Nacrti maketa!!!

poruka: 14
|
čitano: 56.292
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

zanima me dali itko zna neku internetsku stranicu gdje mogu naci nacrte maketa brodova!!
hvalaCool

procesor:intel e8400 matična:gigabyte ep35 ds3l grafička:xfxhd4870
14 godina
neaktivan
offline
16 godina
offline
Nacrti maketa!!!

Google - Ship modells

 

model-ship.net - hr jezik

 

Modelshipmaster

 

Edit:

Izvinjavam se, brzam, skuzio sam da trazis makete.

We are born naked, wet, and hungry. Then things get worse. It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 11:40 (goodye).
16 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!
0100001001101111011010100110000101101110
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nacrti maketa!!!

Prijatelju imam original City Stark ali imaš 2 godine raditi ako želiš napraviti prva liga imam ti i još puno nacrta za gradnju maketa brodi LP i moj mail imaš evo i broj moba 0998600221 Ante javi se ako želiš

12 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

Novi sam u maketarstvu pa moze li mi neko poslati nacrte brodova jedrenjaka na mail ferrari.ferrari612@gmail.com.Unapred hvala

15 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

volio bi i ja probat sa izradom maketa ali ne mogu nigdje naći nacrte maketa pa bi molio ako netko zna gdje se mogu nabavit na netu neka javi

Buraz
12 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

Novi sam u izradi maketa pa kad bi mi mogo netko pomoć da dođem do nacrta od nekih jedrenjaka

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nacrti maketa!!!

Ante puno pozdrava iz Subotice. Imao bih jednu molbu za tebe. U poruci rece da mas puno nacrta za gradnju maketa brodova. Ja sam zainteresovan za neke od njih posto se ponovo posle 20 godina vracam brodomodelarstvu, ali jahti glisera jedrilica  ( nekada sam imao puno nacrta koji su izlazili u ABC tehnici ali se vremenom istima trag zagubio) pa bih te zamolio ako imas nesto od toga za mene da mi posaljes.

 

Unapred zahvala Dejan Subotica!!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Nacrti maketa!!!

pozdrav da li mozda imas nacrte brodova hms victory ili santa ana?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nacrti maketa!!!

pozz Ante.... dali imas jos te nacrte Cutty Starka i jos druge neke da mi posaljes na mail cro_stipe_89x@yahoo.com {#}

SBrnic
10 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

Pozdrav drustvu. Imam zelju za hobi tj. volio bi poceti sa izradom maketa brodova, ali interesuje me kako mogu nabaviti crteze prema kojima cu poceti sa izradom maketa brodova. Takodje me interesuje Vi koji se bavite modelarstvom brodova gdje nabavljate potreban materijal za njihovu izradu. Hvala.

10 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

poštovani modelari,bavio sam se i prije maketama brodova,Ali alat koji sam imao mi je ukraden,zato vas molim gdje mogu kupiti alate.

 

12 godina
neaktivan
offline
Nacrti maketa!!!

Pozdrav decki,

 

imao bi jedno pitanje glede nabavke nacrta maketa za brodove.

 

Stari mi se bavi izradom starih brodova, pa mu pokusavam ovaj puta naci nacrt za neki od parobrodova na Missisipiju.

Nekakav delta queen ili king od missisipi ili neki slican koji je postajao.

 

Prekopo sam vec pol Interneta i nigdje nema takvog nacrta, cak niti za kupiti. Naso sam bio jedan na ebayu i sve super, ali je bio za RC (daljinski upravljvani) i nije imao dovoljno detalja za to kaj njemu treba.

 

Ako imate kakvu informaciju gdje ili kako da dodjem do toga, bio bih jako zahvalan.

 

Unaprijed hvala.

 

LP,

Marko

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice