Black Friday 2016.

poruka: 360
|
čitano: 70.107
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Black Friday 2016.
Nadam se da nema ove teme na forumu. Ekipa, crni petak nam pada 25.11. i tad će biti neka sniženja, ako saznate koje trgovine će ponuditi sniženja, molio bih vas da stavite link u komentar.
12 godina
offline
Black Friday 2016.

Napisao je kolega u Dobre ponude [hardver], pa nek netko ovdje kopira. Meni nejde bas copy paste na mobitelu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Black Friday 2016.

Znači prošle godine sam pratio ova 2 subreddita na kojima su ljudi otvarali teme za super ponude ra različitih site-ova pa možete tamo bacit oko:

 

 

Evo još jedna fora stranica sa prikazom trgovina koje bi trebale nudit popuste: https://www.theblackfriday.com/

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 11:00 (AmonZero).
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Jel ima tko info što je sa domačima u vezi black friday?

BF4 & BF1 - Tonyhrv
10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Jel nas ima još kojima je ovo petak kao i svaki jer nemamo ni lipe u novčaniku

Siky1234
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Na mojoj listi :

- wi fi extender

- hard disk ili SSD

- sluške sa mic. za igranje

- potreba za 4 komada usb sticka

 

- možda monitor novi

- možda novi miš

- možda matična bazirana na intelu

 

Tak da ove godine ću više zagrist. hahha

Ovo pod možda, ako budem nešto uočio zanimljivog, a da je neki ok popust.

 

 

--------------------

Ekupi.hr odbrojava do BF dana:

 

Ekupi black friday

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.11.2016 14:32 (tonik).
15 godina
offline
Black Friday 2016.

Ja 100% ciljam da si pikiram SSD.

 

Inače napravite is novi email i samo se subscribate na sve te stranice koje će imat black friday tak da dobijete emai lsvaki put kad imaju neku super ponudu il kad im krene rasprodaja.

Što se tiće hrvatskih stranica, extreme digital će imat popuste: https://edigital.hr/

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Ja se nadam SSD-u od 500 GB i po mogućnosti GTX 1070.

Ili novo kućište ako neko bude bolesno jeftino.

 

Uzdam se u vas forumaše da ćete staviti linkove na trgovine ovdje 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
Black Friday 2016.

Prošle godine su se pojedini trgovci pripremili za BF tako što su 10ak dana prije podigli cijene artikla pa ih velikodušno snizili na BF, uz svakodnevno maltretiranje mailovima kako će biti veliki popusti... Uglavnom ukoliko nešto duže pratite pogledajte hoće li trgovina u kojoj planirate kupovinu napraviti istu stvar.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
AmonZero kaže...

Ja 100% ciljam da si pikiram SSD.

 

Inače napravite is novi email i samo se subscribate na sve te stranice koje će imat black friday tak da dobijete emai lsvaki put kad imaju neku super ponudu il kad im krene rasprodaja.

Što se tiće hrvatskih stranica, extreme digital će imat popuste: https://edigital.hr/

 ED je prošle godine blokirao kupnju iz Hrvatske gdje je obecao da ce par dana nakon toga opet biti akcija samo za kupce iz Hrvatske i naravno to se nije odrzalo. Za mene su oni totalni propalitet i luzeri.

 

10 godina
offline
Black Friday 2016.

Ja sam dobio mail u extream digitala (da znam da su koma kod jamstva)  petak tj 18.11. BF, pa budem bacio oko ako budu imali šta zanjimljiva....

Futura IT sam  pito da rezerviram dio, a usput  jel imaju kaj u planu za BF, dobio odgovor da ne....

Prošle godine je Techno market imo isto nekakav popust ako se ne varam

Osobno bi volio uzet kakav 144 hz monitor...

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
8 godina
odjavljen
offline
Black Friday 2016.

Nitko osim mene ne planira kupiti neku robicu? Kvragu, pogrešan forum. :)

vocap, bičz?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2016.

Stare komponente utječu na FPS, majica i hlače te ne čine bržim. 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
LordNIbbler kaže...

 

Prošle godine je Techno market imo isto nekakav popust ako se ne varam

 Ali po sjećanju to je bio  popriličan scam tj, black friday samo na papiru jer su neki ljudi pisali da su došli u Techno market dućan odmah nakon otvaranja i već je ono na najvećim sniženjima "bilo rasprodano" ili dostupno samo u nekom drugom dućanu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2016.
chutac kaže...

Stare komponente utječu na FPS, majica i hlače te ne čine bržim. 

 Pogrešna analogija, frende. Komponente utječu na ljepotu igre, robica utječe na ljepotu osobe. To su činjenice, a sve nakon toga ovisi o prioritetima. Netko želi igrati lijepu igru, dok netko želi biti lijep. :)

vocap, bičz?
7 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Arendelle kaže...

 Pogrešna analogija, frende. Komponente utječu na ljepotu igre, robica utječe na ljepotu osobe. To su činjenice, a sve nakon toga ovisi o prioritetima. Netko želi igrati lijepu igru, dok netko želi biti lijep. :)

 Prevedeno, treba mi još samo jedna 1080-ka, da moja kuća postane potpuni hram ljepote :)

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
LordNIbbler kaže...
Prošle godine je Techno market imo isto nekakav popust ako se ne varam

 Bio je i dobili su par prijava inspektoratu zbog scam, jedna je bila od mene, evo LINK.

Hexfire kaže...

Ali po sjećanju to je bio  popriličan scam tj, black friday samo na papiru jer su neki ljudi pisali da su došli u Techno market dućan odmah nakon otvaranja i već je ono na najvećim sniženjima "bilo rasprodano" ili dostupno samo u nekom drugom dućanu.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Hexfire kaže...
LordNIbbler kaže...

 

Prošle godine je Techno market imo isto nekakav popust ako se ne varam

 Ali po sjećanju to je bio  popriličan scam tj, black friday samo na papiru jer su neki ljudi pisali da su došli u Techno market dućan odmah nakon otvaranja i već je ono na najvećim sniženjima "bilo rasprodano" ili dostupno samo u nekom drugom dućanu.

 TM je takvu scamcinu napravio prsole godine da je to nevjerojatno. 90 % stvari koje su oglasavali da je na popustu nisu imali odmah po otvaranju. Ja sam bio osobno u Rijeci i Frend u par u Zagrebu, znam da su ih ljudi bili i prijavljivali inspekciji koliko su bili nahaypani.

MadeInCroatia
14 godina
offline
Black Friday 2016.

postao sam i u hardver temi s popustim no i ovdje cu napisati jer pratim i cuvam se vec mjesecima za BF.

 

Sto se tice nasih,najvise pratim abrakadabru,ekupi,extreme digital. za extreme ste postali,abrakadabra daje i inace dobre ponude pa ne sumnjam da ce i sada ,a na ekupi sam prosle godine ugrabio smart tv za bagatelu.

 

Sto se pak tice stranih,ja pratim nejmacku jer imam mogucnost neke dostave gore. Najpozeljnji je caseking koji je prosle godine dao odlicne popuste i palo je kuciste,a prije 2 godine i graficka,ram te RPi. Od petka 18. ce biti glasovanje za najpozeljnije stvari koje ljudi zele te time mozete glasati za svoje favorite.  BF krece 25,i kazu da ce biti veliki popusti kod njih pa i to najvise pratim. Od ostalih pratim conrad,cyberport (kod kojeg sam ulovio ipad po smijesnoj cijeni),computeruniverse. Cijene usporedjujem na geizhals.de i idealo.de. 

 

Uz to pratim i standardne amazon i ebay ponude.

 

Ako netko trazi USB il HDD MyMemory.co.uk daje odlicne popuste,uzeo prosle godine usb 3.0 od 120gb za 15 funti.

 

Osobno trazim Philips HUE RGB starter set,to mi primarno pa ako netko vidi neka mi javi,ostalo je 4k ili 1440p 144hz monitor,gtx 1070,dron s FHD kamerom,bolji ruter od ovog tcomovog smeca,kucno kino,SSD i vanjski HDD,htc 10...stedio sam za ovo skoro od pocetka godine,prodao sve nebitno,sada ima da sve gori :D

16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
izvone kaže...
Od petka 18. ce biti glasovanje za najpozeljnije stvari koje ljudi zele te time mozete glasati za svoje favorite.  BF krece 25,i kazu da ce biti veliki popusti kod njih pa i to najvise pratim.

 Može link?

EDIT: A šta sa cyber monday kada je sva računalna i ostala tehnika isto na popustima?

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2016 10:32 (Najbrži).
15 godina
offline
Black Friday 2016.
Dragone kaže...

Evo za crni petak ako tko kupuje u Elipsu imaju popuste solidne:

http://www.elipso.hr/crni-vikend/index.html

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Ok je ponuda u elipsu, ali su slabi sa popustima, 10% popusta na sav asortiman koji nije na akciji je premalo po meni, bar 20% da su dali. Uočio sam AOC 22 inčni monitor za oko 760 kuna, koji je spušten sa 920. To im nije neko spuštanje s obzirom da isti taj u protisu je 820 kuna po redovnoj cijeni. 

 

Na stranici techomarketa su stavili best buy vikend. Ali se još ne vidi ponuda. 

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2016 13:45 (tonik).
10 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Technomarket =~ Elipso. Njihovih 20% je ustvari max. 10% u odnosu na trzisne cijene. Btw. ne bih taj monitor uzeo pored Benq gw2270.
13 godina
offline
Black Friday 2016.

Gledao sam i benq. Nisam zahtjevan korisnik pa zato sam gledao AOC. :)

BF4 & BF1 - Tonyhrv
13 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2016.

Gdje bi se mogli naci fotoaparati na popustu? 

I in ear slusalice?

 

:) 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
protjeran
offline
Black Friday 2016.

Koja besmislena tema, 30 postova, a ni jedna linkana akcija niti išta vrijedno spomena.

Daj shvatite da je to samo navlačenje naivaca koju su ionako na vagi da nešto kupe pa kad vide velika slova AKCIJA onda misle da će nešto dobiti jeftino.... kakvi crni petkovi...

Akcije na elektroniku i PC opremu nemaju nikakve veze s datumima, blagdanima i bilo kakvim drugim događajem.

Akcije se rade kad se čisti lager ili kad proizvođači izbacuju nove proizvode ili jednostavno snižava svoje proizvode u svrhu marketinga, a to može biti i u ožujku, lipnju ili kolovozu.

 

Postoji tema o popustima hardvera i stvarno ne vidim smisla ovdje dodatno reklamirati kvazi akcije trgovina koje prvo dignu cijene 50% pa spuštaju 30%.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2016.

pratite i amazon.co.uk, nekad imaju bolje ponude od .de, .fr, .it a postarina (ak imate srece) free ili minimalna.

Prosle godine se mogao ubost sandisk 240GB ssd za 35 funti.

 

tj akcije na amazonu su vec pocele, neki dna ubo bosch aku busilicu za sitne servise na laptopima i kompovima :D

jos par ssd-ova i diskova imam na nisanu..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
Najbrži kaže...
LordNIbbler kaže...
Prošle godine je Techno market imo isto nekakav popust ako se ne varam

 Bio je i dobili su par prijava inspektoratu zbog scam, jedna je bila od mene, evo LINK.

Hexfire kaže...

Ali po sjećanju to je bio  popriličan scam tj, black friday samo na papiru jer su neki ljudi pisali da su došli u Techno market dućan odmah nakon otvaranja i već je ono na najvećim sniženjima "bilo rasprodano" ili dostupno samo u nekom drugom dućanu.

 

 I šta je bilo od prijave? 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
tommy_vercetti kaže...

Koja besmislena tema, 30 postova, a ni jedna linkana akcija niti išta vrijedno spomena.

Daj shvatite da je to samo navlačenje naivaca koju su ionako na vagi da nešto kupe pa kad vide velika slova AKCIJA onda misle da će nešto dobiti jeftino.... kakvi crni petkovi...

Akcije na elektroniku i PC opremu nemaju nikakve veze s datumima, blagdanima i bilo kakvim drugim događajem.

Akcije se rade kad se čisti lager ili kad proizvođači izbacuju nove proizvode ili jednostavno snižava svoje proizvode u svrhu marketinga, a to može biti i u ožujku, lipnju ili kolovozu.

 

Postoji tema o popustima hardvera i stvarno ne vidim smisla ovdje dodatno reklamirati kvazi akcije trgovina koje prvo dignu cijene 50% pa spuštaju 30%.

 

Istina je što si rekao, no kako ćemo uopče i linkati kakva im je ponuda kada ni sami ju nisu izbacili, osim Elipsa ali takozvane akcije.

Istina je da oni ne spuštaju po principu zapada, no naiđe se na neke stvari ok jeftine. Ja sam prošle godine u Techno marketu kupio USB stick od Phillipsa od 16 gb za 20 kuna. Koštao im je 80  kuna, a tada su se cijene dotičnih drugdje bile od 60 kuna po redovnoj cijeni pa nadalje.

Ljudska psiha je takva da lupa na prvu kad vidi akcija, to je čist normalno. Ja tri puta odvagnem prije nego kupim. Žao mi je samo što nisam prošle godine ugrabio od Toshibe prijenosni disk od 500 gb za 150 kuna, kao nije mi trebalo, pa sam ga zanemario.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
14 godina
offline
Re: Black Friday 2016.
tonik kaže...
tommy_vercetti kaže...

Koja besmislena tema, 30 postova, a ni jedna linkana akcija niti išta vrijedno spomena.

Daj shvatite da je to samo navlačenje naivaca koju su ionako na vagi da nešto kupe pa kad vide velika slova AKCIJA onda misle da će nešto dobiti jeftino.... kakvi crni petkovi...

Akcije na elektroniku i PC opremu nemaju nikakve veze s datumima, blagdanima i bilo kakvim drugim događajem.

Akcije se rade kad se čisti lager ili kad proizvođači izbacuju nove proizvode ili jednostavno snižava svoje proizvode u svrhu marketinga, a to može biti i u ožujku, lipnju ili kolovozu.

 

Postoji tema o popustima hardvera i stvarno ne vidim smisla ovdje dodatno reklamirati kvazi akcije trgovina koje prvo dignu cijene 50% pa spuštaju 30%.

 

Istina je što si rekao, no kako ćemo uopče i linkati kakva im je ponuda kada ni sami ju nisu izbacili, osim Elipsa ali takozvane akcije.

Istina je da oni ne spuštaju po principu zapada, no naiđe se na neke stvari ok jeftine. Ja sam prošle godine u Techno marketu kupio USB stick od Phillipsa od 16 gb za 20 kuna. Koštao im je 80  kuna, a tada su se cijene dotičnih drugdje bile od 60 kuna po redovnoj cijeni pa nadalje.

Ljudska psiha je takva da lupa na prvu kad vidi akcija, to je čist normalno. Ja tri puta odvagnem prije nego kupim. Žao mi je samo što nisam prošle godine ugrabio od Toshibe prijenosni disk od 500 gb za 150 kuna, kao nije mi trebalo, pa sam ga zanemario.

  Koji disk ? Nije bilo niti toshibinog niti seagateovog, usao sam 20 sekundi nakon otvaranja u ducan, usb o kojem govoris je bio jedan isti slucaj i onih od 32 Gb za 40 kn... Eto toliko se sjecam jer sam bio uzasno razocaran kako je to uopce legalno ili kako si nasi trgovci to dopustaju.

MadeInCroatia
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice