemačkoj Jel to opasno da me mogu kazniti?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja sam skidao ali imao sam i vpn ukljucen, ako nemoras bolje se neigrati. Ja nemam problema uvijek sa normalnim nacinom mi nade dosta 1080p linkova a i 4k filmovi rade bez problema kad gledam preko mavericka ili dogs with bolocks

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ako ste u njemackoj obvezno koristite VPN, a i izbjegavajte torrente.

Imate windscribe, koji je sasvm pristojan free VPN. (ako vam brzo istekne 10gb limita, napravite novi acc)

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam private internet access normalno placa se ali radi dosta dobro i nema limita 10gb nije dosta ni za jedan 4k film

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
tintin kaže...
Koji addon je ok za iptv

Znam da je malo kasno,ali JBG ako netko zeli free listu koja je poprilicno stabilna i kvaletetna,prije svega sport Arene......

http://iptv.nicke85.com/nicke85

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
acarnoje kaže...

Ja našao addon placenta. Deseci 1080p linkova. Nego zanima me ovo sto kazete da preko rd i sa torrenta skida linkove. Posto sam ja trenutno u njemačkoj Jel to opasno da me mogu kazniti?

 Upravo sam o tome prico...gaia ukljucuje vise sourcove/modula, a to ukljucuje i placentu,incursion,neptun rising itd itd....takoder torrenti se streamaju sa real debrida, tak da za njemacku nema nikakve opasnosti za kazne...Instalirajte gaia i vidit ce te o cem pricam...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Klik za Kodi portable verziju koji ima instalirane sve addone i repoe za one koji imaju slabije strojeve.

Inace,sto se tice iptv-a ima zaista ljepu listu svih popularnih programa!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
acarnoje kaže...

Ja našao addon placenta. Deseci 1080p linkova. Nego zanima me ovo sto kazete da preko rd i sa torrenta skida linkove. Posto sam ja trenutno u njemačkoj Jel to opasno da me mogu kazniti?

 Upravo sam o tome prico...gaia ukljucuje vise sourcove/modula, a to ukljucuje i placentu,incursion,neptun rising itd itd....takoder torrenti se streamaju sa real debrida, tak da za njemacku nema nikakve opasnosti za kazne...Instalirajte gaia i vidit ce te o cem pricam...

 Probao i gaia. Nade on kao oko ca 50 fhd i 2 UHDlinka. Ali nakon filtriranja duplikata i nevaljalih  linkova ostane cca 10-20 fhd linkova. Sto se tiče sučelja i samih mogućnosti traženja sadržaja, nije ni blizu placenta addonu. Bar gledajući po mom ukusu. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja ne kuzim bas sta ce vam 500 linkova al dobro.Pa bilo koj od ovih par adona nadje dovoljno i uvijek ima debrid link.Doduse kod starih serija moze bit varijacija ali bilo sto novo uvijek ima dobar debrid link

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Imam isti problem sa Elementumom i Quasarom. Nikako da prorade iako kompletna instalacija i/ili reinstalacija (uz čišćenje starih datoteka) prođe u redu.
Prilikom pokretanja stalno javljaju grešku (gdje im je log datoteka?). Ono što sam ja primjetio da se cache "zagrije" samo prvi put (možda tako treba biti?).
Ima tko kakvu ideju što još napraviti?
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Here are many updated addons for kodi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
acarnoje kaže...
dado16 kaže...
acarnoje kaže...

Ja našao addon placenta. Deseci 1080p linkova. Nego zanima me ovo sto kazete da preko rd i sa torrenta skida linkove. Posto sam ja trenutno u njemačkoj Jel to opasno da me mogu kazniti?

 Upravo sam o tome prico...gaia ukljucuje vise sourcove/modula, a to ukljucuje i placentu,incursion,neptun rising itd itd....takoder torrenti se streamaju sa real debrida, tak da za njemacku nema nikakve opasnosti za kazne...Instalirajte gaia i vidit ce te o cem pricam...

 Probao i gaia. Nade on kao oko ca 50 fhd i 2 UHDlinka. Ali nakon filtriranja duplikata i nevaljalih  linkova ostane cca 10-20 fhd linkova. Sto se tiče sučelja i samih mogućnosti traženja sadržaja, nije ni blizu placenta addonu. Bar gledajući po mom ukusu. 

 Nisi dobro onda konfiguriro...ja troduplo više imam...evo primjer na prvoj slici...a evo primjer 4k u pravoj kvaliteti i ne neki ripovi...i da pojasnim mal....pise cached kod tog streama od 50 gb...sto znaci da vi ne skidate torrent, neg je vec netko pustao putem real debrida sami taj torrent i on je automatski odma spremljen za reprodukciju...

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel ima netko problema sa streamovima..? Koristim Covenant s Real Debridom i koji god film da sam htio pokrenut nije našao stream. A do prije tjedan dana sam normalno gledao.

Instalirao sam Gaia i on normalno pronalazi streamove (također sam ga spojio s Real debridom). Jedino što mi Gaia zna trzat..vjerojatno bi trebalo nešto podesit jer mi je internet veza odlična.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Meni radi al probaj incursion noviji je i obavezno spoji real debrid sa ResolveUrl i sa Urlresolver tako ces dobiti vise linkova

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Da, možda kažete da Nijemci nisu Amerikanci, ali još uvijek vas netko može pratiti, pa ćete bolje koristiti vizualni VPN VPN-a kako bi vas pokrio visualtasktips.com.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.6.2018 10:08 (Lelikl).
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Pozdrav ljudi
Jel jos netko ima problema sa exodusom znaci jedva pronalazi filmove nađe po 1 link ako i to..
Probao sam brisat cache brisat providere reinstalirat ga updejtat pa natrag downgrejdat pa gasit i palit providere brisat cache kodija, provjerio sam i vrijeme i vremensku zonu i sve stima ali i dalje ne pronalazi linkove..
Neptune rising je malo bolji ali opet nije sta je nekad bio... Nađe 10 linkova naspram stotine sta su prije bile
Eh za serije mi exodus okej radi ali iz nekog razloga ima problema sa filmovima... I to ne neki ljevi filmovi nego i poznatiji od 2015 na dalje.
Povezan je na real debrid ali nema razlike...
Neznam sta da radim vise pa ako netko zna...
Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Motorino kaže...
Pozdrav ljudi
Jel jos netko ima problema sa exodusom znaci jedva pronalazi filmove nađe po 1 link ako i to..
Probao sam brisat cache brisat providere reinstalirat ga updejtat pa natrag downgrejdat pa gasit i palit providere brisat cache kodija, provjerio sam i vrijeme i vremensku zonu i sve stima ali i dalje ne pronalazi linkove..
Neptune rising je malo bolji ali opet nije sta je nekad bio... Nađe 10 linkova naspram stotine sta su prije bile
Eh za serije mi exodus okej radi ali iz nekog razloga ima problema sa filmovima... I to ne neki ljevi filmovi nego i poznatiji od 2015 na dalje.
Povezan je na real debrid ali nema razlike...
Neznam sta da radim vise pa ako netko zna...
Hvala

 I ja sam koristio Exodus. Mislim da je sad definitivno mrtav. Sada sam našao placenta addon. 10 puta bolji. Svakih par dana se ažurira. samo u fhd 40+ linkova. Isto izgleda kao exodus i isto ima kategorija i jos i vise nekih. Bolje nego gaia koja je dobra sto se tice linkova, ali nema tu lepezu kategorija kao sto ima placenta i exodus. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.6.2018 11:15 (acarnoje).
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Upravo isprobavam placentu addon...radi to sve ok kad dodaš RD, ali anitvirus mi stalno izbacuje da je blokiro svakakve prijetnje čim krenem koristiti placentu. Jel se još kome to dešava? Inače, AV mi je Avast.

 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
acarnoje kaže...
Motorino kaže...
Pozdrav ljudi
Jel jos netko ima problema sa exodusom znaci jedva pronalazi filmove nađe po 1 link ako i to..
Probao sam brisat cache brisat providere reinstalirat ga updejtat pa natrag downgrejdat pa gasit i palit providere brisat cache kodija, provjerio sam i vrijeme i vremensku zonu i sve stima ali i dalje ne pronalazi linkove..
Neptune rising je malo bolji ali opet nije sta je nekad bio... Nađe 10 linkova naspram stotine sta su prije bile
Eh za serije mi exodus okej radi ali iz nekog razloga ima problema sa filmovima... I to ne neki ljevi filmovi nego i poznatiji od 2015 na dalje.
Povezan je na real debrid ali nema razlike...
Neznam sta da radim vise pa ako netko zna...
Hvala

 I ja sam koristio Exodus. Mislim da je sad definitivno mrtav. Sada sam našao placenta addon. 10 puta bolji. Svakih par dana se ažurira. samo u fhd 40+ linkova. Isto izgleda kao exodus i isto ima kategorija i jos i vise nekih. Bolje nego gaia koja je dobra sto se tice linkova, ali nema tu lepezu kategorija kao sto ima placenta i exodus. 

 A jel bitno sa kojeg repositoryja stavim placentu? To je sve isto jelda? Jel radi sa debridom?

A neznam ovo sa exodusom me kopka jer mi se čini da je do mene problem ali probat ću tu placentu pa ako funkcionira prelazim na to.

Hvala

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Stavi incursion to ti isto kao exodus samo novije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice