Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 350.568
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Informatičar starog kova

Ima li tko arhivirane blogove, jer ih nisam sve pročitao?

Čitao bi ih malo po malo, recimo kad mi je loš dan na poslu, da me malo oraspoloži. {#}

 

Stvarno me zanima što se desilo sa ISK-om?

Ovo je velika šteta za nas informatičare, a i one koji to nisu. {#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 14:34 (Matozan).
14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Matozan kaže...

Ima li tko arhivirane blogove, jer ih nisam sve pročitao?

Trenutno ih spašavam što se spasiti može. Za sada imam nekakvih 70%.

Večeras ih stavljam na web vjerojatno, jer stvarno šteta da ovako nešto propadne...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
16 godina
online
Re: Informatičar starog kova
Alesandro kaže...

i oni iskljucuju blog ako im trosi puno resursa.Dozivio to.

To sigurno nije razlog u ovom slučaju,{#} a kud je onda nestal njegov Twiter račun da nisu i njega zatvorili zbog previše prometa. Isto je i sa Facebook računom kolko znam, dakle kad zbrojiš te činjenice tu se dogodilo nekaj neočekivano znači neka odluka ili ko zna kaj teško je sad precizirat. No vjerojatno čemo saznat kaj se dogodilo, uglavnom na kraju je ipak najbitnije da je ISK živ i zdrav u stvarnom životu kaj ne lako za ostalo pa nema frke.{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 16:28 (rambox).
12 godina
offline
Informatičar starog kova

Svih 158 postova je arhivirano i idu ponovo online.

13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Svih 158 postova je arhivirano i idu ponovo online.

Koju paniku si napravija {#}

 

A oćete nastaviti pisat nove?

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 16:31 (bradonja_85).
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
bradonja_85 kaže...
Informatičar starog kova kaže...

Svih 158 postova je arhivirano i idu ponovo online.

Koju paniku si napravija {#}

 

Koju paniku ste vi napravili... Čekan da mi Duksy registrira informaticar.eu, to mi je dužan jer me za.eba u "Jackie Brown" a u međuvremenu san obisija nos na blog.hr i njihovo samovoljno ubacivanje reklama u kod. Plus toga sam servis je spor ki blato, a onaj drugi servis, bloger je nestabilan. A šta se tiče fejsa i twittera, to san planira odavno ugasit i ostavit samo blog.

13 godina
offline
Informatičar starog kova

Dugo nije bilo novog posta i onda se odjednom sve ugasi, ljudi pomislili da nećeš više pisat šta bi bila velika šteta

14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Svih 158 postova je arhivirano i idu ponovo online.

E jeb* ga ti, mogo si bar neki info nabacit prije nego si pogasio sve.

Nema veze, sad bar imam privatnu arhivu tvojih postova (koja je usput online na damagehigh.com/isk ako vam se da na taj način čitati..:P)..

 

Uglavnom, puno sreće...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
bradonja_85 kaže...
Informatičar starog kova kaže...

Svih 158 postova je arhivirano i idu ponovo online.

Koju paniku si napravija {#}

 

Koju paniku ste vi napravili... Čekan da mi Duksy registrira informaticar.eu, to mi je dužan jer me za.eba u "Jackie Brown" a u međuvremenu san obisija nos na blog.hr i njihovo samovoljno ubacivanje reklama u kod. Plus toga sam servis je spor ki blato, a onaj drugi servis, bloger je nestabilan. A šta se tiče fejsa i twittera, to san planira odavno ugasit i ostavit samo blog.

Sad sam tek vidio da blog dolazi natrag! Onoliko koliko mi je to drago čuti, toliko mi je žao što odlaziš sa Twittera... {#}

15 godina
offline
Informatičar starog kova

ISK,već sam se zabrinuo totalno što će biti i gdje si nestao.

Nemoj više ovako,bar javi ovdje u temu.Ima nas podosta koji čitamo tvoje "škrabotine"{#}

 

Dragi Bog te još bar 100 ljeta poživio{#}

Old Insomniac
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova

 

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

To back or not to back?

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
14 godina
online
Re: Informatičar starog kova
pirat01 kaže...

To back or not to back?

To be or not to be. Biti ili ne biti.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
sirka666 kaže...
pirat01 kaže...

To back or not to back?

To be or not to be. Biti ili ne biti.

Vrlo moguce. :)

Ziv je Moskri, umro nije dok je gudre i murije..
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Vapor kaže...

Ne radi ni Meterize10a, facebook stranica gdje je stavljao isto dosta humoristične slike i tekstove o svojoj zgradi.

 

Tek san sad ubra ovaj post :)

Vratio.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Aj, drago mi je da si natrag, već sam se uplašia da ti se nešto nije desilo {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
offline
Informatičar starog kova

Dakle, nakon formatiranja bloga (i iščekivanja da se Duksy obabi oko informaticar.eu adrese) uploadam sve postove nazad iz backupa. Ujedno koristim priliku da, kad ih već moram "ručno" vraćati, da ih malo pretresem, ispravim gramatiku, ije-je, zareze, razmake, eventualno neku sitnicu promijenim budući da sad idu u "novom" datumu. Eto...

 

P.S. Vraćena je i stranica najluksuznije zgrade :)

12 godina
offline
Informatičar starog kova

Dok kopiran iz backupa u ovaj šugavi blog editor (koji na ovom 10" noutbukiću ima veličinu SD kartice) čitan usput postove i razmišljan: "Oću li ja ikad više uspit napisat vako dobre postove?" Ako mi Svevišnje biće odgovori, napisaću i ja vama ode na forum.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Jedino sto mogu reci za informaticara starog kova je to da su mu postovi odlicni i da je jedan veliki car. Keep up the good work!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova

Nema tu nikakvog mudrijanja i/ili izmišljanja tople vode, samo budi ono što jesi i tekstovi će se "pojaviti" sami od sebe {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 10:02 (Trekkie4).
14 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Gle, uz onakvog sefa, kolegu, kupce i... auto, uvijek ce bit materijala... :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 10:06 (Leryan).
16 godina
offline
Informatičar starog kova

Tek sinoc sam otkrio ovaj blog, i sve sto mogu reci je da je ovo dragulj interneta.

Samo nesmijemo ga previse hvalit jer ce se pokvarit. :)

 

Neko je predlozio i smatram da je dobra ideja da se ovo jednog dana pretvori u knjigu. Ja se odma zapisujem za jedan primjerak.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.5.2012 12:19 (Red_Guy).
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Red_Guy kaže...

Tek sinoc sam otkrio ovaj blog, i sve sto mogu reci je da je ovo dragulj interneta.

Samo nesmijemo ga previse hvalit jer ce se pokvarit. :)

 

Neko je preslozio i smatram da je dobra ideja da se ovo jednog dana pretvori u knjigu. Ja se odma zapisujem za jedan primjerak.

 

 

Napominjem da u trenutku pisanja ovog posta je uploadano nazad 36 postova od 158. Po meni sam totalno poludija iza 80-90 :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
Red_Guy kaže...

Tek sinoc sam otkrio ovaj blog, i sve sto mogu reci je da je ovo dragulj interneta.

Samo nesmijemo ga previse hvalit jer ce se pokvarit. :)

 

Neko je preslozio i smatram da je dobra ideja da se ovo jednog dana pretvori u knjigu. Ja se odma zapisujem za jedan primjerak.

 

 

Napominjem da u trenutku pisanja ovog posta je uploadano nazad 36 postova od 158. Po meni sam totalno poludija iza 80-90 :)

Jašta si, teksta je bilo po 2 stranice A4 {#}

 

 

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
di su ostali postovi? kod mene je samo do 036 hard disk
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
12 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...
Red_Guy kaže...

Tek sinoc sam otkrio ovaj blog, i sve sto mogu reci je da je ovo dragulj interneta.

Samo nesmijemo ga previse hvalit jer ce se pokvarit. :)

 

Neko je preslozio i smatram da je dobra ideja da se ovo jednog dana pretvori u knjigu. Ja se odma zapisujem za jedan primjerak.

 

 

Napominjem da u trenutku pisanja ovog posta je uploadano nazad 36 postova od 158. Po meni sam totalno poludija iza 80-90 :)

 

dado16 kaže...
di su ostali postovi? kod mene je samo do 036 hard disk

 

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
bas mi sad dosadno,kad ono nema vise...bmti, treba sad cekat
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
12 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

Radim što brže mogu. Naravno, po Murphyjevom zakonu, u međuvremenu su mi pale 2-3 dobre ideje, ali reka san sam sebi "Eto ti, glupane, kad sam sebi zadaješ posla" neš ništa novo izbacit dok ne vratiš svih 158. A tko sam ja da se protivim?

 

P.S. Ubiće me žena, majke mi... tek sad "visim" za kompjuterom :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova

moja ponuda za free hosting i domenu jos stoji :D

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice