Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 247.978
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
picajzla0707 kaže...

 

- Kolega mi je poslao link za miš koji je bio snižen sa 650 na 195 kuna te sam naručio tri komada - jedan za sebe i po jedan za kolege s posla... - požalio nam se Igor Bedek

- Links me tek nekoliko dana kasnije obavijestio da miš zapravo nisam kupio i tako sam ostao bez poklona za dragu osobu - rekao je.

 

kupuje poklone za kolege na poslu i zove ih "dragim osobama"

zavidim mu, da su barem meni kolege s posla tako dragi 

 mislio je na kupce sa njuskala, to su mu drage osobe  

15 godina
offline
Re: Black Friday 2018
picajzla0707 kaže...

 

- Kolega mi je poslao link za miš koji je bio snižen sa 650 na 195 kuna te sam naručio tri komada - jedan za sebe i po jedan za kolege s posla... - požalio nam se Igor Bedek

- Links me tek nekoliko dana kasnije obavijestio da miš zapravo nisam kupio i tako sam ostao bez poklona za dragu osobu - rekao je.

 

kupuje poklone za kolege na poslu i zove ih "dragim osobama"

zavidim mu, da su barem meni kolege s posla tako dragi 

 Možda bi bili da im kupuješ poklene. 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
plavi08 kaže...

 Možda bi bili da im kupuješ poklene. 

 pa i kupujem, svaki rođendan u firmi imamo fešticu, slavljenik organizira žderanje i lokanje, mi ostali donosilo poklone

 

no ovo je očito preseravanje, lik je odmah naručio tri komada, za kolege s posla... i onda prosere tužni detalj s dragom osobom

mo'š mislit

 

radi takvih švercera puno ljudi i ostanu posrani, no to je opet greška linksa koji takve akcije treba ograničiti na jedan artikl po osobi

nego baš me zanima kako će sve to ispasti na kraju, pogotovo ovo s tržišnim inspektorom i sudom časti 

15 godina
offline
Black Friday 2018

Ispasti će pogreška u sustavu budemo sredili za drugi puta. Eventualno sibolična kazna od 5-15kn državi 

 

Ma jasno da su šverceri to namirisali. Al svejedno je kriv Links baš zbog svega navednog.

 

Ostatak normalne ekipe uključujući i mene koji sam se poveselio da sam nakon godinu dana pračenja naišao na dobrog BT miša za normalnu ( 200-njak kn) cijenu će popušit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 10:44 (plavi08).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Genoxxx kaže...

Artikal koji sam naručio su maknuli sa stranice https://www.links.hr/hr/punjac-za-notebook-trust-primo-19138-90w-univerzalni-016002027 

Nisam dobio mail o otkazivanju, dal ga sad mogu očekivati?

 Zvao links i agent kaže da se artikal pakira i da će isporuka biti kroz tjedan dana, bome će bit dobro zapakiran s obzirom da ga već tjedan dana pakiraju… vi koji ne znate sto je sa narudžbom (meni na internetu piše da je narudžba u toku) zovite ih i sve ćete znat

don't look at me!
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Pitao sam centar za zaštitu potrošača da li mi trgovac, u ovom slučaju Sancta ima pravo nuditi crni gamepad ili storniranje narudžbe ako nemaju boju koju sam naručio ili ja mogu zahtijevati da mi dostave ono što sam i naručio, odgovor je sljedeći:

"Poštovani,

trgovac je dužan isporučiti Vam proizvod koji ste naručili sklapanjem ugovora o kupoprodaji. (Ugovor je sklopljen onog trenutka kad ste izvršili narudžbu preko interneta).

Provjerite koji je rok za dostavu na web stranici Santa Domenice, te ako je isti protekao kontaktirajte trgovca, a ako nije pričekajte da trgovac Vas kontaktira.

Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja slobodno nas nazovite na 047 400 680 ili pošaljite mail na savjeti@mreznica.info ."
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 10:58 (kbenzema).
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
plavi08 kaže...

Ispasti će pogreška u sustavu budemo sredili za drugi puta. Eventualno sibolična kazna od 5-15kn državi 

kazne su od 10.000 do 100.000 kuna za ovakve prekršaje, ako tržišni inspektor zaključi da je riječ o nepoštenoj poslovnoj praksi

zato i kažem da me zanima razvoj situacija, no sumnjam da će se novinar potruditi to iskopati, osim ako se oštećeni ne javi sam s rezultatima 

 

9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
C3c1l kaže...

nije stvar oko miša, kako ne razumijete?!

stvar je principa, ovo sto su oni napravili 2 puta u 3 dana razmaka bi ja kaznjavao jer je to prodavanje magle, isti su mi kao jehovini svjedoci, pas mater.

 Sve ja razumijem i vise nego dovoljno, i kad vidim "za dragu osobu" a prije toga prica o misu jos mi je jasnije koje gluposti prica.

Onaj momak kojeg su sjebali s ps4 i cekao je po zimi od 4 u jutro je prihvatljivo jer je to stvar principa, sjedio si po zimi i cekao, pa i da je mis u pitanju trebas ga dobit, ali vecina je klikla na webshop, apsolutno 0 truda su ulozili, i jos su kupovali stvari koje nisu nikakav ekskluzivitet vec samo dobra cijena i sad plakanje i kukmnjava jer su psihicki osteceni, drage osobe im placu jer nemaju misa i oni su prevareni jer su svoje dragocjeno vrijeme od 1 klika na webshopu mogli na nesto drugo utrosti. Boo hoo. Evo ti jedan slican artikl Slijepac tuzio playboy i dobio . Dovoljno vas se skupilo, saljite prijave, mozda nesto i bude od toga, al da ga dramite, dramite.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...
C3c1l kaže...

nije stvar oko miša, kako ne razumijete?!

stvar je principa, ovo sto su oni napravili 2 puta u 3 dana razmaka bi ja kaznjavao jer je to prodavanje magle, isti su mi kao jehovini svjedoci, pas mater.

 Sve ja razumijem i vise nego dovoljno, i kad vidim "za dragu osobu" a prije toga prica o misu jos mi je jasnije koje gluposti prica.

Onaj momak kojeg su sjebali s ps4 i cekao je po zimi od 4 u jutro je prihvatljivo jer je to stvar principa, sjedio si po zimi i cekao, pa i da je mis u pitanju trebas ga dobit, ali vecina je klikla na webshop, apsolutno 0 truda su ulozili, i jos su kupovali stvari koje nisu nikakav ekskluzivitet vec samo dobra cijena i sad plakanje i kukmnjava jer su psihicki osteceni, drage osobe im placu jer nemaju misa i oni su prevareni jer su svoje dragocjeno vrijeme od 1 klika na webshopu mogli na nesto drugo utrosti. Boo hoo. Evo ti jedan slican artikl Slijepac tuzio playboy i dobio . Dovoljno vas se skupilo, saljite prijave, mozda nesto i bude od toga, al da ga dramite, dramite.

Zar je bitno tko je sto narucio, koliko je truda ulozio i koliko ce novca ustedjeti?

Kupce preko webshopa ko je.e jer sjede u toplini vlastitog doma, dok oni koji su se smrzavali ispred trgovine trebaju dobiti artikle?

Da sam ja izgasio kod kuce grijanje, znaci li to da i ja trebam dobiti artikl?

Ocito si promasio poantu i ne razumijes.

Stvar je principa.

Ako artikala nema vise na zalihi, isti se uklanja s ponude i to je to.

Zasto bi dopustili da nam svake godine isto rade?

15 godina
offline
Black Friday 2018

Links je sa ovakvim greškama mnogo više izgubio ubuduće nego šta je dobio reklamom i prodajom na bf i cm.Završili su i u vijestima

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...
Da sam ja izgasio kod kuce grijanje, znaci li to da i ja trebam dobiti artikl?

Ocito si promasio poantu i ne razumijes.

Stvar je principa.

 Nije stvar principa, vec drame jer eto, ljudi vole dramit. Nista, ti i dalje drami, kao i onaj da "dragoj osobi" ne moze poklonit misa, sigurno ima novinara koji ce pisat o tome jer se o svakakvim glupostima ionako pise. Imas mingo, salji prijavu. Ja sam svaki dan za prava potrosaca, to se vidi i iz mojih postova, ali da volite dramit i kad drame nema, jeste. A kreiranjem drame tamo gdje je nema sanse da kad stvarno treba reagirat ce stvari ici kako trbaju ici su manje. Pa ti i dalje drami, a sutra kad bude nesto konkretno da stvarno inspekcija bude trebala ici, pa vide dramu "nisam dragoj osobi poklonio mis i sad joj je propao bozic" pa stanu na stranu trgovine ce opet bit nevalja. Treba se imati granica. Al kao sto rekoh, eno mingo, saljite prijave, nakon sto vas se 100 prijavi nesto cete i dobit, a sljedece godine fino ne treba nikakab bf otvarati i svi mirni, osim onih koji ce se bunit da nema popusta :)

Narucio sam neke stvari na netu na bf, poslali su mi 3 od 5 jer 2 nisu imali iako su mi uredno uzeli novce, refundirali su me za te 2 stvari,a to su mi najbitnije stvari, i kome da se tuzim sad? Prodali su mi nesto sto nemaju, a ove 3 stvari sam uzeo cisto da probijem shipping i da ih isprobam u odnosu na one 2 koje su mi trebale? I sad moram sve otkazat, a DRAGOJ OSOBI ne mogu poklonit ove 2 koje nemaju jer su me oni za*ebali i to sam mogao kupiti negdje drugdje. Kome se zalit? Jbg, ovo se dogadja, sigurno su svi koji su narucivali taj crni mis od 120kn pretpostavili da nema 4000 zaliha istog, al se svi vole pravit blesavi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...
ivan72478 kaže...
Da sam ja izgasio kod kuce grijanje, znaci li to da i ja trebam dobiti artikl?

Ocito si promasio poantu i ne razumijes.

Stvar je principa.

 Nije stvar principa, vec drame jer eto, ljudi vole dramit. Nista, ti i dalje drami, kao i onaj da "dragoj osobi" ne moze poklonit misa, sigurno ima novinara koji ce pisat o tome jer se o svakakvim glupostima ionako pise. Imas mingo, salji prijavu. Ja sam svaki dan za prava potrosaca, to se vidi i iz mojih postova, ali da volite dramit i kad drame nema, jeste. A kreiranjem drame tamo gdje je nema sanse da kad stvarno treba reagirat ce stvari ici kako trbaju ici su manje. Pa ti i dalje drami, a sutra kad bude nesto konkretno da stvarno inspekcija bude trebala ici, pa vide dramu "nisam dragoj osobi poklonio mis i sad joj je propao bozic" pa stanu na stranu trgovine ce opet bit nevalja. Treba se imati granica. Al kao sto rekoh, eno mingo, saljite prijave, nakon sto vas se 100 prijavi nesto cete i dobit, a sljedece godine fino ne treba nikakab bf otvarati i svi mirni, osim onih koji ce se bunit da nema popusta :)

Narucio sam neke stvari na netu na bf, poslali su mi 3 od 5 jer 2 nisu imali iako su mi uredno uzeli novce, refundirali su me za te 2 stvari,a to su mi najbitnije stvari, i kome da se tuzim sad? Prodali su mi nesto sto nemaju, a ove 3 stvari sam uzeo cisto da probijem shipping i da ih isprobam u odnosu na one 2 koje su mi trebale? I sad moram sve otkazat, a DRAGOJ OSOBI ne mogu poklonit ove 2 koje nemaju jer su me oni za*ebali i to sam mogao kupiti negdje drugdje. Kome se zalit? Jbg, ovo se dogadja, sigurno su svi koji su narucivali taj crni mis od 120kn pretpostavili da nema 4000 zaliha istog, al se svi vole pravit blesavi.

 Ti si malo omašio sve i primio se tog miša ko pijan plota. Takve stvari na ovakvim akcijama se onda rade tako da možeš kupiti samo limitiran broj nekog artikla (za osobne potrebe jel..)  Primjer max 2 miša (kad već hoćeš o miševima) po osobi i slično.
Ovo nema veze sa dramom nego zaista je stvar prevare. Pogledaj šta ljudi pišu i šta su naručivali i hrpa nije ništa mogla dobiti čak ako je i u 8 ujutro naručila. 
Recimo jedan je slagao si djelove za komp..i stavi čovjek 10tak stvari (otprilike navodim: ram, ssd, napajanje, monitor, sredstvo za čišćenje monitora ...) i naravno ovo sve nema ali ima uredno 2 sredstva za čišćenje koja nisu ni bila na akciji i poštarina ga ispadne skuplje nego te 2 stvari? :D
Moj kolega (ne bi ga zvao dragom osobom al dobri smo :P) naruči onaj makerbuino gamepad kit, i još 3-4 različite stvari i jedan miš jeftilen da ima za tv (koji je tipa sa 80 na 60kn snizen) i samo mu mogu dostaviti taj miš :D 
I ti zaista ne vidiš u kojem je ovo smjeru išlo?
Stavili su miljon stvari na akciju koje očito nisu niti imali, jer budeš si uzeo tako tih par stvari pa još nekih par dodatnih jeftinih koje će ti onda uvalit a za ove prave će ti reći da ih nisu imali u trenutku narudžbe iako što je očito iz zakona da ukoliko artikle nisu imali ili su nestali sa skladišta nisu niti smjeli biti u mogučnosti da se naruče!

E pa jebemu mater ako to nije prevara a ne "obična" drama.

13 godina
offline
Re: Black Friday 2018
dery kaže...

Links je sa ovakvim greškama mnogo više izgubio ubuduće nego šta je dobio reklamom i prodajom na bf i cm.Završili su i u vijestima

 Ma nije, ljudi s ovih prostora jako brzo zaboravljaju...

ak nisi bio tu, nisi ni tam...
12 godina
offline
Black Friday 2018

Mene ste sad isto naložili tako da sam ih upozorio mailom da će im ići prijave preko ministarstva. 

 

Npr. ja sam imao narudžbu preko amazona na MX Master koju sam otkazao taj dan (naruceno je bilo 2 dana prije ali nisu jos shippali pa se moglo cancelat) upravo radi tog njihovog misa. 

Moglao bi se pripremiti obrazac prijave na Mingo tako da što više ljudi napravi prijavu i barem dobiju kaznu.

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...
ivan72478 kaže...
Da sam ja izgasio kod kuce grijanje, znaci li to da i ja trebam dobiti artikl?

Ocito si promasio poantu i ne razumijes.

Stvar je principa.

 Nije stvar principa, vec drame jer eto, ljudi vole dramit. Nista, ti i dalje drami, kao i onaj da "dragoj osobi" ne moze poklonit misa, sigurno ima novinara koji ce pisat o tome jer se o svakakvim glupostima ionako pise. Imas mingo, salji prijavu. Ja sam svaki dan za prava potrosaca, to se vidi i iz mojih postova, ali da volite dramit i kad drame nema, jeste. A kreiranjem drame tamo gdje je nema sanse da kad stvarno treba reagirat ce stvari ici kako trbaju ici su manje. Pa ti i dalje drami, a sutra kad bude nesto konkretno da stvarno inspekcija bude trebala ici, pa vide dramu "nisam dragoj osobi poklonio mis i sad joj je propao bozic" pa stanu na stranu trgovine ce opet bit nevalja. Treba se imati granica. Al kao sto rekoh, eno mingo, saljite prijave, nakon sto vas se 100 prijavi nesto cete i dobit, a sljedece godine fino ne treba nikakab bf otvarati i svi mirni, osim onih koji ce se bunit da nema popusta :)

Narucio sam neke stvari na netu na bf, poslali su mi 3 od 5 jer 2 nisu imali iako su mi uredno uzeli novce, refundirali su me za te 2 stvari,a to su mi najbitnije stvari, i kome da se tuzim sad? Prodali su mi nesto sto nemaju, a ove 3 stvari sam uzeo cisto da probijem shipping i da ih isprobam u odnosu na one 2 koje su mi trebale? I sad moram sve otkazat, a DRAGOJ OSOBI ne mogu poklonit ove 2 koje nemaju jer su me oni za*ebali i to sam mogao kupiti negdje drugdje. Kome se zalit? Jbg, ovo se dogadja, sigurno su svi koji su narucivali taj crni mis od 120kn pretpostavili da nema 4000 zaliha istog, al se svi vole pravit blesavi.

 Da ljudi vole dramiti to stoji, ali u ovom slučaju je realno links zajebao puno ljudi. Na stranu ovih par koji seru da su im dragi ljudi sad tužni bla bla...

Stvar je u tome da su ljudi pikirali neke stvari već duže vrijeme i čekali da ih uhvate na popustu, i onda kad su dočekali popust links ih sjebe. 

Primjer: ja želim neku x stvar koja je inače oko 4000kn i sad dođe black weekend i links stavi tu stvar za 2000kn a neka druga xy trgovina za 2100kn. Logično mene boli k iz koje trgovine kupujem i ako ću u linksu uštediti 100kn normalno da ću tamo naručiti. I tako naručim u linksu koji tog artikla zapravo nema umjesto u xy trgovini koja to ima, i šta sad meni vrijedi što će oni meni vratiti 2000kn kad sad artikl x opet košta 4000kn i u linksu i u xy trgovini.

A i ovo što je kolega iznad naveo, ljudi dodali još par sitinica uz glavnu narudžbu i onda im te gluposti (bez da ih prvo kontaktiraju)  uredno pošalju pa ih poštarina izađe skuplje od tih sitnica.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
assassin.st kaže...

Mene ste sad isto naložili tako da sam ih upozorio mailom da će im ići prijave preko ministarstva. 

 

Npr. ja sam imao narudžbu preko amazona na MX Master koju sam otkazao taj dan (naruceno je bilo 2 dana prije ali nisu jos shippali pa se moglo cancelat) upravo radi tog njihovog misa. 

Moglao bi se pripremiti obrazac prijave na Mingo tako da što više ljudi napravi prijavu i barem dobiju kaznu.

 Prijavi definitivno.

Ja sam nakon prepiske od jedno 15tak mailova s njima te zadnjeg današnjeg bullshit maila napravio prijavu preko mingo.hr, a čak ozbiljno razmišljam napraviti i pritužbu preko Suda časti pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, što je i predloženo u onom članku sa jutarnjeg.

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ivan72478 kaže...

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

 Radio sam tamo, neće ih to dirati.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
12 godina
protjeran
online
Re: Black Friday 2018

Uzeo neke sitnice (vrijednosti ni 300 kn), ali naravno kao i ostalima stize mail da nema odredenih artikala...

 

Racunajuci ajde mozda nece biti samo jednog artikla, a druga 2 ce biti (uzeo sam 2ije kingston sd memorijske kartice za 85 kn koje i nisu nesto extra jeftine bile posto su u mallu bile i za 90 kn, jednu za sebe i 1 curi za rodendan), jadni zracni cooler od 80 kn, scythe shuriken, i osvjetljenje nzxt narancasto za 23 kn...

 

Od svega imaju samo to osvjetljenje koje mi kao mogu prodati...E sad, posto taman idem tamo direkt u poslovnicu u Tresnjevku mislim da cu i ja njima lijepo i pristojno reci da si uzmu to osvjetljenje i racun i na.iju u gu.icu. Dodatno cu im jos reci za osobne podatke koje su uzeli preko webshopa i pise na racunu da ce ici prijava jer su takve "muljaze" oko prodaje mogli iskoristiti i za kradu tudih osobnih podataka...

 

Oko ove prevare za prodaju cu nadam se imat vremena iduci tjedan pa malo detaljnije napisat jednu povecu prijavu pa kako bude, ako ce se igrat nek se igraju, igrat cu se i ja, neka drugi put misle glavom, a ne k...

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 14:29 (Tomo53nja).
5 godina
offline
Black Friday 2018

I treba to prijaviti i razvlaciti po medijima. Trebalo je vec i oni svinjariju sa hangarom ganjati pa se vjerojatno ne bi "dogodio" links.

Sa time da je links kriv za jos i vecu prevaru. Ukoliko se presuti, samo je pitanje vremena kada ce netko opet ponoviti isto.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 14:32 (SamoPitam3).
12 godina
offline
Black Friday 2018

Ovi iz Mall-a niti ne znaju odgovorit na upite ili koji im je? Naručio sam gume kod njih još 19.11 i predviđeni datum dostave je bio 23.11 do 28.11. I sve pet, ja sam čekao do zadnjeg dana, ništa ne javljaju za dostavu paketa i pogledam na profilu još stoji "u obradi".

Nakon toga sam im poslao na mail da želim otkazati narudžbu ali niti na to nisam dobio odgovor. 

Dopizdilo mi čekati, naručim gume kod furlana u slo i u manje od 24 sata mi se pojavi paket na adresi...pa jebate naša lijepa država 

8 godina
offline
Re: Black Friday 2018
EZY-E kaže...
ivan72478 kaže...

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

 Radio sam tamo, neće ih to dirati.

 Ako si tamo radio, možeš li nam reći kakva je radna atmosfera, jel se pritužbe kupaca shvaćaju ozbiljno ili?  

 

Nešto ukratko, ako to ne predstavlja problem.

14 godina
odjavljen
offline
Black Friday 2018

Ja sam uzeo jedno jeftino kućište u linksu i nisu me odbili, eto

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Black Friday 2018

Nisam skoro kupovo nešto u linksu, bio sam gledao nedavno monitore, al zbog ovakvih sranja koja rade ljudima ih planiram izbjegavat u širokom luku.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Black Friday 2018
CmokniGa kaže...

Recimo jedan je slagao si djelove za komp..i stavi čovjek 10tak stvari (otprilike navodim: ram, ssd, napajanje, monitor, sredstvo za čišćenje monitora ...) i naravno ovo sve nema ali ima uredno 2 sredstva za čišćenje koja nisu ni bila na akciji i poštarina ga ispadne skuplje nego te 2 stvari? :D
E pa jebemu mater ako to nije prevara a ne "obična" drama.

 Prvo, nitko normalan ne radi slaganje kompa na stvari sa BF-a. Cak ni u ameriki se to ne radi jer su svugdje kolicine ogranicene. Ne postoji ponuda s neogranicenim kolicinama za BF, tako da ako je netko spreman riskirat onda riskira radi toga da to nece dobit jer su ponude ogranicene, ne jer eto ih je netko "prevario". Sto se tice 2 sredstva za ciscenje, ako ti ne pase i naravno ako ti ne pase postarina, uredno otkazes narudzbu i vrate ti pare. Gdje je problem i kako si prevaren?

Tako da, i dalje dramite, a pogotovo ti sad kad mi tu pricas da je netko ko ozeblo sunce cekao BF da si slozi masinu i eto, sad su ga zaje*ali radi toga jer je pisalo da je dostupno a nije. Ne, za*ebao je sam sebe jer ocekuje slagat masinu na BF s ogranicenim kolicinama.

darkborg kaže...
Primjer: ja želim neku x stvar koja je inače oko 4000kn i sad dođe black weekend i links stavi tu stvar za 2000kn a neka druga xy trgovina za 2100kn. Logično mene boli k iz koje trgovine kupujem i ako ću u linksu uštediti 100kn normalno da ću tamo naručiti. I tako naručim u linksu koji tog artikla zapravo nema umjesto u xy trgovini koja to ima, i šta sad meni vrijedi što će oni meni vratiti 2000kn kad sad artikl x opet košta 4000kn i u linksu i u xy trgovini.

 Em nije bilo artikla od 4k kuna s tolikom ustedom preko webshopa vec su se te stvarai prodavale u trgovini pa su sjedili od 3 u jutro ljudi (i zasluzili dobit to nakon toga), em to je narav BF-a. Ima ogranicene kolicine i ne mozes ocekivat da ces nesto 100% dobit.

 

Kao sto sam napisao, dignite sad halabuku koliko hocete, imate to pravo, al ima ona stara prica o djecaku koja je vikao vuk. Sve prije ili kasnije dodje na naplatu. Ovolika drama radi misa je smjesna, i da, radi misa jer sam procitao valjda 50 nezadovoljnih komentara i valjda ih je 40 spominjalo tog crnog misa.

10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Ljudi, dramite bezveze. Nitko vam neće dati te artikle koje ste željeli kupiti. U najboljem slučaju, Links će dobiti neku opomenu ili kaznu, što će dovesti do toga da ćete tim potezom sje**** hrpu ekipe za iduću godinu koji bi nešto kupili na popustu...

Oni koji su bili brzi, uspjeli su kupiti što su željeli. Meni se uredno isporučili 6 artikla koje sam naručio oko 8, frendu isto prošlo sve naručeno oko 8. A kasnija narudžba, od 3 artikla, kupio samo 1, al to je bilo za očekivati (iako sam imao display-port kabel na narudžbi, bio je rasprodan)...

A Svijet medija mi je otkazao narudžbu za SSD disk pod izlikom da nije moguće od dobavljača dobiti navedeni model (a ipak sam ga za 100kn više jučer dobio od drugog trgovca)...

 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
TheFuryCro kaže...
EZY-E kaže...
ivan72478 kaže...

Ja ću sebi dušu smiriti na jednostavan način.

Jednom tjedno cu napraviti narudžbu od cca 5k kn, koju cu naruciti za preuzimanje u poslovnici, i po koju uredno neću doći. Eventualno, preuzeti artikle i vratiti ih u roku od 15 dana.

 Radio sam tamo, neće ih to dirati.

 Ako si tamo radio, možeš li nam reći kakva je radna atmosfera, jel se pritužbe kupaca shvaćaju ozbiljno ili?  

 

Nešto ukratko, ako to ne predstavlja problem.

 Atmosfera je bila ok, svi ljudi su bili ok osim jednog nam kakti šefa koji je bio ono, gledao svoju guzicu, kad bi pomogao negdje vidjelo se da to nije iskreno nego čisto da pokaže kolko je stručan itd, ljigav nekako, ko političar.

Prodaja je odvojena od reklamacija i servisa tako da nebi znao.

Al zanimljiva stvar se dogodila par dana nakon što sam dao otkaz: nestalo mi 1000 kn iz blagajne, nikako nisam uspio naći uzork, računi svi čisti bili, sve vraćao kolko sam trebao, razmjenjivao nisam, sve sve napravio kak spada a nedostajalo točno 1.000 kn.

Zgadio mi se links nakon toga.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8
13 godina
offline
Black Friday 2018

Naručio PS4 PRO u SD 23.11. u popodnevnim satima i još ništa. 

Zvao ih jučer, kažu da je paket zapakiran i čeka u skladištu da ga GLS preuzme (u napomenu sam stavio da bih htio osobno preuzeti).

 

11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
linpus kaže...

Ljudi, dramite bezveze. Nitko vam neće dati te artikle koje ste željeli kupiti. U najboljem slučaju, Links će dobiti neku opomenu ili kaznu, što će dovesti do toga da ćete tim potezom sje**** hrpu ekipe za iduću godinu koji bi nešto kupili na popustu...

 to će dovesti do toga da se sljedeći put pobrinu da im sustav bude ažurniji i da zaposlenici upisuju u sustav koliko je artikala prodano, a koliko ih je još preostalo

odnosno da to naprave kako spada i da se ne događa da uđeš na bf prvi u trgovinu i da nema artikla koji je reklamiran tjednima prije

ako misliš da će bilo kakva kazna, pa i ona najviša od 100.000 kuna, odvratiti trgovce od zarade i bf ludila, grdno se varaš

najbolje da nas jebu, a da ih potrošači glade po jajcima

6 godina
protjeran
offline
Black Friday 2018

Moj Black Friday za 2018:

PS 4 Slim

PS 4 igre - RDR 2, Uncharted 4, Uncharted Lost Legacy, Spiderman, Horizon Zero Dawn

PS 3 igre - God of War Ascension, God of War 1 i 2

Mi Band 3 + 3 dodatne narukvice

2x Hawkers sunčane naočale

 

Naočale i narukvicu sam čekao 20ak dana. PS4 došao za 2 radna dana, a Santa Domenica mi je zajebala narudžbu igri, dobio sam dvije kopije Uncharteda Lost Legacy, jednu sam zamjenio za Horizon Zero Dawn. Još moram nabaviti Uncharted The Nathan Drake Collection.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 10:05 (Paolo Maldini).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice