Elektricna cigareta

poruka: 132
|
čitano: 45.491
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Kupio sam novu bateriju i sad se dvoumim izmedu ts3 ili ce5 automatizera.moze li pomoc.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

koju si bateriju kupio?

01101100011101010110101101100001
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Aspire vv 1600 mah

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Luka mozez li pomoc.

10 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Ja imam kanger protank 3 mini i zadovoljan sam pansi pogledaj njega ako zelis.

01101100011101010110101101100001
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Ima li jos tko kakvih iskustava.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Evo danas navecer narucujem bateriju ego vv 1600 Mah,kanger T3S i 4 grijaca kanger socc.Recite mi dali nesto ne stima,do navecer imam vremena.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Znaci sve je dobro slozeno.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Bas nema nikog tko se razumije.

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Ovo što si naveo nemoj nikako uzimati jel to je manje više zastarjelo, ako si baš ograničen buđetom uzmi neki istick, čujem da dosta hvale ovaj novi istick pico... Ima promjenjivu 18650 bateriju i na njega staviš aspire nautilus (mini ili 5ml) ... Naravno moraš uzet i makar dvije 18650 baterije i onda si miran. Meni je osobno nautilus odličan iako ga više ne koristim toliko ko prije. Ako te još šta zanima pitaj slobodno.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Naknadno cu to uzet,jebiga sad nemam para.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Darian kaže...
Ovo što si naveo nemoj nikako uzimati jel to je manje više zastarjelo, ako si baš ograničen buđetom uzmi neki istick, čujem da dosta hvale ovaj novi istick pico... Ima promjenjivu 18650 bateriju i na njega staviš aspire nautilus (mini ili 5ml) ... Naravno moraš uzet i makar dvije 18650 baterije i onda si miran. Meni je osobno nautilus odličan iako ga više ne koristim toliko ko prije. Ako te još šta zanima pitaj slobodno.

 A koliko to kosta.

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Zavisi di kupuješ, ako naručuješ izvana onda ti je istick oko dvadesetak dolara i nautilus isto tako, baterije su ti oko 50 kuna jedna. A ako hočeš kod nas uzeti pogledaj na mtmstore ili ecigareta kak se kreću cijene. I ovo što si naveo sam ja koristio prije dvije godine i brzo sam odustao i vratio sam se na cigarete dok nisam nabavio nešto pošteno jel sam imao više problema nego koristi. Al eto to je samo moje iskustvo možda tebi to bude ok 😉
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

A koje tekucine da uzmem da nisu skupe,recimo 15kn.

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
A za 15kn sumljam da češ išta pronaći, inaće su od 20-30 kn neka minimalna cijena za 10ml.. A koje da uzmeš to ti ne mogu pomoći jel svakom nešto drugo odgovara 😊
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Narucujem ono za pocetnike,baterija je jaka i ima vv,a kad budem imao para narucujem nesto bolje.

14 godina
offline
Re: Elektricna cigareta

1. Kupi neki atomizer rba, kojem se mogu raditi coilovi, npr kangertech subtank mini, to ti je za početak odlično i možeš sam raditi coilove.

    Zašto? Jer su coilovi po 30kn, nekad traje 3 tjedna nekad 3 dana, nema pravila, 10 metara kantal žice ti je cca 35kn i 80 komada tufera japanskog pamuka ti je cca 120kn, i imaš grijaća za dvije godine i više.

    Izrada grijaća je vrlo jednostavna, imaš brdo tutorijala na youtubeu.

 

2. Kupi si kvalitetan mod, sa baterijom, npr Joeyeteck vtc mini, i za nejga bateriju.

    Odličan mod i neće ti trebati ništa drugo, ima tepmeraturnu kontrolu i podržava gotovo sve vrste žice.

 

3. Radi sam tekućinu.

10mililitara gotove  ti je cca 30kn.

Pola litre baze, ti je cca 100kn, što više nikotina skuplja je. Arome su ti cca 30kn kvalitetna. Tako da kad izraćunaš 30kn za aromu koj ide 10% i 1 deci baze ti ispadne 20kn, za 50kn dobiješ 130 mililitara tekućine, koja je puno kvalitetnija od ovih mješanih, ovako bi to platio cca 390kn i puno je lošije.

 

Možeš sa fasttecha naručiti gore navedenu opremu ili sa gearbesta:

 

subtank mini ti je cca 20$

evic mini ti je cca 40$

baterija je cca 8 $

 

Naravno ako uzmeš sve odjednom lupit će te carina i ostalo

Možeš kupiti i kod nas ali košta više.

 

Domaće tgrovine: mtm store, ecigareta.hr itd

 

pozdrav

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 15:59 (Zoki B).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

A gdje mogu kupiti bazu i aromu.

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
Bazu i arome, tekućine i sve ostalo što smo ti rekli, kupiš u tim trgovinama koje su ti navedene u postu iznad, a ako ti se te baš ne sviđaju guglaj ecig trgovine u hrvatskoj i biraj.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Koju bazu da uzmem da mi da mi bude nikotina otprilike kao crveni malboro.I jos nesto dali se treba mjesat pg sa vg.

16 godina
offline
Re: Elektricna cigareta
A kažu ljudi da je za prelazak s cigara najbolje 18mg ali meni je bilo prejako pa sam prešao ubrzo na 12mg. Uzmeš za početak gotovu zamješanu bazu s nikotinom, ja koristim 50vg 50pg , više Vg daje više pare ali malo slabiji TH (troath hit) i obratno. Tako da je 50:50 neka znatna sredina.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Molim te Darian daj mi link za najpovoljniju bazu 18mg u hrvatskim trgovinama.Hvala ti.

15 godina
neaktivan
offline
Elektricna cigareta

Tekućine nemoj kupovati vani. Imaš u MTM store-u razne tekućine i razne cijene ( ja sam uzimao od Avorie i Pink Fury ). Nemože ti nitko pomoći oko izbora tekućina jer neznamo šta će ti odgovarati. Netko voli duhanske a netko voćne. Koliko si pušio cigareta dnevno ( ako si pušio )? Za početak si uzmi neku sa 18 mg po ml ( nikotina ) uzmi si dvije tri različite tekućine i isprobavaj. Tekućina i aroma imaš milion tak da će ti trebat neko vrijeme dok ne nađeš što ti paše. Nećeš fulat sa jagodom, malinom, šumskim voćem kaj se tiče voćnih. Mogu ti preporučiti od Avorie Bragger ( to je duhanska slatka ), Ronin ( to je voćna ). Regaj se na nekom forumu vezanom za e-cig. i tam pitaj i čitaj. Kad budeš kupovao hardver ( mislim na modove, tankove, baterije ) to ti je najjeftinije na Fasttechu. Kupuj komad po komad da ne plačaš pdv.

14 godina
offline
Elektricna cigareta

Na linku ti je green label, to je 50pg i 50vg baza.

 

http://www.e-tekucine.eu/en/13-vpg-green-label-pink-mule-500-ml

 

Stavio sam ti link od pola litre, sve imaš na toj stranici, mislim da će ti 18mg biti pre jako, jer je to dosta nikotina.

Ja kad sam se skidao sa cigareta sam krenuo sa 9mg, sljedeća narudžba je bila 6mg, nakon mjesec dana, poslje nakon cca 3 mjeseca sam prešao na 3, to sam derao cca godinu dana, sad derem bez nikotina, nemam potrebu za njim, i ai jeftinije je naravno.

Pućkam gušta radi a i da zabavim ruke, jer kad se odrekneš nećeg neznaš šta bi s rukicama :)

Arome Twisted su fantastićne, samo trebaš odabrati što ti odgovara, ja korisim samo voćne ,creamy strawberry, gey parade, fionas dream itd, moraš sam odabrati i probati da dođeš do onog što ti odgovara.

 

Većina ljudi koja ne pređe na ecigaretu, probala je samo ona smeća od 100kn, i naravno odustala jer to nije niti približno pravom parenju.

Govorim od egicama itd.

 

Neće uložiti 100njak eura, jer im je skupo, ali će uredno pušiti 2 kutije dnevno i potrošiti duplo toliko svaki mjesec.

Ja na tekućine i arome trošim mjesečno u prosjeku 100kn, a parim ko životinja, na poslu vapeam, doma vapeam stalno vučem jer mi je fino i mogao bi reći da mi je gadna navika pušenje prešla u ugodan hobi.

Ok, ponekad okinem alarm na poslu al nije strašno :)

 

 

Da dodam: cigareta mi sada užasno smrdi, nakon cca 2 i pol godine, nisam zadihan, ne kašljem, ne smrdim po cigaretama, nema osjećaja kada se prepušiš, vrtoglavice i slićno, nema suhih usta itd...

Najbolje od svega je kada pušim kremastu jagodu pa ekipa dođe do mene i svi se raspituju koji je to osvježivać prostora da prekrasno miriši, samo im pokažem epljugicu.

 

pozz

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2016 10:45 (Zoki B).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta
Ove baze iz navedenih trgovina su mi preskupe.Zna li netko di ima jeftinijih baza.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Znaci kupim bazu 70Vg 30Pg 100 Ml 18mg nikotina i pomijesam sa 10 posto arome i to je to.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Sad kako se to mijesa.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Evo poslao ja poruku i na vaper clubu,sad samo cekam odgovor.

14 godina
offline
Re: Elektricna cigareta

Tako je, samo zamješaš i to je to, nema mudrovanja.

Neke arome trebaju dozrijevati i mjesec dana da bi bio okus koji je, ja u poćetku nisam vjerovao no tako je, npr creamy strawberry od twisteda je u početku katastrofa, nakon 10tak dana pre fin,

 

pozdrav

11 godina
neaktivan
offline
Re: Elektricna cigareta

Mi moze netko slozit neki dobar mod,baterije 2 i automizer za otprilike 100 eura.Je just 2 dobar za pocetak.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice