Balkan Discord

poruka: 14
|
čitano: 3.486
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Balkan Discord

Pozdrav svima ekipo.
Zelim da podijelim sa vama balkan server koji je vec dugo otvoren i broji skoro 1.4k membera.
Link je: https://discord.gg/aAHfpvx ili zamjenski link ( https://discord.me/Balkan )
Balkan Discord steam grupa:
https://steamcommunity.com/groups/balkandiscord

Na discordu je sad najvise aktivna igrica Apex Legends to svi igramo i tamo se non stop skupljamo.
Takoder imaju sobe za sve razne igre tako i talk party sobe. (Za lakse pronalazenje igraca)
Plus imamo i mali forum na discordu cisto ako nekome treba fast pomoc.
Vecina membera hajd da kazemo 80% su starij prek 20+.

Cilj nam je nekako da se sto vise skupimo i ujedinimo svi skupa, pa poslije pravimo turnire neke itd za razne igre.
Tezim ka tome da ovo nekako bude officialan balkan server.
I rek da ovdje postavim ovaj server, mozda neko trazi ovak nest, red bi bio da ga podijelim negdje.
Inace ga ne reklamiramo sami dolaze sa google search.

Ako sam sta pogrijesio i ako je ovo zabranjeno ja se izvinjavam adminima unaprijed.
Hvala l.p. Svi ste dobrodosli raja ...

Jack8
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 14:46 (jack8profile).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Kada se otvara forum ili discord svi spamaju, a kada dosegnu neki broj ljudi onda pocnu prodavanja, tako tipicno za balkance.

 

Mozete kupiti i Premium roles: - @🎥 Streamer Streamer = Svi vas vide kada streamate = 5€ - @💰 Donators Donators = Specijalni role za donatore = :moneybag: € - @💻 Developers Developers = Samo za vlasnike igara = 1K€Y)

 

Gledano membere bilo kojeg discord kanala ne znaci nista, ljudi se pridruze i ako ih ne zanima ni ne odlaze sa kanala samo ga ostave, sto se moze potvrditi za ovaj kanal koji je u chatu jako slabo aktivan. Sto se tice voice chata

1400 ljudi, a 3 covjeka u voice chatu. Gdje su dobra stara vremena kada se otvarao teamspeak ili forum i nije se prodavalo nista.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Kakve to veze ima sve ?
Niko te ne tjera da kupis nesto, cak smijes da reklamiras svoj twitch i yt.
Sve je dozvoljeno u normali.
I ja svoj server nisam nigdje reklamirao ovo je prvi global post hajd da kazemo i to nema smisla da kazem da je neka reklama kad vec ima 1.4k member
Ljudi sami dolaze sa google i ostaju. Vjerovatno ostaju zato sto im se ne svidja kao tb :DDD

To sam vise manje onak pripremio za buducnost sto se tice premium roles (ako server nastane ovako samo rast i rast) kao sto vec ide hvala bogu :)
Vec sam free podijelio roles za stremere neke, posle ce ih biti previse pa zat da bude to malo ograniceno.
(admini,modovi,vip sve je to isto free) cak i nista ne moraju radit jer sam namjestio 5 botova koje rade svoj posao.
Meni nije cilj da svi budu u voice vec da server ima dosta membera i da nas sto vise na balkanu.
jer ovo je global server a ne samo fortnite ili pubg ili lol kao sto iam servera...

Imas server mudjin gdje imas 100 admina/modova i samo oni chataju i brisu poruek od klinca.
Gledam tako isto jukin i amirov discord sve sami admini pisu.
I u sobama su im sami admini i modovi, i opet to razumijem jer cekaju mudju ili caleta dai m pricaju price za laku noc.

Ja nisam ni stremer nit sta koji vrag, samo za raju napravio global server :)
Nadam se da si shvatio i nema potrebe za hejt ili nekom mrznjom.

Usput ako te vec zanima nisam zaradio od membera, vec od developera salju mi kljuceve pa podijelim ili dobijem free za test neke igre kad vide discord.
Eto ako te vec zanima pa da se jos vise ujedes :D
vidim da si neki hejter i pun mrznje nez zasto :(
No ja ti zelim sve najbolje druze.

Edit: na kraju krajeva nez zasto ti se pravdam uopce ali et imao sam neku potrebu.
Kad vec pricamo o balkanu vidis da si ti cist primjer kako se brines o drugima umjesto o sebi.
Odmah sam te procitao kakva si osoba i kako pogresno gledas na svijet "nas balkan" :)

Jack8
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 16:27 (jack8profile).
5 godina
neaktivan
offline
Balkan Discord

Znam ja dobro to "za raju" pa onda ako imas discord pocne prodavanje besmislenih rankova, a ako su forumi u pitanju ista stvar, jos nabiju 100 reklama.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Pa sta tu ima lose ?
jesi ti malo ljubomoran ili sta vec .
Ne vidim poentu tvoje price.
Ko jos sta sve drzi dzabe ili daje.

Otidji napravi svoj serv i uzivaj.
Ne opterecuj se samnom.
Simple....

Jack8
5 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord
jack8profile kaže...

Pa sta tu ima lose ?
jesi ti malo ljubomoran ili sta vec .
Ne vidim poentu tvoje price.
Ko jos sta sve drzi dzabe ili daje.

Otidji napravi svoj serv i uzivaj.
Ne opterecuj se samnom.
Simple....

 Lose? Napravis za ljude discord, sto je glupost jer svatko moze svoj napraviti, ali necu u to ulaziti, jer stvar koju sam rekao je da se spama svugdje otvorio sam ovo i kada dode dovoljno ljudi onda pocne zaradivanje od ljudi. Reci mi jeli to jadno? Pa da je neki placeni server pa da imas donatore druga stvar, ali zaradivanje od besplatne stvari u kojoj ti nemas apsolutno nikakvog troska nije uredu. A da odem puno dalje rekao bi da je to i ilegalno, pa lijepo kada prodavas izdaj racun za svakoga tko ti plati.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Idi spavaj dijete drago.
Ocigledno nisi upucen.
I malo guglaj sta znaci donacija, mijesas babe i zabe....

Usput kad vec tako te zanima ev kak mi se javljaju:
http://prntscr.com/mmwep8
Cak nigdje nisam ni link postavio ali jave mi se hoce da doniraju sami od sebe za server.

Eto toliko :D
Upravu si, svako moze napraviti ali malo kontaj bolan glavom ne moze svako ni napuniti ovako a nit odrzavat da sve bude uredno.
Ne vjerujem koliko je tb dosadno u zivotu.....

EDIT:
Ljudi ne doniraju zato sto ti nesto placas i odrzavas, vec doniraju ako im se svidja tvoj rad.
U ovom slucaju server.
Hvala i molim da ne spamas bzvz vise l.p.

Jack8
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 23:02 (jack8profile).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

I ja imam balkansku fb stranicu sa preko 1100 ljudi pa nisam takav jadnik da mi doniraju, a ako znas donira se da se pomogne s necim za placanje, a ne da ljudi doniraju, a ti zaradujes s time, a ne placas nista. Svaka budala moze otvoriti discord server. A tako si lijep i pristojan bio na prvom postu, sva sreca pa si pokazao pravo lice, a nije ni cudo kada imas toliko puno clanova, a aktivnost 5-10 postova dnevno :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Hvala druze sto se me razotkrio bas sam pokvaren :(
Slabo je to 1100.
Ja imam grupu sa 30k clanova i tamo mi doniraju xd, pun sam para sad :D

Ostani nam tako lijep, pametan i posten.
Zbog takvih ko ti i napustaju balkan xd :D

Jack8
5 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Da, napustaju, imas pravo, svi izvan balkana nemaju interneta :) Jesi pametan.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Steta sto imaju, nisam znao....
Takvima ko tb treba oduzet net jer gubite vrijeme samo sirenjem neke mrznje :D

Jack8
5 godina
neaktivan
offline
Balkan Discord

Mrznju :p Ajde spamaj malo, smanjila ti se aktivnost servera sa 3 na 2 hahahaha

9 godina
neaktivan
offline
Re: Balkan Discord

Ako nastavis biti aktivan i budes pratio server bit ce vip druze.
ne sikiraj se.

Samo ti prati i placi :D
Kidaro mala :)

Jack8
9 godina
neaktivan
offline
Balkan Discord

Evo kako izgleda svaku noc discord:
ako zelite i vi da igrate sa nama apex pridruzite nam se:
https://imgur.com/gallery/B3tW3Vc

Jack8
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.3.2019 0:36 (jack8profile).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice