Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.543.787
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Na tom njuškalu više nitko nije normalan.. 

8 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Na tom njuškalu više nitko nije normalan.. 

 

Ima još normalnih ali su u veoma malom broju, zatrpani su ovim panjinama

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

A i ti normalni prodaju svoje u dan-dva (ponekad i sat-dva) jer njihove ponude izgledaju nerealno dobro spram ovoga

11 godina
offline
16 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
centis kaže...

Ima sve vise ovako ludih oglasa.Smatra ako je on napravio zajeb da ce se i neko drugi zaletit i iskesirat za ovo 1000 kn.

 

 To sam i ja vidio. Hitno mu je, a prodaje polovnu 3 generacije staru nvidiju, za 150 kn više nego nabaviš novu, bolju npr. RX460

 

Ako mu je hitno, netko mu treba reći da je neće prodat

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Njuškalo je postalo raj za debile, to je nevjerojatno što sve ljudi prodaju i po kojim cijenama. Pratim malo nove S7 na njuški, ljudi ih cijene nenormalno, rabljene za nešto manje od 3000kn, a za tu cijenu ih ima hrpa novih. Ali bitno je da nešto hitno prodaju, tako će sigurno brže otići.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

zadnjih par stranica samo negodavanje jer eto preprodavači ne mogu dobro zaraditi. Tema je njuškalo biseri želim vidjeti nešto smješno, a ne jer netko cijeni svoje nešto više. Iskreno boli me onda stvar za takve ljudi, ako ste već takve pizajzle pitam se gdje se kupili auto ili bilo što u Hrvatskoj, jer realno gledano sve je precijenjeno. Ili pak živite u parku na klupici, a na internet dolazite preko al. folije na glavi. Jer gledaj pa i internet je precijenjen u Hrvatskoj. Jooooj

16 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Nemamo svi isti smisao za humor. Riječ 'hitno' i dupla cijena je meni smiješno ;)

 

*A smiješan je i tvoj pokušaj trolanja. Auto i kuću sam kupio u RH po best buy cijeni i na to sam ponosan. Doduše, par je stotina kilometara istočno od centra Zagreba, al išao sam mišlju da ce sve to jednom biti Zagreb ;) cheers

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 20:46 (hrvooje).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Jim Carrey kaže...

zadnjih par stranica samo negodavanje jer eto preprodavači ne mogu dobro zaraditi. Tema je njuškalo biseri želim vidjeti nešto smješno, a ne jer netko cijeni svoje nešto više. Iskreno boli me onda stvar za takve ljudi, ako ste već takve pizajzle pitam se gdje se kupili auto ili bilo što u Hrvatskoj, jer realno gledano sve je precijenjeno. Ili pak živite u parku na klupici, a na internet dolazite preko al. folije na glavi. Jer gledaj pa i internet je precijenjen u Hrvatskoj. Jooooj

 Nije stvar u tome dal netko cijeni nešto svoje više, nego prodaje za onoliko koliko je dao kad je bilo novo. Boli me briga hoće li staviti cijenu šest puta veću od nove i hoće li on to prodati, ne znam oko čega si se uzbudio. Auto nisam kupio u hrvatskoj i ne namjeravam ga tu kupiti jer 90% ljudi ne zna što znači održavanje auta. Neke stvari kupujem u HR, neke ne. Tako je, napravimo šiltericu i na njoj antenu, sve od aluminijske folije, i onda idemo na internet :)

 

Evo ti X530 za 500kn, zvučnici koji su s tržišta otišli prije jedno 6-7 godina i tada koštali toliko. Možda će im vrijednost i rasti, tko zna.

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Jim Carrey kaže...

zadnjih par stranica samo negodavanje jer eto preprodavači ne mogu dobro zaraditi. Tema je njuškalobiseri želim vidjeti nešto smješno, a ne jer netko cijeni svoje nešto više. Iskreno boli me onda stvar za takve ljudi, ako ste već takve pizajzle pitam se gdje se kupili auto ili bilo što u Hrvatskoj, jer realno gledano sve je precijenjeno. Ili pak živite u parku na klupici, a na internet dolazite preko al. folije na glavi. Jer gledaj pa i internet je precijenjen u Hrvatskoj. Jooooj

Da, tema je njuskalo biseri ne njuskalo provale da nuzno mora biti smijesno. Ako ti se smije imas temu humor, smijesne slike i slicno.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
explorer 4 kaže...

 Nije stvar u tome dal netko cijeni nešto svoje više, nego prodaje za onoliko koliko je dao kad je bilo novo. Boli me briga hoće li staviti cijenu šest puta veću od nove i hoće li on to prodati, ne znam oko čega si se uzbudio. Auto nisam kupio u hrvatskoj i ne namjeravam ga tu kupiti jer 90% ljudi ne zna što znači održavanje auta. Neke stvari kupujem u HR, neke ne. Tako je, napravimo šiltericu i na njoj antenu, sve od aluminijske folije, i onda idemo na internet :)

 

Evo ti X530 za 500kn, zvučnici koji su s tržišta otišli prije jedno 6-7 godina i tada koštali toliko. Možda će im vrijednost i rasti, tko zna.

 

 Ali vidi ti taj profi opis eeej...ovaj je očajan .

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Opis je stvarno genijalan. Bas bez distorzije, oštar zvuk XD

 

Taj sustav vrijedi nekih 250kn i to je to. Nikad ni nije bio pretjerano dobar. Genius modeli za 600-700kn su bili dva koplja iznad.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
7 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

majke ti mile koji opis, to samo teži kreten može... a cijena, ne znam ja za foundersicu pri kraju garancije nebi više od 3000kn da me kolju

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-gtx-1080-8gb-founders-edition-oglas-24380295

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.1.2018 9:04 (lav1000).
12 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

jbga lik ju je platio 7.150 kn. cudi me da netrazi toliko za nju.. vidim nove su od 4100kn u ducanu.. droga sine droga..

xfact
12 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
lav1000 kaže...

majke ti mile koji opis, to samo teži kreten može... a cijena, ne znam ja za foundersicu pri kraju garancije nebi više od 3000kn da me kolju

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-gtx-1080-8gb-founders-edition-oglas-24380295

 Ali Founders edition ima bolje hlađenje nego ostale, kako ne shvacas, lijepo ti pise u oglasu

7 godina
protjeran
offline
Re: Njuškalo biseri
Minneyar kaže...
lav1000 kaže...

majke ti mile koji opis, to samo teži kreten može... a cijena, ne znam ja za foundersicu pri kraju garancije nebi više od 3000kn da me kolju

https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/palit-gtx-1080-8gb-founders-edition-oglas-24380295

 Ali Founders edition ima bolje hlađenje nego ostale, kako ne shvacas, lijepo ti pise u oglasu

 i napravljena je po Nvidia standardu, ne smije se ni to zanemariti 

6 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

Kakav Bog 

Stanje moba je savršeno osim što je razbijen. 

 

KLIK

 

 

8 godina
offline
Njuškalo biseri

Kolko je ovo njuškalo puno bisera ni neda mi se pisat više o tome 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
honor8 kaže...

Kakav Bog 

KLIK

 "Koristila ženska ruka" od prvog dana nošen u maskici.

Pro audio equipment
15 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Nikacc kaže...
honor8 kaže...

Kakav Bog 

KLIK

 "Koristila ženska ruka" od prvog dana nošen u maskici.

"Mažen i pažen"

14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Znači baja prodaje zvučnike za 800kn bez garancije, a novi u Protisa su 775kn.

Kaže da je cijena povoljna...nekad se zapitam koliko neki pojedinci u postotku iskorištavaju mozak :/

 

 

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Haha, WD caviar blue za 800kn, ja kupio novi za skoro duplo manje prije par mjeseci.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
9 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Sad sam ga zvao i frajer je mrtvo ozbiljan. Prijavit cu oglas jako me nerviraju te seljacine. 

7 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Ja sam prije pola godine prodao jednom poznaniku AMD Athlon X4 860k + Gigabyte GA-F2A88X-D3H u kompletu za bijednih 300kn  jer mi je stajalo u ormaru i nije se koristilo, a on je to na njuškalu prodao nekom magarcu za 900kn... Šta reći na to. 

11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Ja sam prije pola godine prodao jednom poznaniku AMD Athlon X4 860k + Gigabyte GA-F2A88X-D3H u kompletu za bijednih 300kn  jer mi je stajalo u ormaru i nije se koristilo, a on je to na njuškalu prodao nekom magarcu za 900kn... Šta reći na to. 

 Pametno/lukav covjek....Tko mu moze zabraniti da stavi i 5000kn...Ako si truba,ces kupiti.Jbg,ljudi se zalete i sa novim stvarima u trgovini.Di nece i ovako na njusci.Ja sam npr kupio pedalu za gitaru ZOOM C5.1t za 550kn.Drzao je godinu dana i na kraju sam stavio na njusci za isto 550kn.Dosao lik iz ZG i kupio.Niti A nije rekao skupo/jeftino...Strpljen spasen!

10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Khadgar kaže...

Ja sam prije pola godine prodao jednom poznaniku AMD Athlon X4 860k + Gigabyte GA-F2A88X-D3H u kompletu za bijednih 300kn  jer mi je stajalo u ormaru i nije se koristilo, a on je to na njuškalu prodao nekom magarcu za 900kn... Šta reći na to. 

 Poduzetan poznanik

MISCREATED
7 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
nicky.sl kaže...
Khadgar kaže...

Ja sam prije pola godine prodao jednom poznaniku AMD Athlon X4 860k + Gigabyte GA-F2A88X-D3H u kompletu za bijednih 300kn  jer mi je stajalo u ormaru i nije se koristilo, a on je to na njuškalu prodao nekom magarcu za 900kn... Šta reći na to. 

 Poduzetan poznanik

 Neupućeni kupci misle da što je skuplje da je i bolje, a u stvari je masno precjenjeno. 

13 godina
offline
Njuškalo biseri

:)

:) :)
Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
11 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Caesar et Brutus kaže...

:)

Ovo nije biser, ovoje troll

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice