Slike uz članke

poruka: 3
|
čitano: 1.174
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Slike uz članke

Zašto se slike članke ne otvoraju u pravoj veličini? Nego se popup mora resizeati.

 

Browser je FireFox, trenutno 3.0RC1, ali problem mi je oduvijek prisutan. Također, manifestira se i u IE-u.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Slike uz članke
Originalni_manic kaže...

Zašto se slike članke ne otvoraju u pravoj veličini? Nego se popup mora resizeati.

 

Browser je FireFox, trenutno 3.0RC1, ali problem mi je oduvijek prisutan. Također, manifestira se i u IE-u.

Zato što su nekoć browseri bili u stanju otvoriti prozor bez ikakvih elemenata (status bara, adress bara i sličnih), a onda se zbog sigurnosti to izmjenilo, a mi nismo popravili niti onda napravili dovoljno dobru skriptu da se zna s time nositi. To će biti drugačije rješeno na novom webu pa neće više biti problem. (Kad će novi web? Uskoro. :-))

Domagoj
16 godina
offline
RE: Slike uz članke
Domagoj kaže...
Originalni_manic kaže...

Zašto se slike članke ne otvoraju u pravoj veličini? Nego se popup mora resizeati.

 

Browser je FireFox, trenutno 3.0RC1, ali problem mi je oduvijek prisutan. Također, manifestira se i u IE-u.

Zato što su nekoć browseri bili u stanju otvoriti prozor bez ikakvih elemenata (status bara, adress bara i sličnih), a onda se zbog sigurnosti to izmjenilo, a mi nismo popravili niti onda napravili dovoljno dobru skriptu da se zna s time nositi. To će biti drugačije rješeno na novom webu pa neće više biti problem. (Kad će novi web? Uskoro. :-))

 E to treba rješiti iritantno je :) A novi web se kuha?! :) Nadam se da će biti veća integracija s forumom i da će se ići na 2.0 koncept. Skroman sam =D

OT: mrak tekma u toku :) Nogomet + laptop + izležavanje na kauču + bambus = mrak kombinacija =)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice