Najbolje znanstveno-fantastične franšize

poruka: 11
|
čitano: 5.012
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Meni je ispočetka bila Star Trek,ali sad mi je već nekoliko godina Warhammer 40k.

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
14 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

crysis

ali pod zadnje fallout 3 prvo mi je bio glup jer se na pocetku puno razgovara ali sada ga obozavam

 

EDIT:profil (slika) nema nikakve veze :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 21:29 (xnight_hunterx).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Moj avatar je satira marinca in Warhammera.

http://1d4chan.org/wiki/Angry_Marines

 

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Dune.

 

Star Trek i Star Wars su mi pricice za djecu, bez uvrede ikome...

Jedino sto sam popio kao koliko toliko zanimljivo i ne-povrsno je Dune. Nestabilna politika, ekologija, rat oko resursa... fenomenalno.

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje znanstveno-fantastične franšize
Deus ex machina kaže...

Dune.

 

Star Trek i Star Wars su mi pricice za djecu, bez uvrede ikome...

Jedino sto sam popio kao koliko toliko zanimljivo i ne-povrsno je Dune. Nestabilna politika, ekologija, rat oko resursa... fenomenalno.

I meni je Dune isto drag,ali nisu morali sve što je kompjuter zabraniti.Mogli su poštediti stvari kao što su današnji kompjuteri ili kalkulatore.I zanima me tošto ništa nije opisanu kako su ljudi putovali brz prema drugim zvjezdama prije nego što su navigatori počeli postojati.

Dune je imao nekog utjecaja na Warhammer,isto imaju navigatore koji postoje već 18,000 godina,to su mutanti stvoreni u labaratorijima za brže i sigurnije FTL putovanje.

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2010 16:30 (I.Kk).
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Nisu zabranili ni kompjutere ni kalkulatore. Narancasta biblija zabranjuje mashine tipa Skynet, odnosno mashine koje mogu same razmisljati i stvarati nove ideje.

Brijem da jedan war shuttle itekako ima bilijun i jedan 'kompjuter', ako ni u kojem drugom obliku, onda u obliku mikrokontrolera na navodjenoj raketi.

 

Ali u principu, ne dira me toliko tehnologija koliko politicke intrige, planetarna ekologija i ekonomija cijelog svemira. Malo mi je li-la cinjenica da je jedan jedini planet izvor melangea, ali pametni Herbert je dosta brzo popravio tu ideju u kasnijim radovima, kad je objasnio kako planet kao Arrakis uopce nastaje :-)

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje znanstveno-fantastične franšize
Deus ex machina kaže...

Nisu zabranili ni kompjutere ni kalkulatore. Narancasta biblija zabranjuje mashine tipa Skynet, odnosno mashine koje mogu same razmisljati i stvarati nove ideje.

Brijem da jedan war shuttle itekako ima bilijun i jedan 'kompjuter', ako ni u kojem drugom obliku, onda u obliku mikrokontrolera na navodjenoj raketi.

 

Ali u principu, ne dira me toliko tehnologija koliko politicke intrige, planetarna ekologija i ekonomija cijelog svemira. Malo mi je li-la cinjenica da je jedan jedini planet izvor melangea, ali pametni Herbert je dosta brzo popravio tu ideju u kasnijim radovima, kad je objasnio kako planet kao Arrakis uopce nastaje :-)

A što misliš of Warhammeru,to nije 100% rat kao što svi misle,pročitaj Dark Heresy I vidit ćeš da ima nešto demokratskih planeta.

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Ma nisam bas fan Warhammera, ni starog ni novog. Divim se jako ljudima koji farbaju figurice i koji naprave sva ta cudesa, ali u principu me ne interesira :-)

Intoxicate your brain with what I say - if not, you'll lie knee-deep in trouble.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Mene ne zanimaju figurice,nego priča i video igre,kod sebe imam prvu 40k knjigu Rouge Trader koja se prestala tiskati 93 u pdf.Meni je Dune fantastičan,Avatar ne volim nikako jer čovjek izda svoje vrstu da bi bio s nekom "vilenjakinjom" jer ljudi uništavaju okoliš,Star Trek mi je dobar samo mi smetaju neki djelovi ljudskoga ponašanja u 24 stoljeću.

http://commissar117.deviantart.com/art/Warlord-titan-132667553

orks is made for two thing' fighting and winnning we are going smash hummies who isten to folk
15 godina
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Što se tiče igara star trek baš nije briljirao možda bridge commander (po meni najbolja simulacija u kojoj se upravlja zvjezdanim brodom,odnosi se na ove veće) i elite force II (jedinica mi nije bila baš nešto).

 

Star Wars je druga priča : KOTOR 1 i 2 - priče su super, događa se 4000 god. prije battle of yavin-a, odmah poslje mass effecta najbolji rpg-i što sam igrao.

 

Jedi knight - jedi outcast II - ajme tu sam uživao 2 godine, igra je prehebena, grafika je ok, no kada treba prikazati eksplozije i neke ozbiljnije/veće događaje/lokacije vidi se koliko je stara. Tu stvarno osjetite što to znači biti jedi.

Nastavk jedi outcast-a -> jedi academy također nije loš, omogućava 2 lightsabera i lightsaber sa 2 strane i mogućnost mjenjanja boja to je i u prvom dijelu moguće uz malo korištenje tilde.

 

Mass effect nova franšiza ima potencijala, a to je pokazala u prvom dijelu. Bit će vjerovatno trilogija za sjećanje.



Warhammer sam probao, no to me nezanima. Crysis se većinom fura na grafiku, priča je klasična ništa posebno. BSG nema igara jedino onaj scum od od igre gdje se puca s viperom,a kretanje je 2D  (nema gore dolje).

 

Nemogu se više ničeg sjetiti.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje znanstveno-fantastične franšize

Sada sam počeo upijati štivo Travellera,veoma dobrog sf svemira.

Čuo sam za njega prije dosta godina,ali nikad ga baš nisam počeo istraživati do danas

kad sam počeo čitati GURPS(GURPS-to vam je jedan RPG sistem) Traveller Core Rulebook.

Koja http://www.18plusnightclubs.com/homepage/bostonssexiestbartenders_1.jpg Warhammer 40k Colonel Miles Quaritch is my hero
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.5.2010 20:27 (I.Kk).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice