Nemoguća Misija - Projekt

poruka: 15
|
čitano: 3.691
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mađioničar - Nemoguća Misija - iz kućne radinosti

Zdravo juzeri.

Eto imali smo trenutak inspiracije pa smo odlučili snimati jednu seriju iz kućne radinosti, ovo je prva epizoda pa će biti stvari za popraviti.

Malo čarolije i malo komedije.

Ukoliko komentari budu pozitivni, nastaviti ćemo sa snimnjem i drugih.

Da ne duljim, evo link

 

 

ps. neznam embendat :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2011 9:05 (mađioničar).
14 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Meni se sviđa {#}

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate"
14 godina
protjeran
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Predobro:) kako si ono napravio s kartam?!?

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

drago mi je da vam se sviđa, imam par sitnica koje moram jos rjesiti, vratio sam se iz Amerike nakon godinu i pol radnih dana pa imam malih problema sa nastupom na hrvatskom i jos trebam naci nekog editora, ali to cemo rjesiti uskoro..

 

sto se tice otkrivanja trikova, biti ce i toga, uskoro, vrlo skoro hehe

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2011 9:20 (mađioničar).
14 godina
protjeran
offline
Re: Nemoguća Misija - Projekt
mađioničar kaže...

drago mi je da vam se sviđa, imam par problema koje moram rjesti jos, vratio sam se iz amerike nakon godinu i pol dana, pa imam problema sa hrvatskim jezikom, i jos moram naci nekog editora, ali to cemo rjesiti uskoro..

 

sto se tice otkrvianja trikova, biti ce i toga, uskoro, vrlo skoro hehe

Predobar je trik:)

ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO Ante Gotovina --- HEROJ
13 godina
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Very awesome, Tim{#}

 

We want some more{#}

Što se krvlju brani, ne pušta se lako.
13 godina
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Jel će biti još toga?

Da bi se priznala tuđa vrijednost, treba imati vlastitu.
13 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Nova misija: Bauštela




ps. ako itko zna kako da rješim kvalitetu videa, snimano je ovaj puta na 720p, i spreljeni video izgleda savšeno, ali pri uploadu na youtube pojave se ti artefakti, ako netko zna rješenje bio bih zahvalan.

13 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

Novi video



Ovaj puta mozete osvojiti 200 kn što je skoro pa dovoljno za godišnju pretplatu na Bug :)

16 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

zakon...

i btw jezik ti je ok

 

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoguća Misija - Projekt
mađioničar kaže...

Novi video



Ovaj puta mozete osvojiti 200 kn što je skoro pa dovoljno za godišnju pretplatu na Bug :)

 

Znaći ako se misliš ozbiljno bavit ovime onda definitivno moraš jako puno poraditi na nekim stvarima, ako misliš ovo imat kao zabavu za frendove iz kvarta onda OK.

U prvom slućaju moraš smršavjet barem 10 kg, jer ovako izgledaš previše "droljasto" i nekultivirano , jednostavno shvati ti prodaješ svoj image , što je bolji image to je bolje za tebe.

Drugo ovaj odjevni stil neću niti komentirat, ozbiljno poradi na tome, scenski nastup ti je isuviše melodramatičan i predosadan u nekim djelovima, ono previše nadaživanja i onda ga tek blago umočiš , ne valja, tehnička izvedba katastrofa , ako ne možeš bolje tehnički dotjerat video onda ga niti ne stavljaj osim ako ti nije cilj ono drugo sa vrha teksta, naime ovi trzajevi daju dojam da je iluzija fake tj da je rijeć o jako lošoj montaži , znaći kod video iluzije sve mora biti smothhhhhh.

 

Moj savijet ti je da ovih 200 kn uložiš u video montažu ili u neku pristojnu košulju, ovako izgledaš kao loše obućeni klaun.

 

Pozitivno je to što mi djeluje da imaš simetrično lice to može biti plus, ali pod hitno se riješi 10 kg oko struka i na nogama.

 

Znaći imaš potencijala, smatram da si zanimljiv , ali ako to želiš pomaknut level više moraš pod hitno poraditi na ovim stvarima što sam ti napisao i shvati ti prodaješ sebe , što više radiš na sebi to je dobit i uspijeh veći, kamo ti smjeraš nije zahebancija već show biznis. 

 

 

 

Seronja i klinac foruma NO1, žderite se emancipirani ego cooleri !
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2011 7:37 (woodgamesfx).
13 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

woodgamesfx puno hvala na komentaru :)

 

Eto budem ti odgovorio redom. Video materijali se snimaju kao provokacija i parodija našim lokalnim mađioničarima, sadrze mnogo internih fora koji samo oni razumiju i pronalaze se u njima, štoviše u ovom zadnjem trik je čak i otkriven na samome početku :), te većina pogleda generirana od strane njih, da samo vidiš kakve rasprave započnu .

To što će neki eto zalutati na kanal, vjerojatno će se bar malo više zabaviti i pogledati koji trik, naspram svih ostalih mađioničarskih materijala na youtubu s naših područja.

HEHEHE, što se kila tiče, hehe, da samo znaš  što imam na sebi, došao kolega i rekli snimamo...tako da sam na svoju š  šuškavu trenirku, navukao ove sive hlače,   koje su par brojeva manje od moje veličine, tako da sam jedva mogao disati tih par minuta, pronašao dortmunodov žuti dres i akcija...

 

Drago mi je da sam uspio postići mjestimično melodramatične i dosadne scene, jer upravo to je bio i cilj :) , ma mislim dovoljno je da pogledaš youtube video nekih naših starijih mađioničara, pa kad Carmina Burana zapuca na svaki drugi video, i sto je najgore oni radei isti TRIK s maramicom na tu muziku...



Eh sada tehnika i kvaliteta, to je nešto što mi nije bila namjera da ispadne, uglavnom imam veliki problem, što sam već spomenuo, zadnja 3 videa su snimana hd kamerom u punoj rezoluciji, slika neobrađenog videa i nakon obrađivanja je ok, i nema artefakata, problem se pojavi pri postavljanju na youtube, skuzio sam da je najgore kada ide u wmv odmah na početku, kada ga prebacim u mpeg to se manje dešava, ali mi onda na youtubu pokaze smanjeni video a ne preko cijele kutije...pokušavam pronaći rješenje na to...

 

 

Cilj mi je neću reći pomaknuti, jer ovo ne smatram nečim što sam započeo - jer ovo je interna zezancija - snimam u radnoj sobi, već započeti nešto novo ne samo na internetu, eto mogu otkriti da sam prije tjedan dana imao razgovor sa dvije video produkcijske kuce, tako da ce uskoro zapoceti jedan veci projekt, tj. vise njih...tu će biti snimanje sa više kamera i tako, da ne otkrivam previše :)

Iako će na ovom kanalu osvanuti još jedan video iz prijestolnice svjetske zabave :)

 

Moj glavni kanal je www.youtube.com/mrtimmagic - gdje ce ici "ozbiljne" stvari, već ću vas obavijestiti za vaše komentare

A što se tiče mojeg imagea provjeris ovdje LINK - Gdje će ići i prvi profi video materijal, 4.4 kad sva snimanja završe

 

Što uopće zelim saznati objavljivanjem ovih videa na ovome forumu, jest ima li uopće interesa za jedan David Blaine, Derren Brown, Davdi Copperfiled tipa serijal

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2011 9:35 (mađioničar).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nemoguća Misija - Projekt
mađioničar kaže...

woodgamesfx puno hvala na komentaru :)

 

Eto budem ti odgovorio redom. Video materijali se snimaju kao provokacija i parodija našim lokalnim mađioničarima, sadrze mnogo internih fora koji samo oni razumiju i pronalaze se u njima, štoviše u ovom zadnjem trik je čak i otkriven na samome početku :), te većina pogleda generirana od strane njih, da samo vidiš kakve rasprave započnu .

To što će neki eto zalutati na kanal, vjerojatno će se bar malo više zabaviti i pogledati koji trik, naspram svih ostalih mađioničarskih materijala na youtubu s naših područja.

HEHEHE, što se kila tiče, hehe, da samo znaš što imam na sebi, došao kolega i rekli snimamo...tako da sam na svoju širu šuškavu trenirku, navukao ove sive hlače, koje su par brojeva manje od moje veličine, tako da sam jedva mogao disati tih par minuta, namjerno, naravno....

 

Drago mi je da sam uspio postići mjestimično melodramatične i dosadne scene, jer upravo to je bio i cilj :) , ma mislim dovoljno je da pogledaš youtube video nekih naših starijih mađioničara, pa kad Carmina Burana zapuca na svaki drugi video, i sto je najgore oni radei isti TRIK s maramicom na tu muziku...



Eh sada tehnika i kvaliteta, to je nešto što mi nije bila namjera da ispadne, uglavnom imam veliki problem, što sam već spomenuo, zadnja 3 videa su snimana hd kamerom u punoj rezoluciji, slika neobrađenog videa i nakon obrađivanja je ok, i nema artefakata, problem se pojavi pri postavljanju na youtube, skuzio sam da je najgore kada ide u wmv odmah na početku, kada ga prebacim u mpeg to se manje dešava, ali mi onda na youtubu pokaze smanjeni video a ne preko cijele kutije...pokušavam pronaći rješenje na to...

 

 

Cilj mi je neću reći pomaknuti, jer ovo ne smatram nečim što sam započeo - jer ovo je interna zezancija - snimam u radnoj sobi, već započeti nešto novo ne samo na internetu, eto mogu otkriti da sam prije tjedan dana imao razgovor sa dvije video produkcijske kuce, tako da ce uskoro zapoceti jedan veci projekt, tj. vise njih...tu će biti snimanje sa više kamera i tako, da ne otkrivam previše :)

Iako će na ovom kanalu osvanuti još jedan video iz prijestolnice svjetske zabave :)

 

Moj glavni kanal je www.youtube.com/mrtimmagic - gdje ce ici "ozbiljne" stvari, već ću vas obavijestiti za vaše komentare

A što se tiče mojeg imagea provjeris ovdje LINK - Gdje će ići i prvi profi video materijal, 4.4 kad sva snimanja završe

 

 

 

A onda OK krivo sam protumaćio, inaće OK ti je site, samo možda malo pretipićan, u smislu već viđeno, moj savijet ti je malo poradi na tome, mislim da imaš potencijala.

 

 

 

 

Seronja i klinac foruma NO1, žderite se emancipirani ego cooleri !
13 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

  Što uopće zelim saznati objavljivanjem ovih videa na ovome forumu, jest ima li uopće interesa za jedan David Blaine, Derren Brown, Davdi Copperfiled tipa serijal...

Bavim se ovim poslom već 12 godina, poluprofesionalno nekih 6, a tek zadnjih par ozbiljnije ulazim u pripremanje terena, te postizanja nekih promjene na regionalnoj razini..

Upućen sam u sve, slijedeća godina, ja se nadam, će biti vesela glede mađioničarstva u Hrvatskoj, eto bit će mi drago čuti vaše komentare...

Jer kad kaže mađioničar u HRu, 95% ljudi ce pomisliti na djecu, tj. mađioničara za djecu....mnogo ih nezna da se recimo na zapadu mađioničarstvo koristi više kao zabava za odrasle..

 

Sajt će ići na redizajn, u stilu 2.0, bio bi flash, ali trazilice i neki uređaji imaju problema...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.9.2011 9:45 (mađioničar).
16 godina
neaktivan
offline
Nemoguća Misija - Projekt

ja ti drzim palceve i cekam prvu priredbu oko Rijeke...

mislim da bi na pocetku kao probijanje trebao ici sa vrticima, ili jos bolje bolnicama i djecijim odjelima

potpis :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice