Smanjenje prometa ?

poruka: 5
|
čitano: 1.269
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Smanjenje prometa ?

Jel se meni čini ili se značajno smanjuje promet na ovom forumu ? Don't get me wrong, drago mi je da su uglavnom nestali oni brojni anketni postovi sa debilnim pitanjima tipa koji vam je najbolji ****, koji imate ****, čime se bavite, gdje živite i slično, koje bi ja sve locka jer su beskorisno traćenje prostora na serveru, ali pari mi da u zadnje vrijeme ima manje i korisnih poruka, i da iako stalno dolaze novi useri, dosta onih koji su se registrirali na početku više baš i ne postaju ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
RE: Smanjenje prometa ?

Logično je da se smanji hiperprodukcija postova jer upravo tome stalno i težimo! Beskorisne anketne teme pobacali smo u "predstavljanje", pa neka si tamo ekipa razmjenjuje informacije o broju cipela, a svima koji otvaraju teme toga tipa dijelimo opomene - ukoliko već postoje neke slične.

 

No, kada pogledaš ovdje: http://forum.bug.hr/forum/newposts/?sort=desc  možeš vidjeti da je forum i dalje iznimno prometan, dako da mi se tvoja "zabrinutost" čini suvišnom.

 

Uz sve to - došli i ljepši dani, pa valjda ljudi imaju i neki pametniji način za ispuniti dane vikenda :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Smanjenje prometa ?

Moderatoru, ne radi ti link ! Osmijeh

Tako vi predvodnici znači dajete primjer sljedbenicima ? Osmijeh

16 godina
moderator
offline
RE: Smanjenje prometa ?
Enkidu kaže...

Moderatoru, ne radi ti link ! Osmijeh

Tako vi predvodnici znači dajete primjer sljedbenicima ? Osmijeh

Ne radi zbog greške u editoru. Radi se na ispravljanju. 

Domagoj
16 godina
moderator
online
RE: Smanjenje prometa ?
Enkidu kaže...

Moderatoru, ne radi ti link ! Osmijeh

Tako vi predvodnici znači dajete primjer sljedbenicima ? Osmijeh

 LOL - ovo ti se zove "debugiranje uživo", gledaj i uči!

(moram se nekako vaditi Nevinašce, inače link bi trebao voditi na "aktive teme", opcija koja se nalazi u gornjem desnom uglu svake stranice))
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.4.2008 18:53 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice