Kinder milk šnite

poruka: 27
|
čitano: 14.178
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

Jel zna netko kako se zve ona pjesma iz reklame za kinder milk šnite.

One nove kad neka klinka ide u školu pa joj mama kaže možeš ti to......

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

ajd pomozite malo...želim naučit svirat pjesmicu a nigdje je ne mogu čuti osim na reklami svaka dva tri sata i to ako ulovim.Belji se

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
protjeran
offline
Kinder milk šnite

lakse ti je monte napitak:

 

djeca zele srcem svim, da smo uvijek mi uz njih, monte djecije vrijemeeeee, cokolada, ljesnaci, zdravo mlijeko, lagana kremaa, monte djecije vrijemeeeee, srcem svim smo tu za njih monte djecije vrijemeeeeeeeee

 

 

 

 

monte, djeciji napitak za velike xD

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Bes7 kaže...

lakse ti je monte napitak:

 

djeca zele srcem svim, da smo uvijek mi uz njih, monte djecije vrijemeeeee, cokolada, ljesnaci, zdravo mlijeko, lagana kremaa, monte djecije vrijemeeeee, srcem svim smo tu za njih monte djecije vrijemeeeeeeeee

 

 

 

 

monte, djeciji napitak za velike xD

 HAHAHAHAHHA KOJI KRALJJJJ
15 godina
protjeran
offline
RE: Kinder milk šnite
DAXINHO146 kaže...
Bes7 kaže...

lakse ti je monte napitak:

 

djeca zele srcem svim, da smo uvijek mi uz njih, monte djecije vrijemeeeee, cokolada, ljesnaci, zdravo mlijeko, lagana kremaa, monte djecije vrijemeeeee, srcem svim smo tu za njih monte djecije vrijemeeeeeeeee

 

 

 

 

monte, djeciji napitak za velike xD

 HAHAHAHAHHA KOJI KRALJJJJ
 hvala jarane
Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
16 godina
offline
Kinder milk šnite

dobro da te ne zanima glade microspray jer bi onda bilo idem kakat k karlu ^^ Izlanuo se

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
protjeran
offline
Kinder milk šnite

hahahha i t isi puko hahahaha

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

Rekao je svirat a ne pjevat!

15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

Ova ti je najbolja:

 

TI:

 

Jogobela, jogobela

Ima samo osunčano voće

 

Jogobela, jogobela

Toliko sunca čovjeku trebaaaaaa

 

Tvoj tata jedeći jogurt:

 

To njihov jogurt ne može

 

Tvoja mama:

 

Jogobela s ekstra velikim komadima veća, EKSTRA

 

Svi: MmmmmMmmm

 

:D

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
franky kaže...

Ova ti je najbolja:

 

TI:

 

Jogobela, jogobela

Ima samo osunčano voće

 

Jogobela, jogobela

Toliko sunca čovjeku trebaaaaaa

 

Tvoj tata jedeći jogurt:

 

To njihov jogurt ne može

 

Tvoja mama:

 

Jogobela s ekstra velikim komadima veća, EKSTRA

 

Svi: MmmmmMmmm

 

:D

 

 

  hahahaha
još podjeljeno po ulogama...
lol 
potpisujem se
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
h51ph kaže...
franky kaže...

Ova ti je najbolja:

 

TI:

 

Jogobela, jogobela

Ima samo osunčano voće

 

Jogobela, jogobela

Toliko sunca čovjeku trebaaaaaa

 

Tvoj tata jedeći jogurt:

 

To njihov jogurt ne može

 

Tvoja mama:

 

Jogobela s ekstra velikim komadima veća, EKSTRA

 

Svi: MmmmmMmmm

 

:D

 

 

  hahahaha
još podjeljeno po ulogama...
lol

koji majstor!! hahahahahh qralj
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

Meni je naljbolje što ona ženska koja jede od jagode kaže: kao svježe ubrano s grane?!?! WTF? otkad jagode rastu na grani( drveću )?? 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Joe Cavallo kaže...

Meni je naljbolje što ona ženska koja jede od jagode kaže: kao svježe ubrano s grane?!?! WTF? otkad jagode rastu na grani( drveću )?? 

zanimljivo       ja o tome nisam razmišljao
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

Ma najzesca je ona reklama za smoki: '' jedino pepa nije na plazi ona se skriva u kroki krioket ambalazi. WTF!!! Ko ide na plazu u 2 mjesecu?

[url=http://profile.xfire.com/bigbadborna][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/bigbadborna.png[/img][/url]
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

ma noblice su najjače,ako ih se itko sijeća,samo nigdje ne mogu nabavit mp3 ili cijeli video te reklame...

2 su pravila za uspjeh u životu: 1) Nikad ne reci ljudima sve što znaš.
15 godina
protjeran
offline
Kinder milk šnite

 

evo ti tvoje noblice

 

EDIT: da ne postam opet, evo dvije najludje reklame ikad:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk&feature=related

 

i

 

a u ovoj: https://www.youtube.com/watch?v=mRqXcV2j99k&feature=related ovo pozwolila je dozvolila

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.2.2009 13:38 (Bes7).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Bes7 kaže...

 

evo ti tvoje noblice

 

EDIT: da ne postam opet, evo dvije najludje reklame ikad:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gg6x8ThUuVk&feature=related

 

i

 

a u ovoj: https://www.youtube.com/watch?v=mRqXcV2j99k&feature=related ovo pozwolila je dozvolila

 hahahaa...ova zadnja je zakon...
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
15 godina
protjeran
offline
Kinder milk šnite

@leo, overclockal wc papiR :S

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

nije me bilo par sati i sad vidim kaj sve pišete...

krivo sam bio rekao,nije reklama za kinder milk šnite nego za kinder čokoladice s mlijekom.

A kak ne znate, to je ono kad prvo ide klinka u školu pa joj mama kaže možeš ti to,a onda žena ide na poso.....

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
15 godina
protjeran
offline
Kinder milk šnite

znam o cemu govoris, samo nemogu ni ja da nadjem

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB (\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Joe Cavallo kaže...

Meni je naljbolje što ona ženska koja jede od jagode kaže: kao svježe ubrano s grane?!?! WTF? otkad jagode rastu na grani( drveću )?? 

 Mislim da postoje jagode koje rastu na grani (grmu) ili sam sanjo Smijeh
Kaži šta misliš, misli šta kažeš... ---------------------------------- Sjećaš li se draga, pričale su kiše, za ljubav se gine, zbog Hrvatske diše. ------------------------------- Neke stvari je bolje imat' kad ne treba, nego nemat' kad treba.
14 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

posto se i u ovoj temi trazi pjesma iz reklame...mislim da je u redu da ovdje postavim pitanje

 

 

Zna li netko kako se zove ona pjesma na najavi za uvod u anatomiju(RTL)?

 

ako ne znate o cemu govorim recite, pa cu probati bolje objasniti

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2009 22:52 (Andy Kaufman).
16 godina
offline
RE: Kinder milk šnite
Andy Kaufman kaže...
Zna li netko kako se zove ona pjesma na najavi za uvod u anatomiju(RTL)?

 

ako ne znate o cemu govorim recite, pa cu probati bolje objasniti

 
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Aki kaže...
 
 Nije ta. Bas ona pijesma koja se vrti za vrijeme kad najavljuju seriju...kad ona teta pjeva pa ju ova cudno pogleda da prestane....
16 godina
offline
RE: Kinder milk šnite
Andy Kaufman kaže...
Aki kaže...
 ...
 Nije ta. Bas ona pijesma koja se vrti za vrijeme kad najavljuju seriju...kad ona teta pjeva pa ju ova cudno pogleda da prestane....
 A znam, ali si krivo napisala, na
valjda mislis.
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kinder milk šnite
Aki kaže...
A znam, ali si krivo napisala, na
valjda mislis.
 da to hvala
15 godina
neaktivan
offline
Kinder milk šnite

znači nitko ne zna kak se zove il di se može pogledat ona pjesma?

Core 2 Quad Q6600, Gigabyte radeon HD4870, 4Gb DDR2 Kingmax 1066MHz, Gigabyte EP45 DS3, OCZ StealthXstream 600w, Pioneer 216D, Antec Three hundred, Seagate Baracuda 500Gb 32Mb cache, Samsung T220
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice