Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.717.388
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja imam PIA vpn i testirao sam na box znaci kad se spoji izadem van i udem u kodi i vpn i dalje radi u pozadini dok neodem opet i stisnem disconnect

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
Motorino kaže...

Da, na početku sam i ja mislio uzimat preko paypala ali kad sam vidio da ne primaju probao sam direktno s karticom ali ova moja baš ne funkcionira na internetu pa od tada kupujem one paysafe bonove na benzinskoj 

Ovi reselleri mi djeluju nekako nesigurno...

Uzima sam od Kotakeya i nije bilo problema. Samo kako mi Visa Electron prolazi i ne vidim po čemu je paypal sigurniji od 3-D standarda (tj jednokratno generirane zaporke na tokenu), a na kraju ispadne i jeftinije odusta sam od resellera.

 Ja sam do pred 3-4 mjeseca tamo isto,uvijek je bilo ok.Jednom sam preko nekog drugog isto,sve ok.I onda si mislim cek malo.Imam pay pal a na nju mi je vezana kartica samo za pay pal di novaca ima sto stavim za pay pal koliko mi treba i kontam pa sta ne uzmem direktno lol.

Btw bodovi rade u oba slucaja

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 10:26 (Blade Runner31).
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav jel ima neki addon live tv balkan, njemacki, americki kanali? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ima li netko problem s Kodi 18 Leia ? Naime sve dosadašnje verzije sam pokušavao instalirati i na windows 10  i na android ,i nstalacija prođe no Kodi jednostavno "izleti" (izađe iz programa) kad pokušam recimo dodati neki dodatak ili promijeniti jezik ili slično ... nije mi jasno zašto i što se događa ... Ima li netko da zna u čemu je problem !'

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Pričekaj službenu verziju (Strpljen - spašen)

9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ima li neko ko koristi real-debrid.. problema oko nalaženja 1080 linkova? meni nikako da naže neki 1080 source. koristim real-debrid i exodus v.8.0, nađe mi gro 720p ali 1080 nikako. eventualno mi nađe jedan dva 1080 linkova ali oni nisu preko real-debrida 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
guzda22 kaže...

ima li neko ko koristi real-debrid.. problema oko nalaženja 1080 linkova? meni nikako da naže neki 1080 source. koristim real-debrid i exodus v.8.0, nađe mi gro 720p ali 1080 nikako. eventualno mi nađe jedan dva 1080 linkova ali oni nisu preko real-debrida 

 Ovisi koje serije/filmove....meni pronalazi otprilike 30-ak 1080p linkova za novije serije. Daj neki primjer pa ćemo usporedit

9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Motorino kaže...
guzda22 kaže...

ima li neko ko koristi real-debrid.. problema oko nalaženja 1080 linkova? meni nikako da naže neki 1080 source. koristim real-debrid i exodus v.8.0, nađe mi gro 720p ali 1080 nikako. eventualno mi nađe jedan dva 1080 linkova ali oni nisu preko real-debrida 

 Ovisi koje serije/filmove....meni pronalazi otprilike 30-ak 1080p linkova za novije serije. Daj neki primjer pa ćemo usporedit

 Bilo je i meni tako prije..gro mi 1080p linkova nađe..sad jako malo il ništa

Gledao sam za shameless..suits..ballers..big bang..za njih mi nije nista nasao 1080p za nove epizode..a znam da ih je bilo 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Big bang theory oko 15ak 1080p linkova za zadnju sezonu...
Samo šta je meni exodus 7.0.0
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koristim kodi 17.6 na novom philips 43pus7303 android tv-u. bio sam do prije par dana na h1 i sve radilo manje-više ok, osim 4k filmova. njih bi mogao gledati tako da bi svakih 10-tak minuta morao stisnuti pauzu. brzina na h1 je bila 11Mb/s. od jučer su me prebacili na optimu i malo digli brzinu na 14.3Mb/s. gotovo nijedan 4k film ne otvora, a 2 koja je nekako otvorio, jedva da se slika pomiče. sve ostalo, 1080 i 720 radi besprijekorno, bilo na kodiju ili terrariumu. yt 4k video učitava bez problema, sve leti,... ali 4k kodi, neće. isprobao na green, death star, maverick i atom reborn. nemam rd niti vpn, ali ovo mi smrdi na neki problem kod providera. ima li još netko ovakva iskustva? njihov ruter je prebačen u bridge mode, tako da je i dalje sve isto na mojoj kućnoj mreži. netspeed preko tv pokazuje 14.5Mb/s.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Mislim da te zeza brzina neta. Bez barem 30Mbps teško će to ići.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Probaj u kodiju povećati buffer. Ima za to uputa na netu (max. je slobodna memorija / 3, recimo na 100MB)

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ja neke nisam mogao stremat sa 50Mb/s tek sad sa 100 mi ide glatko. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

sinoć gotovo ništa nije radilo iako je brzina download-a bila oko 13-14Mb/s ( po mobitelu). ako ste dobro pročitali, na h1 je sa 11Mb/s sve radilo. jutros, bez ikakvog diranja sve radi! 4k video ide bez problema na oko 14-15Mb/s što je moja maksimalna brzina. malo treba da napuni buffer ali ide. na kodiju sam i prije povećavao buffer, ali nije pomoglo kod 4k. čak i oni max select kanali u green addonu rade jutros. pratiću situaciju, ali izgleda da je provider sinoć imao neke probleme i zato nije išlo. zaključak je da već sa 15Mb/s 4k ide skoro tečno cijeli film. sa 20 zaboraviš kako punjenje buffera izgleda. problem su samo ponekad akcijske scene sa velikim bitrate-om. tu malo zastane i po smirivanju samo nastavi.

btw. oni koji su skidali elementum, koju su verziju odabrali za android tv? 

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

To ti ovisi o filmu nije isto ako stremas film od 20gb ili od 70 80gb iako su oba 4k drugaciji codec ili bitrate bitno utjecu na velicinu. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

evo došla večer i opet sve isto kao sinoć. jutros sve leti, bez da sam išta dirao, sad sve jedva ide. otvori samo linkove sa olpair ( green i magic dragon). sad gledam na windovsima što se događa sa mrežom: iskoristivost mreže ne prelazi 0.8-1.2% što znači jedva 1Mb/s. jutros je išao na 4k do 15Mb/s, live stream oko 4-5Mb/s. sad jednostavno ne diže brzinu, kao da mu nešto ne dopušta. jeli stvar u real debridu? znam da ona free verzija radi samo u neatraktivnim dobima dana. evo speed test kaže download 14.3Mb/s. zbilja mi je ovo sve nevjerojatno, jer je na h1 prošli tjedan sve radilo ok.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Razmišljam uzeti Real Debrid. Može li mi netko reći kakvo je stanje sa linkovima za ''starije'' serije poput prijatelja, dva i pol muškarca, kako sam upoznao vašu majku itd.?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Boss1234567890 kaže...

Razmišljam uzeti Real Debrid. Može li mi netko reći kakvo je stanje sa linkovima za ''starije'' serije poput prijatelja, dva i pol muškarca, kako sam upoznao vašu majku itd.?

 Ima linkova bez jbmti mozes gledati, ali ne ocekuj ništa više od SD kvalitete za serije poput prijatelja itd, koje su malo starijeg datuma

battletag:MasnaKrvavic#2275
5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Hvala,bitno da nema buffera nego da se može normalno gledati, za prijatelje nisam ni očekivao neku kvalitetu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 21:17 (Boss1234567890).
5 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Je li moguće koristiti Elementum kod serija gdje torrent file sadrži cijelu sezonu i ako da,kako?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Vjerojatno da ali samo ako su epizode pospajane jedna iza druge u jedan veliki video file.

Ali zašto bi ti to trebalo kada možeš tražiti epizodu po epizodu?

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Ima dosta serija u full hd gdje su sezonski torrenti, uglavnom može se gledati (elementum prepozna da se radi o sezoni cijeloj i ponudi izbor epizode).

10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav gledao sam tri epizode serije na incursionu i sve dalje epizode mi izbacuje no streams available,dali je netko imao slican problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

nakon nekoliko dana mozganja kako i zašto, čini mi se da se radi o slijedećem: kad imam adresu iz range-a 95.xx.xx.x real debrid radi u smislu prikazivanja premium linkova, ali ne daje brzinu veću od 1,5-2Mb/s. nakon što isključim i uključim ruter nekoliko puta i dobijem wan adresu 5.xx.xx.x ili 100.xx.xx.x sve radi! iako na real debridovim stranicama piše da adresa nije blokirana i slično, činjnica je da je problem kod mog ISP-a optime. danas sam zvao SZK i pokušao zatražiti drugi ip range. vidjet ćemo idućih nekoliko dana jeli pomoglo.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Za ljude s Real Debridom preporucam Seren

 

Zadnje vrijeme slabo linkova,probao Exodus pocistit i podesit pa Exodus Redux pa ovaj pa onaj i naidjem na Seren.Zaista je odlican.AKo ga zelite instalirat pratite upute tocno.To je samo za one koji imaju RD ili onaj Premiumise ili kako vec.App je u beti trenutno

 

Evo screenshot od zadnje epizode Velikog praska

 

EDIT:Pratite upute s ove stranice jer je potrebno provajdere upisati i enable ih nakon toga tako da nemate problem s -No sources- https://koditips.com/seren-kodi-addon/

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 10:22 (Blade Runner31).
Moj PC  
6 0 hvala 4
9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

imali ko problema sa pucanjem zvuka nakon nekog vremena. u zadnje vrijeme mi se to počelo dešavati. nakon nekih 45 min gledanja filma, serije. zvuk pukne, ko da se javlja mikrofonija, bude izobličen. stopiram film, ponovo pokrenem i sve je normalno. i onda opet pukne nakon pol sata i tak stalno. gledao kuma 2 i tak mi je 3 puta puklo.

ima neko rješenje ? 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Hvala na preporuci radi Seren kao podmazan nalazi i 4k filmove dosta cesto. Uglavnom koristim exodus za serije jedino ako nem 1080p streama nade seren sigurno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
CroVandal kaže...

Hvala na preporuci radi Seren kao podmazan nalazi i 4k filmove dosta cesto. Uglavnom koristim exodus za serije jedino ako nem 1080p streama nade seren sigurno

 Np,drago mi je da sam pomogao.

Je,zaista je super za sada i meni

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Jel netko isprobao Seren bez RD? Kakav je onda?
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
davor333 kaže...
Jel netko isprobao Seren bez RD? Kakav je onda?

 Gubiš torrente i linkove na hosterima koji zahtjevaju RD(ka i na ostalim addonovima), bolje ti je onda ić na Gaiau ona torrente može odradit priko elementuma(ili koristi elementum solo).

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice