Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.223.366
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Glavas_ZG kaže...
kruskar kaže...

 

EDIT
Kolega u tom trenutku je bilo samo 2600 za 1100 i 2600k za 1400kn

 Neprihvatljivo!

 

 

Ne možeš si dopustit da izgubiš toliko novca.

Javi mu, da ako već nisi, da ćeš sve poslati njegovoj rodbini, mami, svima, slike uplate, kako te prevario i ostalo.

 

Šaljem ti na pm jednu ideju koja bi ga mogla uvjerit na expresno vraćanje novca, a nije potrebno previše truda, ali neću ovdje.

 Već jesam,mami,sestri,bližoj rodbini svima koji imaju prezime kao on i da ih on ima pod prijatelje sam poslao tekst i ss-ove.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
@sudy_freak
Hahahah kakav si ti faking kralj!
Zato jer je doticni imao smrtni slucaj, ne treba vratiti novce? Pa da, otic do poste i napravit uplatu traje puuuun k (20 min), pa je pametnije ostavit te novce sebi..
Dat_logic 😄
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
ReventoN kaže...
@sudy_freak
Hahahah kakav si ti faking kralj!
Zato jer je doticni imao smrtni slucaj, ne treba vratiti novce? Pa da, otic do poste i napravit uplatu traje puuuun k (20 min), pa je pametnije ostavit te novce sebi..
Dat_logic 😄

Gdje sam rekao da mu ne treba uplatiti pobogu?
Ja vjerujem da je bio spriječen, al da ga je tak namjerno syebao, ne znam.

Btw. hvala 

Batllelog: sudy_freak
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...
ReventoN kaže...
@sudy_freak
Hahahah kakav si ti faking kralj!
Zato jer je doticni imao smrtni slucaj, ne treba vratiti novce? Pa da, otic do poste i napravit uplatu traje puuuun k (20 min), pa je pametnije ostavit te novce sebi..
Dat_logic 😄

Gdje sam rekao da mu ne treba uplatiti pobogu?
Ja vjerujem da je bio spriječen, al da ga je tak namjerno syebao, ne znam.

Btw. hvala 

 Po onome sto si napisao, branio si ga. A smrtni slucaj nije razlog da ne izdvojis 20 min vremena i vratis nekome 1000kn. A iz prilozenih screenshotova lik toliko sere da je to pre strasno, iz prva 2 ss-a sam skuzio da nece dobit novce natrag. Tako da ne znam po kojoj osnovi si ti njega branio, posto smrtni slucaj (?) ne moze nikako biti razlog za ne vracanje tolike svote.. Ajd da je 100-200kn, pa ko ga jebe dal ce dobit danas il za tjedan dana, al soma kn.. 😄

12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Mogao je odmah korektno nazvati ,ispričati i reći problem , da će uplatiti za dva dana i cao. Ovo razvlačenje ujutro ,popodne, navečer je smiješno.
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Gledaj to ovako, poklonio si čovjeku novce da si kupi nešto za nadolazeće blagdane. Biti će lakše se pomirit da ih više nećeš vidjet. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
10 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

riješeno je sa kolegom, netrebate srat po forumu.

 

Netrebate se naslađivat tuđoj nesreći

 

kruškar pozdrav, i pliz briši moje podatke ovdje

 

evo javno sorry, glavno da smo se culi i riješili sve novci su vraceni, nije bila namjera varat kolegu za smiješnih 1000 kuna i pritom doslovno dati presliku svoje osobne...ono..wtf

 

 

noob al volim učit
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 11:59 (smak420).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
smak420 kaže...

riješeno je sa kolegom, netrebate srat po forumu.

 

Netrebate se naslađivat tuđoj nesreći

 

kruškar pozdrav, i pliz briši moje podatke ovdje

 

evo javno sorry, glavno da smo se culi i riješili sve novci su vraceni, nije bila namjera varat kolegu za smiješnih 1000 kuna i pritom doslovno dati presliku svoje osobne...ono..wtf

 

 

 Maa neeee, imao si namjeru. Ne seri. 

 

Al da si se ujebo sad, jesi. Više niko nebu poslovao sa tobom.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
smak420 kaže...

riješeno je sa kolegom, netrebate srat po forumu.

 

Netrebate se naslađivat tuđoj nesreći

 

kruškar pozdrav, i pliz briši moje podatke ovdje

 

evo javno sorry, glavno da smo se culi i riješili sve novci su vraceni, nije bila namjera varat kolegu za smiješnih 1000 kuna i pritom doslovno dati presliku svoje osobne...ono..wtf

 

 

 1000kn je smiješno? 

 

Meni nije, meni je to solidna lova.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ovako podatke i sav tekst sam obrisao iz onog posta!
Kolega mi je rekao sutra ako ne dobije plaću da će mi poslati svoj procesor!
Dakle ako do kraja tjedna se to ne riješi ja ću biti prisiljen vratiti tekst.

Razumna sam osoba,uvijek ću dati novu šansu(neki će reći da sam budala ali hebiga takva osoba sam).

Dakle nadam se da će kolega ispoštovati svoje rijeći.

 

L.P. Svima!

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
10 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

nikakvo poslovanje nije bilo, vec sam htio pomoci kolegi i naruciti te poslati proc umjesto njega, posto ja zivim u bih. Apsolutno nikakve koristi nisam imao tu. 

 

Netrebam se pravdat ovdje ipak, ja ne trgujem sa hardwerom nego ga kupujem za sebe uglavnom.  Sa kolegom sam riješio nesporazum te vracam novac.

 

culi smo se sada, te ce maknuti moje podatke sa foruma. 

 

edit: tnx kurškar

 

 

noob al volim učit
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 13:12 (smak420).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
smak420 kaže...

nikakvo poslovanje nije bilo, vec sam htio pomoci kolegi i naruciti te poslati proc umjesto njega, posto ja zivim u bih. Apsolutno nikakve koristi nisam imao tu. 

 

Netrebam se pravdat ovdje ipak, ja ne trgujem sa hardwerom nego ga kupujem za sebe uglavnom.  Sa kolegom sam riješio nesporazum te vracam novac.

 

culi smo se sada, te ce maknuti moje podatke sa foruma. 

 

edit: tnx kurškar

 

 

 

Zašto ti onda u profilu piše lokacija hrvatska? Budi iskren...

Svi smo mi Mentalist.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

zato jer sam iz hrvatske, rođenjem, stanovanjem i zaposlenjem vecinom godine, a ostatkom godine ovdje

Činjenica je kao sto se vidi iz poruka sa kruškarom, da on nema procesor koji sam mu trebao poslati, a ja imam njegove novce.  Razlog njege ljutnje i frustracije je opravdan, jer ja nisam preuzeo artikal na vrijeme koji sam narucio,a  kod mene su njegovi novci.  Mozda bi i ja reagirao tako na njegovom mjestu.

 

Eto zato opet sada ovdje, sa svojim punim imenom i prezimenom, adresom, oibom i IBANOM  se ispričavam na neuspjeloj pomoci.  

 

Ali nikako nije prevara, jer da sam isao nekoga varati za novac, malo bi ipak to drukcije napravio...ne sa imenom, prezimenom, osobnim podacima itd...

 

spletom okolnosti, nisam se uspio na vrijeme javiti kolegi, preuzeti artikal od kurira, te je on vracen pošiljatelju, a od kolege novac je kod mene te ce biti vracen

 

ponavljam, ja ne trgujem sa hardwerom...vec eto, na zamolbu kolege sam ga mislio kupiti, te poslati njemu.  Zajebo sam, pogresku sam ispravio...detalje ste citali

 

obraz mi puno više vrijedi od soma kuna, to sam htio reci, naravno da cijenim novac, kako tesko zarađen svoj, tako i tuđi

 

 

 

noob al volim učit
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 14:38 (smak420).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Skullscar1989 kaže...

nemam pojma sa kime si ti mijenjao igre i što si kog vraga radio. ali sa mnom nisi. imao sam nekoliko steam accountova uz svoj glavni a dobivao bih ih zamjenom za druge accountove. mijenjao sam star trek online account za 1 steam, taj sam mijenjao za guild wars, pa sam to mijenjao za diablo 3, pa opet mijenjao za drugi steam account sa igrama koje nisam igrao i tako u krug. i na svakom steam accountu stavim ili svoje ime ili skullscar.

taj steam account koji ti spominješ sam dobio dok sam radio te zamjene, znači ako te lik zajebao to je napravio prije nego što sam dobio taj account.

čačkam po facebook porukama, našao sam poruku gdje frenda pitam jel zanima koga star trek online account i u poruci sam mu tada napisao "eh da, stavio sam i na njuškalo a naveo sam i na bug forumu. javio mi se jedan lik i ponudio steam account sa cca 100 igara. primamljivo". datum od te poruke je 19.11.2013. tada sam dobio account a uz njega i star wars the old republic. pokušat ću naći po mailovima dali imam ime i prezime lika (ili bar mail adresu) od kog sam uzeo account

 

edit: našao sam lika koji je taj steam account imao prije mene, deniel zec. https://www.facebook.com/mikyja

mijenjali se, sve prošlo ok. nakon nekih 10 mjeseci lik me kontaktira na facebook i tvrdi da sam ja sjebao taj star trek online account jer mu je netko promijenio password. krivi mene da sam to bio ja i prijeti se da će zvati policiju jer je uložio više od 2000 kuna u account, bla bla.

tako se on meni malo prijetio pa sam ga na kraju ignorirao.

e sad, ne znam jel on bio prvi vlasnik tog steam accounta ali znam da sam ga ja dobio od njega

 Taj je mene zajebo za Star Trek Online racun za 1000 i nesto kuna. Najprije mi prodao racun, sve bilo ok nekoliko tjedana da bi on  onda kontaktirao Cryptic support da je sifra na racunu promjenjena. Nakon tjedana dopisivanja sa supportom Cryptic je skroz zakljuco racun jer nisu vise mogli utvrditi tko je vlasnik.

 

Sada vidim da ih je jos tako prevario. 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
8 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

to je bio moj star trek account. imao sam više-manje sve stvari iz store otključane i nekih 12-14 character slotova. a baš mi je drago da je ostao lik bez njega

 

edit: jesi ti ostao bez novaca ili si uspio nekako vratiti sve?

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 13:57 (Skullscar1989).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ostao i bez para i racuna 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zoharbizo 

 

Kupac: Ja 

 

PredmetXFX Radeon RX470 4GB

 

Iskustvo: Odlično iskustvo. Sve riješeno unutar jednog dana i još mi osobno dostavi na kuću. Preporuka.  5/5

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 17:13 (shadowlapy).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Ipak sam bio u pravu.
smak420 nema frke stari, maknuo sam quote.

Živio

Batllelog: sudy_freak
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kolega smak420 opet odugovlaci.

U ponedjeljak ne posalje cpu ili pare ide prijava i policiji i idem kod odvjetnika a i vracam njeogove podatke na forum. Hebiga pokusao sam biti razuman ali nema smisla vise ovako.

 

 

EDIT

3SS-a sam poslao gdje se lijepo vidi kad mi je rekao da ga cimnem a on blokirao moje pozive.

Popusio sam priliku za taj I7 2600K za 900kn pa sam popusio priliku s I5 2500K za 700kn.

Kolega ima I5 2500K pa eto kako je rekao da ce ili pare ili svoj cpu poslat,pa sad i javno velim u ponedjeljak ili pare na western union ili cpu,nema veze sto je cpu oko 800kn totalno mi je nebitno,najbitnije mi je da pc pokrenem da ne moram starcima smetat na njihovim pc-ovima.

 

 

EDIT2

Opet ona prića kako će u ponedjeljak ili pare ili cpu poslati,baš me zanima dali će štogod od tog dvoje ostvariti,dok ne vidim ne vjerujem!

Dodao sam još ss-ova gdje je napisao da će ili pare ili cpu u ponedjeljak da nebi bilo da ja lažem i muljam!

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 16:24 (kruskar).
10 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Majstore on tebe dobro mulja i zavlači, ne vjerujem ja da on ima ni pare ni CPU... al nadam se da se varam.

 

Mislim ono izgovori na razini djeteta 5 razred osnovne... Tko kosi travu u 12mj?

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
SnakeST kaže...

Majstore on tebe dobro mulja i zavlači, ne vjerujem ja da on ima ni pare ni CPU... al nadam se da se varam.

 

Mislim ono izgovori na razini djeteta 5 razred osnovne... Tko kosi travu u 12mj?

 CPU Ima potrkjepio je to slikama imao je prije toga 775 kao i ja,meni svejedno u ponedjeljak nebudu pare ili cpu poslan hebiga policija u ljubuškom će biti obavještena,moj odvjetnik a i neke stavke koje znam ću morati iznjeti i pred policijom i pred odvjetnikom a i vama forumašima.

Pokušavam biti razumna osoba ali hebiga iz krajnosti u krajnost ići nema smisla.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Momak je dobio poklon bon od 1000kn za bozic 😂
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2016 19:23 (k1klop).
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
k1klop kaže...

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

 nisi u pravu, cenzus je 1000 kn, a ne 2000kn....

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kicmabrajker kaže...
k1klop kaže...

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

 nisi u pravu, cenzus je 1000 kn, a ne 2000kn....

 U RH kaže majka odvjetnica da je kod nas 2000kn cenzus a u bih je još uvijek 1000kn cenzus.

 

 

L.P.

 

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
kicmabrajker kaže...
k1klop kaže...

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

 nisi u pravu, cenzus je 1000 kn, a ne 2000kn....

 U RH kaže majka odvjetnica da je kod nas 2000kn cenzus a u bih je još uvijek 1000kn cenzus.

 

 

L.P.

 

 tvoja majka odvjetnica se kuzi u kazneni zakon kao ti u trgovanje...reci si majci odvjetnici KZ čl. 87.st.30. pa si provjerite koliki je cenzus. L.P. i tebi 

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kicmabrajker kaže...
kruskar kaže...
kicmabrajker kaže...
k1klop kaže...

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

 nisi u pravu, cenzus je 1000 kn, a ne 2000kn....

 U RH kaže majka odvjetnica da je kod nas 2000kn cenzus a u bih je još uvijek 1000kn cenzus.

 

 

L.P.

 

 tvoja majka odvjetnica se kuzi u kazneni zakon kao ti u trgovanje...reci si majci odvjetnici KZ čl. 87.st.30. pa si provjerite koliki je cenzus. L.P. i tebi 

 Kod nas je u RH 2000kn cenzus a u BIH 1000kn

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
kicmabrajker kaže...
kruskar kaže...
kicmabrajker kaže...
k1klop kaže...

Kako ćes ga prijavit policiji za 1000kn? kada ih to ne dira, evo možda interpol izda tjeralicu za njim  

 

Koje podatke vraćaš na forum, njegovu osobnu? mogao bi ti radi toga završit na policiji...

 nisi u pravu, cenzus je 1000 kn, a ne 2000kn....

 U RH kaže majka odvjetnica da je kod nas 2000kn cenzus a u bih je još uvijek 1000kn cenzus.

 

 

L.P.

 

 tvoja majka odvjetnica se kuzi u kazneni zakon kao ti u trgovanje...reci si majci odvjetnici KZ čl. 87.st.30. pa si provjerite koliki je cenzus. L.P. i tebi 

 Kod nas je u RH 2000kn cenzus a u BIH 1000kn

 aj zivi u svojem uvjerenju, pozz

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

I... Ima li novosti?

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
VidoM kaže...

I... Ima li novosti?

 Kaže ako mu nesjednu pare do ručka onda on vadi svoj cpu i šalje,no dok ne vidim ne vjerujem.

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice