LG 55 B7 Oled-procjena

poruka: 2
|
čitano: 1.314
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
LG 55 B7 Oled-procjena

imao bi priliku uzeti slijedeći TV,55 inch LG B7 koji je samo smart,a ne android,koji je navodno star 6 mjeseci,ali navodno ima nekakav "burnout",gdje se navodno nešto gube ili krive boje,isto me zanima jel se to može pogoršat više i slično,ako ima netko nekih saznanja oko tog,bio bi također zahvalan...dakle,zanima me koliko vrijedi takvo nešto,a navodno ima 5god garanciju,ali to ne pokriva taj "burnout"...

 

osobno bi triba provjerit,ali mislim da je ipak stariji od 6mjeseci možda,ali to nebitno,jer navodno najjeftiniji takav model košta 11k kn na nabava.hr,a ovaj je kao plaćen 17.5k kn,zato kažem da je stariji,iako je u SD trenutno 15k kn...

 

dakle,prvo jel problem taj "burnout" da ne uzmen TV,pa rikne ekran nakon 10dana,pa ga popravak košta ka novi il slično,htio bi samo da je to okey,pa ako je okey,koliko se isplati dati za takvo nešto...

 

pretpostavljam da je to stariji model,2017 il slično,ne kužim se,samo sam ga vidio uživo i izgleda mrak,taj OLED je ka slika na zidu :)

 

pa ako netko se kuži i razumi bolje,svaka pomoć dobrodošla,ponajprije s tim "burnoutom",ali i s cifrom isto,hvala unaprijed,Lp...

11 godina
neaktivan
offline
LG 55 B7 Oled-procjena

i također je opcija da bude zamjena za Sony 43inch8305 1 god star,minimalno korišten...pa sad koliko je to isplativo ka opcija,još ne znam,jel isplativije to il se probat dogovorit za lovu,iako je već određena cifra unaprijed,samo želim vidit koliko odstupa uopće od tog svega šta ljudi kažu...hvala unaprijed,Lp...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice