Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 246.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

13 godina
offline
Black Friday 2018

Vjerojatno mozes uzeti samo jedan komad, tak da prvi nebude sve procesore uzeo, a bit ce puno ljudi koji ce doci prije pocetka radnog vremena, bez brige budi

WoT IG: RavenHR_
12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

"Apple DEMO proizvode na BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY popustima možeš pronaći SAMO u HGSPOT poslovnici UTRINE"

ostalo se može kupiti i u drugim poslovnicama, tak da će im izgovor na ove navlakuše vjerojatno biti da baš u toj poslovnici u koju dođeš nemaju te procove.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
brane82 kaže...
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

 Evo ja već čekam ispred trgovine, postavio sam šator i taman si skuhao čaj. Sva sreća pa hvatam WiFi od susjedne birtije pa ću ubiti malo vrijeme sa Netflixom. 

Bolje biti spreman nego da ti je žao poslije što nisi uhvatio ovako dobre popuste. 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
brane82 kaže...
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

 HG spot Battle Royale feat LinksSPASITO 2.

MadeInCroatia
14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
NickChase kaže...
brane82 kaže...
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

 Evo ja već čekam ispred trgovine, postavio sam šator i taman si skuhao čaj. Sva sreća pa hvatam WiFi od susjedne birtije pa ću ubiti malo vrijeme sa Netflixom. 

Bolje biti spreman nego da ti je žao poslije što nisi uhvatio ovako dobre popuste. 

 Nadam se da si uzeo powerbank ili neki izvor napajanja

12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
x360gamer kaže...
NickChase kaže...

 Evo ja već čekam ispred trgovine, postavio sam šator i taman si skuhao čaj. Sva sreća pa hvatam WiFi od susjedne birtije pa ću ubiti malo vrijeme sa Netflixom. 

Bolje biti spreman nego da ti je žao poslije što nisi uhvatio ovako dobre popuste. 

 Nadam se da si uzeo powerbank ili neki izvor napajanja

 Ja se pak nadam da se zajebavaš, uz dužno poštovanje..

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
darkborg kaže...

 ako mi netko može ugrabiti i poslati  ovaj ryzen 1700x dajem jako izdašnu naknadu 

E sirotinjo, a 1800x model 60 kn više. 

x360gamer kaže...

 Nadam se da si uzeo powerbank ili neki izvor napajanja 

Ispravak, ti si gori od ovoga kojega sam citirao iznad. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 20:50 (Valentin17).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
x360gamer kaže...
NickChase kaže...
brane82 kaže...
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

 Evo ja već čekam ispred trgovine, postavio sam šator i taman si skuhao čaj. Sva sreća pa hvatam WiFi od susjedne birtije pa ću ubiti malo vrijeme sa Netflixom. 

Bolje biti spreman nego da ti je žao poslije što nisi uhvatio ovako dobre popuste. 

 Nadam se da si uzeo powerbank ili neki izvor napajanja

 Jesam ne brini. Imam od 20 000mah powerbank tako da nema brige, imam struje dovoljno za sljedećih mjesec dana.

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018
15 godina
offline
Black Friday 2018

Ne kužim zašto im onda stoji pored proizvoda ikona KUPI. 

I kakav je problem staviti mogućnost kupovanja preko web shopa i ograničiti količine ako je to problem...

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
NickChase kaže...

 Jesam ne brini. Imam od 20 000mah powerbank tako da nema brige, imam struje dovoljno za sljedećih mjesec dana.

 Mogla bi im biti tolika navala da ce se rusiti sustavi, pa ces mozda posluziti kao UPS

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

 dobar im je ovaj popust u hgspotu 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 21:22 (karlo125).
7 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Hg Spot stranica je uzas. Tako sporo sve otvara. Jel imao netko živaca čekati pola sata da se cijela ponuda sa slikama učita i lupi screenshot cijele stranice?

12 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2018
walentkane kaže...

Ne kužim zašto im onda stoji pored proizvoda ikona KUPI. 

I kakav je problem staviti mogućnost kupovanja preko web shopa i ograničiti količine ako je to problem...

 Normalno da nije problem.

A koliko jasno da ti nacrtaju da je akcija lažnjak i da te žele navući da dođeš u poslovnicu u kojoj će reći da nemaju ništa na stanju ali pošto si tamo možda nešto kupiš?

Neki ljudi su stvarno naivci.

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
m3zzz00 kaže...

Hg Spot stranica je uzas. Tako sporo sve otvara. Jel imao netko živaca čekati pola sata da se cijela ponuda sa slikama učita i lupi screenshot cijele stranice?

 meni se učitavalo jedno 4-5 minuta

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 21:31 (karlo125).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
bill_jobs kaže...

 Normalno da nije problem.

A koliko jasno da ti nacrtaju da je akcija lažnjak i da te žele navući da dođeš u poslovnicu u kojoj će reći da nemaju ništa na stanju ali pošto si tamo možda nešto kupiš?

Neki ljudi su stvarno naivci.

 

 Konstantacija je zbog nekih prijašnjih iskustava ili ovako?

Jer sam si već isplanirao zaletit se po nekoliko stvarčica u nadi da će ih bit u poslovnici...

5 godina
protjeran
offline
Re: Black Friday 2018

https://www119.zippyshare.com/v/u1xv5085/file.html
evo tu je notepad, nisam znao kako da konvertiram cijeli BF site pa sam u text bacio samo.

koristite ctrl F trazite sta vas zanima

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
playjob kaže...
Al baš tako, znači bolje dodat još 300-400 kuna pa uzet makar cl 16 2x8 od 3000mhz nego ovo crucialovo smeće koje ne vrijedi ni pišljiva boba, a kamoli 7 stotina hrvatskih kuna...

 https://www.links.hr/hr/memorija-pc-24000-16-gb-apacer-ek-16gaz-gjbk2-ddr4-3000mhz-blade-kit-2x8gb-051200132

Mislio si na nesto ovakvo????? Ako je za vjerovati ovom popisu < https://onedrive.live.com/?authkey=%21AGQNO0kdwgJcpAs&cid=D5A82CBFF0B53C01&id=D5A82CBFF0B53C01%21102314&parId=root&o=OneUp > onda ce taj RAM biti  825 kn.

Meni je to odlicna cijena a CL je 16 (za ovo nisam siguran, pa molim neku dobru dusu da provjeri :) , brzina 3000Mhz.

5 godina
offline
Black Friday 2018

Cekaj malo. Na istoj toj BF akciji....

 

1600x - 1200 kuna.

1700x/1800x - 500njak kuna ?!?!?!

 

A na vrhu - BLACK FRIDAY & CYBER MONDAY akcija i popusti se ne odnose na HGSHOP (webshop), te vrijede isključivo za HGSPOT poslovnice.

 

I kako sada saznati u kojoj poslovnici je taj odredjeni artikl ? Ako sam dobro shvatio Utrine se odnose samo za Apple demo proizvode.

Na stranu sto mi nema nikakvog smisla da je 1600x 140% skuplji od 1700x na toj istoj akciji.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 21:45 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
bill_jobs kaže...
walentkane kaže...

Ne kužim zašto im onda stoji pored proizvoda ikona KUPI. 

I kakav je problem staviti mogućnost kupovanja preko web shopa i ograničiti količine ako je to problem...

 Normalno da nije problem.

A koliko jasno da ti nacrtaju da je akcija lažnjak i da te žele navući da dođeš u poslovnicu u kojoj će reći da nemaju ništa na stanju ali pošto si tamo možda nešto kupiš?

Neki ljudi su stvarno naivci.

 

 

Vjerojatno, a mogli su lijepo staviti web shop i puno sitnica bi se prodalo, sigurno mi se neda iti u ZG po recimo jedan ili 2 kabela i ostale sitnice.

Prodalo bi im se puno više stvari da je web shop.

11 godina
offline
Black Friday 2018

Ekipa pozdrav

Da li je ko vidio kakav 32'' full hd smart tv na akciji za crni petak? ja sve sto sam vidio, nije na akciji.

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Zanima me koliko se isplate sljedece komponente, slazem low - low end konfu.

Napajanje - 550w na linku kosta 600+ kn u petak bi trebalo ici za 330kn.

Matična ploča ASUS B250M-K za cpu g4560 (dobio sam ga od frenda, a kada skupim malo novaca kupit cu cpu isto iz 7. gen..) na linku kosta 500, a u petak bi trebala ic za 270 kn. 

Cooler sad, kasnije 80 kn.

 

Izanima me koja je caka sa ovaom grafickom https://www.links.hr/hr/graficka-kartica-pci-e-sapphire-radeon-rx-580-nitro-special-edition-8gb-gddr5-051800371 pise da ce biti 1000 kn. Imam osjecaj da je ovaj popis fake ili...

 

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
m3zzz00 kaže...

Hg Spot stranica je uzas. Tako sporo sve otvara. Jel imao netko živaca čekati pola sata da se cijela ponuda sa slikama učita i lupi screenshot cijele stranice?

http://web.archive.org/web/20181121213252/https://www.hgshop.hr/akcija/black-friday-2018/ponuda/

 

Nema slika proizvoda, ali piše ti što je sve na akciji.

5 godina
offline
Black Friday 2018

Malo sam to pregledao. Vecina ovih "bijesnih" artikala je dostupna na web-u i eventualno u Utrinama (ne bi se cudio da se sve sutra *proda* i da vise toga nema).

1080ti grafe nema u Utrinama, ali je kao trenutno ima u Puli i na webu.

1600x koji je snizen 20% je zapravo dostupan na vise mjesta. Zapravo i nije snizen sa 1373 kune na 1167, jer mu je trenutna cijena na webshopu 1304. To bi bas odgovaralo snizenjima na koja smo navikli i do sada.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.11.2018 22:52 (SamoPitam3).
6 godina
offline
Black Friday 2018

Bratexi, gdje ste poletili... :) Ljudi su se zeznuli na stranici , 560 je 80% od one njihove cijene , koja je bdw preskupa tako da i nema popusta zapravo , jer za one pare negdje možeš uzeti nirmalno

12 godina
offline
Black Friday 2018

trebali bi dogovoriti dežurstva ispred linksa i hg spota.svatko recimo po 2h a zadnji koji je ima popis od svih nas.

ili ostali koji su gotovi sa dezurstvom mogu biti negdje u satoru ili ispod podvožnnaka pa prije 8 dodemo kod zadnjeg dezurnog i kao svi smo zajedno?

samo se pametno treba raspodjeliti.naravno biti na vezi sa kolegma i u drugim gradovima.

 p.s. tko zna svirati gitaru neka je uzme! ja mogu rakije donesti

12 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Jel mi moze netko preporuciti neke pouzdane EU web shopove tehnikom, a da dostavljaju u HR. Gledam malo npr. njemacke cijene konzola itd. i bez black fridaya su stvari duplo jeftinije nego kod nas, a kamo tek kad ce biti.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018
lange kaže...

trebali bi dogovoriti dežurstva ispred linksa i hg spota.svatko recimo po 2h a zadnji koji je ima popis od svih nas.

ili ostali koji su gotovi sa dezurstvom mogu biti negdje u satoru ili ispod podvožnnaka pa prije 8 dodemo kod zadnjeg dezurnog i kao svi smo zajedno?

samo se pametno treba raspodjeliti.naravno biti na vezi sa kolegma i u drugim gradovima.

 p.s. tko zna svirati gitaru neka je uzme! ja mogu rakije donesti

 Ovo je rješenje 

 

 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Intel&ATI kaže...

Vjerojatno mozes uzeti samo jedan komad, tak da prvi nebude sve procesore uzeo, a bit ce puno ljudi koji ce doci prije pocetka radnog vremena, bez brige budi

x360gamer kaže...
NickChase kaže...
brane82 kaže...
x360gamer kaže...
Znači to samo vrijedi u HGSPOT Utrine?
Što ako dođem 1-2h prije otvorenja i čekam?
Pa za ovakve cijene se isplati. Ako budem prvi kako će reći da nema toga i toga?

 Najbolje ti je doći dan prije odmah nakon zatvaranja, uzmi šator i vreću za spavanje.

 Evo ja već čekam ispred trgovine, postavio sam šator i taman si skuhao čaj. Sva sreća pa hvatam WiFi od susjedne birtije pa ću ubiti malo vrijeme sa Netflixom. 

Bolje biti spreman nego da ti je žao poslije što nisi uhvatio ovako dobre popuste. 

 Nadam se da si uzeo powerbank ili neki izvor napajanja

 

Majko mila, kakvi redovi, kakvi jebeni šatori.

Kužim ja da se jedan dio forumaša dobro zajebava ali opet moglo bi se naći par bolida koji bi sve mogli shvatit doslovno i onda ostavit jaja na ovoj hladnoći pred HG-Šrotom 

 

Kampiranje pred trgovačkim centrima možda i prolazi kod Amera (iako i tamo je to uglavnom ekipa kojoj fali pokoja daska), srećom oni su preveliko i prebitno tržište s prežestokim kaznama da bi se netko s tim rasprodajama zajebavao.

Ali jbg ljudi ovo je Balkan - ako djeluje predobro da bi bilo istinito, odmah znaš i da nije.

 

Stoga ne nasjedajte na ovakve izlizane finte. Svi naši najveći trgovci informatičkom robom od Hgspota, Vemila, Technomaxa...  godinama su navlačili ljude ovakvim nevjerojatnim akcijama po uvijek istoj izlizanoj šemi - slože rasprodaju robe : a) koja ne ide a nakupilo se je na lageru b) nabavljena na kile "ispala" iz kakvog vagona prema reciklaži.

Cijelu stvar začine s par artikala po nevjerojatnom popustu koje nikako nemožeš ulovit, dođeš doslovno prvi po grafičku od 3k kn koji je inače 6k i naravno grafička više nema, a fino im posluži da njime namame ljude u trgovinu i onda po zakonu velikih brojava određenom broju pušioničara uvale ostalu robu po principu - jbg kad sam već ovdje.

Da trgovci si takvim pristupom privremeno fino boostaju prodajno brojke ali dugoročno završe kako su i ovi naši završili.

 

p.s. Nije bez razloga među rajom HGSpot od milja HGŠrot.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 5:45 (Statsman).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice