Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.087
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Placenta je identicni exodus. Jos napredniji exodus. Dok gaia nije losa ali je siromasna sa kategorijama....

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Evo stavio sam placentu i ovako na prvu ruku je stvarno okej... Na istim filmovima na kojim exodus nije pronasao nista placenta je nasla 30 i nesto samo 1080p linkova.
Super za sad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

zašto mi za svaki link piše failed to add stream to real debrid?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav. Evo i ja padobranac, upravo instalirala Kodi.

Pošto me najviše zanima glazba, koji addon da dodam da mogu gledati Vh1, vh classic, MTV rocks itd.

Nadalje, zanimaju  me Filmovi i serije.

Hvala unaprijed na savjetima, linkovima i pomoći. :)

Truth is the truth hurts ... Dont you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa imam kodi 17.6 preko windows stora na laptopu, kako da komplet resetiram maknem sve addone na tvornicke postavke kodija i pocnem sve ispocetka ali sa drugim addonovima?

Znaci wipe svega na clean početak..

 

Ovo sad kaj imam je jos iz vremena fusion repozitorija i hrpu drugih sranja koja mi ne trebaju ili vise ne rade uopce...hocu si slozit udarna 1-3 addona koja ce bit samo za filmove serije i meni dosta.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
roby27 kaže...

Ekipa imam kodi 17.6 preko windows stora na laptopu, kako da komplet resetiram maknem sve addone na tvornicke postavke kodija i pocnem sve ispocetka ali sa drugim addonovima?

Znaci wipe svega na clean početak..

 

Ovo sad kaj imam je jos iz vremena fusion repozitorija i hrpu drugih sranja koja mi ne trebaju ili vise ne rade uopce...hocu si slozit udarna 1-3 addona koja ce bit samo za filmove serije i meni dosta.

Najbrže ti je da napraviš reinstalaciju aplikacije a možeš i klasičan reset napraviti:

 

1. Desni klik na Windows Start

2. Apps and Features

3. Klikni na Kodi

4. Ispod imaš Advanced Features

5. I onda skroz na kraju ti je opcija Reset.

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nakon verzije 6.0.0 exodus radi normalno, pronalazi puno vise linkova nego na 5.0.0
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
XBMC(KODI) Addonsi

hheheheheh, isao sam skinit novu verziju kodija, skinuo, ali mi desetka ne da da je stavim kao defoltni plejer za video zapise...isao guglat rijesenje, vele ikovi da nije zamisljeno da tako radi...

deinstalirao, skinuo iz microsoft storea, sad mi da da ga podesim kao defoltni plejer, ali nigdi nac link za pokretanje doticnog da ga mogu ubacit u rainmeter kao shortcut za app...

deinstalirao win, stavio 8.1, 8.1 ne nudi xbmc u storeu uopce, a ako ga skinem rucno, ne zeli se pokrenit...

stavio nazad desetku, vratio nazad store kodi, i guglam lokaciju foldera od store appsa....nasao ali ne mogu otvorit folder, veli permission denied...

izguglao take ownership reg fajl, importao ga u registry i priceko dobrih pola sata da doticni preuzme ownership nad milion bubble soda saga pizdarija...

usao u folder, nasao exe od kodija, iskopiro shortcut, klikam i javlja da msvcp140.dll fali...

izguglao i skinuo neki svapski program mukte koji instalira sve zive osim F runtimesa plus javu i pizdarije...

pokrenuo kodi iz rainmeter shortcuta i fala kurcu, radi...

 

link je ovaj, ako imate isti problem : C:\Program Files\WindowsApps\XBMCFoundation.Kodi_17.9.601.0_x86__4n2hpmxwrvr6p\kodi.exe

 

samo morate odgovarajuci runtime skinit

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 13:36 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav svima, koristim Kodi, ali ga nisam sam konfigurirao. U praksi mi prije treba samo za sport, prije svega nogomet i tenis. Imam neke add-onove, ali golema većina kanala uopće ne radi ili ne sadrže nikakve programe. Pretpostavljam da bi moglo puno bolje, pa može pomoć, da me uputite u pravom smjeru?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rainalcar kaže...

Pozdrav svima, koristim Kodi, ali ga nisam sam konfigurirao. U praksi mi prije treba samo za sport, prije svega nogomet i tenis. Imam neke add-onove, ali golema većina kanala uopće ne radi ili ne sadrže nikakve programe. Pretpostavljam da bi moglo puno bolje, pa može pomoć, da me uputite u pravom smjeru?

 

gugl is your friend, samo nemoj guglat na hrvatskom nego na engleskom...

 

recimo kodi addon movies ili kodi addon sports

 

obicno na tim stranicama pise tocno koji ti addon triba i cili tutorijal za instaliranje doticnog..

 

samo pazi, neki od tih addonova su nelegalni pa time mozes krsit zakon...

Jel se vi isto uzbudite dok brojite ovce da bi zaspali?
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2018 17:30 (Gorstak79).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rainalcar kaže...

Pozdrav svima, koristim Kodi, ali ga nisam sam konfigurirao. U praksi mi prije treba samo za sport, prije svega nogomet i tenis. Imam neke add-onove, ali golema većina kanala uopće ne radi ili ne sadrže nikakve programe. Pretpostavljam da bi moglo puno bolje, pa može pomoć, da me uputite u pravom smjeru?

 neces nac na kodiju livestreamove za sport dobre kvalitete, jednostavno nema toga

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Rainalcar kaže...

Pozdrav svima, koristim Kodi, ali ga nisam sam konfigurirao. U praksi mi prije treba samo za sport, prije svega nogomet i tenis. Imam neke add-onove, ali golema većina kanala uopće ne radi ili ne sadrže nikakve programe. Pretpostavljam da bi moglo puno bolje, pa može pomoć, da me uputite u pravom smjeru?

 

dmanz kaže...

 neces nac na kodiju livestreamove za sport dobre kvalitete, jednostavno nema toga

Balkan addon,nicke85,to je lako.............Pa svi nude free sportske kanale koji rade bez problema!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Milka30 kaže...
Rainalcar kaže...

Pozdrav svima, koristim Kodi, ali ga nisam sam konfigurirao. U praksi mi prije treba samo za sport, prije svega nogomet i tenis. Imam neke add-onove, ali golema većina kanala uopće ne radi ili ne sadrže nikakve programe. Pretpostavljam da bi moglo puno bolje, pa može pomoć, da me uputite u pravom smjeru?

 

dmanz kaže...

 neces nac na kodiju livestreamove za sport dobre kvalitete, jednostavno nema toga

Balkan addon,nicke85,to je lako.............Pa svi nude free sportske kanale koji rade bez problema!

 svejedno, nisu 1080p. Govorim da nece nac tipa sky sports u full hd ili slicno kakve ima na acestream

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dmanz kaže...

 svejedno, nisu 1080p. Govorim da nece nac tipa sky sports u full hd ili slicno kakve ima na acestream

A jbg, "nema džabe ni u babe",ovi su sasvim ok za pogledati,ustalom mislim di i nije trazio u HD formatu.

Baš sam sada testirao,free lista nicke85,box 96 mini,Quatro tv 102, Arene (iako SD kvaliteta) izgleda bolje nego HTV standardni signal!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

1080 bi bio super, ali nije problem i ako je dobar SD. Može li još samo pliz link na te add-onove (može i pm) da izbjegnem viruse i sl.?

 

Za acestream prvi put čujem. To je dobro?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi


Da, postoji mnogo radnih spremišta za instalaciju Pakta o Kodu. Slijedite ovaj vodič da biste instalirali Covenant Addon na Code 17.6- https://firestickhelp.com/covenant-kodi-addon/

5 godina
protjeran
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

 Zahvaljujemo na dijeljenju, pregledajte popis najboljih besplatnih dodataka za pristup svim geografskim ograničenjima s bilo kojeg mjesta u svijetu: https://www.reviewsdir.com/best-free-vpn-for-kodi/

12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
moviefreak kaže...

 

markhascole kaže...

Kontaš da je nama jasno da si ti jedan te isti tip?

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.6.2018 21:30 (Milka30).
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipo. Očajavam u vezi jedne stvari od kad koristim Kodi, a to je prilično dugo. Znači jednostavno pitanje na koje nitko s engleskog govornog područja, uključujući Kodijeve forume, ne zna odgovoriti ili se prave blesavi ili ja ne znam naći pametnog čovjeka:

 

Kako jednostavno, ljudski, kao na standardnom TV-u, mijenjati kanale putem daljinskog (Android box)? Znači, radi se o kanalima koji su recimo spremljeno kao favoriti. Ako hoću promijeniti kanal, moram natrag na homescreen, opet odabrati favorite i odabrati drugi kanal. Puno previše klikova za nešto što bi trebalo ići kroz najviše klik-dva. Pretpostavljam da mi treba neki add-on koji će voditi računa o mojim listama kao što su Favorites ili slično? Znam da Kodi ne može znati sam od sebe s koje bi liste trebao uzeti sljedeći kanal, ali kako to podesiti?

 

Drugo pitanje, računa li se ono što dobivamo putem aplikacija kao što je MaxTV2Go kao kodijev LiveTV/PVR i može li se kako povezati s Kodijem (radi snimanja, recimo), ili je to samo za antenu/DVB/kabel?

 

I treće, što je trenutno aktualno za glazbu? Preko LiveTV Srbije izvukao sam samo MTV Adriju i VH1.

 

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2018 14:24 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Jel onaj Osijek build još uvijek živ i aktivan za kodi 17.6? Trebam roditeljima posložiti kodi i htio bih da to bude čim jednostavnije za njih, jel ima netko preporuku nečeg sličnog osijeku ili nešto jako jednostavno?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Moja preporuka je Green bulid, sve možeš naći na facebook grupi Kodi Balkan (original).
HZV
13 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav ekipa.

 

pitanjce.

 

trenutno radim u austriji i kako nije dozvoljeno skidati išta preko torrenta, zanima me kakva je situacija sa gledanjem filmova preko kodija? 

koristim ruter od tcoma.at koji nije nigdje registriran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
zeryx kaže...

pozdrav ekipa.

 

pitanjce.

 

trenutno radim u austriji i kako nije dozvoljeno skidati išta preko torrenta, zanima me kakva je situacija sa gledanjem filmova preko kodija? 

koristim ruter od tcoma.at koji nije nigdje registriran.

 

ne znam kako oni tamo rade. Ako samo provjeravaju ip s koje skidas, onda bi trebalo sve bit ok, jer kodi skida sa weba...

ali ako rade analizu mreznog prometa i provjeravaju tocno sto si skinuo, onda je bed...u tom slucaju moras koristiti neki VPN koji bi enkriptirao promet i po mogucnosti sav taj sadrzaj na disku bi bilo zgodno da takodjer drzis enkriptiranim.

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 16:11 (Gorstak79).
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Moje pitanje nije vezano za addonse ali da ne otvaram temu bezveze.

Koristi li netko od vas možda Kodi u extended displayu tj. projicira sliku na tv ?

Već godinama muku mučim sa judderima i nikako da dobijem onaj "smooth playback" na telki.

S ovim postavkama nekako dobivam najmanje problema:

- Display mode - Windowed

- Adjust display refresh rate - Always

- Sync playback to display - ON
- Render method - Software
- Allow hardware acceleration - DXVA2 - OFF

 

Primjetio sam da i kod MPC-HC kada display mode stavim na Fullscreen, jednostavno je negledljivo koliko video nije fluidan.

Telka je 4K i spojena je naravno HDMI kablom.

Ima li netko ideju kako dobiti što fluidniju sliku i koje postavke još da uključim/isključim kako bi to riješio ?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Cek malo,pitas za obicno gledanje s kompa na TV HDMI kablom?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Tako je.
Moje pitanje nije vezano za addonse nego za sam Kodi.
Znam da je pitanje pomalo offtopic ali rekoh bolje da ovdje pitam nego da otvaram novu temu.
Isprike na offtopicu.
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Oh ne,sve ok.Nisam bio siguran dali pitas za to ili nesto drugo.

Probaj mjenjat-iskljucit ove dvije postavke

- Adjust display refresh rate - Always

- Sync playback to display - ON

 

Jedna od tih te zeza ja mislim.Probaj iskljucit pa vidi

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 17:06 (Blade Runner31).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ne radi mi vise RD,mislim da je do Universal scrapera jer nemogu reautorizirat acc niti ista,ima li itko slicnih problem?

To je pocelo jutros

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

meni je normalno radilo do 14h danas trenutno sam na poslu pa nemogu provjeriti. mozda ti je account istekao ili si dobio ban

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice