Aparatić za zube

poruka: 62
|
čitano: 108.014
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Aparatić za zube

Ovako zna li itko gdje je najjeftinije napravit fiksni aparatić za zube? Ima li tko kakvog poznanika ili ako je netko negdje jeftino to napravio ili misli napraviti neka me kontaktira u inbox molim vas ili stisne sms na 098 244 474

13 godina
odjavljen
offline
Aparatić za zube

Najjeftinija solucija je preko HZZO-a, al to nećeš dočekat do sudnjeg dana.

 

Ja imam aparatić, kod privatnika sve, oko 2000€ čini mi se je bilo + svaki put trebaš dat 100kn za pregled i to sve. Znam da nije baš jeftino no sve za lijepe zube :)

12 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Kod svih se odprilike isto cijena kreće od 10 tisuća do nekih 15 tisuća kn, a bogzna šta ti na zube stavi ovaj za 10 tisuća:D, a preko HZZO-a, ako nemaš neku vezu nemoj ni ić, načekat ćeš se previše.

gjurki
12 godina
offline
Aparatić za zube

Kako je to samo brutalno skupo, ne znam baš dal ću iskeširat 15 000kn za fakin aparatić, trebam samo prednja dva zuba i jedan kraj njih, ni ne primjeti se da uopce trebam nosit, prednja dva mi malo idu prema unutra par milimetra, znaci gornja čeljust 3 zuba te donja 2 zuba, je*ote led skupo previše :(

11 godina
protjeran
offline
Re: Aparatić za zube
KoRn1337 kaže...

Kako je to samo brutalno skupo, ne znam baš dal ću iskeširat 15 000kn za fakin aparatić, trebam samo prednja dva zuba i jedan kraj njih, ni ne primjeti se da uopce trebam nosit, prednja dva mi malo idu prema unutra par milimetra, znaci gornja čeljust 3 zuba te donja 2 zuba, je*ote led skupo previše :(

Mozda bi ti i mobilni bio dovljan za to?

13 godina
odjavljen
offline
Re: Aparatić za zube
KoRn1337 kaže...

Kako je to samo brutalno skupo, ne znam baš dal ću iskeširat 15 000kn za fakin aparatić, trebam samo prednja dva zuba i jedan kraj njih, ni ne primjeti se da uopce trebam nosit, prednja dva mi malo idu prema unutra par milimetra, znaci gornja čeljust 3 zuba te donja 2 zuba, je*ote led skupo previše :(

Kod nas je slučaj da daš 3000kn odmah kad ti stavi i do momenta kad skineš možeš skupit ostatak novaca. Minimum je 1,5g.

 

Noćni nebi baš preporučio, susjeda mi je nosila 1 godinu i ništa joj nije bilo, sve isto, pa je išla stavit ovaj fiksni.

 

Jbg, tako je to :/

12 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Ja nosim mobilni aparatić koji sam dobio preko HZZO-a (Do 18 godina imas pravo besplatno). Iz Zadra sam i svakih 2 mjeseca putujem za Zagreb, Stomatoloska poliklinika u Perkovcevoj blizu HNK.

 

I rekli su mi da cu dosta dugo cekati ali ceka sam samo 6 miseci.

clock2much
12 godina
offline
Re: Aparatić za zube

Stvar je u tome što imam 20god..

13 godina
odjavljen
offline
Aparatić za zube

Onda ćeš morat medotom €..

 

Radije sad daj te novce, žalit ćeš kasnije, nisu to novci veliki za to što dobiješ.

13 godina
offline
Aparatić za zube

Pa jel ti to ne može Grga sredit? Ako ne može on popravit kljove, onda može netko u Pandi (ako me razumiješ) {#}

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
13 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Što se tiče tog ''noćnog'', nije istina da ne pomaže, ali to treba nositi na vrijeme...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
PLASMAorLCD kaže...

Što se tiče tog ''noćnog'', nije istina da ne pomaže, ali to treba nositi na vrijeme...

  brat je nosio 3 godine noćni i ništa mu se nije prominilo...tek prije 2 godine je stavio fiksni (priko veze za 1000€) i tek se sad vidi razlika

13 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Ja sam nosio noćni dugo također, moj brat također, rodica mi mala još nosi, i razlika se itekako vidi, posebno kod brata mi (u mene nije bio neki ogroman ''problem'' ).. Ali smo to nosili kao djeca... Fixni ne bih ja nikad osobno nosio :) , popi*dio bih nakon par dana...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
11 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Ja ga trebam nosit al neću... 1.žulja
                                              2.nemožeš sve jest
                                              3.izgledaš ko terminator
Btw,brat je pojeo žicu od aparata xD

15 godina
offline
Re: Aparatić za zube
1 i 3 istina
2.ja jedem sve sto me volja, naravno sad kad ga nosim god i i pol jer sam se naviknuo..treba naucit jesti s time...
Windows Phone FTW
13 godina
odjavljen
offline
Re: Aparatić za zube
7kunac kaže...

Ja ga trebam nosit al neću... 1.žulja
                        2.nemožeš sve jest
                        3.izgledaš ko terminator
Btw,brat je pojeo žicu od aparata xD

Ne žulja, ja ga nosim godinu dana i nikad me nije žuljao, nemoj bit ko curica od 3 godine da ti to toliko smeta. Naravno da ti treba par dana da se privikneš, no to sve me ne spriječava jer znam da su rezultati odlični kod svih. I da, normalno da jedva čekam dan da ga skinem :D

15 godina
offline
Re: Aparatić za zube
Ne zulja inace, nego npr kad spavam i drzim recimo ruku na licu onda stiscem lice na aparatic i tako bude cjelu noc pa zna malo zarezat kozu, inace trenutno ko da ga nema..takoder jedva cekam da skinem, vjerovatni unutar pola god..
Windows Phone FTW
13 godina
odjavljen
offline
Aparatić za zube

Ja se nadam da ću ga skinut za 6 mjeseci, ali to je minimum, tako da se opet ne nadam previše.

13 godina
offline
Aparatić za zube

Ja sam čekao 4,5 godina i tek sam nedavno riješia da ga stavim preko HZZO-a. Inače od 01.03.2013. gube pravo na besplatne aparate svi estetski slučajevi, dakle samo u obzir dolaze teže deformacije.

Pingu ;)
11 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube
ja svoj vec nosim 2 god .... fiksni ... rezultati se vide ... jedem isto kao i prije samo mrvicu opreznije i nemam nikakvih problema sa aparaticem ...
nadam se da uskoro skidam :P

BDW. rezultati se brzo vide
15 godina
offline
Re: Aparatić za zube
nix2811 kaže...
ja svoj vec nosim 2 god .... fiksni ... rezultati se vide ... jedem isto kao i prije samo mrvicu opreznije i nemam nikakvih problema sa aparaticem ...
nadam se da uskoro skidam :P

BDW. rezultati se brzo vide

Ja god i pol otprilike...vidi se da kako se pomice..isto kao i ti, sve je isto samo malo opreznije i nekako s osjecajem:D

Ova zubarica moja ima (imaju svi vjerovatno) zubalo moje, kako je izgledalo prije nego sta sam stavio aparatic. 

Kad sam to zadnji put vidio nisam mogao vjerovati koja je to razlika...A ja sam mislio da mi ne treba aparatic da imam dosta ravne zube. 

Stvarno ludnica..začudiš se:)

Windows Phone FTW
13 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Meni je ocnjak virio na gornjoj celjusti i nosio sam fiksni aparat 10 mjeseci i sredilo se.

sad imam nocni, ali kako mi je mama kolegica u poslu s ortodontom stavio je neke zice da krace nosim nocni, a i da se slucajno nesto ne poseremeti.

Sve u svemu, muka je prvih deset dana. Vise nije!

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2013 0:44 (chutac).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
DommY kaže...
1 i 3 istina
2.ja jedem sve sto me volja, naravno sad kad ga nosim god i i pol jer sam se naviknuo..treba naucit jesti s time...

  I brat je udario po mesu s gradela pa je pojeo žicu,srećom mu ništa nije napravila :D u tom slučaju moga mu je i ne naplatit aparat  {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
meni moja jos nije pokazala otisak ... al sjecam se dobro kak je izgledalo ....
problem je jedino dok se stavi ... i dok zateze zicu .. par dana malo meksu hranu .... a kasnije odri po svemu :)
13 godina
odjavljen
offline
Re: Aparatić za zube
nix2811 kaže...
meni moja jos nije pokazala otisak ... al sjecam se dobro kak je izgledalo ....
problem je jedino dok se stavi ... i dok zateze zicu .. par dana malo meksu hranu .... a kasnije odri po svemu :)

Pa ne moraš čekat da ti pokaže, pitaš je kad budeš imao sljedeći termin i tjt :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
ma stalno govorim da cu ju pitat ... i dok dodem tamo zaboravim :D
13 godina
odjavljen
offline
Aparatić za zube

Hahahahaha

 

Ja ću je pitat sad u ponedjeljak, imam termin, nadam se da će mi brzo uključit i ovu dvojku donju, još mi samo ona fali :D Zadnji put kad sam vidio bila je ogromna razlika, no sve će se manje poboljšavat jer sam jako daleko došao sa aparatićem, samo jedva čekam da skinem :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
i ja isto jedva cekam .... ja imam 1.2. termin ... pa cu ju pitat ... ako se sjetim :P
11 godina
neaktivan
offline
Aparatić za zube

Naš ortodont je kraljina:-Otvori usta,zatvori,otvori,zatvori,otvori hebo te bog xDD

12 godina
neaktivan
offline
Re: Aparatić za zube
7kunac kaže...

Ja ga trebam nosit al neću... 1.žulja
                        2.nemožeš sve jest
                        3.izgledaš ko terminator
Btw,brat je pojeo žicu od aparata xD

1. Žulja prva 2 dana

2. Jedino što više ne mogu jesti je kukuruz na klipu.

3. Ne izgledaš Smijeh

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice