[Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolor ga

poruka: 5
|
čitano: 1.559
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
[Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolor ga

Evo zamolio bih pomoc oko procjene navedene tipkovnice...

 

Starosti je oko 2 godine, malo aktivnije koristena oko 6 mjeseci, a ostatak vremena je provela kao rezervna tipkovnica par puta dok sam bio doma za burazovim kompom...

 

Ostatak vremena nije koristena, stajala na polici skupljajuci prasinu posto sam nabavio logitech g15 V2...Sve je na njoj isprvno i radi...U meduvremenu sam je izvadio iz ormara detaljno ocistio i oprao te jos uvijek izgleda kao nova...

Dolazi bez ikakve opreme i papira, dakle gola tipkovnica...

 

Ispada mi visak pa bi je stavio na prodaju...

 

Zahvaljujem na procjenama...

 

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 20:29 (Tomo53nja).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolo

Itko? 

 

Da li bi cijena oko 300 kn bila ok? Nova je koliko sam vidio oko 550 kn...

 

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
13 godina
offline
Re: [Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolo
Tomo53nja kaže...

Itko? 

 

Da li bi cijena oko 300 kn bila ok? 

Stara je dvije godine, a ove priče "malo korištena" malo znače, garancije nema nikakve, još jedan minus.

ps. o cijeni ne želim, ali ona nije ova koji si ti mislio staviti niti približno.

Sorry but tako je, ne razumijem što se je čuvao do sada ako nemaš potrebe za njome.

ps. znam da je već stariji post, ali isto tako vidim da te baš nitko ne ferma previše.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 7:06 (Valentin17).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolo
Valentin17 kaže...

Stara je dvije godine, a ove priče "malo korištena" malo znače, garancije nema nikakve, još jedan minus.

ps. o cijeni ne želim, ali ona nije ova koji si ti mislio staviti niti približno.

Sorry but tako je, ne razumijem što se je čuvao do sada ako nemaš potrebe za njome.

ps. znam da je već stariji post, ali isto tako vidim da te baš nitko ne ferma previše.

Super valentin, cijenim tvoje misljenje...

 

Slabo ljudi inace bacaju procjene tako da je to sve normalno, stavio sam pa ako netko naleti da kaze procjenu naleti, ako ne nikom nista, vodit cu se nekom svojom logikom, pribilizno 35% cijene nove jer nema garu i u odlicnom je stanju i to je to..


P.S ne boj se neces meni slomit srce ili me povrijedit kako to inace drugima radis u drugim temama...

TL-za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 19:58 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: [Procjena] Tipkovnica Roccat Isku Fx multicolo
Tomo53nja kaže...

Poštujem.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice