Black Friday 2018

poruka: 1.539
|
čitano: 247.368
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

Kod mene:

 

2x Pixel 2 XL

1x Pentax SP 10x50WP binoculars

1x XBOX 360 wireless controller

1x Logitech MX Master

1x neki parfem da i zena bude sretna

 

mislim da u zivotu ovoliko nisam potrosio u dva dana

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
8 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

Hahaha Links je upravo sa svoje Facebook stranice maknuo REVIEW page! :D hahahahhahahaa genijalno

 

EDIT: ok review page je back al ocito nesto s njim rade...moguće da će bit čistka :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 16:27 (CmokniGa).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
nixass kaže...

Kod mene:

 

2x Pixel 2 XL

1x Pentax SP 10x50WP binoculars

1x XBOX 360 wireless controller

1x Logitech MX Master

1x neki parfem da i zena bude sretna

 

mislim da u zivotu ovoliko nisam potrosio u dva dana

 

Kolko si iskeširao za Pixele i di?

16 godina
offline
Re: Black Friday 2018

eBay.co.uk, 

 

Currys/pcworld su prodavali za 450gbp

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 17:54 (nixass).
9 godina
odjavljen
offline
Black Friday 2018

Znači od 23.11. do danas mi stoji mi na računu 956.80 kn za naplatu, to je cijena 4 gamepada. Sad se spojim na net banking i vidim da su mi svi novci raspoloživi, više nema ništ za naplatu i nije mi ništ umanjeno za 956.80kn, dakle novci su mi vraćeni. Baš super. Ili su mi odbili narudžbu ili se to automatski vraća kad neko ne potvrdi 7-8 dana. Marš sancta domenica

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 21:42 (kbenzema).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
kbenzema kaže...

Znači od 23.11. do danas mi stoji mi na računu 956.80 kn za naplatu, to je cijena 4 gamepada. Sad se spojim na net banking i vidim da su mi svi novci raspoloživi, više nema ništ za naplatu i nije mi ništ umanjeno za 956.80kn, dakle novci su mi vraćeni. Baš super. Ili su mi odbili narudžbu ili se to automatski vraća kad neko ne potvrdi 7-8 dana. Marš sancta domenica

 Meni su komotno skinuli lovu, oko 620kn 23.11. da bi me tjedan dana kasnije zvali, sry nemamo robe iz Sante. Može crni ili ništa. Di da ih prijavim ili kaj da im radim. Zovem ih ali me ignoriraju.

9 godina
offline
Black Friday 2018

Evo ti ovih iz linksa salji iste prijave samo promjeni trgovca...

12 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Meni je samo zanimljivo da santa domenika i links koji prodaju informaticku opremu nemaju na webu brojac koji prikazuje stanje proizvoda i da kad dode na nula nemozes vise kupit. Cisti balkanizam da su mene ovako prevarili prijavio bi ih udrugu za potrosace, slao medijima da objave.
Da dubrad popusi kazne, a ako nemoze kazna da ih se ocrni jer drugo nisu zasluzili. Jedan je neku graficku narucio bila je jeftinija 700 kn od redovne cijene, a mogao je iz njemacke bila bi jeftinija 600 kuna od redovne cijene sa postarinom, i kaze on narucit cu iz linksa brze ce doc 😀 je vratili mu novce , sramota, cisti balkanizam
9 godina
offline
Black Friday 2018

Ne mogu napravit counter jer nijedna trgovina kod nas nema lager vec vuku to vjerojatno iz neke baze dobavljaca koja je vjerojatno isto u banani i onda imamo to sto imamo. Ljudi ne kuze koliko smo mi u biti malo trziste za ikakve razmjere. Mislim HR ima stanovnika kao predgradje newyorka...

9 godina
odjavljen
offline
Re: Black Friday 2018
Ako je Sancta Domenica glavni uvoznik i distributer za Sony, zakaj oni nebi mogli napravit counter?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018
CmokniGa kaže...

Hahaha Links je upravo sa svoje Facebook stranice maknuo REVIEW page! :D hahahahhahahaa genijalno

 

EDIT: ok review page je back al ocito nesto s njim rade...moguće da će bit čistka :D

 Koliko vidim ne može im se više ni komentirat na Facebook stranici 

14 godina
offline
Re: Black Friday 2018
sandokan111 kaže...

Ne mogu napravit counter jer nijedna trgovina kod nas nema lager vec vuku to vjerojatno iz neke baze dobavljaca koja je vjerojatno isto u banani i onda imamo to sto imamo. Ljudi ne kuze koliko smo mi u biti malo trziste za ikakve razmjere. Mislim HR ima stanovnika kao predgradje newyorka...

 
Može se. Microline ima stanje svakog komada tako da oni koji su partneri njemu mogu po povući putem xml-a (vukao sam dok sam imao trgovinu). Mislim da i asbis ima stanje a vjerujem i ostali uvoznici.

 

kbenzema kaže...
Ako je Sancta Domenica glavni uvoznik i distributer za Sony, zakaj oni nebi mogli napravit counter?

 

Mogu napraviti ako hoće. Imaju stanje u svom skladištu i vjerujem da mogu povezati VP soft sa web shopom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.12.2018 20:36 (spiderhr).
6 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Mislim da su sretnici dobili baš onu robu koju oni direktno uvoze, dok im se sa velikim uvoznicima stvar otela kontroli.
13 godina
offline
Black Friday 2018

Evo da i ja kažem moje iskustvo sa bf i cm.... Nakon 7 god, došlo vrijeme da kupim novo računalo. Početkom 11mj prodao staro, pripremio si lovu na žiro račun i čekao i pratio cijeli 11mj akcije za black friday i cyber monday. Plan mi je bio da izbjegavam domaće trgovine (osim ako ne naletim baš na nešto izuzetno povoljno, naravno to se nije dogodilo). Instalirao sam si Keepa, doslovno se budio po noći kad mi je mob zavibrirao da pratim je li koja cijena pala. Ovo je ono što sam kupio:

 

Ryzen 7 2700x 319€ amazon.de

MSI Gaming x 1070ti 500€ amazon.de

SSD Samsung 970 pro 512gb 171€ amazon.de

Gskill Trident Z 3200mhz 2x16gb kit cl14 424€ amazon.de

Asus Crosshair VII hero wifi 250€ amazon.it

Fractal design R6 USB-c black 128€caseking

WD My book 10tb 206€ amazon.es

 

Za procesor je bila niža cijena od ove i to na datum 19.11. i nisam kupio jer sam ajde mislio bit će još te akcije, ali prošlo.... Grafičku karticu sam htio 1070ti, i nikako naletit na neku akciju, kupim ovu od msi i da mi dan poslije dođe keepa obavijest da je zotac extreme 1070ti za cca 410€, a nisam više mogao otkazati ovu msi, a i za tu zotacovu bi čekao do sredine 12mj. SSD baš na black friday pao na 150€ kad sam došao doma sa posla, piše da akcija traje još 8 sati, i kažem si ajde samo da pojedem ručak, dođem nazad na laptop, i akcija gotova.... RAM memorija uopće nije imala nikakave akcije....Matičnu sam htio običnu crosshair, znači bez wifija, ali me ova došla jeftinije kako god....kućište kilava akcija ali ajde uzeo sam....eksterni disk sam planirao uzet od seagate-a od 8tb, međutim naletio sam na ovaj wd book od 10tb na dobroj akciji pa sam uzeo.

 

Sve u svemu kad pogledam, dao sam si jako puno truda, od 19.11. do 30.11. sam aktivno svaki dan prelistavao sve amazone, pratio keepa, i ovu temu na bugu, a na kraju ulovio kitu od popusta......

 

Nažalost nisam mogao više čekati, pa da možda ulovim koje božićne akcije jer mi treba računalo.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 9:01 (snake44).
7 godina
offline
Black Friday 2018

Pa je, nisu ti neki popusti. Pogotovo što se radi o BF i CM tjednu. Osobno bih par stvari uzeo polovno sa njuškala. Jednostavno se ne isplati davati toliko za novo. 500€ za graficku npr., a uvjeren sam da bi na njušci uhvatio istu za nekih 300injak€ sa garancijom. Al slušaj, pare su tu da se troše, a novo je novo ;) Uživaj u pc-u!

Osobno se nisam nešto istrošio. Uhvatio par igara na ogromnom saleu i naručio joystick iz sancta domenice kao većina populacije.  
Ali očito sam pametno odabrao plaćanje pouzećem pa je stigao bez problema kroz 2 radna dana. 
Vidim da nekim ljudima još nije koji su plaćali karticama. Haha, svašta!

Nadam se da će biti nešto trgovanja krajem ovog mjeseca. Sad je ovim našima taman vrijeme za podignut cijene pa da oko 20.12. mogu na sva zvona vrištat "BOŽIĆNA RASPRODAJA!!!" 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 7:50 (birra).
10 godina
offline
Black Friday 2018

I koliko si ukupno platio poštarinu? Preko 100-150€? Dal bi se isplatilo uzet sa jednog mjesta?

 

Edit: sad vidim da je vise tog sa .de. Svejedno..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 12:48 (gocc01).
11 godina
offline
Black Friday 2018

pozdrav, jel netko naručivao iz santa domenice web za vrijem crnog petka, ja sam naručio igricu i sušilicu za veš, igrica došla u roku 5 dana a o sušilici ni glasa ni ništa, zovem ih prije bi dobio predsjednika Amerike nego nji,h poslao im e-mail da vidim di je i oni mi odgovorili kao da sam kupio usisavač s računom i sve ja im poslo natrag neka pročitaju moji e-mail i vide šta sam naručio i ne odgovaraju od tada ništa prošlo već 2 dana od toga, ima neko neki savjet ili korisnu informaciju. Hvala 

PSlamnik
15 godina
offline
Black Friday 2018

Samo da velim da sam si piknul DJI Spark Fly More iz Linksa...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
11 godina
offline
Black Friday 2018

Mene Links blokirao na FB-u. A nisam bas nesto puno trollao 

16 godina
offline
Re: Black Friday 2018
C3c1l kaže...

Mene Links blokirao na FB-u. A nisam bas nesto puno trollao 

LOOOOL. Imaš print screenove? 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
ParaNO1d kaže...
C3c1l kaže...

Mene Links blokirao na FB-u. A nisam bas nesto puno trollao 

LOOOOL. Imaš print screenove? 

A budala nisam napravio, ima neka nagradna igra za apple airpod gdje trebas napisati sto si/ste "magicno" napravili.

Napisao sam da "sam magicno ostao bez paketa i novaca kod vas", skupio sam na brzinu 20tak lajkova i onda su me blokirali 

15 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2018

i mene su blokali i mog brata jer smo ostavili "negativne" komentare. Šta očekivati od gamadi

7 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Balvan8 kaže...

i mene su blokali i mog brata jer smo ostavili "negativne" komentare. Šta očekivati od gamadi

Bas sam iznenaden da su blokirali "Balvana" sa tako kulturnim rijecnikom, i njegovog brata takoder.

Sigurno ste bili i vise nego fini i ljubazni u komentarima 

10 godina
offline
Black Friday 2018

Evo ja se ode zelim zahvalit jednom clanu foruma koji je stavija ponudu na amazon.fr za nvidia shield. Izasao me 1280 kn, verzija sa kontrolerom. Do sada sam narucio jedno 30-40 android tv boxova za druge i neki rade ok(mecool), neki dobro(beelink gt1 i mi box), ali shield je brutalan. Dosta besplatnih igara koje se streamaju rade vrhunski. Ma sve preporuke za uredaj. Odkad sam ga dobija ne pali se ni ps4 ni nintendo switch. E i inace zadnjih par godina koristim rpi 2 za medijski centar i tesko mi se bilo od njega odvojit ali...

Sorry na dugom postu!

11 godina
offline
Re: Black Friday 2018
I mene su blokirali nakon dva tri komentara u kojima sam se na pristojan način osvrnuo na cirkus oko crnog petka. Eto ti demokracije i slobode govora. Živjeli forumi gdje se još koliko toliko može bez cenzure
12 godina
offline
Black Friday 2018

Ima neko iskustva u HGŠrotu webshopu? Napravio narudžbu 13 e-tekucina za parilicu sve su bile cca 5kn snizeno sa 25kn. Naruceno 26.11 i dan danas stoji fondovi rezervirani. Naravno sve placeno po pe-esu, skinuto s racuna. 

6 godina
offline
Re: Black Friday 2018

meni su tekućine bile došle u roku 2 dana u poslovnicu hg spota uzeo 10 istih, ali nemoj kukat ako ne dođu jer je istek roka 11/18  ;)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2018

Isprike, tek sad vidim, tolika joj je cijena bila na crni petak u elipsa, prva dva dana dok se nije prodala. Inace je elipso ima crni petak vikend prije "sluzbenog" termina.

9 godina
offline
Black Friday 2018

I kako su prijave prosle? Koliko ih je bilo sigurno je netko dobio odgovor inspektora do sada.

6 godina
offline
Re: Black Friday 2018
Čovječe božji, ne možemo korumpiranu državu srušit, kao da je onda neki privatnik trgovac IT robom nešto veća prilika...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice