Gdje na more u HR?

poruka: 56
|
čitano: 69.624
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Pozdrav drugari,

Zanima me sta mi preporucujete, tj. koji grad da idem na more sa djevojkom?
Zanima me HR obala, Jadransko more i sl. raspitivao sam se i dosta mi je ljudi preporucilo da odem u Zadar, svi kazu da je tamo skroz oke. Sta vi mislite o tome?
Koliko se krecu cijene apartmana? I namjerno sam ovako malo prije sezone krenuo da se raspitujem da bih mogao sve na vrijeme da obavim. Zanima me ako ima ko iskujstvo nekakve dobre sajtove gdje ima puno informacija slike su mi jako bitne da imaju pogotovo ako ima nesto gdje ljudi pisu svoje utiske kako im se svidjelo i slicno?
Ili naravno ukoliko mislite da mi Zadar i nije bas nekakvo mjesto moze neka preporuka ?

13 godina
offline
Re: Gdje na more u HR?
Markok kaže...

Pozdrav drugari,

Zanima me sta mi preporucujete, tj. koji grad da idem na more sa djevojkom?
Zanima me HR obala, Jadransko more i sl. raspitivao sam se i dosta mi je ljudi preporucilo da odem u Zadar, svi kazu da je tamo skroz oke. Sta vi mislite o tome?
Koliko se krecu cijene apartmana? I namjerno sam ovako malo prije sezone krenuo da se raspitujem da bih mogao sve na vrijeme da obavim. Zanima me ako ima ko iskujstvo nekakve dobre sajtove gdje ima puno informacija slike su mi jako bitne da imaju pogotovo ako ima nesto gdje ljudi pisu svoje utiske kako im se svidjelo i slicno?
Ili naravno ukoliko mislite da mi Zadar i nije bas nekakvo mjesto moze neka preporuka ?

Zadar nema lijepih plaza osim da odes na otok Preko sa trajektom

12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?
imas gradic Pakostane 30-ak kilometara od Zadra. ljetujemo tamo vec 6 ili 7 godina i prekrasno je.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Preporučam Istru, prepuna je plaža gdje imaš svoj mir. Možeš biti sam i uživati sa curom. Također mislim na onaj dio Istre bliže Puli. Možeš otić do Premanture koja je "raj na zemlji" i posjetit brijunske otoke. Ustvari neznam što točno tražiš, ali ako ideš sa curom svakako preporučam Istru.

15 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?
Otok Rab izuzetno lijep.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
14 godina
protjeran
offline
Gdje na more u HR?

Evo jedna antipreporuka, ne idi na Korčulu. Tamo sam proveo preko 80 dana u životu i bezveze je.

 

Zašto ne odeš negdje gdje svi idu (pa i ja), npr. Makarska?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Ovisi sto trazis? Nocni zivot, dobre plaže, miran gradic,itd....

Zadar kao grad nije loš,stvarno je lijep i ima se sto vidit.

Priko lita je pun turista ali po meni fali sadržaja za mlade. Evo recimo u centru na poluotoku priko lita nakon "1:00" nemas nista. Imas dva nocna kluba koja koliko toliko lice na nesto a ovo drugo je sve bezveze.Sto se tice plaza u zadru mogu se slozit sa kolegom gore da su bezveze, jedino ako neces svaki dan radit 10-15km da bi otisao do okolnih mista se okupat. Al opet mozda ce se tebi svidit lokalne plaze u zadru.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 13:27 (mudantos).
15 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?
Ovakva je situacija.
S njim ide cura => nema partija i veselja => nema karanja ostalih treba => treba mirno mjesto samo za nju i njega => idi na Brijune, ja sam tamo bio, ista situacija, nigdje p od partija => ubio sam se
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Ja ti preporučam Novalju, Pag ili neko manje mjesto na otoku prvenstveno ako te zanima nočni život (Zrće) i mirne plaže.

Mogu nabaviti djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?

Odi na neki od otoka u Šibenskom arhipelagu. Stacioniran sam osobno u Vodicama i onda imaš brod koji te vozi do recimo Prvića ili Zlarina. Zlarin je odlican za miran odmor. Čisto more, malo ljudi. Budeš fino u nekim od jeftinijih apartmana u Srimi (20min od vodica pješke) i tako si blizu dobrog nocnog zivota u Vodicama i blizu odlicnih i cistih plaza po tim otocima. Works for me

15 godina
offline
Gdje na more u HR?

Dođi na Otok Pašman, predivne plaze, jeftino nema velike guzvetine, ima zabave ima mira sve sto pozelis.

13 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Evo i preporuka sto se tice pakostana. Posto si vidim iz susjedne drzave nebi ti preporucio da odes tamo ljetovat.

Nisu bas odusevljeni sa vama.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?
irumora kaže...

Ja ti preporučam Novalju, Pag ili neko manje mjesto na otoku prvenstveno ako te zanima nočni život (Zrće) i mirne plaže.

Ti se šališ? Zrće? Lol tamo je prestao bit dobar nocni zivot prije 10godina

13 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Ja nisam preveliki ljubitelj te vrste glazbe ali istina je da naprave dobru atmosferu, a sad ti meni reci gdje se u hr možeš još toliko zabaviti kao tamo i gdje možeš skupiti toliko ljudi svaku večer, ali dosta sad o tome da čovjeku ne spamamo temu jer idemu u debeli OFF

Mogu nabaviti djelove marki: Evga, AsusROG, Mushkin, te djelove za vodeno hlađenje sa stranice Aquatuning.de i Geizhals.at
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?
irumora kaže...

Ja nisam preveliki ljubitelj te vrste glazbe ali istina je da naprave dobru atmosferu, a sad ti meni reci gdje se u hr možeš još toliko zabaviti kao tamo i gdje možeš skupiti toliko ljudi svaku večer, ali dosta sad o tome da čovjeku ne spamamo temu jer idemu u debeli OFF

Neznam ja di si bio ali hrpu ljudi tamo mozes samo vidit kad se napijes ko slon i onda vidis duplo ekipu. Tamo je jedino guzva ako su neki veliki eventi ko recimo sto je ovo lito bio fat boy slim i to je to.

I ono sto je najgore....sama JAJA na zrcu valjda svi puse one fore sto pisu po novinama za zrce (sex,droga,picke itd....).Al ok {#}.

Hvar nije loš ako imaš para.

12 godina
offline
Gdje na more u HR?

Otok Pag, zadnja 3 ljeta sam tamo bio...Plaze prekrasne, smjestaj nije skup, a i ima se gdje i izac ;)

13 godina
offline
Re: Gdje na more u HR?
Ja ti preporucam Pag. =) Ima lipih plazica, disco, kultura bastina, Paski sir, janjetina, ima dosta zanimacija i Paski karneval ofc.
AMD u <3 Intel u C===3
16 godina
offline
Gdje na more u HR?

Još jedna preporuka za Pakoštane - malo mirno mjesto, dobre plaže i čisto more, cijene povoljne, a ipak imaš dva ili tri dobra lounge bara u samom centru za zaružit navečer, rade do u sitne sate. Free WiFi!!

Biograd ti je blizu za večernji izlazak, možeš i do Zadra (pola sata), a na drugu stranu su ti Vodice (malo dalje).

Ljetujem u Pakoštanima već 5 godina i odlično je!

Do NOT feed the troll!!
15 godina
odjavljen
offline
Gdje na more u HR?

ja sam iz paga i ja ti ne preporucam pag.... imamo samo plaze... kulturni zivot je na nivou umiruceg ljenjivca a zabava (u gradu pagu) ti se svodi ili na narodnjake ili na cajke, dakle ili lepa brena ili jelena rozga.. dobrih i finih restorana nema. kafici za quratz (dobri za penzice koji piju/jedu banana split)... trgovina nema - ima samo onih standova sa japankama i rucnicima... a na zrcu ionako samo imas brdo pijanih njemaca

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: Gdje na more u HR?
Di bilo se ti odlucis probaj ne ic preko agencije. Cijenu ti znaju stavit +20€ vise nego sto smjestaj vrijedi. Baci pogled na sitove agencija samo za nac apartman, pa se kasnije potrudi malo nac broj ili email vlasnika.
AMD u <3 Intel u C===3
13 godina
offline
Gdje na more u HR?

Dođi tu na Rab {#}

13 godina
offline
Gdje na more u HR?

Šibenik ili Vodice?

http://nl-gaming.net/forum/
12 godina
neaktivan
offline
Gdje na more u HR?

Dođi u Crikvenicu ili Malinsku:) Primorje ti je daleko bolje od Dalmacije:)(malo izazivam dalmatince:)

Šalim se naravno:) Bio sam na puno mjesta na Dalmatinskoj obali kao i u Primorju. Zadar ti nebi preporučio jer se meni plaže baš nisu svidile i nemaš baš nešto previše za vidit. Hvar i Brač su meni bili super, ali i Vis(konkretno Komiža).

Korčula je onako, a ništa posebno, plaže ko plaže, imaš dosta onih uvala gdje možeš sam bit na plaži(samo je dosta prljavo). Ako ideš obavezno neki gumenjak iznajmi, to je brutala, možeš ić di oćeš, cjeli otok obić:)

 

GeneralPag1997 kaže...
Di bilo se ti odlucis probaj ne ic preko agencije. Cijenu ti znaju stavit +20€ vise nego sto smjestaj vrijedi. Baci pogled na sitove agencija samo za nac apartman, pa se kasnije potrudi malo nac broj ili email vlasnika.

Gluposti pričaš, svi koji su preko agencija su već u 4 mjesecu bukirani do grla, tako da ćeš kod njih teško nać šta želiš(znam zato jer preko ljeta radim u turističkoj agenciji), i puno bolje ti je preko agencije, jer imaš podršku od agencije, i ako ti nešto ne valja u apartmanu lako se nađe drugi, i najčešće apartmane imaju stare babe, a s njima se raspravljat je gubljenje vremena, ovako preko agencije ako ti nešto ne valja rješiš a oni rješavaju sa iznemljivačem(babama).

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 19:46 (Volvox).
12 godina
protjeran
offline
Gdje na more u HR?

Ne znam jel netko vec preporucio Lovran,

Meni osobno je to jedan od ako ne i najljepsi gradic na HR obali.

13 godina
online
Gdje na more u HR?

Makarska mi je prelijepa, Biokovo iza, lijep smještaj grada, no ne znam koliko je tamo dobar noćni život, a i plaže isto nezz baš, bio sam samo u centru i na rivi i to još prije 5 godina. Šibenik, grad duhova, bio prošle godine u 8. mj, nigdje nikog, malo ljudi, ništa. Pašman, bio 2004, valjda se do danas malo promijenio, ok otok, no više za istraživanje i biciklizam, isto tako i Ugljan. Brijuni su prelijepi, no to je ipak NP. Pula, nije mi baš nešto, al možda je najbolje od Istre, možda je ipak Medulin najbolji, jer ovo gore iznad Pule, znači bio sam svuda pomalo, Poreč, Novigrad, Červar Porat, Umag...Nijedno mjesto nije baš toliko posebno, more mi nije dobro kao npr u Dalmaciji. No jedino što je malo bolje od tog sveg je plava i zelena laguna kod Poreča. Rijeka, Krk i taj dio, ništa...Najviše me zasad zanima otok Rab i te lijepe plaže koje sam vidio preko Google Eartha. Vjerujem da je super tamo, želja mi je otić možda čak i ove godine. Pag je ok, Novalja, Gajac, Zrće tako tako, super je kad je sezona, no kasnije i nije baš. Ovaj dolje dio Paga nisam posjetio, no moram. Zadar, paaa, bolje je preć onda na otok iz Zadra. Imaš nekoliko ok mjesta na Pašmanu, tipa Dobropoljana, Neviđane, Mrljane, Dicmo...ali to je tek tolko, nema života previše. Gledaj si nešto dolje, Pakoštane, Biograd na Moru, Sv. Filip i Jakov, mislim da je tamo ok. Evo bio sam prije 2 godine na otoku Murteru i stvarno je lijepo (pogotovo plaža Slanica, bijeli pijesak, plitko, kasnije dublje, al je bistra voda i sve), no cvrčci ti mozak izbiju...
I za kraj, već 2 godine zaredom ljetujem u Vodicama. Po meni najbolje kad je ljeto, puno ljudi, dostupnost svega u blizini, noćni život npr. Hacienda, ima i u centru, valjda rade do jutra il do nekih 3 ujutro, jer nisam toliko dugo bio vani, bio sam negdje uvijek do 11 il do ponoći. Mislim da je tamo špica najveća u 6 i 7 mjesecu. 8 mjesec je već manje ljudi, no ima ih do polovice mjeseca dosta. Plaže su ok, jedino ona gradska plaža, velika gdje je tobogan (ona od hotela Imperial) nije baš nešto jer ima puno ljudi, ujutro je još i ok, al kasnije kad se namažu kremama i voda jednostavno postane ulje. Fuj! No plaže u Srimi su mirnije, cca 1-2 km vožnje iz Vodica, nije to puno po glavnoj cesti pa desno, puno je mirnije, more čišće...Da ne duljim, svako mjesto ima svojih prednosti, neka imaju po izgledu mjesta što mi više odgovara, a neka mjesta imaju po plažama, obali, moru, itd...

 

Moje preporuke po redu su: 1. Rab, 2. Vodice, 3. Pag, 4. Murter, 5.Gradovi iza Zadra... 6. Ostalo

 

Ne znam više šta napisat. To bi bilo to. :)

★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2012 22:18 (DiRT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?

Mislim da ti je najpametnije da pogledas sajtove poput ovoga za apartmani Zadar , imas i slike i sve informacije cak i slike o plazama itd itd... ima sigurno jso tih sajtova koji nude slicne informacije. Nadam se da ce ti biti od koristi ;) pozdrav!

Z0R0
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 21:28 (Tonche).
14 godina
offline
Gdje na more u HR?

Kud na more, pa u Knin naravno :D šalim se.

 

Od malih nogu idem na more, svake godine i moram priznat da mi je far best bilo u Biogradu. Velike plaže, barova ko u priči, nočni život im je razvijen (samo što sam ja pre mlad)...Jest da je mala gužva na plažama ali raniji dolazak i to je to.

 

Bio sam i u Sv. Filip i Jakovu i isto nije loše. Samo što su cijene apartmana i u Biogradu i u Filipu dosta visoke, tako da ako tražiš ispod 35€ po nočenju u nekom normalnom apartmanu slobodno si ponesi šator, ima dosta šuma okolo .

There is a troll in all of us!
16 godina
offline
Re: Gdje na more u HR?
nul-3 kaže...

Kud na more, pa u Knin naravno :D šalim se.

 

Od malih nogu idem na more, svake godine i moram priznat da mi je far best bilo u Biogradu. Velike plaže, barova ko u priči, nočni život im je razvijen (samo što sam ja pre mlad)...Jest da je mala gužva na plažama ali raniji dolazak i to je to.

 

Bio sam i u Sv. Filip i Jakovu i isto nije loše. Samo što su cijene apartmana i u Biogradu i u Filipu dosta visoke, tako da ako tražiš ispod 35€ po nočenju u nekom normalnom apartmanu slobodno si ponesi šator, ima dosta šuma okolo .

Zato mu ja savjetujem da pogleda Pakoštane - lijepo mirno malo mjesto s jeftinim smještajem a 6 km od Biograda, 30 od Zadra itd...

Lijepe plaže i čisto more, nema gužve.

Do NOT feed the troll!!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje na more u HR?

Preporučujem Crikvenicu ...

Ima lijepih plaža, blizu su otoci Krk, Cres koji su jako zanimljivi. Blizu je i Rijeka koja nudi svake godine sve više (noćni život, gastronomija...)

Uvijek je zgodno i otići u zaleđe Crikvenice i Gorski Kotar koji imaju zanimljive lokacije, a nisu daleko od Crikvenice.

Tako da ti tamo sigurno ne bude dosadno. Možeš pogledati i neke apartmane i rivijeru na www.crikvenica-apartmani.com.

 

13 godina
protjeran
offline
Gdje na more u HR?

Otok Cres

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice