Kalijev Jodid

poruka: 6
|
čitano: 8.174
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Kalijev Jodid

Pozdrav svima.

 

Zanima me ima li gdje kupiti tablete kalijevog jodida.Pitao sam u ljekarnama ali ih ne nabavljaju.Nasao sam na amazonu,ali ne znam koliko je sigurno kupovati lijekove preko neta.

13 godina
protjeran
offline
Kalijev Jodid

Ako te tolko brine to idi u Sloveniju po njih Lek ih proizvodi. Inače ljekove ni nemožeš kupovat preko neta osim ako nisu odobreni od strane Ministarstva.  Ako te šta zanima oko toga slobodno pitaj to mi je struka. Moja preporuka: me brini oko toga

13 godina
offline
Kalijev Jodid

Uglavnom, trebalo bi ih biti u lijekarnama u blizini NE Krško, ali navodno ih u RH niti tamo nema.

Tko se zadnji smije, nije skužio!
13 godina
protjeran
offline
Kalijev Jodid

Kako su novinari napravili paniku i zatrolali ljude ja ne vjerujem, mislim bar tog jadnog KI ima u neograničenim količinama praktički. Uvoznici ga imaju na palete, hell čak se i na malo prodaje po minimalno 100g što je dosta za cirka 1000 ljudi... Jest da je laboratorijske kvalitete ali u slučaju nuklearne katastrofe nečemo valjda cjepidlačit {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 21:17 (chemmy).
10 godina
protjeran
offline
Kalijev Jodid

A zasto bi se morala traziti dozvola za uvoz.Jer kad sam pitao u ljekarni gospoda je rekla da ljudi kalijev jodid nabavljaju preko neta.Sta onaj na carini zna sta je zapakirano,a uskoro nece biti carina tako da ne vidim problem.Tablete se zovu iOSAT.

Ne vjerujem ja ovim nasim nista.Da sta bude dok bi se oni organizirali svi bi svjetlili ko svjetlaci.Od viska opreza glava ne boli.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.6.2013 23:36 (Patria).
13 godina
protjeran
offline
Kalijev Jodid

OK sva sreća da nije jučer roknulo ili prekjučer ili prije 10 godina ili prije ulaska u EU... you get the point. Ljekarne ne kupuju preko neta, to je smiješno. iOSAT s uk ebaya 100 kn.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice