OSX - Mavericks

poruka: 13
|
čitano: 9.898
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
OSX - Mavericks

Ovako; skinio sam OSX - Mavericks, htio bi instalirati novi OS. (SADA IMAM W8.1) Ne znam kako da kreiram bootable USB. Probo sam preko RUFUSA (tamo mi napise da je Invalid .iso) i probo sam preko Power ISO(tamo mi nece ocitati USB mada sam ga formatiro 100 puta vec. Jel ima netko ideju kako da to napravim ako je uopće moguće jer  sam gledo na netu nigdje nema guide kako instalirati OSX sa Windows 7ice ili 8ice. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.8.2014 16:05 (lemi12).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks

Ako imate bilo kakvu ideju samo recite da što prije to napravim.

15 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
lemi12 kaže...

Ovako; skinio sam OSX - Mavericks, htio bi instalirati novi OS.

Za izradu bootabilnog usb-a za OS X ,treba ti funkcionalni Mac ,Hackintosh ili virtualna mašina.

 

NE MOŽEŠ TO NAPRAVITI U WINDOWSIMA.

 

BTW ,dobrodošao na forum.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 0:46 (kizo2703).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks

Pa jel mogu preko Virtual Boxa instalirat OS i onda preko njega napravit bootable usb skojim cu si podic cjeli sustav??!

15 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
lemi12 kaže...

Pa jel mogu preko Virtual Boxa instalirat OS i onda preko njega napravit bootable usb skojim cu si podic cjeli sustav??!

Možeš ,ako imaš gotovu virtualnu mašinu s već instaliranim OS X-om. Onda ju samo pokreneš u VirtualBoxu.

Evo ,ja (između ostalih) imam i OS X Yosemite ,sljedeću verziju OS X-a.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
offline
Re: OSX - Mavericks

Ima jedan program na windowsu a zove se transmac. Ja sam preko njega kreirao bootabilni usb I instalirao mavericks. Vrlo jednostavno. I ima još jedan zove se win32 disk imager.

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 18:27 (Chico12).
11 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
Bok svima
Kizo da li si probao airdrop između ios-a i maca, da li radi?
Usput da li si skinuo ios 8, kako se ponaša?
Imam ip5s i macbook air (mid 2013) pa bi mi bila fora da mogu prebaciti sliku sa telefona na komp, bez interneta...
Hvala na odgovoru
15 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
Borg8472 kaže...
Bok svima
Kizo da li si probao airdrop između ios-a i maca, da li radi?

Ne ,nemam više iPhone. Ali ljudi kažu da radi: Enable Airdrop for Hackintosh

Chico12 kaže...

Ima jedan program na windowsu a zove se transmac. Ja sam preko njega kreirao bootabilni usb I instalirao mavericks. Vrlo jednostavno. I ima još jedan zove se win32 disk imager.

Znači da ga nisi sam kreiral ,nego prepisal nečiji gotovi image instalacije na svoj usb.

Pošto ni TransMac ,ni disk imager NE MOGU NAPRAVITI bootabilni usb od instalacijske aplikacije ,pogotovo NE U WINDOWSIMA.

 

Za te stvari postoje drugi programi koji ,vidi čuda ,rade samo u OS X-u!!

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.9.2014 16:00 (kizo2703).
10 godina
offline
OSX - Mavericks
E pozdrav ljudi. Može pomoć. Interesira me koje stvari mi toliko jedu memoriju na macbooku? Interesantno mi je zbog toga što za skoro 4gb rama na windowsu 8.1 mi je trebalo da mi je hrpa stvari otvorena, pa čak i neka igra, a ovdje fakat ne kužim, imam otvoren vlc i google chrome a memory usage je skoro na 4gb. S tim što ne kužim šta predstavlja ovih milijardu otvorenih programa dole ispod. Na winsima mi je to bilo puno jasnije. Evo slike:
Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
OSX - Mavericks

Može pomoć mala? Odakle mogu skinuti Mavericks? Nema ga više u App Storeu a na netu ne mogu naći nikakav dmg

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OSX - Mavericks

Pozz ekipa,

 

Ovako doma imam jedan mali laptop Acer Aspire One nekad ih je VIP prodavao u tarifama, barem mislim da ih jos i danas prodaje, pa me zanima dali bi se na njega mogao staviti neki OS, dolje imate specifikacije pa preporucite,  naravno ne mislim kupovati nista jer je torrent zakon.

 

1,6Ghz Intel Atom

1GB DDR2

120GB HDD

integrirana grafa 

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Diablo 3: Pršut#2139 ||| Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
Skillzor70 kaže...

Pozz ekipa,

 

Ovako doma imam jedan mali laptop Acer Aspire One nekad ih je VIP prodavao u tarifama, barem mislim da ih jos i danas prodaje, pa me zanima dali bi se na njega mogao staviti neki OS, dolje imate specifikacije pa preporucite,  naravno ne mislim kupovati nista jer je torrent zakon.

 

1,6Ghz Intel Atom

1GB DDR2

120GB HDD

integrirana grafa 

 Na to ne možeš staviti ništa novije od Snow Leoparda, ako pričamo o OS X-u.

 

A pošto ne želiš ništa kupovati, samo za tebe - Lubuntu.

Čak ga možeš tweakati da izgleda kao OS X.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
9 godina
neaktivan
offline
Re: OSX - Mavericks
kizo2703 kaže...
Skillzor70 kaže...

Pozz ekipa,

 

Ovako doma imam jedan mali laptop Acer Aspire One nekad ih je VIP prodavao u tarifama, barem mislim da ih jos i danas prodaje, pa me zanima dali bi se na njega mogao staviti neki OS, dolje imate specifikacije pa preporucite,  naravno ne mislim kupovati nista jer je torrent zakon.

 

1,6Ghz Intel Atom

1GB DDR2

120GB HDD

integrirana grafa 

 Na to ne možeš staviti ništa novije od Snow Leoparda, ako pričamo o OS X-u.

 

A pošto ne želiš ništa kupovati, samo za tebe - Lubuntu.

Čak ga možeš tweakati da izgleda kao OS X.

 onda stavljam snow leoparda :) javim kako je proslo 

Find me here |||: Steam: |CRO|Vitaly™ ||| Origin: MasterNerdx ||| Uplay: CRO_Vitaly ||| Diablo 3: Pršut#2139 ||| Proud to be Mrcina www.mrcine.org
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice