Kako dobiti vrućicu? zaključana tema

poruka: 101
|
čitano: 286.651
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

sutra mi se neda ici u skolu...pa me zanima kak dobit temperaturu???

Ideas for life.
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Pojedi sirovi krumpir.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

kaj nije to za proljev..

 

Ideas for life.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
ivan_1995 kaže...

sutra mi se neda ici u skolu...pa me zanima kak dobit temperaturu???

Kao što je mačak rekao,tako da pojedeš sirov krumpir!Ali ne bih ti to preporučio,nećeš valjda to napraviti da ne ideš u školu???Iznenađen

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

da istina ovo sa sirovim krumpirom ali pazi da ne pojedes malo previse .........

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

kolko....treba otp..

 pola, jedan...

 

Ideas for life.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Tomislav95 kaže...
ivan_1995 kaže...

sutra mi se neda ici u skolu...pa me zanima kak dobit temperaturu???

Kao što je mačak rekao,tako da pojedeš sirov krumpir!Ali ne bih ti to preporučio,nećeš valjda to napraviti da ne ideš u školu???Iznenađen

ljudi su radili i gore stvari da nejdu u skolu XD

15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Nakon vruceg tusa u ponoc izleti gol van na zrak! Cool

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ima li koja druga opcija osim krumpira...a opet da nelezim zdrav kod kuce

Ideas for life.
14 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Slomi ruku.

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com LOL CAT!!!! :D
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

evo upravo sam zbog te druge opcije ovaj tjedan doma....imam digitalni toplomjer i kad ga ukljucis trljaj ga o dlan i vidjet ces kako tempreratura raste....wolaaa

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ma ja svoj trljan...

gdje stignem ali ništa...uvijek imam 36...i nes

 

Ideas for life.
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Okupaj se i s mokrom glavom izađi vanka.

ceRina:)
15 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Glavom u zid (u nosivi zid, ne od siporexa) ili dođi u školu i spavaj na satu (ko ja)

double facepalm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
ivan_1995 kaže...

ma ja svoj trljan...

gdje stignem ali ništa...uvijek imam 36...i nes

 

a jbg...onda ja imam super toplomjer

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Ja sam se inače ujutro pravio bolestan i tražio čaja.Kad je stara dofurala toplomjer da si izmjerim tempreturu ja sam ga stavio u čaj i regulirao tempreturu oko 38.Kad je vidjela kolika mi je temp.pustila me da ležim doma.

oko za oko,pasta za zube
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
dncrmt kaže...

Ja sam se inače ujutro pravio bolestan i tražio čaja.Kad je stara dofurala toplomjer da si izmjerim tempreturu ja sam ga stavio u čaj i regulirao tempreturu oko 38.Kad je vidjela kolika mi je temp.pustila me da ležim doma.

da vidis kod mene to ne prolazi...oni odma ma nie to nista moram bas dobit temp...tak ce mi povjerovat

 

Ideas for life.
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

lol...ovo je presmiješno...

Dok sam još išao u školu, ja inače kazem staroj idem ja u školu, te se pokupim i odem ko prijatelja...probudim ga u u pola 8, a on mi sve po spisku...i ja kod njega cijeli dan....a što se tiče da se nedobije neopravdanih sati....da prijateljovoj mami da mi napiše ispričnicu i sve 5....sjećam se najbolje bolesti je bila da sam u 2 tjedna svaki drugi dan ˝kao˝ imao temperaturu. xD

još malo pa ban.
15 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Jednostavno se ispisi ako ti se neda ic....

12 mjesec je blizu
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Ja sam jedanput krenuo u skolu i na pola puta se vratio kuci i otrcao u WC. Tamo sam sjedio oko 15 minuta i kad sam izaso reko sam starcima da imam proliv i oni me puste da ostanem kod kuce. Belji se

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 20:14 (srdjan3).
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Zasto mi je post obrisan? Nevinašce

Bratstvo i jedinstvo
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

A kod nas kome se neide u skolu dode na prvi cas i pocne ko kreten da kaslje i ti fazoni a posto je vrijeme ove svinjske profe te posalju kuci i ti laganini na kaficu:D

Bar je kod nas tako:D

Bboy
15 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Gledaj, recimo "trta" te fata 5. sat (samo nek nije kontrolni). Dođi u školu i kosu malo razbackaj da izgleda ko neuredna. Onda fino reci kolegama da te malo glava boli (čim dođeš). Tako uvik trljaj glavu kao da te boli pravi se i nakon 3 sata otiđi u wc i pravi se da povraćaj ali mora biti neko tu. Zatim otiđi u razred reć će ti ovi jesi dobro, hoćeš kući i tako to. Ti reci neću, izdržat ću i sl. Onda će te oni nagovorit i onda otiđi u zbornicu javi se razrednici da te boli glava ali vraški se pravi. Ona će te pustit i neće ti dat neopravdane a kući možeš i stare zahebat (jer se ne može dokazat da glava boli). samo kad dođeš kući popij tabletu (panadol, ništa strašno) i lezi u krevet, ugasi svjetlo, televiziju sve i pokrij se skroz i tako spavaj 5-6 sati (nemoj nikako ustavat). Eto to ti je u mene jednom uspjelo.

ps. ako recimo imaš kontrolni onda se pravi dan prije i cijeli dan lezi u krevetu i ujutru kad se ustaneš nek te opet boli glava ali nemoj teć odmah nemogu ja u školu nego pravi se starcima oni će reć šta ti je i onda znaš dalje. ovo drugo vrijedi samo za poslijepodnevnu smijenu i nije isprobana.

http://www.travian.com.hr/?uc=hr4_42259
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

-Okupaj se u hladnoj vodi(i glavu također)i poslije nemoj osušit kosu

-Obuci na sebe 5000000 majica i džempera i odi spavat pod 10 popluna.

-Pojedi sirovo meso.Jest da ćeš dobiti salmonelu,ali možda dobiješ i temperaturu

-Budi u blizini nekog tko je prehlađen i nek počne kašljat i kihat u tebe

 

Ajmo sad ozbiljno, jer teme na ovom forumu postaju sve smiješnije i smiješnije.Ako se ne varam,vručicu odn.temperaturu jedino možeš dobiti ako si zaražen ili infektiran nekim virusom gripe ili prehlade i onda se organizam bori.Ako mokar izađeš van ili probaš tako nešto,jedino što možeš dobiti je upala pluća,ništa drugo.Zato jednostavno budi frajer i odi u jeb*nu školu.Ionako je skoro kraj tjedna.

oko za oko,pasta za zube
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Moj izum što se tiče klasičnog toplomjera:

 

Naborati majicu tako da se dobiju 7-10 slojeva nabora (ovisi o debljini tkanine). Između staviti toplomjer, ustima obuhvatiti nabore i upuhivati vrući zrak oko 5 sekundi. Tkanina bi trebala postati vrlo topla i što je važnije, zadržati će temperaturu par sekundi. Sekundu-dve nakon puhanja, temperatura bi trebala rapidno početi rasti... Za fino štimanje protresti lagano toplomjer.

 

Ako nemaš klasični toplomjer, možeš se izvući bljuvanjem. Dva prsta uguraš duboko u usta i voila! Želudac odradi ostatak posla. Naravno ruku izvaditi da se ne pobljuješ po ruci... I to nemoj prakticirati često da ti ne prijeđe u naviku, a i pomalo je freaky...

 

Na svu sreću, ja imam klasični toplomjer, ali ne fejkam temperaturu. Kukavički je bježati od testova (imamo jednog lika u razredu koji se za svaki veći test izvlači na jedan dan), pa makar i dobio jedan. Sve se da ispraviti, a i u mojoj školi se na većinu testova može snaći na različite načine. Sad je hit postao uzimanje testova iz kabineta (ili sa stola), slanje na razredni mail i pripremanje odgovora. Također je popularno uzimanje pitanja za vrijeme testa, naravno test se ne preda, rješavanje doma i sentencija: "Profesorice, pa niste ispravili moj test!" Ponekad pali... Ispravljanje testova pisanih olovkom i umanjivanje papira s gradivom u kopiraoni na šalić-size je svakodnevica...

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

ovako! pazi, tajming je

!

JESUS SAVES!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
skank666 kaže...

ovako! pazi, tajming je

!

lol wtf kaj to bi trebao napravit u skoli skocit u zrak i vrtit se na podu da ga puste doma haha

 

EDIT:

najjednostavniji nacin ti je prdni si u ruku i brzo stavi pod nos onda ces dobit temperaturu probaj ako ne upali a hebiga ali probaj

XD

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 20:40 (xnight_hunterx).
15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

tako je! usred sata kad se svi smire! 

i sto je najbolje tu foru moze iskoristit i vise puta! sumnjam da ce mu itko zamjerit

JESUS SAVES!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ali prdenje samo ti nece nista upalt poanta je da si to moras stavit pod nos da ti ta moč uari u mozak i mozak tjelu salje da si napravi temperaturu

lol bilo to na satu ili doma

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??

Nemoj se zahebavati s mokrom kosom pa van da nebi dobil upalu pluca ili slicno. Nisu to stvari s kojima se zahebava. Rade reci starcima da imas proljev i da te boli trbuh (bome ti u WC starci nece provjeravat dal muljas ili ne). Ako te starci i dalje tjeraju da ides u skolu odi, ali nakon par sati odi doma. Reci profesorici da ti nije dobro i to je to.

METALLICA!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice