Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana izdvojena tema

poruka: 11.931
|
čitano: 3.678.077
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

budimo kratki i jasni.

 

ostavite post u kojem smatrate da je danas ili sutra neki par cisti zicer.

nemojte navodit parove sa koeficijentom 1.10.

ako ste znalac pored para kojega nudite,navedite kako je u proslom kolu ozlijedjen napadac djuro kobasicar i da klubu netreba pobjeda.

 

nema spamanja ni rasprava.

posebno nema komentara , dje ste luzeri svi ste pusiona ili ja imam jednadjbu dobitka.

 

 

 

teško vrijeme za matore
14 godina
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Vidin da se svi srame pa ću ja prvi:

 

Sevilla-Braga Sevilla daje više od jednog gola, u Supersporta 1,55

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
16 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Anderlecht-Partizan Beog. (2:2)

nece remizirat  ovaj put,netko dobija 1/2...nosi 1.37.

teško vrijeme za matore
14 godina
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Sheriff - Basel    2

 

Spurs - YB  1

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Partizan večeras +3

 

I nadam se da će se Crno Beli kvalifikovati u LŠ

Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam baš siguran siguran.
15 godina
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Na Partizan stavit hendikep + prolaz...

15 godina
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Ekipa dajte mi jedan zicer za sutra da stavim 500 kn. Smijeh

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
14 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

ko je jucer igrao na Bragu taj je dobio velike pare ... i prolaz Partizana npr. o_O

 

ja sam igrao braga prolaz, galatasaray 2, basel 2 ali ovo ostalo sam fulao ...

 

danas i u cetvrtak ima veoma zanimljivih parova ... 

dajte molim vas neke prijedloge ...

xFire: rebelsy
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 10:11 (rebelsy).
14 godina
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

FAIL

http://www.youtube.com/watch?v=N80ec5dyskw
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2010 10:14 (bruno11).
16 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

bruno jeli proslo :)

 

sutra los dan u ponudi,ali posto sve tenise do 1.40 pogadjam,idgrajte sutra sva tri para  fix 1.

Andujar P.-Arnaboldi A.   1.30

Eysseric J.-Đoković M.      1.40

RamosVinolas A.-Prpic F.  1.35

 

evo i maloprije bez veze zavrceno 10kn,pa dobijeno 100 ...nisam bas za europska natjecanja.

 

 

teško vrijeme za matore
14 godina
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
dmanz kaže...

Sheriff - Basel      2

 

Spurs - YB  1

evo i moje bilo dobro, znao sam da ce spursi razbiti yb

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
15 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Po cemu se ova tema razlikuje od teme "Kladjenje" ?

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2ijHlDfxBKw&feature=related
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
x2 hajduk.dinamo 1.
teško vrijeme za matore
15 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Ziceri danaBogataš

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
Haaaahahahahhahahahahahaahaha još da si bar jednog pogodio
xxx
14 godina
protjeran
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Danas Barca hendikep i Real dvica ko kuća, a može se i Liverpool probat jedinica iako nisam siguran jer ne igraju bas najbolje.

Si vis pacem, para bellum.
16 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Dinamo 1, Hrvatska-CG 1X

15 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

ma lol kakvi su vam to "ziceri", covjek s ovom temom može samo bankrotirati

 

ako itko zna, onda ovaj čovjek se zna kladit

 

zna imat po desetak dobitnih listica zaredom. nisu bogzna kakve kvote, al se da zaradit ;)

WAT IS THIS. I DONT EVEN...
15 godina
protjeran
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Nije loš, al je par puta failo 9 dana zaredom.

 

Evo, ja od danas krenuo s blogom. Prognoziram već duže vrijeme, samo kaj nisam na ovaj način objavljivao.

Click!

Prodali su naše snove, judini sinovi, suho zlato bacili u blato!
13 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Nisam kladionicar ali mogli bi ste se vi dogovoriti da svi stavite isto (mislim ko ide u kladionicu i uplacuje) da stavite isti rezultat i ta sranja,pa ako dobijete,dobit ce te svi.

harry
15 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
doxy kaže...

Nije loš, al je par puta failo 9 dana zaredom.

 

Evo, ja od danas krenuo s blogom. Prognoziram već duže vrijeme, samo kaj nisam na ovaj način objavljivao.

Click!

Evo, da se pohvalim. Pošto je prva prognoza na novom blogu, prvi par je pogođen, a drugi je u tijeku :D . Keep tuned!

 

EDIT:

2 prognoze pogodio...x2 na Hrvatsku i oba daju gol.

1 fulao (al još nije gotovo). Turska gubi 0:1 ... sami sebi zabili autogol. Kreteni.

Jedino iznenađenje današnjih kvalifikacija.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.9.2010 18:43 (doxy).
13 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
torrente kaže...

budimo kratki i jasni.

 

ostavite post u kojem smatrate da je danas ili sutra neki par cisti zicer.

nemojte navodit parove sa koeficijentom 1.10.

ako ste znalac pored para kojega nudite,navedite kako je u proslom kolu ozlijedjen napadac djuro kobasicar i da klubu netreba pobjeda.

 

nema spamanja ni rasprava.

posebno nema komentara , dje ste luzeri svi ste pusiona ili ja imam jednadjbu dobitka.

 

 

 

hahahhaha

 

evo moj-  Brazilska 1 Liga: Avai - Atletico PR  + 2.5 golova,

             Avai je prilično učinkovit kod kuće, druga su domaća ekipa lige po učinkovitosti kod kuće a i primili su doma dosta golova, što daje naslutiti da bi moglo biti i najmanje 3 pogotka večeras.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 20:06 (Kora).
15 godina
protjeran
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
doxy kaže...

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

A dobro, sad kako ko misli da je bolje, anyway meč je maloprije počeo, pa ćemo vidjet tko će koga zezat kad završi tekma hehe Namigiva

Dinamo živi vječno
14 godina
neaktivan
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

kolko kosta kod tog smicera da ti on kaze sta bi npr. moglo biti za sutra?

ili on podjeli to sa svima besplatno .. sta on igra ?

xFire: rebelsy
13 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
doxy kaže...

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

E jel se mora regat kod tebe il šta? Kako to ide?

 

evo moje predviđanje za sutra (ponedjeljak 6.9.2010)

 

Gasquet-Monfils  - 1  1,75, Gasquet igra zaista dobar tenis u zadnje vrijeme sredio je u prva 3 kola sva 3 protivnika u 3 seta svakoga, vrlo lako, između ostalog i Davydenka, dok se Monfils malo više mučio, već je u prvom kolu ga namučio Kendrick i odveo ga u  5 setova dok je i ne baš lako pobijedio u prošlom kolu Tipsarevića u 4 seta. Sigurno mnogo umorniji Monfils po meni nema puno šanse protiv puno odmornijeg Gasqueta koji nije izgubio ni set u ovogodišnjem US Openu, i uz to odličan koeficijent.

 

Sharapova-Wozniacki  - 2  1,8, Wozniacki, druga igračica svijeta igra tenis života. U 4 zadnja turnira koja je igrala, igrala je 3 finala, i osvojila 3 turnira i sve to od 3.8.2010 - 28.8.2010, tj unutar 25 dana! Nevjerojatna statistika. Uz to briljira i na ovogodišnjem US Openu, u prva 3 kola ponizila je protivnice izgubivši samo 3 gema unutar 3 meča! Sharapova je u zadnja 3 mjeseca igrala "samo" 4 turnira, u 3 je igrala finale, ali i izgubila 3 finala, da napomenem ne od bilokakvih protivnica (Azarenka, Kim Clijsters, Na Li). No ipak, Wozniacki je u formi života i ipak 2 igračica svijeta, prema svim statistikama i zdravoj logici uma ovo bi Wozniacki trebala dobiti, koeficijent je praktički poklon.

 

Huber/B.Bryan-Raymond/Moodie  1  1,5,  Liezel Huber jedna od najboljih igračica u ženskim parovima kao i u mixu, sa Bobom Bryanom nije igrala od Roland Garrosa ali su ga i osvojili, za Lisu Raymond praktički vrijedi isti opis kao i za Huber. Sa Moodiem je zadnji put igrala finale Wimbledona kojeg su izgubili. Po mojem mišljenju Huber kao jedna od najboljih ženskih doublesa i Bob Bryan kao jedan od najboljih muških doublesa su formula za uspjeh. U svakom slučaju kvalitetniji od Raymond i Moodie. Koeficijent odličan.

 

 

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 22:15 (Kora).
15 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
Kora kaže...
doxy kaže...

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

E jel se mora regat kod tebe il šta? Kako to ide?

Sve je đabe, to je blog. Nema smisla naplaćivat prije nego ljudi vide da fakat pogađam, za tak nekaj treba steć povjerenja, iako ovaj šmicer fula podosta (mislim oko 40%) ljudi mu puno para ipak i dalje daju. Dobar je tip, svaka mu čast, al ponekad za zeznut prejako. Lako je uplatit u danu 5 listića, i jednog koji pogodiš postat da ljudi gledaju. Al ipak tip ima para (ko ima para ima i muda uložit). Ja igram sugirnije parove. Vidim da je igrao na Srbiju u košarci...al se negdje oznojio.

 

EDIT:

Kora, baci oko na one brazilce kaj si prognoziral xD. Kaj sam ti rekel :D :D .

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 22:16 (doxy).
13 godina
protjeran
offline
Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana

Ev gore moje predviđanje za sutra, dao sam si malo vremena i istraživanja. :)

Dinamo živi vječno
16 godina
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
doxy kaže...
Kora kaže...
doxy kaže...

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

E jel se mora regat kod tebe il šta? Kako to ide?

Sve je đabe, to je blog. Nema smisla naplaćivat prije nego ljudi vide da fakat pogađam, za tak nekaj treba steć povjerenja, iako ovaj šmicer fula podosta (mislim oko 40%) ljudi mu puno para ipak i dalje daju. Dobar je tip, svaka mu čast, al ponekad za zeznut prejako. Lako je uplatit u danu 5 listića, i jednog koji pogodiš postat da ljudi gledaju. Al ipak tip ima para (ko ima para ima i muda uložit). Ja igram sugirnije parove. Vidim da je igrao na Srbiju u košarci...al se negdje oznojio.

 

EDIT:

Kora, baci oko na one brazilce kaj si prognoziral xD. Kaj sam ti rekel :D :D .

šmicer na visokom ulogu nije izgubio valjda od nove godine, i to ima bar 20 listića zaredom pogođenih.. srednj ulozi isto imaju jako visok postotak, mali ulozi već češće zapinju..

inače je super prognozer i sam ga pratim već par mjeseci.. isto kao i club180.

on također igra i više listića al to su uglavnom ISTO listići.. i na svakom po par tisuća kuna uloga..

kolko ga pratim, lik ima već preko 100k kuna samo u ovoj godini profita.. bar prema ovome kaj se vidi sa bloga..

jeste mu vidjeli profil na fejsu? ima jedan fenomenalan listić, di je oko 5k kuna uložio i dobio oko 15k..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
protjeran
offline
RE: Kladionica - Tvoj prijedlog za Zicer Dana
nixass kaže...
doxy kaže...
Kora kaže...
doxy kaže...

@ Kora, ja bi prije išao na manje 2.5, ili ako je pristojna kvota na manje 3.5.

 

Došao je update mog bloga, gore bacite oko na sutrašnje "zicere". Nekak je jadna ponuda sutra pa sam se bacio na tenis i uzeo 3 meča, od kojih su 2 li-la, teško za pogodit. Bacite oko na moje predviđanje pojedinog meča i bacite pokoji komentar, svaki je dobrodošao.

E jel se mora regat kod tebe il šta? Kako to ide?

Sve je đabe, to je blog. Nema smisla naplaćivat prije nego ljudi vide da fakat pogađam, za tak nekaj treba steć povjerenja, iako ovaj šmicer fula podosta (mislim oko 40%) ljudi mu puno para ipak i dalje daju. Dobar je tip, svaka mu čast, al ponekad za zeznut prejako. Lako je uplatit u danu 5 listića, i jednog koji pogodiš postat da ljudi gledaju. Al ipak tip ima para (ko ima para ima i muda uložit). Ja igram sugirnije parove. Vidim da je igrao na Srbiju u košarci...al se negdje oznojio.

 

EDIT:

Kora, baci oko na one brazilce kaj si prognoziral xD. Kaj sam ti rekel :D :D .

šmicer na visokom ulogu nije izgubio valjda od nove godine, i to ima bar 20 listića zaredom pogođenih.. srednj ulozi isto imaju jako visok postotak, mali ulozi već češće zapinju..

inače je super prognozer i sam ga pratim već par mjeseci.. isto kao i club180.

on također igra i više listića al to su uglavnom ISTO listići.. i na svakom po par tisuća kuna uloga..

kolko ga pratim, lik ima već preko 100k kuna samo u ovoj godini profita.. bar prema ovome kaj se vidi sa bloga..

jeste mu vidjeli profil na fejsu? ima jedan fenomenalan listić, di je oko 5k kuna uložio i dobio oko 15k..

Ma to su likovi koji žive od kladionice i  ja im čestitam na tome, nikad nebih uložio npr soma kuna na klađu

 

edit- e jbg, danas mi neide baš, kiksao sam i Yankeese :)))

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 22:45 (Kora).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice