Praćenje foruma

poruka: 12
|
čitano: 2.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Praćenje foruma
Dobra večer svima, zanima me kako korisnici ovog foruma prate nove objave, komentare i slično , jer uz obveze na faksu i ostale ne sjetim se ući na forum i pogledati je li mi tko odgovorio ili postavio novi odgovor na temu koju pratim. Čitam Bug ovisno o zanimljivosti teme, i kako sam vidio jednom na ovom forumu nema se planova za Tapatalk, a budući da mob koristim stalno osim kad spavam zanima me kako vi rješavate problem real time praćenja obavijesti. Za sada jedino što sam napravio je shortcut za forum na Androidu putem Chromea.

Unaprijed hvala ;)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Praćenje foruma

Dole desno na front page foruma imaš teme koje su složene po last reply principu (ona s najnovijim postom je na vrhu). 

Koristimo domaće automobile (Rimac inc.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Praćenje foruma
Ma kuzim snalazenje po forumu... Nego kako notifikaciju dobit za novi post
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Praćenje foruma

Na mobitelu koristim desktop verziju foruma, otvorim preko chromea, pogledam teme koje pratim, teme u kojima sudjelujem i notifikacija ako koja dođe, te pročitam aktivne teme s desne strane i ako mi koja upadne u oko otvorim ju

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Praćenje foruma
Tony1999 kaže...

Na mobitelu koristim desktop verziju foruma, otvorim preko chromea, pogledam teme koje pratim, teme u kojima sudjelujem i notifikacija ako koja dođe, te pročitam aktivne teme s desne strane i ako mi koja upadne u oko otvorim ju

 Isti sistem i ja koristim samo što je Edge u pitanju pošto sam na W10M.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Praćenje foruma
Hm, znači desktop verzija je bolji izbor.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Praćenje foruma
Supersonic7 kaže...
Hm, znači desktop verzija je bolji izbor.

 Meni je.

 

16 godina
protjeran
offline
Praćenje foruma

Meni je shortcut na bugov forum ovaj link

http://www.bug.hr/forum/activetopics/?sort=act

tu su poredane SVE teme od najnovije prema starijima koje su aktivne, otvaram i čitam ono što me zanima na način da kada kliknem na narančastu ikonicu koja me automatski vodi na prvi nepročitani post.

Ja ne vidim neki bolji način, ovaj mi je sasvim ok i pregledan.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.5.2016 7:06 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Praćenje foruma
Ma sve ja to kuzim, ali nema načina da se dobije notifikacija na mobu, pa ni na način na koji ih fejs šalje kada ste prijavljeni m.fejs putem chromea na Androidu.
10 godina
offline
Re: Praćenje foruma
Supersonic7 kaže...
Ma sve ja to kuzim, ali nema načina da se dobije notifikacija na mobu, pa ni na način na koji ih fejs šalje kada ste prijavljeni m.fejs putem chromea na Androidu.

 Hvala Bogu zasad nema te mogučnosti (il ja neznam za nju).

Samo bi mi još tribalo da mi mob cvrči i zbog Buga a baš zbog tog cvrčanja su Facebook (deinstaliran) i njegov messenger (isključeni svi zvukovi aplikaciji) a i mailovima sam blokira notifikacije i za sad primam (mislim zvučno) jedino pozive i sms za privatni i službeni broj (dual sim uređaj je u pitanju.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Praćenje foruma
Hahahahahaha , pa bilo bi dobro da ima... vidis da nema prob pogasit sve to ako smeta
16 godina
moderator
offline
Re: Praćenje foruma
Supersonic7 kaže...
Ma sve ja to kuzim, ali nema načina da se dobije notifikacija na mobu, pa ni na način na koji ih fejs šalje kada ste prijavljeni m.fejs putem chromea na Androidu.

 Notifikacije ti ne dolaze odvojeno već se pojavlju u sučelju weba, kako na desktopu tako i na m.bug (čak su na m.bug i uočljivije).

 

Dovoljno je da učitaš m.bug.hr (znači pričam sada o gledanju na mobitelu) i vrlo uočljivo će ti se gore desno pojaviti broj koji ukazuje na to koliko imaš notofikacija (ili privatnih poruka).

 

Klikom na taj broj prebacuješ se na forum i onda u zaglavlju opet klikneš na broj i ikonu koja je pored njega, pa tako odlaziš izravno na notifikaciju.

 

Da bi uopće dobio notofikaciju netko mora odgovoriti na tvoj post, bilo ovako s citiranjem kako ja sada radim, bilo klikom na gumb ODGOVORI uz tvoj post.

 

Ne šalju se notofikacije za TU, TD ili hvala.

 

O svemu opširnije:

http://www.bug.hr/vijesti/novo-bug-online-forumu-notifikacije/149980.aspx

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice