Prijedlog za slike na BOL-u

poruka: 6
|
čitano: 1.562
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prijedlog za slike na BOL-u

Mislim da bi bilo dobro kad se slike na BOL-u ne bi otvarale na dosadasnji nacin, nego da se otvaraju kao i slike na forumu koje je netko dodao uz post. Ovako se bezveze otvara nova stranica, a i ovaj nacin (kakav je na forumu) je puuuno lijepsi!

Nadam se da cete prihvatit moj prijedlog.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prijedlog za slike na BOL-u

misliš onak kak ima index.hrŠutim....dobar prijedlog, podržavam ga!

Moj laptop:HP Compaq 6715b, Sempron 3600+
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Prijedlog za slike na BOL-u
Assassin kaže...

Mislim da bi bilo dobro kad se slike na BOL-u ne bi otvarale na dosadasnji nacin, nego da se otvaraju kao i slike na forumu koje je netko dodao uz post. Ovako se bezveze otvara nova stranica, a i ovaj nacin (kakav je na forumu) je puuuno lijepsi!

Nadam se da cete prihvatit moj prijedlog.

Već jesmo, i prije nego što si predložio :-). Novi web ima u planu takav način prikaza slika.
mali.ivica87 kaže...

misliš onak kak ima index.hrŠutim....dobar prijedlog, podržavam ga!

I milijun drugih siteova na svijetu koji koriste lightbox...
Domagoj
16 godina
offline
Prijedlog za slike na BOL-u

Super! A jel se zna mozda kad ce doc taj novi web?

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Prijedlog za slike na BOL-u

Super ideja! A moglo bi se i napraviti da se, ako ima više slika, pojavi strelica za sljedeću sliku.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Prijedlog za slike na BOL-u
HappyD kaže...

Super ideja! A moglo bi se i napraviti da se, ako ima više slika, pojavi strelica za sljedeću sliku.

 Pa to i je glavni smisao!!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice