Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

poruka: 16
|
čitano: 18.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu.

Pozdrav svima...Dakle mislim si kupit nove tenisice...Pošto mi je Koprivnica najbliža mislio sam tamo u Deichmanu kupit...Dali ko ima kakvo iskustvo s njima?..Kvaliteta proizvoda..Naravno dali su original Nike...Adidas....Puma itd.

I ako ima ko da živi u Kc..Neka mi preporuči trgovinu sa ORIGINAL tenisicama..(Mrzim bosanske kopije..Itd...)

 

 

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
12 godina
protjeran
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Dobar je Deichmann,ipak je to njemacka kvaliteta... {#}

Kupio sam i ja tenisice tamo ,i odlične su ,nema tu K od kopija.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu.

osobno još nisam našao patike da su mi se svidile kod njih, neznam izgledaju mi kao najlošija roba da dolazi kod njih (mislim na patike), recimo neki modeli adidas i nike koje nikad nisam u njihovim oficijalnim shopovima vidio (ali zato i jesu jeftinije)

 

neznam, bolje zapali za zagreb prvom prilikom i iskorosti dok su popusti, mislim da je bolje dati 400 kn za patike u adidasu, nego za neke nikakve u deichmanu (moje osobno mišljenje)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
mario-kamatario kaže...

Dobar je Deichmann,ipak je to njemacka kvaliteta... {#}

Kupio sam i ja tenisice tamo ,i odlične su ,nema tu K od kopija.

Jel si 100% siguran u to?..Može link od tvojih tenisica..

 

Npr ovo mi se dosta sviđa..

http://www.deichmann.hr/site/hr/catalog.php?brand=10&category=0121157100000572&product=1015522

 

No neču bacit novac u vjetar pa da mi se razljepe nakon par dana/tjedana...

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
12 godina
protjeran
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Meni se u Deichmannu čini ok roba,i kvalitetna što je najbitnije za razliku ostalih trgovina kod mene. U Vinkovcima je banana ponuda što se tiče trgovine odjećom-obućom.

Ali u svakom slučaju bolje kupiti u Zagrebu u Addidas ,Nike trgovini,ako to ima tamo i ako možeš zapalit do tamo...

Znam jer ja kupujem u Deichmannu ,najkvalitetnije za razliku od ovih kvazi Nike-ova ,Addidas i slicnih shopova(kod mene) ...Sve kopije a prodaju kifle ljudima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 19:59 (mario-kamatario).
14 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Ja sam od Deichmann-a uzeo neke onda nove NIKE tenesice prošle godine u 10 ili kasnije mjesecu i mogu reć ne žalim niti jedne kune.

kalko1212
13 godina
neaktivan
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Hvala vam..Evo da vi birate...

 

Adidas,Nike ili Puma?

 

Znam da je pitanje glupo ali što bi vi od toga uzeli u Deichmanu(kvaliteta..Udobnost..Laganost)

 

Pošto tenisice na nogama imam oko 12-13 sati na dan..

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
12 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
RaZ0R9111 kaže...
mario-kamatario kaže...

Dobar je Deichmann,ipak je to njemacka kvaliteta... {#}

Kupio sam i ja tenisice tamo ,i odlične su ,nema tu K od kopija.

Jel si 100% siguran u to?..Može link od tvojih tenisica..

 

Npr ovo mi se dosta sviđa..

http://www.deichmann.hr/site/hr/catalog.php?brand=10&category=0121157100000572&product=1015522

 

No neču bacit novac u vjetar pa da mi se razljepe nakon par dana/tjedana...

Nemam link,jer sam otišao u trgovinu pa izabrao koje mi se sviđaju.Uzeo neke Addidas,ultra udobne.

Al ne žalim ni kune,zbilja su kvalitetne (a treniram u njima i jos ih nosam normalno po vani) ,evo vec 5 mjeseci.Samo da ih operem i iste kao kad sam ih donio iz trgovine {#}

Probat ću nać link od svojih patika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 20:03 (mario-kamatario).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
RaZ0R9111 kaže...

Hvala vam..Evo da vi birate...

 

Adidas,Nike ili Puma?

 

Znam da je pitanje glupo ali što bi vi od toga uzeli u Deichmanu(kvaliteta..Udobnost..Laganost)

 

Pošto tenisice na nogama imam oko 12-13 sati na dan..

onda si uzmi najbolje neke za trčanje, imaš ih kod njih, mislim da su reebok

ako želiš udobnost onda si uzmi košarkaške patike, sve u svemu dok ne vidiš kakav je izbor teško je odlučiti se

ako želiš čvrste, udobne i jako izdržljive, onda dalje od conversa ne trebaš tražiti

 

osobno ovim redom: nike, adidas, convers

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 20:05 (hd22sb).
12 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
hd22sb kaže...
RaZ0R9111 kaže...

Hvala vam..Evo da vi birate...

 

Adidas,Nike ili Puma?

 

Znam da je pitanje glupo ali što bi vi od toga uzeli u Deichmanu(kvaliteta..Udobnost..Laganost)

 

Pošto tenisice na nogama imam oko 12-13 sati na dan..

onda si uzmi najbolje neke za trčanje, imaš ih kod njih, mislim da su reebok

ako želiš udobnost onda si uzmi košarkaške patike, sve u svemu dok ne vidiš kakav je izbor teško je odlučiti se

ako želiš čvrste, udobne i jako izdržljive, onda dalje od conversa ne trebaš tražiti

 

osobno ovim redom: nike, adidas, convers

Neznam...ali meni osobno to banana od obuće.Jedino ako si rocker ,panker... {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
mario-kamatario kaže...

Neznam...ali meni osobno to banana od obuće.Jedino ako si rocker ,panker... {#}

{#} ma kada navučeš rifle preko njih, ni nevide se

 

imam jedne conversice od brušene kože stare nekih 4 g, šta su sve preživjele, ajme, od kojekavih pijanki, kiša, snjeg, stakla, motosusreta, divlji izlasci u grad, blato, rigoleto, alkohol, ma sve zamislivo i nezamislivo (još jedino u vatri nisu bile) i jedino mi se peta skroz malo izlizala na vrhu kako kad vozim držim nogu spuštenu i samo vrtim s gasa na kočnicu

 

OT:

 

evo ovo su jako udobne i lagane patike, a cijena je bez popusta, a sigurno si možeš naći tako nešta sa recimo nekih 20-30 % popusta

 

http://webshop.ferivico.hr/product.php?id_product=7144610

13 godina
neaktivan
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Probaj u Marini.

12 godina
protjeran
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
hd22sb kaže...
mario-kamatario kaže...

Neznam...ali meni osobno to banana od obuće.Jedino ako si rocker ,panker... {#}

{#} ma kada navučeš rifle preko njih, ni nevide se

 

imam jedne conversice od brušene kože stare nekih 4 g, šta su sve preživjele, ajme, od kojekavih pijanki, kiša, snjeg, stakla, motosusreta, divlji izlasci u grad, blato, rigoleto, alkohol, ma sve zamislivo i nezamislivo (još jedino u vatri nisu bile) i jedino mi se peta skroz malo izlizala na vrhu kako kad vozim držim nogu spuštenu i samo vrtim s gasa na kočnicu

 

OT:

 

evo ovo su jako udobne i lagane patike, a cijena je bez popusta, a sigurno si možeš naći tako nešta sa recimo nekih 20-30 % popusta

 

http://webshop.ferivico.hr/product.php?id_product=7144610

Eto odličan prijedlog.

Kupiš još crvenu ili žutu šuškavu trenerku i sony-ev walkman,ošišaš se na 1-cu i ostaviš samo šiške i do jaja {#}

(podsjetilo me na onu modu 90-tih što smo svi furali ) {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.8.2011 20:21 (mario-kamatario).
13 godina
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Ne znam za vas ,ali većina mojih poznanika ima lošija iskustva sa Deichamonm.

14 godina
protjeran
offline
Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu

Ukoliko mislite na starke i pricate o nekakvoj isplativosti, moram vas zaustaviti.

 

Izrada tih tena kosta imedju 5 i 10 dolara, a prodaju se za 60 dolara. Lagane su, ali kvaliteta im nije toliko velika s obzirom da imaju 3 elementa i kostaju toliko koliko kostaju.

 

Ja uzmem njih uvijek, jer ne volim kupovanje, kad mi se nesto odlijepi zalijepim, kad mi se nesto odlijepi drugi put kupim nove za sekundu, samo kazem ove i broj, a ima ih svuda.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Isplativost kupovina tenisica u Deichmanu
Mentalist kaže...

Ukoliko mislite na starke i pricate o nekakvoj isplativosti, moram vas zaustaviti.

 

Izrada tih tena kosta imedju 5 i 10 dolara, a prodaju se za 60 dolara. Lagane su, ali kvaliteta im nije toliko velika s obzirom da imaju 3 elementa i kostaju toliko koliko kostaju.

 

Ja uzmem njih uvijek, jer ne volim kupovanje, kad mi se nesto odlijepi zalijepim, kad mi se nesto odlijepi drugi put kupim nove za sekundu, samo kazem ove i broj, a ima ih svuda.

a čuj, sa svim brandovima ti je tako, štancaju u kini po nikakvoj lovi i ona prodaju po razvijenom svijetu po nezamislivim cijenama

 

ma ništa tako, ne mislim na tkzv. starke, nešte slično ovome, sve je brušena koža, znak je veći (i isto bijel) i pomaknut više prema peti i gležnju

 

http://www.converse.com/#/products/Shoes/ChuckTaylor/121692

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice