Navijačke majice

poruka: 54
|
čitano: 10.764
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Navijačke majice

Sad bi vas upitao vi koji kupujete orginalne dreseve ili približne kopije. Koristite li te majice za uobičajeno nošenje ili za sportske aktivnosti ?

Znam da sportske majice su napravljene da se manje znojiš i da hlade ujedno tijelo pa mi je nekako bezveze imati takvu majicu ako ih nosite za uobičajeno nošenje. E sad kakve su te kopije ? Jesu li jednako dobre kao orginal po sastavu ?? Se više znoji u njima ?

 

 

10 Uobičajeno nošenje
0 Sportske aktivnosti
9 godina
offline
Re: Navijačke majice
TexW kaže...

 Ja sam XL naručio, inače nosim L ili XL ovisno o proizvođaču. Nisu baš kineske pa da piše XXL a u stvari je M.

 

 Kolko je trebalo da stigne u RH?

13 godina
offline
Re: Navijačke majice

oko 3 tjedna

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
15 godina
offline
Re: Navijačke majice
TexW kaže...

Edit:

Evo i jedna slika (angažirao sam buraza da uslika i izmjeri), širina 55cm

Odlična replika, sasvim vrijedna cijene. Doduše, nije vrijedna mogućih ogromnih troškova i zajamčene sekiracije ako carina intervenira. Nije identična Nikeovu igračkom dresu ni replici za navijače (najlakše prepoznati po tome što su na originalu i replici samo tri stupca čitavih kvadratića), čak ima i Fifine logotipe na rukavima koje replika ni original nemaju (Fifa se neće bunit).

Ali dovoljan je Nikeov logo na proizvodu dostavljenom iz neovlaštene trgovine da carina ima osnovu za prijavu odvjetničkom društvu koje zastupa Nike u Hrvatskoj. Ne znam je li se Nike prijavio hrvatskoj carini za takvu zaštitu intelektualnih prava, ali za neke marke (Uggs, LV) čini se da je carinsko prosljeđivanje odvjetnicima postalo redovito.

9 godina
offline
Re: Navijačke majice

Toga se najviše i bojim, kolke sam sreće otvorit će mi paket xd

 

Kolko vidim po netu, najčešće fejk tenisice hvataju vjerojatno jer otvaraju sve veće pakete, a majice mogu praktički stati u kuvertu..

15 godina
offline
Re: Navijačke majice

Istina, majica može i u kuvertu. Mogu kolege posvjedočit u kojoj im je vrsti pakiranja stiglo. Baš zbog toga može biti da ih puštaju, ali nećemo znati.

Čak i ako uglavnom kuverte puštaju, možeš biti onaj 1 od 100 čiju otvore heh

6 godina
protjeran
offline
Navijačke majice

viš, da san se prije sitija, bija bi proda svoju, umisto da je bacin u smeće...za 100kn mi je coek napravio i isprintao moje prezime i broj 10 na nju na pijaci, tamo negdje 2006-e mislim...

velka me vrućina ovladala...
13 godina
offline
Re: Navijačke majice
Quaresma kaže...

Istina, majica može i u kuvertu. Mogu kolege posvjedočit u kojoj im je vrsti pakiranja stiglo. Baš zbog toga može biti da ih puštaju, ali nećemo znati.

Čak i ako uglavnom kuverte puštaju, možeš biti onaj 1 od 100 čiju otvore heh

 Moja je stigla u najlonskoj kuverti, na naljepnici je bilo navedeno samo T-shirt i vrijednost 15$

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
10 godina
offline
Navijačke majice

Daj sta filozofirate,nece ti kaznu oderat slobodno naruci.Dodje ti u kuverti nece ni pogledat to.

Narucivao sam sebi i ekipi dresove kad je bilo proslo europsko,jedno 14 komada,doslo u 2 vrece crne.

Zvala me carina,normalno otvoreno sve vidili sta je.Nisu uopce pitali je li fejk ili ne zena govori imas na ovo platit carinu i pdv,pogledali vrijednost na netu i poceli racunat svaki dres cca 600kn.
Jbga zapakiran i sve etikete kao na nike stranici,uglavno da skratim ostavio im 200kn i pozdrav.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Navijačke majice
Evo stigla je i moja, naručio sam M kakve i inače nosim (makar je pisalo na aliexpressu da je dosta manja) i cak je po meni veca od nekih M tako da nije premala ni u kojem slučaju. 120kn me ispalo, ima nike i hns znak, stavit cu slike popodne.
10 godina
offline
Navijačke majice

odakle ste narucivali? stari link više ne radi, pa ako ste koristili neki drugi link, posalji te na pm ili stavite ovdje.

Ima ih vise na alie-u, pa ako imate neki siguran postajte :D 

hvala

 

 

EDIT: jel itko vidio hrvatski dres od subasica?

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 10:15 (res03pem).
12 godina
offline
9 godina
offline
Re: Navijačke majice
16 godina
offline
Navijačke majice

Naručio frend odavde:

 

http://www.nogometnikompleti.com/dresovi-hrvatska-sp-2018-muski-606

 

Došlo mu za tjedan i pol... Made in Thailand.

 

Jako dobar lažnjak, ja se iznenadio. Čak ima HNSovu etiketu kakvu imaju originali koji se kupuju u HNS webshopu, logo vrlo dobro napravljen... Frend uvjeren da je to original 

 

Što se tiče kazne i carine nije bio upućen u to uopće, tako da je živio u neznanju... Došlo mu neki dan, i to je to. Eh da sam znao, naručio bih i ja, mislio sam da će mu doć neko smeće...

 

Al sad kad vidim mogućnost kazne ipak neću uzimati ništa.

13 godina
offline
Re: Navijačke majice

Nije loše ovo... Crna ili bijela je u pitanju kod tvog frenda? Čija je to stranica i otkud ako tko zna? Vidim ima na hrvatskom jeziku ali ne baš savršeno preveden i da nema toga čovjek bi pomislio da je to neka naša. Ima svih reprezentacija sa SP i hrpa klubova i sumnjam da im loše ide prodaja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 13:06 (vrinho).
16 godina
offline
Re: Navijačke majice
vrinho kaže...

Nije loše ovo... Crna ili bijela je u pitanju kod tvog frenda? Čija je to stranica i otkud ako tko zna? Vidim ima na hrvatskom jeziku ali ne baš savršeno preveden i da nema toga čovjek bi pomislio da je to neka naša. Ima svih reprezentacija sa SP i hrpa klubova i sumnjam da im loše ide prodaja.

poslano mu je iz kine... crnu je uzeo... velim ti, ima HNS etiketu, nikeov logo i HNS grb izgledaju odlično za kopiju. Generalno, teško je uopće prepoznati da je kopija... Možda po šavovima... no nebitno... za navijanje dres je odličan. 215kn i 20-30kn dostava... može se i ime stavit koje hoćeš i još svašta nešto... ali te kazne carinske o kojim pričate su me odgovorile od dresa...

9 godina
offline
Navijačke majice

To je dropshipping stranica, vidiš da su nabili cijenu, nađi sam na AliExpressu upola jeftinije, imaš linkove gore.

 

13 godina
offline
Navijačke majice

Ma znam za Ali ali važem gdje bih prije uzeo i gdje je bolja opcija da se pravim lud ako me nazovu s Carine. Recimo s Alija uzmeš gdje nema Nike logo na slikama a oni tamo otvore i vide da ima pa veliš da na slici otkud si uzeo nema logo. Ili s ove stranice za dresove gdje ima logo pa im kažeš da si mislio da je to jedan od official shopova za dresove :) 

 

Ovo na Aliju mi je sumnjivo pošto je shop imao oko 100 narudžbi i hrpu na lageru i onda na kraju makne ponudu. Bilo je još takvih od nekih drugih i oni su bili maknuli.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 14:08 (vrinho).
15 godina
offline
Re: Navijačke majice
hrka11 kaže...

Daj sta filozofirate,nece ti kaznu oderat slobodno naruci.Dodje ti u kuverti nece ni pogledat to.

Narucivao sam sebi i ekipi dresove kad je bilo proslo europsko,jedno 14 komada,doslo u 2 vrece crne.

Zvala me carina,normalno otvoreno sve vidili sta je.Nisu uopce pitali je li fejk ili ne zena govori imas na ovo platit carinu i pdv,pogledali vrijednost na netu i poceli racunat svaki dres cca 600kn.
Jbga zapakiran i sve etikete kao na nike stranici,uglavno da skratim ostavio im 200kn i pozdrav.

 Dragane ti si u bosni

10 godina
offline
Re: Navijačke majice
RePlaY kaže...
hrka11 kaže...

Daj sta filozofirate,nece ti kaznu oderat slobodno naruci.Dodje ti u kuverti nece ni pogledat to.

Narucivao sam sebi i ekipi dresove kad je bilo proslo europsko,jedno 14 komada,doslo u 2 vrece crne.

Zvala me carina,normalno otvoreno sve vidili sta je.Nisu uopce pitali je li fejk ili ne zena govori imas na ovo platit carinu i pdv,pogledali vrijednost na netu i poceli racunat svaki dres cca 600kn.
Jbga zapakiran i sve etikete kao na nike stranici,uglavno da skratim ostavio im 200kn i pozdrav.

 Dragane ti si u bosni

 Ilija isti je to kurac,samo sto u hr primaju i eure.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
offline
Re: Navijačke majice

Primijetio sam da često nestane ponuda za takve stvari, možda ih maknu zbog nedozvoljen korištenja zaštitnog znaka (Nike..), pa samo otvore novi shop ili izbrišu item i ispočetka. Nemam kaj izgubiti i ako je prevara jer pare dobiš nazad od Alija. A ovo za carinu mislim da se ne možeš baš praviti grbav, jer ako te ulove, oni to proslijede odvjetničkom uredu koji zastupa brend, jedino ako se hoćeš s njima suditi...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Navijačke majice
Može li netko opet linkati majice na aliexu. Ne mogu nači a stari linkovine rsde. Se može kupiti tako i subin dres?
9 godina
offline
Re: Navijačke majice

Samo odi na Ali i u search ubaci nešto tipa "croatia 2018 shirt"

 

Eo ti link pa si nađi, selleri često obrišu svoj store, ne znam zašto, možda ih prijave

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180729114627&SearchText=croatia+2018+shirt

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.7.2018 21:49 (Avensac).
12 godina
offline
Navijačke majice

Došla mi je majica za prijateljicu, na žalost store više ne postoji na aliexpresu.

Lijepo je urađeno, odozada je broj po želji i ime tiskanim slovima u crvenoj boji.

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice