Premalo modova na forumu zaključana tema

poruka: 106
|
čitano: 11.844
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Premalo modova na forumu
djdomi kaže...

 daj svima tu GTX295 i odmah postaješ mod. :D
 stize... made in china :)
AMD Athlon X2 7750+ @3.0GHZ / ASUS M3N78-EM / Kingmax 4GB RAM 800 MHZ / Zotac GF8800 GT AMP 512 MB / Seagate-Maxtor 320 GB / HDD Samsung F1 500 GB / Fortron Blue Storm II 500W
15 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

ja bi mogao biti moderator makar ono da me testiraju ako se nesviđa neka me smjenje

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Premalo modova na forumu
benko kaže...
Proz0r kaže...

Recimo DrNasty, Armor, Jurluk, Danny_HR i Paolo2612

 

EDIT: E, da, stvarno, i Benko bi bio dobar mod

 
GeForce kaže...

ja zaboravih Benka...po meni bi jedino on mogao bit LUXX-ov "nasljednik"

&@RoyalBlood
 Hvala decki sta ste me preporucili, i ja sam malo u zadnje vrijeme manje aktivan ali vratit cu se ja ;)
 Ne sumnjam:)
igy kaže...

i zadnje da istaknem, ne bojte se dragi forumasi, u Hrvatskoj nikada nista nije upijelo pa nece ni ova kriza....

 

lol  :)

 Ovo sam ja stavio pod humor...hehe
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,66 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
15 godina
offline
RE: Premalo modova na forumu
microman kaže...

Ljudi okanite se tog izbora moderatora.I prepustite BUG-ovcima da odaberu opciju za koju oni misle da je najbolja.Pa nije ovo Predizborna Kampanija.

 e ovo je najpametnije. to treba pustit redakciji buga, a ne da se mi međusobno prepiremo

malo kasnim jer nisam bio online u vrijeme kad je otvorena tema Sramim se
16 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

Gamer2400 za predsjednika! :D

 

 

....dadadada :D :D Nevinašce

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2009 22:41 (Luka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Premalo modova na forumu
gamer2400 kaže...

ja bi mogao biti moderator makar ono da me testiraju ako se nesviđa neka me smjenje

 bez uvrede ali od tebe nikad moderatora...
Bolje ispasti budala nego iz aviona.
15 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

ajde ne svađajte se,moderatori sami između sebe predlažu nove modove i samo odlučuju,a ovakve teme samo ponude neki prijedlog kojeg oni možda uzmu u obzir

90% forumaša ovdje ima u potpisu neku foru sa 90% ovoga i 10% onoga,a ako si među 10% onih koji to nemaju stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

Izgleda da je predizborna kampanja počela....

Ajmo ljudi navalite, ako oćete bit moderator samo ozbiljne poruke, gramatički ispravne, pristojne, znate, kao da olfo želite nekom pomoći.

Zezam se malo.

 

Moji favoriti: Kompotko- nije više toliko  aktivan kao prije, ali po pitanju hardvera nema mu ravnog

                    Hyperion-   ajmo reći kompotko v2

-mislim da bi dobro došao još jedan mod u PFu Igre, naxeem nije tu mjerodavan ak se mene pita   =)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

Ja isto mislim da bi ovdje dobro došao pokoji mod "iz naroda", ako me kužite :)

Only God (& mod) can judge me
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Premalo modova na forumu
nfsbaby kaže...
doktor1 kaže...

@nfsbaby:

Baš ti neide u prilog to šta u posljednja dva posta ljude nazivaš "debilima". Ima svakakvih ljudi na forumu, ali baš vrijeđat nekako ne prolazi da bi te moglo spopast mjesto moda...

 Ja vrijeđam zato jer vidim da puno takvih ljudi dolazi na forum i samo spamaju i trolaju..Boli me i to da moderatori slabo obavljaju svoj posao a to se tiče suzbijanja debila i onda kada uputim nekome kritiku onda počinju priče da se ja igram moda,da ne pametujem itd..A tu istu budalu jebu u mozak već tjedan dana kojekakvi trollovi i noobovi..
 daj se i ti malo skuliraj, pa ti sam sebe hvališ ko da si od zlata izliven...
u tuđim očima vidiš balvane, a u svom ni trunčicu...
malo si prenapuhan , kak se meni čini....
ali, who cares, to je sam moje misljenje...
Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

Sve dok vi ne skuzite da status biti moderator nije nikakva povlastica i sl. vec jedna velika obaveza koja zahtijeva puno odgovornosti, vremena i dobre volje necete nikad biti dobar moderator, super m. ili admin

Neki se tu trgaju da postanu moderator i silom se guraju, a cemu to?

Trud je svakako pohvalan ali šta cete vi osobno postic time što ste moderator na forumu? Osim gratis nove obaveze i odgovornosti...

Dobar primjer je Luxx, oni koji su tu od pocetka odnosno još i prije njega znaju koliko se on trudio da postane moderator i možda se sijecaju onog njegovog piskaranja "dajte meni gumbice"

Nedavno mu je došlo u glavu i shvatio je koliko mu vremena to uzima.

Zar vam nije bolje jednostavno ostat obican korisnik, dođete na forum sudjelujete u temama kojim hocete, napišete šta hocete i odete bez ikakve gnjavaže...

 

MORTAL, CAN YOU FEEL THE FORCE OF DARK SIDE... I ROCK YOU LIKE A HURRICANE^^
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Premalo modova na forumu
Darth Punisher kaže...

Sve dok vi ne skuzite da status biti moderator nije nikakva povlastica i sl. vec jedna velika obaveza koja zahtijeva puno odgovornosti, vremena i dobre volje necete nikad biti dobar moderator, super m. ili admin

Neki se tu trgaju da postanu moderator i silom se guraju, a cemu to?

Trud je svakako pohvalan ali šta cete vi osobno postic time što ste moderator na forumu? Osim gratis nove obaveze i odgovornosti...

Dobar primjer je Luxx, oni koji su tu od pocetka odnosno još i prije njega znaju koliko se on trudio da postane moderator i možda se sijecaju onog njegovog piskaranja "dajte meni gumbice"

Nedavno mu je došlo u glavu i shvatio je koliko mu vremena to uzima.

Zar vam nije bolje jednostavno ostat obican korisnik, dođete na forum sudjelujete u temama kojim hocete, napišete šta hocete i odete bez ikakve gnjavaže...

 

 Eto, imas isto misljenje kao i ja!

 

Ja bih bas volio da postave gamera2400  za moderatora pa da vidi kako je to lijepo i prekrasno! :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Premalo modova na forumu
Darth Punisher kaže...

Sve dok vi ne skuzite da status biti moderator nije nikakva povlastica i sl. vec jedna velika obaveza koja zahtijeva puno odgovornosti, vremena i dobre volje necete nikad biti dobar moderator, super m. ili admin

Neki se tu trgaju da postanu moderator i silom se guraju, a cemu to?

Trud je svakako pohvalan ali šta cete vi osobno postic time što ste moderator na forumu? Osim gratis nove obaveze i odgovornosti...

Dobar primjer je Luxx, oni koji su tu od pocetka odnosno još i prije njega znaju koliko se on trudio da postane moderator i možda se sijecaju onog njegovog piskaranja "dajte meni gumbice"

Nedavno mu je došlo u glavu i shvatio je koliko mu vremena to uzima.

Zar vam nije bolje jednostavno ostat obican korisnik, dođete na forum sudjelujete u temama kojim hocete, napišete šta hocete i odete bez ikakve gnjavaže...

 

 Živa istina. Svi misle da će pogledati prijavljene poruke pa da će onda biti: evo tebi jedan žuti od 7 dana, tebi od 2 tjedna, a tebi jedan crveni i to je to: gotov ja s moderatorskim poslom za danas. Moderator mora pročitati (pregledati) sve poruke u svim podforumima koje nadgleda. A o promjeni ponašanja, offtopičarenju i izazivanju svađa da ne govorim  (makar će mod postat onaj koji ima dovoljno kulture i bontona).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
RE: Premalo modova na forumu
Darth Punisher kaže...

Sve dok vi ne skuzite da status biti moderator nije nikakva povlastica i sl. vec jedna velika obaveza koja zahtijeva puno odgovornosti, vremena i dobre volje necete nikad biti dobar moderator, super m. ili admin

Neki se tu trgaju da postanu moderator i silom se guraju, a cemu to?

Trud je svakako pohvalan ali šta cete vi osobno postic time što ste moderator na forumu? Osim gratis nove obaveze i odgovornosti...

Dobar primjer je Luxx, oni koji su tu od pocetka odnosno još i prije njega znaju koliko se on trudio da postane moderator i možda se sijecaju onog njegovog piskaranja "dajte meni gumbice"

Nedavno mu je došlo u glavu i shvatio je koliko mu vremena to uzima.

Zar vam nije bolje jednostavno ostat obican korisnik, dođete na forum sudjelujete u temama kojim hocete, napišete šta hocete i odete bez ikakve gnjavaže...

 

  Potpisujem. Biti moderator je samo veća obaveza a to znam iz iskustva kojih pola godine.
Btw. ovo je bugov forum, oni biraju moderatore a ne vi, niti ćete išta postić ovom temom.
Za mene je broj modova dovoljan pozatvarat će oni sve nepotrebno kad-tad, iako bi mogli uvest malo više modova ali samo zato da olakšaju posao sadašnjim modovima. 


Edit: LOL sva ista mišljenja pa mislim da bi ovdje trebao biti lock samo se dalje može spamat bezveze a ništa korisno reći. 
Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.3.2009 23:31 (xxxxx).
15 godina
neaktivan
offline
Premalo modova na forumu

Ja bih i kaleu za moda...uvijek pomaže

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz @ 3,66 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Premalo modova na forumu

A ja bih rekao da ste se ispucali s idejama i da se ponavljate... :(

 

Lock!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice